Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 DNES 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 3-4/40 [i] 06:55 Scooby Doo I. 1/24 [i] 07:20 Flintstonovci II. 3/25 [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád II. 19-20/22 [i] 08:35 Olsen Twins: Gólová výmena [i] 10:00 Priatelia X. 14-15/18 [i] 10:50 Krotitelia duchov II. [i] 12:45 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 14:40 Krása na predaj [i] 16:05 Foter je lotor [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Next [i] 22:00 Rukojemník [i] 00:00 Kocka 0 [i] 01:45 Srdcia v brnení [i] 03:25 Sekta zatratených [i] 04:55 Aj múdry schybí - Silvester [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Zmenáreň [i] 06:10 Extra [i] 06:30 Pocoyo II. 7/52 [i] 06:40 Pocoyo II. 8/52 [i] 06:45 Poštár Pat II 5 [i] 07:00 Poštár Pat II 6 [i] 07:15 Aladin 53/65 [i] 07:40 Lovci drakov 14/26 [i] 08:05 Bol raz jeden život 24/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Stratené mesto 12/13 [i] 09:50 Si v obraze? [i] 10:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:45 Chudobní milionári I. 2/12 [i] 11:40 Chudobní milionári I. 3/12 [i] 12:25 Planéta Zem zhora 6/8 [i] 13:25 Motormagazín [i] 13:50 Chatova zem [i] 15:30 Vila pri jazere 1/3 [i] 17:05 Robin Hood I 2/13 [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:25 Mamou v šestnástich [i] 22:55 Sudca Giovanni Falcone 1/2 [i] 00:35 Chudobní milionári I. 2/12 [i] 01:25 Mamou v šestnástich [i] 02:55 Takí sme boli [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Planéta Zem zhora 6/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Hírek [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy a komentáre [i] 06:10 Euromaxx - Architektúra 1/18 [i] 06:40 Odysea života 1 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Extr@ English 18/30 [i] 09:00 Klik [i] 09:15 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 1/4 [i] 10:10 Medicína [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Zdravíčko, pán doktor - Chrípka - mutant, ktorý prežil stáročia [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Repete z repete [i] 13:35 GEN.sk [i] 13:50 Farby mora 2/3 [i] 14:50 Poltón [i] 15:20 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Elixír [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:35 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Speer a on [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:10 Kino na Dvojke [i] 23:50 Cassovia jazz 1996 [i] 00:35 Anjeli strážni [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:20 NOVINY 05:50 Kutil Manny [i] 06:10 Pinocchio [i] 06:35 Legenda o Tarzanovi [i] 07:00 Rozprávková jazda [i] 07:30 Blízko smrti 23,24 [i] 09:10 Elita [i] 11:10 Zamilovaná do vraha [i] 13:00 KRIMI NOVINY 13:20 Operácia Boeing 747 [i] 15:20 Nebezpečná štvanica [i] 17:20 Boj o život [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Pred svadbou nie! [i] 22:30 Nebezpečná známosť [i] 00:10 Hraničná čiara [i] 01:45 Neľútostný súboj [i] 04:30 Vibrácie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 291,292 [i] 09:25 Perry Mason: Prípad osudného životného štýlu [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 2 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Chobotnica 2 [i] 15:00 Siska 14 [i] 16:00 Rabaka [i] 17:30 Divoška Rosaura 195,196 [i] 19:00 Tarzan 50,51 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 2 [i] 21:25 Big Ben - Prvotriedny pohreb 55/68 [i] 23:00 Perry Mason: Prípad osudného životného štýlu [i] 00:30 Rabaka [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 U nás v Evropě [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Šikulové [i] 06:25 Trojčátka 3/26 [i] 06:50 Sezame, pojď si hrát 72/78 [i] 07:15 Kromaňonec 3/21 07:40 Tip a Tap 18/26 [i] 07:45 Garfield a přátelé II 5/26 [i] 08:10 U nás na farmě 20/26 [i] 08:25 Pinocchio a Vládce noci [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Bláznivý příběh Robina Hooda [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 3/10 [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 3/13 [i] 14:30 Doktor Martin 2/23 [i] 15:20 Muž, který snil s orly 2/2 [i] 17:05 Šaty dělaj člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Zahalte jí tvář 3/6 [i] 18:35 Evropské pexeso [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:15 Svěrací kazajka [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 RoboCop [i] 00:50 Julietta [i] 02:25 13. komnata Jany Lorencové [i] 02:55 Pošta pro tebe [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 2/10 [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Liturgický rok se souborem Schola [i] 06:30 Správy STV 06:55 Diagnóza [i] 07:15 Kalamita aneb Srdečný pozdrav od Šumavy k Tatrám [i] 07:40 Stop: Pavel Soukup vyvrací omyly a mýty řidičů [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 3/5 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Poselství Jana Palacha [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Blind Boys of Alabama [i] 14:45 Průplav dvou oceánů [i] 15:40 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 1/7 [i] 16:35 Zázračný ostrov 3/3 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Cro Magnon [i] 20:00 Zlatá šedesátá 3/26 [i] 21:00 Sběrné surovosti [i] 21:30 Sladké hry minulého leta [i] 22:35 Třistatřicettři [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Pocta pro Ellingtona 1/2 [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:45 Je to jenom rokenrol [i] 03:25 ČT Live - Radůza [i] 04:20 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:45 Kroniky divočiny [i] 06:15 Spiderman 5 [i] 06:40 Myšák Stuart Little 5 [i] 07:00 3-2-1 Tučňáci! 5 [i] 07:25 Senzační Spiderman 17 [i] 07:55 Na výpravě s Jeffem Corwinem 7 [i] 08:45 Eso [i] 09:55 Ztracený Iziáš [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Jarka a Věra [i] 14:05 Svatý [i] 16:25 Setkání v červenci [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Poslední legie [i] 22:05 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života [i] 00:15 Stíny strachu [i] 01:45 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:40 Babicovy dobroty [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:25 Směr jih 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 18 [i] 07:00 Země dinosaurů 13 [i] 07:25 Oggy a škodíci 13 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince III 3 [i] 08:30 Přátelé I 11 [i] 09:00 Autosalon [i] 09:50 Hunter VI 1 [i] 10:50 M*A*S*H 235 [i] 11:20 M*A*S*H 236 [i] 11:50 Agentura Jasno 2 [i] 12:40 Closer I 6 [i] 13:40 Její alibi [i] 15:40 Premier league Live! 16:00 Bolton Wanderers - Manchester United [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hele, vole, kde mám káru? [i] 21:50 Kdo hulí, ten umí [i] 23:50 Šílený Max a Dóm hromu [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Helicops I 1 [i] 04:20 Helicops I 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:00 Saně [i] 09:45 Klasické lyžování [i] 10:15 Saně [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Klasické lyžování [i] 19:45 Motorismus [i] 20:00 Severská kombinace [i] 21:00 Klasické lyžování [i] 21:45 Klasické lyžování [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Severská kombinace [i] 00:15 Snooker [i] 01:15 Motorismus [i] 01:55 Závěr vysíláni
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Společný dům [i] 08:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 10:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 12:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 14:00 Rozvodoví advokáti [i] 16:00 Loučení se svobodou [i] 18:00 Námořní hlídka 9/13 [i] 19:00 Námořní hlídka 10/13 [i] 20:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 22:00 Zápas o mou dceru [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 Loučení se svobodou [i] 04:00 Společný dům [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 10/10 [i] 06:00 Slavné světové obrazárny 18/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 19/26 [i] 07:00 Příbehy ukryté v obrazech 5/8 [i] 07:25 Příbehy ukryté v obrazech 6/8 [i] 07:55 Králové a královny 5/12 [i] 08:25 Králové a královny 6/12 [i] 08:55 Odkud přicházíme 1/6 [i] 09:50 Odkud přicházíme 2/6 [i] 10:45 Anatomie přírodní katastrofy 1/3 [i] 11:40 Předchůdci Kolumbovi 1/2 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 12/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 2/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 18/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 2/4 [i] 16:25 Jetstream 2/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 3/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 4/18 [i] 18:20 Jimmyho farma 6/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 15/23 [i] 19:55 Znovuobjevitelé 16/23 [i] 20:25 Dítě naší doby 19/23 [i] 21:30 Boj o život 5/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 7/10 [i] 23:25 Vyšetřovatelé nehod 1/3 [i] 00:30 Coxy na dovolené 11/40 [i] 01:00 Coxy na dovolené 12/40 [i] 01:25 Coxy na dovolené 13/40 [i] 01:55 Coxy na dovolené 14/40 [i] 02:25 Coxy na dovolené 15/40 [i] 02:55 Coxy na dovolené 16/40 [i] 03:20 Tunel v Hangzhou 2/4 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 3/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 4/10 [i] 04:50 Jimmyho farma 6/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jack [i] 07:50 Superpes [i] 09:10 Hvězdy padají na Henriettu [i] 10:55 Škvára [i] 12:40 Tři dolary [i] 14:35 Princezna [i] 16:00 Spider-Man 3 [i] 18:15 Věřte mi [i] 20:00 Bernard a Doris [i] 21:40 Okamžik zlomu [i] 23:30 Krédo [i] 00:55 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 02:30 Shortbus [i] 04:10 Mafiánské hity [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Nepřemožitelný [i] 09:40 Pitva mimozemšťana [i] 11:15 Lovecká sezóna [i] 12:40 Vzepřít se obrům [i] 14:30 Jezdci z jižního Bronxu [i] 15:55 Evropské filmové ceny 2008 [i] 17:25 Marie a její muži [i] 18:45 Tajná přání [i] 20:25 U ledu [i] 22:00 Tudorovci II 3 [i] 22:55 Tudorovci II 4 [i] 23:50 Všechno jde do háje [i] 01:20 Po stopách zabijáka [i] 02:55 Ničemové [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tím Calgary zvíťazil nad Washingtonom 4:1
Hráč Calgary Flames (vľavo) Johnny Gaudreau (13) oslavuje gól.

NBA: Boston predĺžil víťaznú sériu na 16 zápasov
Na snímke je hráč Boston Celtics Kyrie Irving (11) v súboji o loptu s Dirkom Nowitzkim z Dallas Mavericks.

Kontrolór Bratislavy preverí, či Zimný štadión Ondreja Nepelu potrebuje úpravy za milióny eur
Mestský kontrolór hlavného mesta SR Bratislavy Peter Šinály preverí, či Zimný štadión Ondreja Nepelu potrebuje úpravy za päť miliónov eur. V roku 2019 sa na tomto štadióne ...

Video: V NHL vyhrávali hostia, na domácom ľade uspeli iba „predátori“
Hokejisti Arizony Coyotes zvíťazili nad hráčmi Toronta Maple Leafs 4:1 v pondelňajšom stretnutí zámorskej NHL. Coyotes si pripísali tretí a zatiaľ najvyšší triumf v sezóne ...

Aktuálne správy

Pre nevľúdne utorkové počasie nemôžeme ostať mrzutí
Ilustračná snímka.

Richard Raši napadol voľby do VÚC na ústavnom súde, žiada prešetriť sčítanie hlasov
Krajská organizácia strany Smer-SD Košického kraja dnes informovala, že jej kandidát na predsedu KSK za stranu Smer-SD Richard Raši podal v stredu 15. novembra podanie na Ústavný súd SR, ktorým ...

Bolo by lepšie, keby OĽaNO okrem vlády predstavilo aj tieňového premiéra, myslí si politológ
Vytvorenie tieňovej vlády je štandardný postup strany, aby zverejnila svoje programové vyhlásenia a zviditeľnila ľudí, ktorých si možno s týmito témami spájať. Pre agentúru SITA ...

V Bratislave a okolí hlásia viacero nehôd a zhustenú premávku
V Bratislave a jej okolí hlásia vodiči viacero dopravných nehôd. Rátať treba na viacerých miestach aj so zhustenou premávkou. Stella centrum upozorňuje ...

Nebezpečenstvo zosuvov snehu je lokálne, situácia však môže byť zradná
Ilustračná snímka.

Vysokoškolákov vlani ubudlo, školský výbor ich chce zo zahraničia
Ilustračná snímka

Cieľom Svetového dňa pozdravov je podporovať mier na svete
Stačí pozdraviť aspoň desať ľudí a človek oslávi Svetový deň pozdravov (WHD). Cieľom tohto svetového dňa, ktorý pripadá na 21. novembra, je podporiť svetový ...

Andrej Chudoba: Každý fliačik zeme je prirastený k srdcu človeka
Na archívnej snímke spisovateľ Andrej Chudoba.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.