Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 155-156/216 [i] 10:20 Rivali nad priepasťou [i] 12:00 Summerland II. 8/13 [i] 12:45 Odpadlík III. 20/22 [i] 13:35 Rodinná vojna I. 9-10/22 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 8/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 146-147/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 11/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 21:40 Cesta hrôzy [i] 00:20 Vražedná stretávka I. 3/13 [i] 01:05 Chupacabra: Temné more [i] 02:35 Hrozba z temnoty I. 14/22 [i] 03:15 Jake a Tlsťoch III. 2/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex VII. 11/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Tajomstvo pohlaví 2/3 [i] 09:00 Inšpektor Lynley V. 3/8 [i] 09:50 Helicops 7/35 [i] 10:40 Zlodejka a generál [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 17/22 [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 52/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 53/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Dr.House I. 17/21 [i] 21:00 Dr.House I. 18/21 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Nebezpečná pôda [i] 23:55 Špirála 7/8 [i] 00:45 Don Matteo III. 15/16 [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 52/224 [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 53/224 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Tajomstvo pohlaví 2/3 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Krajina zvierat [i] 08:20 Rozprávienka vtáča zlaté 2/3 [i] 08:45 Prasiatko a medvedík [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Veda zajtrajška 11/18 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 Na ľudovú nôtu [i] 13:45 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 14:10 Koniari sveta 17/20 [i] 14:40 Lassie I 8/26 [i] 15:10 5 minút po dvanástej [i] 16:20 Diagnóza 123 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Krokodílie kroniky I. 9/13 [i] 18:25 Mama to vie najlepšie [i] 18:55 Invencie [i] 19:00 Profesionál [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Neznámy gróf Muránsky [i] 21:00 Stratený domov 2. [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:15 Terítéken - Na tanieri [i] 23:15 Prvá noc pri mŕtvej [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Správy z regiónov [i] 01:45 Hírek [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:20 Maďarský magazín [i] 03:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:30 Vražedné čísla 10 [i] 11:20 Air America 2 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 3 [i] 13:00 Vyjednávači 6 [i] 13:40 Air America 3 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 15:20 Vražedné čísla 11 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 12 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 16 [i] 21:50 Svieža štvorka 3 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Chlapci to chcú tiež. . . a stále [i] 01:15 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 02:00 Vraždy podľa predlohy [i] 04:00 Objav roka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 299,300 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 11 [i] 11:00 Život na zámku 9 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:35 Muž na radnici 1/11 [i] 14:30 Mravnostné oddelenie I. 1/8 [i] 15:20 Linda 12 [i] 16:10 Pobrežná hliadka VI. [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 203,204 [i] 19:00 Život na zámku 9 [i] 20:00 Romantická streda: Danielle Steelová: Rodinný album 1/2 [i] 21:25 Trojuholník [i] 22:50 Pobrežná hliadka VI. 9 [i] 23:40 Starý II. 11 [i] 00:35 Divoška Rosaura [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:30 Dětinské hry dospělých [i] 11:30 Mimořádný vlak Ladislava Vodičky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 3/13 [i] 13:45 Okouzlení VIII 31/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy III 23/24 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 3/26 [i] 16:15 Já a moje rodina 19/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Údolí Ohře [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Po stopách hvězd [i] 21:30 Na stopě [i] 21:55 Losování Sportky a Šance 22:00 Hotel Babylon I 3/8 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Početí mého mladšího bratra [i] 00:20 Okouzlení VIII 31/54 [i] 01:15 Hledání ztraceného času [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Sabotáž [i] 03:15 Tajné akce StB 3/40 [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Kultura v regionech [i] 04:20 Generace "0" [i] 04:35 Zpívá Karel Sháněl [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Nasavrky [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Po stopách [i] 09:55 Architektura světla: Zaera & Alonso [i] 10:45 Svět zázraků: Ushuaia 6/26 [i] 11:15 Šaty dělaj člověka [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 10/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Katastrofy ponorek [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:25 Vivat Španělsko! 3/12 [i] 16:40 Zoom [i] 16:55 Než přijede záchranka 1/13 [i] 17:10 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 7/12 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Konverze [i] 20:30 Nero, císař římský 1/2 [i] 22:00 V čele Evropy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Davidův příběh [i] 00:50 Mariachi [i] 02:10 Divadlo žije! [i] 02:40 Q [i] 03:05 POP ART [i] 03:45 Zoom [i] 04:00 Deset století architektury [i] 04:15 Svět na kolejích [i] 04:35 Očima Jindřicha Štreita [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Tequila a Bonetti v Římě 4 [i] 09:25 Lži mé matky [i] 11:00 Odložené případy III 13 [i] 11:45 Můj přítel Monk III 15 [i] 12:35 Lenssen & spol. 21, 22 [i] 13:25 Pohřešovaní II 12 [i] 14:20 Kobra 11 VI 2 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 4 [i] 18:35 Ulice 1165, 1166 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VII 3 [i] 20:55 Námořní vyšetřovací služba III 19 [i] 21:45 Na vlastní oči [i] 22:30 Plastická chirurgie s.r.o. IV 8 [i] 23:25 Hladina adrenalinu [i] 01:05 Novashopping 01:35 15 LET TV NOVA [i] 02:30 112 [i] 03:00 Áčko [i] 04:20 Směr jih 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 23 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VI 6 [i] 08:10 Přátelé I 15 [i] 08:40 Panelák 54 [i] 09:20 Odpadlík I 18 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 17 [i] 11:05 Právo a pořádek II 13 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 10 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 7 [i] 13:30 Will & Grace VI 7 [i] 14:00 Policie - New York 96 [i] 14:55 Chameleon IV 5 [i] 15:50 Médium II 4 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 13 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince III 18 [i] 23:15 Gia [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Lovci duchů 13 [i] 04:05 Panelák 54 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:00 Krasobruslení [i] 16:00 Motorismus [i] 17:00 Krasobruslení [i] 17:30 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Krasobruslení [i] 21:35 Jezdectví [i] 22:40 Golf [i] 23:45 Jachting [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Neorané pole [i] 08:00 Expert na vraždu [i] 10:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 11:00 Letní bouře [i] 13:00 Dotek anděla III 4 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 15:00 Expert na vraždu [i] 17:00 Dotek anděla III 4 [i] 18:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 20:00 Médium I 2/16 [i] 21:00 Ochránce II 19/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 23:00 Tichý svědek II 2 [i] 00:00 Ochránce II 19/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 02:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 04:00 Neorané pole [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 3/8 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 13/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 23/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 24/32 [i] 08:55 Toulky kolem chalupy 2/2 [i] 09:55 Nigella vaří narychlo 12/13 [i] 10:30 Nigella vaří narychlo 13/13 [i] 11:05 Baculaté děti 3/6 [i] 12:00 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 25/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 26/40 [i] 14:10 Země krásná neznámá 3/8 [i] 15:10 Muž divočiny 3/19 [i] 16:05 Toulky kolem chalupy 2/2 [i] 17:05 Baculaté děti 3/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 13/26 [i] 18:55 Nigella vaří narychlo 12/13 [i] 19:30 Nigella vaří narychlo 13/13 [i] 20:05 V jednom domě s agorafobií 1/2 [i] 21:00 Ze soudních spisů 21/32 [i] 21:30 Ze soudních spisů 22/32 [i] 22:00 Kamikadze v barvě 2/2 [i] 23:00 Rozhodující okamžiky historie 3/9 [i] 00:00 Výbušný náklad [i] 01:05 Mistrovské loupeže 13/14 [i] 02:05 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 03:10 Toulky Maďarskem 5/13 [i] 03:45 Toulky Maďarskem 6/13 [i] 04:20 Pouště promlouvají 3/14 [i] 04:50 Výbušný náklad [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jak jíst smažené žížaly [i] 07:20 P.S. Miluji tě [i] 09:25 Anna a král [i] 11:50 John Tucker musí zemřít [i] 13:15 Seznam [i] 14:45 Hospodská láska [i] 16:15 Postrach Dennis o Vánocích [i] 17:40 Bělásek [i] 19:30 Filmy a filmové hvězdy 3 [i] 20:00 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 21:25 Polibek smrti [i] 23:05 Šprti [i] 00:55 Malá Miss Sunshine [i] 02:35 Sybil [i] 04:00 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jen trošku štěstí [i] 11:40 Nepřemožitelný [i] 13:20 Základ rodiny [i] 15:00 Zlatý Glóbus 2009 [i] 17:00 Hvězdný záskok [i] 18:45 Jezdci z jižního Bronxu [i] 20:15 Po sexu [i] 21:30 Californication II. : Takhle se s dámou nejedná 3 [i] 22:00 Polibte nevěstu [i] 23:40 Hadi v letadle [i] 01:25 Po sexu [i] 02:40 Polibte nevěstu [i] 04:20 Californication II. : Takhle se s dámou nejedná 3 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

J. Pľuščenko opäť vystúpil v Bratislave so šou Pán ľadu
Jevgenij Pľuščenko

FL: Ševela po zápase Slovana s Trnavou:Bola to dráma až do konca
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela .

NHL: Detroit prehral doma s Coloradom 3:4 po predĺžení
Na archívnej snímke vľavo slovenský brankár Islanders Jaroslav Halák.

NBA: Curry prispel 30 bodmi k víťazstvu Golden State v Brooklyne
Na archívnej snímke hráč Seth Curry vedie loptu pred Dannym Greenom v súťaži NBA

Aktuálne správy

Počasie bude rovnako škaredé ako pocit z prvého pracovného dňa
V pondelok môžeme očakávať polooblačné až oblačné počasie, na severe prehánky. Teploty sa budú pohybovať medzi 2 až 7 stupňami Celzia.

Andrej Kiska ako prvý slovenský prezident navštívi Mexiko
Prezident Andrej Kiska odcestuje do Mexika. Pôjde o prvú štátnu návštevu slovenskej hlavy štátu v tejto krajine. Štátna návšteva sa bude konať od 21. do 23. novembra. Ako ...

Vianočné trhy na Hlavnom námestí v Bratislave otvoria 24. novembra
Otvorenie tohtoročných Vianočných trhov a rozsvietenie vianočného stromčeka na Hlavnom námestí v Bratislave bude v piatok 24. ...

Medzi Haličou a Polichnom sa prevrátil autobus
Ilustračná snímka.

DÁVAJTE SI POZOR: V týchto okresoch sa tvoria snehové jazyky
Ilustračná snímka.

Na Slovensku by mala vyrásť nová väznica, stavať ju majú formou PPP projektu
Na Slovensku by mala vyrásť nová väznica pre mužov. Ministerstvo spravodlivosti do pripomienkového konania predložilo Návrh realizácie projektu výstavby ...

Veľký Európan Otto von Habsburg sa po celý život držal vízie Paneurópy
Na snímke Otto von Habsburg

Na kráľovskom hrade Windsor vypukol pred 25 rokmi požiar
Na snímke hrad Windsor


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.