TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 DNES 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 3-4/40 [i] 06:55 Scooby Doo I. 1/24 [i] 07:20 Flintstonovci II. 3/25 [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád II. 19-20/22 [i] 08:35 Olsen Twins: Gólová výmena [i] 10:00 Priatelia X. 14-15/18 [i] 10:50 Krotitelia duchov II. [i] 12:45 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 14:40 Krása na predaj [i] 16:05 Foter je lotor [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Next [i] 22:00 Rukojemník [i] 00:00 Kocka 0 [i] 01:45 Srdcia v brnení [i] 03:25 Sekta zatratených [i] 04:55 Aj múdry schybí - Silvester [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Zmenáreň [i] 06:10 Extra [i] 06:30 Pocoyo II. 7/52 [i] 06:40 Pocoyo II. 8/52 [i] 06:45 Poštár Pat II 5 [i] 07:00 Poštár Pat II 6 [i] 07:15 Aladin 53/65 [i] 07:40 Lovci drakov 14/26 [i] 08:05 Bol raz jeden život 24/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Stratené mesto 12/13 [i] 09:50 Si v obraze? [i] 10:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:45 Chudobní milionári I. 2/12 [i] 11:40 Chudobní milionári I. 3/12 [i] 12:25 Planéta Zem zhora 6/8 [i] 13:25 Motormagazín [i] 13:50 Chatova zem [i] 15:30 Vila pri jazere 1/3 [i] 17:05 Robin Hood I 2/13 [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:25 Mamou v šestnástich [i] 22:55 Sudca Giovanni Falcone 1/2 [i] 00:35 Chudobní milionári I. 2/12 [i] 01:25 Mamou v šestnástich [i] 02:55 Takí sme boli [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Planéta Zem zhora 6/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Hírek [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy a komentáre [i] 06:10 Euromaxx - Architektúra 1/18 [i] 06:40 Odysea života 1 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Extr@ English 18/30 [i] 09:00 Klik [i] 09:15 Impérium. Vzostup a pád veľkých ríší 1/4 [i] 10:10 Medicína [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Zdravíčko, pán doktor - Chrípka - mutant, ktorý prežil stáročia [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Repete z repete [i] 13:35 GEN.sk [i] 13:50 Farby mora 2/3 [i] 14:50 Poltón [i] 15:20 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Elixír [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:35 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Speer a on [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:10 Kino na Dvojke [i] 23:50 Cassovia jazz 1996 [i] 00:35 Anjeli strážni [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:20 NOVINY 05:50 Kutil Manny [i] 06:10 Pinocchio [i] 06:35 Legenda o Tarzanovi [i] 07:00 Rozprávková jazda [i] 07:30 Blízko smrti 23,24 [i] 09:10 Elita [i] 11:10 Zamilovaná do vraha [i] 13:00 KRIMI NOVINY 13:20 Operácia Boeing 747 [i] 15:20 Nebezpečná štvanica [i] 17:20 Boj o život [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Pred svadbou nie! [i] 22:30 Nebezpečná známosť [i] 00:10 Hraničná čiara [i] 01:45 Neľútostný súboj [i] 04:30 Vibrácie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 291,292 [i] 09:25 Perry Mason: Prípad osudného životného štýlu [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 2 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Chobotnica 2 [i] 15:00 Siska 14 [i] 16:00 Rabaka [i] 17:30 Divoška Rosaura 195,196 [i] 19:00 Tarzan 50,51 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 2 [i] 21:25 Big Ben - Prvotriedny pohreb 55/68 [i] 23:00 Perry Mason: Prípad osudného životného štýlu [i] 00:30 Rabaka [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 U nás v Evropě [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Šikulové [i] 06:25 Trojčátka 3/26 [i] 06:50 Sezame, pojď si hrát 72/78 [i] 07:15 Kromaňonec 3/21 07:40 Tip a Tap 18/26 [i] 07:45 Garfield a přátelé II 5/26 [i] 08:10 U nás na farmě 20/26 [i] 08:25 Pinocchio a Vládce noci [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Bláznivý příběh Robina Hooda [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 3/10 [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 3/13 [i] 14:30 Doktor Martin 2/23 [i] 15:20 Muž, který snil s orly 2/2 [i] 17:05 Šaty dělaj člověka [i] 17:15 Experiment [i] 17:45 Zahalte jí tvář 3/6 [i] 18:35 Evropské pexeso [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:15 Svěrací kazajka [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 RoboCop [i] 00:50 Julietta [i] 02:25 13. komnata Jany Lorencové [i] 02:55 Pošta pro tebe [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 2/10 [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Liturgický rok se souborem Schola [i] 06:30 Správy STV 06:55 Diagnóza [i] 07:15 Kalamita aneb Srdečný pozdrav od Šumavy k Tatrám [i] 07:40 Stop: Pavel Soukup vyvrací omyly a mýty řidičů [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 3/5 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Poselství Jana Palacha [i] 12:00 PORT [i] 12:30 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Blind Boys of Alabama [i] 14:45 Průplav dvou oceánů [i] 15:40 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 1/7 [i] 16:35 Zázračný ostrov 3/3 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Cro Magnon [i] 20:00 Zlatá šedesátá 3/26 [i] 21:00 Sběrné surovosti [i] 21:30 Sladké hry minulého leta [i] 22:35 Třistatřicettři [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Pocta pro Ellingtona 1/2 [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:45 Je to jenom rokenrol [i] 03:25 ČT Live - Radůza [i] 04:20 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:45 Kroniky divočiny [i] 06:15 Spiderman 5 [i] 06:40 Myšák Stuart Little 5 [i] 07:00 3-2-1 Tučňáci! 5 [i] 07:25 Senzační Spiderman 17 [i] 07:55 Na výpravě s Jeffem Corwinem 7 [i] 08:45 Eso [i] 09:55 Ztracený Iziáš [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Jarka a Věra [i] 14:05 Svatý [i] 16:25 Setkání v červenci [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Poslední legie [i] 22:05 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života [i] 00:15 Stíny strachu [i] 01:45 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:40 Babicovy dobroty [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:25 Směr jih 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 18 [i] 07:00 Země dinosaurů 13 [i] 07:25 Oggy a škodíci 13 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:00 Fresh Prince III 3 [i] 08:30 Přátelé I 11 [i] 09:00 Autosalon [i] 09:50 Hunter VI 1 [i] 10:50 M*A*S*H 235 [i] 11:20 M*A*S*H 236 [i] 11:50 Agentura Jasno 2 [i] 12:40 Closer I 6 [i] 13:40 Její alibi [i] 15:40 Premier league Live! 16:00 Bolton Wanderers - Manchester United [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hele, vole, kde mám káru? [i] 21:50 Kdo hulí, ten umí [i] 23:50 Šílený Max a Dóm hromu [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Helicops I 1 [i] 04:20 Helicops I 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:00 Saně [i] 09:45 Klasické lyžování [i] 10:15 Saně [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Klasické lyžování [i] 19:45 Motorismus [i] 20:00 Severská kombinace [i] 21:00 Klasické lyžování [i] 21:45 Klasické lyžování [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Severská kombinace [i] 00:15 Snooker [i] 01:15 Motorismus [i] 01:55 Závěr vysíláni
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Společný dům [i] 08:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 10:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 12:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 14:00 Rozvodoví advokáti [i] 16:00 Loučení se svobodou [i] 18:00 Námořní hlídka 9/13 [i] 19:00 Námořní hlídka 10/13 [i] 20:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 22:00 Zápas o mou dceru [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 Loučení se svobodou [i] 04:00 Společný dům [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 10/10 [i] 06:00 Slavné světové obrazárny 18/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 19/26 [i] 07:00 Příbehy ukryté v obrazech 5/8 [i] 07:25 Příbehy ukryté v obrazech 6/8 [i] 07:55 Králové a královny 5/12 [i] 08:25 Králové a královny 6/12 [i] 08:55 Odkud přicházíme 1/6 [i] 09:50 Odkud přicházíme 2/6 [i] 10:45 Anatomie přírodní katastrofy 1/3 [i] 11:40 Předchůdci Kolumbovi 1/2 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 12/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 2/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 18/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 2/4 [i] 16:25 Jetstream 2/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 3/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 4/18 [i] 18:20 Jimmyho farma 6/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 15/23 [i] 19:55 Znovuobjevitelé 16/23 [i] 20:25 Dítě naší doby 19/23 [i] 21:30 Boj o život 5/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 7/10 [i] 23:25 Vyšetřovatelé nehod 1/3 [i] 00:30 Coxy na dovolené 11/40 [i] 01:00 Coxy na dovolené 12/40 [i] 01:25 Coxy na dovolené 13/40 [i] 01:55 Coxy na dovolené 14/40 [i] 02:25 Coxy na dovolené 15/40 [i] 02:55 Coxy na dovolené 16/40 [i] 03:20 Tunel v Hangzhou 2/4 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 3/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 4/10 [i] 04:50 Jimmyho farma 6/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jack [i] 07:50 Superpes [i] 09:10 Hvězdy padají na Henriettu [i] 10:55 Škvára [i] 12:40 Tři dolary [i] 14:35 Princezna [i] 16:00 Spider-Man 3 [i] 18:15 Věřte mi [i] 20:00 Bernard a Doris [i] 21:40 Okamžik zlomu [i] 23:30 Krédo [i] 00:55 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 02:30 Shortbus [i] 04:10 Mafiánské hity [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Nepřemožitelný [i] 09:40 Pitva mimozemšťana [i] 11:15 Lovecká sezóna [i] 12:40 Vzepřít se obrům [i] 14:30 Jezdci z jižního Bronxu [i] 15:55 Evropské filmové ceny 2008 [i] 17:25 Marie a její muži [i] 18:45 Tajná přání [i] 20:25 U ledu [i] 22:00 Tudorovci II 3 [i] 22:55 Tudorovci II 4 [i] 23:50 Všechno jde do háje [i] 01:20 Po stopách zabijáka [i] 02:55 Ničemové [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Libor Hudáček vysvetlil svoje slová po zápase s Britmi, neodmieta systém trénera Ramsayho
Útočník slovenskej hokejovej reprezentácie Libor Hudáček uviedol na správnu mieru svoje slová po sobotňajšom víťaznom zápase v košickej Steel aréne s Veľkou Britániou (7:1) v A-skupine na 83. ...

Ľad v Steel Aréne trpí na záťaž, Koch: Najmä večer je už mäkší
Na snímke ľadová plocha v Steel aréne 6. mája 2019.

Osaková na čele rebríčka WTA, Cibulková 35., Kužmová 46.
Na archívnej snímke Naomi Osaková.

Video: Schwartz sa blysol hetrikom a Binnington shutoutom, St. Louis je krok od finále NHL
Hokejisti St. Louis sa presvedčivým víťazstvom 5:0 na ľade San Jose výrazne priblížili k finále bojov o Stanleyho pohár. Stav finálovej série play-off Západnej konferencie je 3:2 na ...

Aktuálne správy

Dnes nás čaká upršaný deň, no teploty nízke nebudú
Počasie u nás ovplyvňuje tlaková níž. Dnes bude polooblačno až oblačno a prehánky alebo búrky. Teploty dosiahnu 17 až 22 stupňov C.

Pavol R. je obvinený z objednania vraždy Volzovej, čoskoro začína pojednávanie o jeho osude
Vo štvrtok sa začína v bratislavskom Ústave na výkon väzby a trestu odňatia slobody pojednávanie s exministrom hospodárstva a bývalým riaditeľom TV Markíza Pavlom R.. Ten čelí ...

Vlaky do Banskej Štiavnice nahradia tento týždeň autobusy
Ilustračná snímka.

Začína sa obdobie ústnych maturít, absolvuje ich okolo 43.000 žiakov
Ilustračná snímka.

Vodiči sa v pondelok ráno zdržia na viacerých bratislavských úsekoch
Ilustračná snímka.

Stredoškoláci si vyskúšajú na UK vysokoškolské lavice
Na snímke pohľad na Vajanského nábrežie s budovou Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí v Bratislave.

Aktuálny a inšpiratívny Honoré de Balzac sa narodil pred 220 rokmi
Honoré de Balzac, daguerrotypie Louise-Augusta Bissona z roku 1842.

Veterán Woodstocku Joe Cocker by mal 75 rokov
Na archívnej snímke Joe Cocker.