Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 143-144/216 [i] 10:25 Nákaza [i] 12:05 Summerland II. 2/13 [i] 12:55 Odpadlík III. 14/22 [i] 13:45 Monk III. 15/16 [i] 14:30 V tieni zločinu I. 2/22 [i] 15:20 Cigánske srdce 134-135/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 5/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Tajomstvá sopky 1/4 [i] 21:40 Na streche [i] 22:30 Kronika smrti [i] 00:55 Hrozba z temnoty I. 6-7/22 [i] 02:20 Odpadlík III. 14/22 [i] 03:15 Jake a Tlsťoch II. 7/11 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex VII. 5/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Extrémne... 2/6 [i] 08:55 Inšpektor Lynley IV. 5/8 [i] 09:45 Helicops 1/35 [i] 10:30 Láska z taxíka [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 11/22 [i] 15:10 FOKUS - zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 40/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 41/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Slečna Marpleová II. 1/4 [i] 23:55 Špirála 2/8 [i] 00:50 Don Matteo III. 8/16 [i] 01:45 Bianca - cesta za šťastím 40/224 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 41/224 [i] 03:15 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Extrémne... 2/6 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Správy z regionov [i] 06:20 Hírek [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Zdravoveda\Chrípka [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Krajina zvierat [i] 08:35 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:00 Portrét fotografa Yanna Arthusa-Bertranda [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:15 Etnografický atlas Slovenska [i] 13:45 VAT [i] 14:10 Z lásky k zvieratám 4 [i] 14:40 Lassie I 2/26 [i] 15:15 Diskotéka pre starších [i] 16:00 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 16:35 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Koniari sveta 16/20 [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 10/18 [i] 20:45 Diagnóza 122 [i] 21:05 Národné parky a ochrana prírody [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regionov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 00:55 Správy z regionov [i] 01:10 Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Národnostný magazín [i] 02:15 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:50 KRIMI NOVINY 11:20 Medicopter 117 77 [i] 12:00 Policajt z L. A. II. 19 [i] 13:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 15 [i] 13:40 Medicopter 117 78 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 18 [i] 15:20 Vražedné čísla 5 [i] 16:00 Policajt z L. A. II 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 15 [i] 21:00 Vyjednávači 3 [i] 21:50 SHARK II. 5 [i] 22:30 Profesionáli 3 [i] 23:30 Baby to chcú tiež 2 [i] 01:00 Život a doba sudcu Roya Beana [i] 03:00 Pointa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 283,284 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 5 [i] 11:00 Život na zámku 3 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tak si spomeň [i] 15:30 "Mladý muž a bílá velryba" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 187,188 [i] 19:00 Život na zámku 3 [i] 20:00 Mravnostné oddelenie - Mŕtva v parku [i] 21:35 Linda 11 [i] 22:30 Pobrežná hliadka VI. 3,4 [i] 00:00 Starý II. 5 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 U nás doma 2/7 [i] 10:00 Babiččina krabička [i] 10:20 Slovácko sa nesúdí 2/12 [i] 11:05 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 11:20 Obnošená vesta [i] 11:25 Kam pro lásku jít [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když... [i] 13:45 Okouzlení VIII 25/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy III 18/24 [i] 15:20 Děti v Čechách 2/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 2/10 [i] 15:50 Věda je zábava 9/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Všivec statný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Alej Migů 2/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 2/13 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho III 2/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Na cestě po severním Laosu [i] 00:10 Okouzlení VIII 25/54 [i] 01:05 Chcete mě? [i] 01:20 Poklady světa [i] 01:40 Vodácká putování [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Zajímavosti z regionů [i] 04:00 Zajímavosti z regionů Brno 04:25 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:50 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Casanova [i] 10:30 168 hodin [i] 10:55 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Po stopách [i] 15:05 Fokus ČT24 [i] 15:30 Svět zázraků: Ushuaia 5/26 [i] 16:00 Architektura světla: Ortiz & Navaro-Baldweg [i] 16:55 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 2/10 [i] 17:20 Kalamita aneb Srdečný pozdrav od Šumavy k Tatrám [i] 17:55 ČEZ Basket Nymburk - KK Hemofarm [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Sartre, věk vášní 2/2 [i] 21:50 Konjunkturální portrét aneb Tři životy Vlasty Chramostové [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Burianův den žen [i] 23:40 Prorok Mohamed a ženy [i] 00:30 Portrét [i] 01:15 A překvapení [i] 02:15 Souboj vojevůdců 2/13 [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:20 Znamení a rituály [i] 03:35 Světci a svědci [i] 03:50 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Exit 316 - Mise: Pomož si, jestli to dokážeš [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 21 [i] 09:25 Hrbáč Lagardere 1/2 [i] 11:25 Odložené případy III 7 [i] 12:15 Můj přítel Monk III 9 [i] 13:05 Lenssen & spol. 12 [i] 13:30 Pohřešovaní II 6 [i] 14:20 Kobra 11 V 12 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 12 [i] 16:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 21 [i] 18:35 Ulice 1153, 1154 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Baba na zabití [i] 21:45 Kriminálka Miami V 18 [i] 22:35 112 [i] 23:10 Nebezpečná známost [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas IV 3 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 03:10 Áčko [i] 04:20 Směr jih 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 17 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 9 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace V 24 [i] 08:10 Přátelé I 7 [i] 08:40 Panelák 48 [i] 09:20 Odpadlík I 12 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 11 [i] 11:05 Právo a pořádek II 7 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 4 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 1 [i] 13:30 Will & Grace VI 1 [i] 14:00 Policie - New York 90 [i] 14:55 Chameleon III 21 [i] 15:50 Médium I 14 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 7 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 39 [i] 21:15 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 23:30 John Chisum [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Lovci duchů 7 [i] 04:05 Panelák 48 [i] 04:40 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Biatlon [i] 10:30 Tenis [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Motorismus [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:15 Watts [i] 00:45 Motorismus [i] 01:35 Závěr vysíláni
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Strom splněných přání [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 11:00 Na jeden večer [i] 13:00 Dotek anděla II 20 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 15:00 Strom splněných přání [i] 17:00 Dotek anděla II 20 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Námořní hlídka 10/13 [i] 21:00 Ochránce II 14/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 23:00 Tichý svědek I 5 [i] 00:00 Ochránce II 14/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 2/10 [i] 06:00 Pouště promlouvají 13/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 14/14 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 7/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 11/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 12/32 [i] 08:55 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 [i] 10:00 Hodujeme s Nigellou 13/13 [i] 10:35 Nigella vaří narychlo 1/13 [i] 11:10 Spolehlivá dieta [i] 12:05 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 13/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 14/40 [i] 14:10 Pouště promlouvají 13/14 [i] 14:40 Pouště promlouvají 14/14 [i] 15:10 V arše Noemově 1/3 [i] 16:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 [i] 17:05 Spolehlivá dieta [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 7/26 [i] 18:55 Hodujeme s Nigellou 13/13 [i] 19:30 Nigella vaří narychlo 1/13 [i] 20:05 Záhadná diagnóza 2/7 [i] 21:00 Rekonstrukce dopravní nehody 2/5 [i] 22:00 Válka v barvě - kanadský příběh 1/3 [i] 23:00 Ulice světa 13/13 [i] 23:30 Lidé a místa na Zemi 4/21 [i] 23:45 Lidé a místa na Zemi 5/21 [i] 00:00 Vpřed po kolejích 3/13 [i] 00:30 Vpřed po kolejích 4/13 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 7/14 [i] 02:05 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 03:10 Ulice světa 13/13 [i] 03:40 Lidé a místa na Zemi 4/21 [i] 03:55 V arše Noemově 1/3 [i] 04:50 Putování Maďarskem 3/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 3 [i] 06:00 Škvára [i] 07:45 Medvídek [i] 09:30 Šílená láska [i] 11:05 Neuvěřitelný příběh [i] 12:35 Let 93 [i] 14:05 Úžasná a milovaná [i] 15:50 Marion a Lucie [i] 17:25 Pravý Američan [i] 19:00 Zlatý Glóbus 2009 [i] 21:00 Californication II. : Velký Ashby 2 [i] 21:30 Na stojáka 41 [i] 22:00 Gorila [i] 23:45 Ježíš je normální [i] 00:55 Neznámý svůdce [i] 02:40 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 04:10 Gorila [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ideální partie [i] 11:50 Rocky Balboa [i] 13:30 Vzepřít se obrům [i] 15:20 Báječný den [i] 17:10 Bláznivá olympiáda [i] 18:45 Miss Potter [i] 20:15 Hadi v letadle [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:35 Smrtící zóna [i] 01:10 Hadi v letadle [i] 02:55 Po stopách zabijáka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Výber Európy vedie po prvom dni Laver Cupu 3:1
Chorvát Marin Čilič, archívne foto

NHL: Islanders s Halákom v derby zdolali Rangers 2:1
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák

Manažér Šatan sľubuje, že reprezentovať na olympiáde budú najlepší
Na snímke generálny manažér reprezentácii Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan

Brazília si v novembrovej príprave zahrá s Japonskom a Anglickom
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Prvú jesennú sobotu pokrstí dažď
V sobotu očakávajte zamračené s občasným dážďom. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od 11 až 16 stupňov Celzia.

Kiska: Facebook posilní tímy so zameraním na extrémistické príspevky
V čase, keď mnohé spoločnosti bojujú s extrémistickými vyjadreniami namierenými voči iným náboženstvám či rasám, sa spoločnosť Facebook chystá výrazne ...

V bratislavskom Starom Meste sa opäť zídu vodníci
Po viacročnej odmlke centrum Bratislavy opäť zaplnia vodníci. Na staromestskom nábreží Dunaja, v uliciach Starého Mesta i na Hviezdoslavovom námestí sa stretnú na festivale, ...

Lenč: Najväčšou záhadou pred nemeckými voľbami je trápenie sa SPD
Predseda Sociálno-demokratickej strany (SPD) a Martin Schulz

Súd zastavil exekúciu budovy v Bratislave, kde bol Maják nádeje
Okresný súd Bratislava I zastavil exekúciu budovy na Karpatskej ulici v bratislavskom Starom Meste. Ide o bývalé sídlo neziskovej organizácie Maják nádeje, ktorá mala ...

Hraničná polícia Macedónska dostala dar zo Slovenska v hodnote 113-tisíc eur
Materiálnu pomoc v hodnote viac ako 113-tisíc eur odovzdal veľvyslanec SR v Macedónsku Martin Bezák macedónskym policajtom. Podpora hraničnej polície Ide o 1 500 párov ...

Pred 110 rokmi sa narodil nezabudnuteľný český herec F. Filipovský
František Filipovský.

Nestor slovenskej žurnalistiky Roman Kaliský sa narodil pred 95 rokmi
Na archívnej foto slovenský novinár Roman Kaliský


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.