Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 157-158/216 [i] 10:20 Eva Blond: O rozsudku rozhoduje vrah [i] 12:05 Summerland II. 9/13 [i] 12:50 Odpadlík III. 21/22 [i] 13:40 Rodinná vojna I. 11-12/22 [i] 14:30 V tieni zločinu I. 9/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 148-149/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 12/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Najlepšia družička [i] 21:45 Myšlienky vraha II. 3/23 [i] 22:40 Laura: Kliatba rodu 3/4 [i] 00:30 Zbaľ ju! I. 4-5/9 [i] 01:15 Opatrovateľka [i] 02:40 Hrozba z temnoty I. 15/22 [i] 03:40 Jake a Tlsťoch III. 3/26 [i] 04:25 Komisár Rex VII. 12/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Tajomstvo pohlaví 3/3 [i] 09:00 Inšpektor Lynley V. 4/8 [i] 09:45 Helicops 8/35 [i] 10:35 Teraz zabijeme svojich mužov [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 18/22 [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 54/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 55/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Capri 2/12 [i] 22:00 Zabijakova jar [i] 23:30 Špirála 8/8 [i] 00:20 Don Matteo III. 16/16 [i] 01:15 Bianca - cesta za šťastím 54/224 [i] 02:00 Bianca - cesta za šťastím 55/224 [i] 02:45 Slovensko dnes [i] 03:00 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Krátke správy [i] 03:55 Tajomstvo pohlaví 3/3 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Macoška [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Neznámy gróf Muránsky [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Na ľudovú nôtu [i] 13:45 Mama to vie najlepšie [i] 14:15 Krokodílie kroniky I. 9/13 [i] 14:35 Lassie I 9/26 [i] 15:10 Terítéken - Na tanieri [i] 16:20 Polícia [i] 16:30 Profesionál [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Veľké záhady [i] 18:35 Separé [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Divoký Karibik 2/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:10 Dobrodružstvá kriminalistiky 2/26 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Správy z regiónov [i] 02:15 Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:50 Família [i] 03:30 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Zvieracia klinika [i] 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:30 Vražedné čísla 11 [i] 11:20 Air America 3 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 4 [i] 13:00 Svieža štvorka 3 [i] 13:40 Air America 4 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 15:20 Vražedné čísla 12 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 18 [i] 21:00 Vyjednávači 7, 8 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Tajomstvo minulého leta [i] 01:30 Lepší zajtrajšok 2 [i] 03:15 Kráľovská nemocnica [i] 04:40 Vice versa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 301,302 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 12 [i] 11:00 Život na zámku 10 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Danielle Steelová: Rodinný album 1/2 [i] 15:25 Trojuholník [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 205,206 [i] 19:00 Život na zámku 10 [i] 20:00 V uliciach San Francisca 5,6 [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Starý II. 12 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Divnopis - Nasavrky [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na obchůzce [i] 10:45 Zpívá Karel Gott [i] 11:25 Ježek z kiosku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Diagnóza [i] 13:50 Okouzlení VIII 32/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy III 24/24 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Chocholouš obecný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot XI 3/4 [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood II 7/12 [i] 23:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:35 Okouzlení VIII 32/54 [i] 01:25 Hotel Babylon I 3/8 [i] 02:20 Pětka v Pomeranči [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:50 Sváteční slovo katolického faráře [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Létající tygři 3/13 [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 3/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Bílá kočička [i] 14:40 Já a moje rodina 19/26 [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:25 Království divočiny: Mořští savci 4/10 [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Veselý malíř vážně [i] 20:00 Vidím město...? [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Restart 3/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Slepci [i] 00:40 Davidův příběh [i] 02:20 62. mezinárodní hudební festival [i] 03:35 Divnopis - Nasavrky [i] 03:40 Film point [i] 04:40 Než přijede záchranka 1/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Tequila a Bonetti v Římě 5 [i] 09:25 Na křídlech osudu [i] 11:20 Odložené případy III 14 [i] 12:10 Můj přítel Monk III 16 [i] 13:00 Lenssen & spol. 23 [i] 13:25 Pohřešovaní II 13 [i] 14:20 Kobra 11 VI 3 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 19 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 5 [i] 18:35 Ulice 1167, 1168 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 79 [i] 21:15 Kriminálka Las Vegas VII 20 [i] 22:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 3 [i] 22:55 Double Team [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas IV 7 [i] 01:15 Novashopping 01:45 Na vlastní oči [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:05 Áčko [i] 04:20 Směr jih 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 24 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VI 7 [i] 08:10 Přátelé I 16 [i] 08:40 Panelák 55 [i] 09:20 Odpadlík I 19 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 18 [i] 11:05 Právo a pořádek II 14 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 11 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 8 [i] 13:30 Will & Grace VI 8 [i] 14:00 Policie - New York 97 [i] 14:55 Chameleon IV 6 [i] 15:50 Médium II 5 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 14 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 42 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Chirurgové IV 3 [i] 23:05 Sběratelé kostí II 21 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Lovci duchů 14 [i] 03:30 Panelák 55 [i] 04:00 Kapitán Kloss 9 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:15 Biatlon [i] 15:45 Motorismus [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 19:15 Krasobruslení [i] 22:00 Box [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 10:00 Soudkyně Amy V 4 [i] 11:10 Sladká láska [i] 13:00 Dotek anděla III 5 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 4 [i] 15:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 17:00 Dotek anděla III 5 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Médium I 3/16 [i] 21:00 Ochránce II 20/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 22 [i] 23:00 Tichý svědek II 3 [i] 00:00 Ochránce II 20/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 22 [i] 02:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 4/8 [i] 06:55 Sancho - vydří sirotek [i] 07:55 Sousedé ve válce 25/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 26/32 [i] 08:55 Pohlednice z chalupy 1/6 [i] 09:25 Pohlednice z chalupy 2/6 [i] 09:55 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 [i] 10:30 S Nigellou ve vánoční kuchyni 2/3 [i] 11:05 Baculaté děti 4/6 [i] 12:00 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 27/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 28/40 [i] 14:10 Země krásná neznámá 4/8 [i] 15:05 Muž divočiny 4/19 [i] 16:05 Pohlednice z chalupy 1/6 [i] 16:35 Pohlednice z chalupy 2/6 [i] 17:05 Baculaté děti 4/6 [i] 17:55 Sancho - vydří sirotek [i] 18:55 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 [i] 19:30 S Nigellou ve vánoční kuchyni 2/3 [i] 20:05 V jednom domě s agorafobií 2/2 [i] 21:00 Ze soudních spisů 23/32 [i] 21:30 Ze soudních spisů 24/32 [i] 22:00 Válka v barvě - Den kapitulace [i] 23:00 Rozhodující okamžiky historie 4/9 [i] 00:00 Turistika na prahu vesmíru [i] 01:05 Mistrovské loupeže 14/14 [i] 02:10 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 7/13 [i] 03:50 Toulky Maďarskem 8/13 [i] 04:25 Pouště promlouvají 4/14 [i] 04:55 Turistika na prahu vesmíru [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy 3 [i] 06:00 Seznam [i] 07:30 Bělásek [i] 09:20 Postrach Dennis o Vánocích [i] 10:45 Hospodská láska [i] 12:15 Znovu od začátku [i] 13:35 Obchod století [i] 14:55 Bernard a Doris [i] 16:35 Jack [i] 18:25 Most do země Terabithia [i] 20:00 Na stojáka 42 [i] 20:30 Shred [i] 22:10 Krvavý diamant [i] 00:30 Krédo [i] 01:55 Lady Jane [i] 03:35 Krvavý diamant [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Hvězdný záskok [i] 11:50 Hra na svádění [i] 13:15 Před kamerou 4 [i] 13:45 Lovecká sezóna [i] 15:10 Klik - život na dálkové ovládání [i] 17:00 Miss Potter [i] 18:30 Báječný den [i] 20:20 Rocky Balboa [i] 22:00 Smrtící zóna [i] 23:40 Nevěstinec 2 5 [i] 00:05 Nevěstinec 2 5 [i] 00:30 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 01:55 Rocky Balboa [i] 03:35 Smrtící zóna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AUSTRALIAN OPEN: Rybáriková prehrala v osemfinále dvojhry s Wozniackou
Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková si i napriek prehre u protinožcov výrazne vylepšila osobné maximum, až do tohtoročného Australian Open nikdy neprešla cez 2. kolo, 21. januára 2018, Melbourne.

AUSTRALIAN OPEN: Čilič sa stal prvým štvrťifinalistom mužskej dvojhry
Chorvátsky tenista Marin Čilič sa stal prvým štvrťfinalistom mužskej dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne.

Sagan tretí v záverečnej etape Tour Down Under, vyhral bodovaciu súťaž
Na archívnej snímke uprostred slovenský cyklista Peter Sagan.

Tatar skóroval, Pánik s asistenciou, Halák prispel k výhre 36 zákrokmi
Tomáš Tatar, archívna snímka.

Aktuálne správy

S víkendom sa rozlúčime zasneženou nedeľou
V nedeľu bude prevažne polooblačno. Teploty -3 až 2 stupne C.

Limitu na kampaň pred voľbami do VÚC sa najviac priblížil Most-Híd
Politickou stranou, ktorá podľa oficiálnych údajov najviac minula na kampaň pred vlaňajšími krajskými voľbami, bol Most-Híd. Strana Bélu Bugára vynaložila na ...

SMUTNÁ BILANCIA: Na slovenských cestách vlani zahynulo 250 osôb
Na slovenských cestách zomrelo v minulom roku spolu 250 osôb. Najviac ich bolo v Trnavskom kraji (38), najmenej v Košickom (23) a v Bratislavskom (24). ...

Diaľničnú patrolu využilo čoraz viac vodičov, hliadky usmerňovali aj chodcov a autá v protismere
Diaľničná patrola v roku 2017 pomáhala pri 17 967 incidentoch, čo je približne o 1 500 viac ako v roku 2016. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Michaela ...

Slovenským vysokoškolským uchádzačom v ČR sa darí rovnako ako domácim
Slovenským uchádzačom o vysokoškolské štúdium v Českej republike sa počas prijímacích pohovorov darí rovnako dobre ako Čechom. V testoch z matematiky ...

Komunálne voľby by mali byť 3. alebo 10. novembra
Komunálne voľby by mali byť 3. alebo 10. novembra. TASR to vypočítala na základe volebného zákona, ktorý hovorí, že voľby do orgánov samosprávy obcí sa ...

Bard nitrianskeho divadla Jozef Dóczy zomrel pred piatimi rokmi
Na archívnej snímke zo 4. apríla 2008 Jozef Dóczy v predstavení Divotvorný hrniec.

Zomrel basgitarista skupiny Kinks Jim Rodford
Vo veku 76 rokov zomrel v sobotu Jim Rodford, basgitarista britskej rockovej skupiny Kinks. Informovala o tom agentúra AP.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.