Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:35 Malý zajac Bugs a priatelia I. 5/40 [i] 06:55 Scooby Doo I. 2/24 [i] 07:25 Flintstonovci II. 4/25 [i] 07:50 Xena I. 24/24 [i] 09:25 Princ Valiant [i] 11:05 Gossip Girl I. 15-16/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:15 Moja veľká indická svadba [i] 16:10 Vojačka Benjaminová [i] 18:05 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Ostrov pokladov 1/2 [i] 21:55 Ostrov pokladov 2/2 [i] 23:50 Krstný otec II. [i] 03:10 Škandalózny sex [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Motormagazín [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Pocoyo II. 9/52 [i] 06:30 Pocoyo II. 10/52 [i] 06:35 Poštár Pat II 7 [i] 06:50 Poštár Pat II 8 [i] 07:05 Aladin 54/65 [i] 07:30 Lovci drakov 15/26 [i] 07:55 Bol raz jeden život 25/26 [i] 08:25 Elá hop ! [i] 08:55 Góóól [i] 09:25 Stratené mesto 13/13 [i] 09:50 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody IV. 1/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot I. 1/4 [i] 14:45 Šampiónov zápas - Okamih pravdy [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:29 Domáci majstri [i] 18:30 Námestíčko 2/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Attila 1/3 [i] 21:20 Attila 2/3 [i] 22:25 Attila 3/3 [i] 23:30 Oko II [i] 01:00 Don Matteo III. 12/16 [i] 01:55 Chodili sme spolu [i] 02:40 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Test magazín [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Halali [i] 07:10 Lovci hadov I. 10/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Môj dom - môj hrad [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 10:00 Ekumenická bohoslužba [i] 11:25 Kardinál Korec - toto meno veľa hovorí [i] 11:35 Rozprávky 15 sestier [i] 12:25 Geľo Sebechlebský [i] 13:40 Herodes: čo sa skrýva za mýtom [i] 14:30 Folklórne festivaly [i] 15:30 Svetové pobrežia zhora: Európa 4/10 [i] 15:55 Orientácie [i] 16:30 Svetové stretnutie rodín v Mexiku [i] 19:00 Slovo [i] 19:05 Československý filmový týždenník [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:30 Umenie 09 [i] 22:00 Odpískané [i] 22:25 Orientácie [i] 22:55 Poltón [i] 23:25 Umenie 09 [i] 23:50 Slovo [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 01:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Kutil Manny [i] 06:30 Pinocchio [i] 06:55 Legenda o Tarzanovi [i] 07:20 Rozprávková jazda [i] 07:45 Kráľovstvo surikát II. 5,6 [i] 08:35 Boj o život [i] 10:15 Pred svadbou nie! [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Podnikavé dievča [i] 15:15 Nepustím ťa [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:10 NAJLEPŠIE POČASIE 17:15 Pokrvné puto [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Sexi špinavé prachy 5,6 [i] 21:50 Tajomstvá zátoky [i] 23:40 Nebezpečná príťažlivosť [i] 01:20 Pokrvné puto [i] 02:50 Vibrácie [i] 04:30 Tajomstvá zátoky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 293,294 [i] 09:25 Agathe: Mŕtva na lodi [i] 10:55 Zorro 3,4 [i] 11:35 Klub EURO výhercov [i] 14:00 ZDRAVIE + [i] 14:30 Julie Lescautová II. 2 [i] 15:55 Big Ben - Prvotriedny pohreb [i] 17:30 Divoška Rosaura 197,198 [i] 19:00 Tarzan 52,53 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Utrpení mladého Boháčka" [i] 21:30 Zničujúce tajomstvo [i] 23:00 Agathe: Mŕtva na lodi [i] 00:30 Zorro 3,4 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 O čarovné Laskonce 3/4 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 6/26 [i] 06:45 Trojčátka 3/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 3/10 [i] 11:50 Počesku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy 13:05 Bílá kočička [i] 13:55 Kde peníze pomáhají [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo katolického faráře [i] 14:45 Turbina [i] 16:25 Divnopis - Nasavrky [i] 16:30 Vodácká putování [i] 16:45 Generace "0" [i] 17:00 Moje rodina II 3/13 [i] 17:30 Čétéčko [i] 17:45 Retro [i] 18:15 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 16/39 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pusinky [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Zprávy 22:20 Branky, body, vteřiny 22:25 Losování Sportky a Šance 22:30 Skutečný viník [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Huff I 6/13 [i] 01:25 Svět umění: Emir Kusturica - Něžný barbar [i] 02:15 Uvolněte se, prosím [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou [i] 06:50 Správy STV 07:10 Věda v Evropě: Cukrovka [i] 07:20 Ještě jsem tady - Danuše Kšicová [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 712/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316 - Mise: Z pasti do propasti [i] 10:50 Chcete je? [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Mata Hari - svůdná vyzvědačka [i] 11:45 Josef Sekyra, geolog [i] 12:00 Příběh dušičkový [i] 13:35 Herecký kníže z Kampy [i] 14:20 POP ART [i] 15:00 Svět umění: Emir Kusturica – Něžný barbar [i] 15:50 Příběhy domů [i] 16:10 Znamení a rituály [i] 16:25 Světci a svědci [i] 16:40 Poslední vlak z Gun Hillu [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Ti nejlepší z klasiky [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 22/22 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Oběť nejvyšší [i] 21:30 Palachův týden [i] 22:00 Na plovárně s Ivanem Mrázem [i] 22:25 Revizoři [i] 00:10 Royal Ellington [i] 01:05 Trapasy [i] 02:15 Čétéčko [i] 02:35 Rybařící delfíni [i] 03:30 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 1/7 [i] 04:25 Vodácká putování [i] 04:40 Liturgický rok se souborem Schola Gregoriana Pragensis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 06:00 Spiderman 6 [i] 06:20 Myšák Stuart Little 6 [i] 06:45 3-2-1 Tučňáci! 6 [i] 07:10 Vteřiny před katastrofou II [i] 08:05 Zlatíčka [i] 09:10 Go-Go šou [i] 10:55 Z pekla štěstí 2 [i] 11:30 Odvrácená tvář hor 2 [i] 12:35 Svatební mrákoty [i] 14:20 Robin Hood, král zbojníků [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 8 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 15 LET TV NOVA [i] 21:15 Střepiny [i] 21:40 Mr. GS [i] 22:10 Škola svádění [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas IV 5 [i] 00:45 Novashopping 01:20 Střepiny [i] 01:40 Jarka a Věra [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Směr jih 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 19 [i] 07:00 Země dinosaurů 14 [i] 07:25 Oggy a škodíci 14 [i] 07:35 Fresh Prince III 4 [i] 08:00 Přátelé I 12 [i] 08:30 Neuvěřitelné životy: Věčné spojení [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:05 Léto u jezera Lilja [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:40 M*A*S*H 237 [i] 14:15 Batman se vrací [i] 16:50 Bleskový Jack [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 2 [i] 22:10 Touha po odplatě [i] 00:15 Tajemné zlo [i] 01:55 Volejte Věštce 03:35 Průvodce po Guantanamu: Moderní mučírny [i] 04:25 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:00 Saně [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Saně [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Biatlon [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Motorismus [i] 19:45 Wintersports Weekend [i] 20:15 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 22:15 Klasické lyžování [i] 23:00 Snooker [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Cesta do středu Země 2/2 [i] 10:00 Hříbě [i] 12:00 Cesta do středu Země 2/2 [i] 14:00 Alenka v říši divů [i] 16:15 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 18:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 19:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 20:00 Céline [i] 22:00 Foylova válka IV 1/2 [i] 00:00 Jak ukrást Sinatru [i] 02:00 Doživotní trest [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 5/8 [i] 06:55 Architektura Británie - milníky tisíciletí 6/8 [i] 07:50 Kultura za pultem 3/6 [i] 08:20 Kultura za pultem 4/6 [i] 08:50 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 09:15 Jamie v Austrálii 5/10 [i] 10:10 Jamie v Austrálii 6/10 [i] 11:10 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 2/4 [i] 12:05 Londýnský Hollywood 3/6 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 13/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 3/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 19/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3/4 [i] 16:25 Jetstream 3/8 [i] 17:15 Mistři švindlu 5/18 [i] 17:45 Mistři švindlu 6/18 [i] 18:15 Jimmyho farma 7/8 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 17/23 [i] 19:45 Znovuobjevitelé 18/23 [i] 20:15 Dítě naší doby 20/23 [i] 21:25 Boj o život 6/6 [i] 22:25 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 [i] 23:20 Vyšetřovatelé nehod 2/3 [i] 00:20 Coxy na dovolené 17/40 [i] 00:50 Coxy na dovolené 18/40 [i] 01:20 Coxy na dovolené 19/40 [i] 01:50 Coxy na dovolené 20/40 [i] 02:20 Kultura za pultem 3/6 [i] 02:50 Kultura za pultem 4/6 [i] 03:20 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 04:20 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 19/26 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:40 Film o filmu: Vratné lahve [i] 06:00 Hračky [i] 08:00 Zlatý Glóbus 2009 [i] 10:05 Vratné lahve [i] 11:45 Šílená láska [i] 13:20 Divoké vlny [i] 14:45 Návrat lásky [i] 16:35 Když se smůla lepí na paty [i] 18:00 Let 93 [i] 19:30 Před kamerou 4 [i] 20:00 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 21:25 Deník zabijáka [i] 22:55 Lady Jane [i] 00:35 Dohoda [i] 02:10 Vycházející slunce [i] 04:20 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Báječný den [i] 09:45 Ideální partie [i] 11:35 V křesle režiséra [i] 13:25 Strážce [i] 15:10 Rocky Balboa [i] 16:50 Život umělce [i] 18:35 Klik - život na dálkové ovládání [i] 20:20 Umění musí bolet [i] 22:00 Hluboko pod kůží [i] 23:25 Zloději a vyděrači [i] 00:50 Přízraky Abu Ghraib [i] 02:10 Nadávejte až posetmění [i] 03:35 Švédská trojka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.