Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 153-154/216 [i] 10:25 Jeho osobný strážca [i] 12:00 Summerland II. 7/13 [i] 12:45 Odpadlík III. 19/22 [i] 13:35 Rodinná vojna I. 7-8/22 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 7/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 144-145/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 10/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Tajomstvá sopky 2/4 [i] 21:45 Na streche [i] 22:35 Až na telo [i] 00:20 Svet zajtrajška [i] 02:10 Hrozba z temnoty I. 12-13/22 [i] 03:40 Jake a Tlsťoch III. 1/26 [i] 04:25 Komisár Rex VII. 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Tajomstvo pohlaví 1/3 [i] 09:00 Inšpektor Lynley V. 2/8 [i] 09:45 Helicops 6/35 [i] 10:40 Utkaná láska [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 16/22 [i] 15:10 FOKUS - zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 50/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 51/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Veselé Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Slečna Marpleová II. 2/4 [i] 23:50 Špirála 6/8 [i] 00:45 Don Matteo III. 14/16 [i] 01:40 Bianca - cesta za šťastím 50/224 [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 51/224 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Tajomstvo pohlaví 1/3 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Chrípka - mutant, ktorý prežil stáročia [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Krajina zvierat [i] 08:20 Slniečko [i] 08:40 Prasiatko a medvedík [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Oleg Lundstrem [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 VAT [i] 13:40 Z lásky k zvieratám 5 [i] 14:10 Lassie I 7/26 [i] 14:40 Diskotéka pre starších [i] 15:25 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 7 [i] 15:55 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 16:30 Testmagazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Koniari sveta 17/20 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 Národnostné správy [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 11/18 [i] 20:50 Diagnóza 123 [i] 21:10 Rozprávanie stromov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:35 Správy z regiónov [i] 00:50 Hírek [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Národnostný magazín [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:30 Vražedné čísla 9 [i] 11:20 Air America 1/26 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 2 [i] 13:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 16 [i] 13:40 Air America 2 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 23/23 [i] 15:20 Vražedné čísla 10 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 17 [i] 21:00 Vyjednávači 6 [i] 21:50 SHARK II. 8 [i] 22:30 Profesionáli 5 [i] 23:30 Pokrvní bratia [i] 01:35 Vražedné myšlienky [i] 03:15 Sex a guľky [i] 04:40 Jimmy Neutron [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 297,298 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 10 [i] 11:00 Život na zámku 8 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Ruky nad kolískou [i] 15:20 "Panelstory aneb Jak se rodí sídliště" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 201,202 [i] 19:00 Život na zámku 8 [i] 20:00 Muž na radnici 1/11 [i] 20:55 Mravnostné oddelenie I. 1/8 [i] 21:45 Linda 12 [i] 22:40 Pobrežná hliadka VI. 7,8 [i] 00:10 Starý II. 10 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 U nás doma 3/7 [i] 09:50 Babiččina krabička [i] 10:20 Slovácko sa nesúdí 3/12 [i] 11:05 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 11:20 Písničky kolem nás [i] 11:25 Revue pro banjo [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když... [i] 13:45 Okouzlení VIII 30/54 [i] 14:35 Soudkyně Amy III 22/24 [i] 15:20 Děti v Čechách 3/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 3/10 [i] 15:50 Věda je zábava 10/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Koniklec velkokvětý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Létající tygři 3/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 3/13 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho III 3/4 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Na cestě po Jemenu [i] 00:10 Okouzlení VIII 30/54 [i] 01:00 Chcete mě? [i] 01:15 Poklady světa [i] 01:30 Vodácká putování [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 Zajímavosti z regionů [i] 03:50 Zajímavosti z regionů [i] 04:15 Zajímavosti z regionů [i] 04:40 Vítr v černých brýlích [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:50 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Mata Hari - svůdná vyzvědačka [i] 10:30 168 hodin [i] 10:55 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Svět na kolejích [i] 15:40 Svět zázraků: Ushuaia 6/26 [i] 16:10 Architektura světla: Zaera & Alonso [i] 17:00 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 3/10 [i] 17:25 To jsou věci! 1/10 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 8/13 [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Volver [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Burianův den žen [i] 23:40 Musilok [i] 00:05 VEČER NA TÉMA... Oběť nejvyšší [i] 01:40 Palachův týden [i] 02:10 Souboj vojevůdců 3/13 [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Znamení a rituály [i] 03:25 Světci a svědci [i] 03:40 Sváteční slovo katolického faráře [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:05 Křesťanský magazín [i] 04:20 Exit 316 - Mise: Z pasti do propasti [i] 04:35 Taneční obrázky ze Zálesí a Kopanic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Tequila a Bonetti v Římě 3 [i] 09:25 Moře lásky: Osudové setkání [i] 11:00 Odložené případy III 12 [i] 11:50 Můj přítel Monk III 14 [i] 12:35 Lenssen & spol. 19, 20 [i] 13:25 Pohřešovaní II 11 [i] 14:20 Kobra 11 VI 1 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 17 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 3 [i] 18:35 Ulice 1163, 1164 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 78 [i] 21:15 Kriminálka Miami V 19 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Krvavý zločin [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas IV 6 [i] 00:55 Novashopping 01:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:10 Občanské judo [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Směr jih 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 22 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VI 5 [i] 08:10 Přátelé I 14 [i] 08:40 Panelák 53 [i] 09:20 Odpadlík I 17 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 16 [i] 11:05 Právo a pořádek II 12 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 9 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 6 [i] 13:30 Will & Grace VI 6 [i] 14:00 Policie - New York 95 [i] 14:55 Chameleon IV 4 [i] 15:50 Médium II 3 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 12 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 12 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 41 [i] 21:15 Butch a Sundance: Začátky [i] 23:35 Firecreek [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Lovci duchů 12 [i] 04:10 Panelák 53 [i] 04:40 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    14:00 Krasobruslení [i] 15:45 Tenis [i] 17:15 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Krasobruslení [i] 21:30 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Sestra i matka [i] 08:00 Život v deltě [i] 10:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 11:00 Novou cestou [i] 13:00 Dotek anděla III 3 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 15:00 Život v deltě [i] 17:00 Dotek anděla III 3 [i] 18:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 20:00 Médium I 1/16 [i] 21:00 Ochránce II 18/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 23:00 Médium I 1/16 [i] 00:00 Ochránce II 18/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 02:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 04:00 Sestra i matka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 2/8 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 12/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 21/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 22/32 [i] 08:55 Toulky kolem chalupy 1/2 [i] 09:55 Nigella vaří narychlo 10/13 [i] 10:30 Nigella vaří narychlo 11/13 [i] 11:05 Baculaté děti 2/6 [i] 12:00 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 23/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 24/40 [i] 14:10 Země krásná neznámá 2/8 [i] 15:10 Muž divočiny 2/19 [i] 16:05 Toulky kolem chalupy 1/2 [i] 17:05 Baculaté děti 2/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 12/26 [i] 18:55 Nigella vaří narychlo 10/13 [i] 19:30 Nigella vaří narychlo 11/13 [i] 20:05 Záhadná diagnóza 7/7 [i] 21:00 Ze soudních spisů 19/32 [i] 21:30 Ze soudních spisů 20/32 [i] 22:00 Kamikadze v barvě 1/2 [i] 22:55 Rozhodující okamžiky historie 2/9 [i] 23:55 Vpřed po kolejích 13/13 [i] 00:30 Prostá linie - Keith Haring [i] 01:05 Mistrovské loupeže 12/14 [i] 02:10 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 03:15 Toulky Maďarskem 3/13 [i] 03:50 Toulky Maďarskem 4/13 [i] 04:20 Pouště promlouvají 2/14 [i] 04:50 Proslulé maďarské vinice [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy 2 [i] 06:00 Síly temna [i] 07:35 Stěhování pana McAllistera [i] 09:05 Film o filmu: Vratné lahve [i] 09:25 Příběh zrození [i] 11:05 Marie Antoinetta [i] 13:05 Filmy a filmové hvězdy 2 [i] 13:35 Jak jíst smažené žížaly [i] 15:00 P.S. Miluji tě [i] 17:05 Anna a král [i] 19:30 John Tucker musí zemřít [i] 21:00 Californication II. : Takhle se s dámou nejedná 3 [i] 21:30 Na stojáka 50 [i] 22:00 Last minute Maroko [i] 23:30 MIG 21 - live show [i] 00:30 Hollywoodland [i] 02:35 Odvrácená strana Jericha [i] 04:20 Last minute Maroko [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 11:25 Mravenčí polepšovna [i] 12:55 Wall Street [i] 15:00 Jen trošku štěstí [i] 16:40 Nepřemožitelný [i] 18:25 Amazonky [i] 20:05 Dveře dokořán [i] 22:00 Hory mají oči [i] 23:45 Deset položek a méně [i] 01:05 Dveře dokořán [i] 03:00 Hory mají oči [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.