Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 151-152/216 [i] 10:20 Vyjednávačka FBI [i] 11:50 Summerland II. 6/13 [i] 12:40 Odpadlík III. 18/22 [i] 13:30 Rodinná vojna I. 5-6/22 [i] 14:20 V tieni zločinu I. 6/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 142-143/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 9/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Rosamunde Pilcherová: Až na koniec sveta [i] 21:45 Paľba [i] 22:15 112 [i] 22:50 Delta Force [i] 01:15 Kľúčom je sex [i] 02:55 Paľba [i] 03:20 Jake a Tlsťoch II. 11/11 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex VII. 9/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Extrémne... 6/6 [i] 08:55 Inšpektor Lynley V. 1/8 [i] 09:40 Helicops 5/35 [i] 10:30 Agatha Christie : Poirot I. 1/4 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 15/22 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 48/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 49/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Utkaná láska [i] 21:50 Zúfalé manželky III. 19/23 [i] 22:35 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 10/22 [i] 23:15 Svet v obrazoch [i] 23:45 Špirála 5/8 [i] 00:35 Don Matteo III. 13/16 [i] 01:30 Bianca - cesta za šťastím 48/224 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 49/224 [i] 02:55 Slovensko dnes [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Krátke správy [i] 04:00 Extrémne... 6/6 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Profesionál [i] 06:30 Polícia [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Krajina zvierat [i] 08:30 Elá hop ! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Herodes: čo sa skrýva za mýtom [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Etnografický atlas Slovenska [i] 13:25 Orientácie [i] 13:55 Svetové pobrežia zhora: Európa 4/10 [i] 14:25 Lassie I 6/26 [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Umenie 09 [i] 15:40 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 6 [i] 16:15 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Z lásky k zvieratám 5 [i] 18:35 VAT [i] 19:05 Testmagazín [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Oleg Lundstrem [i] 20:55 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:35 Anjeli strážni [i] 00:05 Cesty nádeje [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Správy z regiónov [i] 01:45 Hírek [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 03:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 11:00 KRIMI NOVINY 11:20 Zlodej Nick 2 [i] 12:00 Inside: Myseľ vraha 3, 4 [i] 13:40 Air America 1/26 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 15:20 Vražedné čísla 9 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň - Nové časti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rande s celebritou [i] 22:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 16 [i] 22:45 Profesionáli 4 [i] 23:40 Predátor 2 [i] 01:35 Autosalón [i] 02:00 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 02:45 Predátor 2 [i] 04:25 Rande s celebritou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 295,296 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 9 [i] 11:00 Život na zámku 7 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 "Utrpení mladého Boháčka" [i] 15:30 Zničujúce tajomstvo [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 199,200 [i] 19:00 Život na zámku 7 [i] 20:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Ruky nad kolískou [i] 21:30 Filmová klasika: "Panelstory aneb Jak se rodí sídliště" [i] 23:10 Pobrežná hliadka VI. 6 [i] 23:55 Starý II. 9 [i] 00:55 Divoška Rosaura [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 73/78 [i] 08:50 Zpívánky [i] 09:00 Turbina [i] 10:35 Moje rodina II 3/13 [i] 11:05 Velké přírodní katastrofy: Zemětřesení 1/4 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Okouzlení VIII 29/54 [i] 14:45 Soudkyně Amy III 21/24 [i] 15:30 Simpsonovi XVIII 22/22 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Skorec vodní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 12/12 [i] 21:00 Na cestě po Jemenu [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Tajné akce StB 3/40 [i] 22:30 Hranice lásky [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:45 Sex ve městě III 8/18 [i] 01:15 Okouzlení VIII 29/54 [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech [i] 03:00 Události v regionech [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Týden v regionech [i] 04:15 Týden v regionech [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 2/13 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Chcete je? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:00 Zkus mít vkus [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Děti v Čechách 2/10 [i] 12:55 Záhady starého Egypta 2/10 [i] 13:10 Pohádky z celého světa 9/13 [i] 13:30 Pinocchio a Vládce noci [i] 15:00 Hlasujte pro mne! [i] 15:50 Průplav dvou oceánů [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:10 Andrew - člen naší rodiny [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Miracle Room [i] 20:00 Souboj vojevůdců 3/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:45 Film o filmu Setkání v Praze, s vraždou [i] 22:00 V odborné péči 16/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Sekretářka [i] 02:30 Knižní svět [i] 02:55 Restart 2/8 [i] 03:10 Poklady světa [i] 03:25 Máte slovo 04:10 POKR [i] 04:40 Československý filmový týdeník 712/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Tequila a Bonetti v Římě 2 [i] 09:20 37. patro v plamenech [i] 11:05 Odložené případy III 11 [i] 11:55 Můj přítel Monk III 13 [i] 12:40 Lenssen & spol. 17, 18 [i] 13:30 Pohřešovaní II 10 [i] 14:20 Kobra 11 V 16 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 16 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 2 [i] 18:35 Ulice 1161, 1162 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 7 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House III 2 [i] 22:30 Neporazitelný [i] 00:10 Mrtvá zóna IV 5 [i] 00:50 DO-RE-MI [i] 01:40 Novashopping 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Důkaz na dosah [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 21 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci [i] 07:20 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VI 4 [i] 08:10 Přátelé I 13 [i] 08:40 Panelák 52 [i] 09:20 Odpadlík I 16 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 15 [i] 11:05 Právo a pořádek II 11 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 8 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 5 [i] 13:30 Will & Grace VI 5 [i] 14:00 Policie - New York 94 [i] 14:55 Chameleon IV 3 [i] 15:50 Médium II 2 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 11 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 60 [i] 21:15 Kauzy z Bostonu I 3 [i] 22:15 Božská mrcha 3 [i] 23:15 Žralok I 3 [i] 00:10 Na plný plyn I 5 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Lovci duchů 11 [i] 03:35 Panelák 52 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:35 Závěr vysíláni 14:00 Wintersports Weekend [i] 14:15 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vánoční pohlednice [i] 08:00 Kouzelný výtah [i] 10:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 11:00 Lásce neutečeš [i] 13:00 Dotek anděla III 2 [i] 14:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 15:00 Kouzelný výtah [i] 17:00 Dotek anděla III 2 [i] 18:00 Kouzlo obyčejného života [i] 20:00 Námořní hlídka 13/13 [i] 21:00 Ochránce II 17/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 23:00 Tichý svědek I 8 [i] 00:00 Ochránce II 17/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 02:00 Tichý svědek II 1 [i] 03:00 Tichý svědek II 2 [i] 04:00 Vánoční pohlednice [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 1/8 [i] 06:55 Zvířecí rekordmani 11/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 19/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 20/32 [i] 08:55 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6 [i] 09:30 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 [i] 10:05 Nigella vaří narychlo 8/13 [i] 10:40 Nigella vaří narychlo 9/13 [i] 11:15 Baculaté děti 1/6 [i] 12:05 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 21/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 22/40 [i] 14:10 Země krásná neznámá 1/8 [i] 15:05 Muž divočiny 1/19 [i] 16:00 Jimmova farma - Farmářské historky 5/6 [i] 16:35 Jimmova farma - Farmářské historky 6/6 [i] 17:10 Baculaté děti 1/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 11/26 [i] 18:55 Nigella vaří narychlo 8/13 [i] 19:30 Nigella vaří narychlo 9/13 [i] 20:05 Záhadná diagnóza 6/7 [i] 21:00 Ze soudních spisů 17/32 [i] 21:30 Ze soudních spisů 18/32 [i] 22:00 Válka v barvě - italský příběh 2/2 [i] 23:00 Rozhodující okamžiky historie 1/9 [i] 23:55 Vpřed po kolejích 11/13 [i] 00:30 Vpřed po kolejích 12/13 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 11/14 [i] 02:05 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 03:10 Toulky Maďarskem 1/13 [i] 03:45 Toulky Maďarskem 2/13 [i] 04:20 Pouště promlouvají 1/14 [i] 04:55 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divoké vlny [i] 07:30 Návrat lásky [i] 09:25 Když se smůla lepí na paty [i] 10:50 Let 93 [i] 12:20 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 13:10 Síly temna [i] 14:50 Stěhování pana McAllistera [i] 16:20 Příběh zrození [i] 18:00 Marie Antoinetta [i] 20:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:15 Úžasný svět hudby [i] 00:00 Dva týdny [i] 01:40 Závan smrti [i] 03:10 Harry Potter a Fénixův řád [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Rocky Balboa [i] 11:40 Život umělce [i] 13:25 Klik - život na dálkové ovládání [i] 15:10 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 16:35 Mravenčí polepšovna [i] 18:05 Wall Street [i] 20:10 Tudorovci II 3 [i] 21:05 Tudorovci II 4 [i] 22:00 Still Crazy [i] 23:35 Californication II. : Velký Ashby 2 [i] 00:05 Portrét šílenství [i] 01:25 LA blues [i] 03:00 Still Crazy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.