Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 147-148/216 [i] 10:30 Milovať a zabiť [i] 12:05 Summerland II. 4/13 [i] 12:50 Odpadlík III. 16/22 [i] 13:40 Rodinná vojna I. 1-2/22 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 4/22 [i] 15:15 Cigánske srdce 138-139/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 7/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Nečakaný hosť [i] 21:45 Myšlienky vraha II. 2/23 [i] 22:35 Laura: Kliatba rodu 2/4 [i] 00:25 Zbaľ ju! 2-3/9 [i] 01:05 Hrozba z temnoty I. 10-11/22 [i] 02:30 Odpadlík III. 16/22 [i] 03:10 Jake a Tlsťoch II. 9/11 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Komisár Rex VII. 7/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Extrémne... 4/6 [i] 08:55 Inšpektor Lynley IV. 7/8 [i] 09:45 Helicops 3/35 [i] 10:35 Blázon [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 13/22 [i] 15:10 FOKUS - rodina [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 44/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 45/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Capri 1/12 [i] 22:05 Posledná jazda [i] 23:35 Špirála 4/8 [i] 00:25 Don Matteo III. 10/16 [i] 01:25 Bianca - cesta za šťastím 44/224 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 45/224 [i] 02:55 Krátke správy [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Extrémne... 4/6 [i] 04:45 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regionov [i] 06:05 Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 O troch točkách [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Keď odchádza kabaret [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:20 Etnografický atlas Slovenska [i] 13:50 Zdravíčko, pán doktor - Chrípka - mutant, ktorý prežil stáročia [i] 14:20 Krokodílie kroniky I. 8/13 [i] 14:40 Lassie I 4/26 [i] 15:15 Sféry dôverné [i] 16:25 Polícia [i] 16:35 Profesionál [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Veľké záhady [i] 18:30 Kvarteto [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Divoký Karibik 1/4 [i] 20:50 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regionov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:20 Halali [i] 23:50 Dobrodružstvá kriminalistiky 1/26 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Správy z regionov [i] 01:55 Hírek [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:30 Família [i] 03:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 15 [i] 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:50 KRIMI NOVINY 11:20 Medicopter 117 79 [i] 12:00 Policajt z L. A. II 21 [i] 13:00 Svieža štvorka 2 [i] 13:40 Medicopter 117 80 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 20 [i] 15:20 Vražedné čísla 7 [i] 16:00 Policajt z L. A. II 22/22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 16 [i] 21:00 Vyjednávači 4,5 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Texaský masaker motorovou pílou [i] 01:20 Lepší zajtrajšok [i] 02:50 Kráľovská nemocnica 1,2/15 [i] 04:15 Texaský masaker motorovou pílou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 287,288 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 7 [i] 11:00 Život na zámku 5 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 14:00 Po rokoch [i] 15:30 Srdce z požičovne [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 191,192 [i] 19:00 Život na zámku 5 [i] 20:00 V uliciach San Francisca 3,4 [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Starý II. 7 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Chcete je? [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kapička štěstí [i] 10:25 Zpívá Karel Gott [i] 11:15 Hledám paní na hlídání [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Film o filmu Kozí příběh [i] 13:45 Okouzlení VIII 27/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy III 20/24 [i] 15:25 Vodácká putování [i] 15:40 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Koník jeskynní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot XI 2/4 [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood II 6/12 [i] 23:55 Na moll [i] 00:40 Okouzlení VIII 27/54 [i] 01:35 Hotel Babylon I 2/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:15 Regiony ČT24 04:40 Zkáza Benátek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:50 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Alej Migů 2/13 [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 2/13 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 29/72 [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Černokněžník [i] 14:45 Já a moje rodina 18/26 [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:30 Království divočiny: Mořští savci 3/10 [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 O2 hokejová extraliga [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Josef Sekyra, geolog [i] 20:00 Poselství Jana Palacha [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Restart 2/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Červená pustina [i] 01:05 Můj Ahasver [i] 02:05 Sylvie Bodorová: Mojžíš 03:20 Putování za Mojžíšem [i] 03:30 Divnopis - Čeperka [i] 03:35 Film point [i] 04:40 Úraz není náhoda [i] 04:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 23 [i] 09:25 Hrbáč Lagardere 2/2 [i] 11:25 Odložené případy III 9 [i] 12:15 Můj přítel Monk III 11 [i] 13:05 Lenssen & spol. 14 [i] 13:30 Pohřešovaní II 8 [i] 14:20 Kobra 11 V 14 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 14 [i] 16:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 24 [i] 18:35 Ulice 1157, 1158 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 77 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas VII 19 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 2 [i] 23:00 Motorkáři [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas IV 4 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Na vlastní oči [i] 02:55 Áčko [i] 04:20 Směr jih 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 19 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 11 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VI 2 [i] 08:10 Přátelé I 9 [i] 08:40 Panelák 50 [i] 09:20 Odpadlík I 14 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 13 [i] 11:05 Právo a pořádek II 9 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 6 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 3 [i] 13:30 Will & Grace VI 3 [i] 14:00 Policie - New York 92 [i] 14:55 Chameleon IV 1 [i] 15:50 Médium I 16 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 9 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 40 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Chirurgové IV 2 [i] 23:05 Sběratelé kostí II 20 [i] 00:05 Na plný plyn I 4 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Lovci duchů 9 [i] 03:30 Panelák 50 [i] 04:00 Kapitán Kloss 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Biatlon [i] 10:30 Tenis [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Motorismus [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:15 Biatlon [i] 00:45 Motorismus [i] 01:35 Závěr vysíláni
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 11:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 13:00 Dotek anděla II 22 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 15:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 17:00 Dotek anděla II 22 [i] 18:00 Zmizelý [i] 20:00 Námořní hlídka 12/13 [i] 21:00 Ochránce II 16/23 [i] 22:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 18 [i] 23:00 Tichý svědek I 7 [i] 00:00 Ochránce II 16/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 18 [i] 02:00 Zmizelý [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 6/10 [i] 06:00 Konec ropného věku 3/6 [i] 06:30 Konec ropného věku 4/6 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 9/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 15/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 16/32 [i] 08:55 Jimmova farma - Farmářské historky 1/6 [i] 09:25 Jimmova farma - Farmářské historky 2/6 [i] 10:00 Nigella vaří narychlo 4/13 [i] 10:35 Nigella vaří narychlo 5/13 [i] 11:10 Na vysokých podpatcích [i] 12:05 Evropská velkoměsta 4/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 17/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 18/40 [i] 14:05 Konec ropného věku 3/6 [i] 14:40 Konec ropného věku 4/6 [i] 15:10 V arše Noemově 3/3 [i] 16:00 Jimmova farma - Farmářské historky 1/6 [i] 16:35 Jimmova farma - Farmářské historky 2/6 [i] 17:10 Na vysokých podpatcích [i] 18:05 Zvířecí rekordmani 9/26 [i] 18:55 Nigella vaří narychlo 4/13 [i] 19:30 Nigella vaří narychlo 5/13 [i] 20:05 Záhadná diagnóza 4/7 [i] 21:00 Rekonstrukce dopravní nehody 4/5 [i] 22:00 Válka v barvě - kanadský příběh 3/3 [i] 23:00 Tutanchamonův meteorit [i] 00:00 Vpřed po kolejích 7/13 [i] 00:30 Vpřed po kolejích 8/13 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 9/14 [i] 02:05 Evropská velkoměsta 4/12 [i] 03:05 Tutanchamonův meteorit [i] 04:00 V arše Noemově 3/3 [i] 04:50 Putování Maďarskem 7/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 3 [i] 06:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 08:45 Láska na druhý pohled [i] 10:30 V dostihovém sedle [i] 12:00 Divoký Stomp [i] 13:50 Dr. Dolittle [i] 15:10 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 17:00 Úžasný den [i] 18:30 Hrdinové a zbabělci [i] 20:00 Na stojáka 50 [i] 20:30 Šprti [i] 22:20 Na ostří nože [i] 00:15 Číslo 23 [i] 01:50 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 02:40 Nula od Nuly pojde [i] 04:05 Šprti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Árijský pár [i] 11:55 Klik - život na dálkové ovládání [i] 13:40 Vánoční únos [i] 15:10 Wall Street [i] 17:10 Zpáteční cesta [i] 18:55 Srdce v roztoužení [i] 20:25 Nezvaný host [i] 22:00 Portrét šílenství [i] 23:20 Nevěstinec 2 3 [i] 23:50 Nevěstinec 2 4 [i] 00:15 Umění musí bolet [i] 01:55 Nezvaný host [i] 03:30 Portrét šílenství [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.