Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 145-146/216 [i] 10:25 Dokonalé klamstvá [i] 12:00 Summerland II. 3/13 [i] 12:50 Odpadlík III. 15/22 [i] 13:35 Monk III. 16/16 [i] 14:25 V tieni zločinu I. 3/22 [i] 15:10 Cigánske srdce 136-137/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 6/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Inga Lindströmová: Po stopách lásky [i] 21:40 Na smrť ťa ľúbim [i] 23:45 Vražedná stretávka 2/13 [i] 00:35 Hrozba z temnoty I. 8-9/22 [i] 02:05 Odpadlík III. 15/22 [i] 03:15 Jake a Tlsťoch II. 8/11 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex VII. 6/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Extrémne... 3/6 [i] 08:55 Inšpektor Lynley IV. 6/8 [i] 09:50 Helicops 2/35 [i] 10:35 Hlasy anjelov [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 12/22 [i] 15:10 FOKUS - peniaze [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 42/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 43/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dr.House I. 15/21 [i] 21:00 Dr.House I. 16/21 [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Smaragdový prales [i] 00:20 Špirála 3/8 [i] 01:10 Don Matteo III. 9/16 [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 42/224 [i] 02:55 Bianca - cesta za šťastím 43/224 [i] 03:40 Slovensko dnes [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Extrémne... 3/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regionov [i] 06:05 Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Krajina zvierat [i] 08:35 Rozprávienka vtáča zlaté 1/3 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:00 Veda zajtrajška 10/18 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Etnografický atlas Slovenska [i] 13:25 Môj dom - môj hrad [i] 13:50 Koniari sveta 16/20 [i] 14:15 Lassie I 3/26 [i] 14:50 5 minút po dvanástej [i] 15:50 Hepatitída C - Tichý zabijak [i] 16:25 Diagnóza 122 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:05 Krokodílie kroniky I. 8/13 [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Chrípka - mutant, ktorý prežil stáročia [i] 19:00 Invencie [i] 19:05 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Keď odchádza kabaret [i] 20:55 Stratený domov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regionov [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 Anjel milosrdenstva [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:45 Správy z regionov [i] 02:05 Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i] 02:35 Maďarský magazín [i] 03:15 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Baby to chcú tiež 2 [i] 06:40 PROMI NOVINY [i] 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:50 KRIMI NOVINY 11:20 Medicopter 117 78 [i] 12:00 Policajt z L. A. II 20 [i] 13:00 Vyjednávači 3 [i] 13:40 Medicopter 117 79 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 19 [i] 15:20 Vražedné čísla 6 [i] 16:00 Policajt z L. A. II 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 11 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 15 [i] 21:50 Svieža štvorka 2 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Hráči [i] 01:10 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 01:55 Vojna Roseovcov [i] 03:50 Hráči [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 285,286 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 6 [i] 11:00 Život na zámku 4 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Mravnostné oddelenie - Mŕtva v parku [i] 15:25 Pobrežná hliadka VI. [i] 16:00 Linda 11 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 189,190 [i] 19:00 Život na zámku 4 [i] 20:00 Romantická streda: Po rokoch [i] 21:25 Srdce z požičovne [i] 22:55 Pobrežná hliadka VI. 5 [i] 23:40 Starý II. 6 [i] 00:40 Divoška Rosaura [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:45 Nikdy nekončí [i] 11:50 Hraběnka a dráteník [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra 2/13 [i] 13:45 Okouzlení VIII 26/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy III 19/24 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 2/26 [i] 16:15 Já a moje rodina 18/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Odlezelské jezero [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Po stopách hvězd [i] 21:25 Na stopě [i] 21:50 Hotel Babylon I 2/8 [i] 22:45 Losování Sportky a Šance milion 22:50 Milostivé léto [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance 00:10 Okouzlení VIII 26/54 [i] 01:05 Hledání ztraceného času [i] 01:25 Události v regionech [i] 01:50 Události v regionech Brno 02:15 Události v regionech Ostrava [i] 02:40 Sabotáž [i] 03:05 Tajné akce StB 2/40 [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Kultura v regionech [i] 04:10 Generace "0" [i] 04:25 Hledač vzdálených světů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Čeperka [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Renesance a manýrismus [i] 09:35 Po stopách [i] 09:50 Architektura světla: Ortiz & Navaro-Baldweg [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 5/26 [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 9/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Tragédie parníku Andrea Doria [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:25 Vivat Španělsko! 2/12 [i] 16:40 Zoom [i] 16:55 Úraz není náhoda [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 6/12 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Život bez škatulky [i] 20:30 Augustus, první císař římský 2/2 [i] 22:00 Věda v Evropě: Cukrovka [i] 22:05 V čele Evropy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Můj Ahasver [i] 00:15 Play [i] 01:55 Divadlo žije! [i] 02:25 Q: Qeer magazín [i] 02:55 Terra musica 03:35 Zoom [i] 03:50 Deset století architektury [i] 04:05 Přehled událostí roku 2008 [i] 04:35 Zpívá Věra Domincová [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 22 [i] 09:25 Má mě rád, nemá mě rád [i] 11:25 Odložené případy III 8 [i] 12:15 Můj přítel Monk III 10 [i] 13:05 Lenssen & spol. 13 [i] 13:30 Pohřešovaní II 7 [i] 14:20 Kobra 11 V 13 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 13 [i] 16:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 22 [i] 18:35 Ulice 1155, 1156 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VII 2 [i] 20:55 Námořní vyšetřovací služba III 18 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:35 Plastická chirurgie s.r.o. IV 7 [i] 23:30 Paparazzi [i] 00:55 Novashopping 01:25 112 [i] 01:55 DO-RE-MI [i] 02:45 Áčko [i] 03:30 Pop Corn TV 04:25 Směr jih 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 18 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 10 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace VI 1 [i] 08:10 Přátelé I 8 [i] 08:40 Panelák 49 [i] 09:20 Odpadlík I 13 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 12 [i] 11:05 Právo a pořádek II 8 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 5 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 2 [i] 13:30 Will & Grace VI 2 [i] 14:00 Policie - New York 91 [i] 14:55 Chameleon III 22 [i] 15:50 Médium I 15 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 8 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince III 17 [i] 23:15 Impuls [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Lovci duchů 8 [i] 03:50 Panelák 49 [i] 04:20 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Extrémní sporty [i] 09:45 Fotbal [i] 10:30 Tenis [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 17:45 Biatlon [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Fotbal [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:15 Biatlon [i] 00:45 Motorismus [i] 01:35 Závěr vysíláni
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Expert na vraždu [i] 08:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 11:00 Jezdkyně [i] 13:00 Dotek anděla II 21 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 15:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 17:00 Dotek anděla II 21 [i] 18:00 Čítárna [i] 20:00 Námořní hlídka 11/13 [i] 21:00 Ochránce II 15/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 17 [i] 23:00 Tichý svědek I 6 [i] 00:00 Ochránce II 15/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 17 [i] 02:00 Čítárna [i] 04:00 Expert na vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Putování Maďarskem 4/10 [i] 06:00 Konec ropného věku 1/6 [i] 06:30 Konec ropného věku 2/6 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 8/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 13/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 14/32 [i] 08:55 Jimmova farma - Trampoty na farmě 4/4 [i] 10:00 Nigella vaří narychlo 2/13 [i] 10:35 Nigella vaří narychlo 3/13 [i] 11:10 Co nevíte o účesech [i] 12:05 Evropská velkoměsta 3/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 15/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 16/40 [i] 14:05 Konec ropného věku 1/6 [i] 14:35 Konec ropného věku 2/6 [i] 15:10 V arše Noemově 2/3 [i] 16:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 4/4 [i] 17:05 Co nevíte o účesech [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 8/26 [i] 18:55 Nigella vaří narychlo 2/13 [i] 19:30 Nigella vaří narychlo 3/13 [i] 20:05 Záhadná diagnóza 3/7 [i] 21:00 Rekonstrukce dopravní nehody 3/5 [i] 22:00 Válka v barvě - kanadský příběh 2/3 [i] 23:00 Svobodní zednáři - tajemné společenství [i] 00:00 Vpřed po kolejích 5/13 [i] 00:30 Vpřed po kolejích 6/13 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 8/14 [i] 02:00 Evropská velkoměsta 3/12 [i] 03:05 Svobodní zednáři - tajemné společenství [i] 04:00 V arše Noemově 2/3 [i] 04:50 Putování Maďarskem 5/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Let 93 [i] 07:30 Před kamerou 3 [i] 08:00 Marion a Lucie [i] 09:35 Pravý Američan [i] 11:10 Návrat lásky [i] 13:05 Cinema, Cinema, Cinema 3 [i] 13:30 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 16:15 Láska na druhý pohled [i] 18:00 V dostihovém sedle [i] 19:30 Filmy a filmové hvězdy 2 [i] 20:00 P.S. Miluji tě [i] 22:05 Oktoberfest [i] 23:55 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 01:30 P.S. Miluji tě [i] 03:35 Oktoberfest [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Báječný den [i] 11:45 Bláznivá olympiáda [i] 13:20 Miss Potter [i] 14:50 Árijský pár [i] 16:50 Klik - život na dálkové ovládání [i] 18:35 Vánoční únos [i] 20:05 Nadávejte až posetmění [i] 21:30 Californication II. : Velký Ashby 2 [i] 22:00 Z úst do úst [i] 23:40 Ničemové [i] 01:25 Nadávejte až posetmění [i] 02:50 Z úst do úst