TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:35 Malý zajac Bugs a priatelia I. 5/40 [i] 06:55 Scooby Doo I. 2/24 [i] 07:25 Flintstonovci II. 4/25 [i] 07:50 Xena I. 24/24 [i] 09:25 Princ Valiant [i] 11:05 Gossip Girl I. 15-16/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:15 Moja veľká indická svadba [i] 16:10 Vojačka Benjaminová [i] 18:05 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Ostrov pokladov 1/2 [i] 21:55 Ostrov pokladov 2/2 [i] 23:50 Krstný otec II. [i] 03:10 Škandalózny sex [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Motormagazín [i] 05:55 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Pocoyo II. 9/52 [i] 06:30 Pocoyo II. 10/52 [i] 06:35 Poštár Pat II 7 [i] 06:50 Poštár Pat II 8 [i] 07:05 Aladin 54/65 [i] 07:30 Lovci drakov 15/26 [i] 07:55 Bol raz jeden život 25/26 [i] 08:25 Elá hop ! [i] 08:55 Góóól [i] 09:25 Stratené mesto 13/13 [i] 09:50 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody IV. 1/8 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot I. 1/4 [i] 14:45 Šampiónov zápas - Okamih pravdy [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:29 Domáci majstri [i] 18:30 Námestíčko 2/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Attila 1/3 [i] 21:20 Attila 2/3 [i] 22:25 Attila 3/3 [i] 23:30 Oko II [i] 01:00 Don Matteo III. 12/16 [i] 01:55 Chodili sme spolu [i] 02:40 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Test magazín [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Halali [i] 07:10 Lovci hadov I. 10/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Môj dom - môj hrad [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 10:00 Ekumenická bohoslužba [i] 11:25 Kardinál Korec - toto meno veľa hovorí [i] 11:35 Rozprávky 15 sestier [i] 12:25 Geľo Sebechlebský [i] 13:40 Herodes: čo sa skrýva za mýtom [i] 14:30 Folklórne festivaly [i] 15:30 Svetové pobrežia zhora: Európa 4/10 [i] 15:55 Orientácie [i] 16:30 Svetové stretnutie rodín v Mexiku [i] 19:00 Slovo [i] 19:05 Československý filmový týždenník [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:30 Umenie 09 [i] 22:00 Odpískané [i] 22:25 Orientácie [i] 22:55 Poltón [i] 23:25 Umenie 09 [i] 23:50 Slovo [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 01:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Kutil Manny [i] 06:30 Pinocchio [i] 06:55 Legenda o Tarzanovi [i] 07:20 Rozprávková jazda [i] 07:45 Kráľovstvo surikát II. 5,6 [i] 08:35 Boj o život [i] 10:15 Pred svadbou nie! [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Podnikavé dievča [i] 15:15 Nepustím ťa [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:10 NAJLEPŠIE POČASIE 17:15 Pokrvné puto [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Sexi špinavé prachy 5,6 [i] 21:50 Tajomstvá zátoky [i] 23:40 Nebezpečná príťažlivosť [i] 01:20 Pokrvné puto [i] 02:50 Vibrácie [i] 04:30 Tajomstvá zátoky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 293,294 [i] 09:25 Agathe: Mŕtva na lodi [i] 10:55 Zorro 3,4 [i] 11:35 Klub EURO výhercov [i] 14:00 ZDRAVIE + [i] 14:30 Julie Lescautová II. 2 [i] 15:55 Big Ben - Prvotriedny pohreb [i] 17:30 Divoška Rosaura 197,198 [i] 19:00 Tarzan 52,53 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Utrpení mladého Boháčka" [i] 21:30 Zničujúce tajomstvo [i] 23:00 Agathe: Mŕtva na lodi [i] 00:30 Zorro 3,4 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 O čarovné Laskonce 3/4 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 6/26 [i] 06:45 Trojčátka 3/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 3/10 [i] 11:50 Počesku [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy 13:05 Bílá kočička [i] 13:55 Kde peníze pomáhají [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo katolického faráře [i] 14:45 Turbina [i] 16:25 Divnopis - Nasavrky [i] 16:30 Vodácká putování [i] 16:45 Generace "0" [i] 17:00 Moje rodina II 3/13 [i] 17:30 Čétéčko [i] 17:45 Retro [i] 18:15 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 16/39 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pusinky [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Zprávy 22:20 Branky, body, vteřiny 22:25 Losování Sportky a Šance 22:30 Skutečný viník [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Huff I 6/13 [i] 01:25 Svět umění: Emir Kusturica - Něžný barbar [i] 02:15 Uvolněte se, prosím [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou [i] 06:50 Správy STV 07:10 Věda v Evropě: Cukrovka [i] 07:20 Ještě jsem tady - Danuše Kšicová [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 712/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Knižní svět [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316 - Mise: Z pasti do propasti [i] 10:50 Chcete je? [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Mata Hari - svůdná vyzvědačka [i] 11:45 Josef Sekyra, geolog [i] 12:00 Příběh dušičkový [i] 13:35 Herecký kníže z Kampy [i] 14:20 POP ART [i] 15:00 Svět umění: Emir Kusturica – Něžný barbar [i] 15:50 Příběhy domů [i] 16:10 Znamení a rituály [i] 16:25 Světci a svědci [i] 16:40 Poslední vlak z Gun Hillu [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Ti nejlepší z klasiky [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 22/22 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Oběť nejvyšší [i] 21:30 Palachův týden [i] 22:00 Na plovárně s Ivanem Mrázem [i] 22:25 Revizoři [i] 00:10 Royal Ellington [i] 01:05 Trapasy [i] 02:15 Čétéčko [i] 02:35 Rybařící delfíni [i] 03:30 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 1/7 [i] 04:25 Vodácká putování [i] 04:40 Liturgický rok se souborem Schola Gregoriana Pragensis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 06:00 Spiderman 6 [i] 06:20 Myšák Stuart Little 6 [i] 06:45 3-2-1 Tučňáci! 6 [i] 07:10 Vteřiny před katastrofou II [i] 08:05 Zlatíčka [i] 09:10 Go-Go šou [i] 10:55 Z pekla štěstí 2 [i] 11:30 Odvrácená tvář hor 2 [i] 12:35 Svatební mrákoty [i] 14:20 Robin Hood, král zbojníků [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 8 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 15 LET TV NOVA [i] 21:15 Střepiny [i] 21:40 Mr. GS [i] 22:10 Škola svádění [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas IV 5 [i] 00:45 Novashopping 01:20 Střepiny [i] 01:40 Jarka a Věra [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Směr jih 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 19 [i] 07:00 Země dinosaurů 14 [i] 07:25 Oggy a škodíci 14 [i] 07:35 Fresh Prince III 4 [i] 08:00 Přátelé I 12 [i] 08:30 Neuvěřitelné životy: Věčné spojení [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:05 Léto u jezera Lilja [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:40 M*A*S*H 237 [i] 14:15 Batman se vrací [i] 16:50 Bleskový Jack [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 2 [i] 22:10 Touha po odplatě [i] 00:15 Tajemné zlo [i] 01:55 Volejte Věštce 03:35 Průvodce po Guantanamu: Moderní mučírny [i] 04:25 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:00 Saně [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Saně [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Biatlon [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Motorismus [i] 19:45 Wintersports Weekend [i] 20:15 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 22:15 Klasické lyžování [i] 23:00 Snooker [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Cesta do středu Země 2/2 [i] 10:00 Hříbě [i] 12:00 Cesta do středu Země 2/2 [i] 14:00 Alenka v říši divů [i] 16:15 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 18:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 19:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 20:00 Céline [i] 22:00 Foylova válka IV 1/2 [i] 00:00 Jak ukrást Sinatru [i] 02:00 Doživotní trest [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 5/8 [i] 06:55 Architektura Británie - milníky tisíciletí 6/8 [i] 07:50 Kultura za pultem 3/6 [i] 08:20 Kultura za pultem 4/6 [i] 08:50 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 09:15 Jamie v Austrálii 5/10 [i] 10:10 Jamie v Austrálii 6/10 [i] 11:10 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 2/4 [i] 12:05 Londýnský Hollywood 3/6 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 13/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 3/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 19/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3/4 [i] 16:25 Jetstream 3/8 [i] 17:15 Mistři švindlu 5/18 [i] 17:45 Mistři švindlu 6/18 [i] 18:15 Jimmyho farma 7/8 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 17/23 [i] 19:45 Znovuobjevitelé 18/23 [i] 20:15 Dítě naší doby 20/23 [i] 21:25 Boj o život 6/6 [i] 22:25 Pravda, povinnost, udatnost 8/10 [i] 23:20 Vyšetřovatelé nehod 2/3 [i] 00:20 Coxy na dovolené 17/40 [i] 00:50 Coxy na dovolené 18/40 [i] 01:20 Coxy na dovolené 19/40 [i] 01:50 Coxy na dovolené 20/40 [i] 02:20 Kultura za pultem 3/6 [i] 02:50 Kultura za pultem 4/6 [i] 03:20 Divoká zvěř Karpat 5/10 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 6/10 [i] 04:20 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 19/26 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:40 Film o filmu: Vratné lahve [i] 06:00 Hračky [i] 08:00 Zlatý Glóbus 2009 [i] 10:05 Vratné lahve [i] 11:45 Šílená láska [i] 13:20 Divoké vlny [i] 14:45 Návrat lásky [i] 16:35 Když se smůla lepí na paty [i] 18:00 Let 93 [i] 19:30 Před kamerou 4 [i] 20:00 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 21:25 Deník zabijáka [i] 22:55 Lady Jane [i] 00:35 Dohoda [i] 02:10 Vycházející slunce [i] 04:20 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Báječný den [i] 09:45 Ideální partie [i] 11:35 V křesle režiséra [i] 13:25 Strážce [i] 15:10 Rocky Balboa [i] 16:50 Život umělce [i] 18:35 Klik - život na dálkové ovládání [i] 20:20 Umění musí bolet [i] 22:00 Hluboko pod kůží [i] 23:25 Zloději a vyděrači [i] 00:50 Přízraky Abu Ghraib [i] 02:10 Nadávejte až posetmění [i] 03:35 Švédská trojka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Referendum bolo neplatné, starostom Dolného Harmanca zostáva M. Vajs
Na snímke starosta Dolného Harmanca Matúš Vajs 25. mája 2019. V obci sa zároveň s voľbami do Európskeho parlamentu koná aj referendum o odvolaní starostu. Dolný Harmanec 25. mája 2019.

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.