Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 143-144/216 [i] 10:25 Nákaza [i] 12:05 Summerland II. 2/13 [i] 12:55 Odpadlík III. 14/22 [i] 13:45 Monk III. 15/16 [i] 14:30 V tieni zločinu I. 2/22 [i] 15:20 Cigánske srdce 134-135/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 5/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Tajomstvá sopky 1/4 [i] 21:40 Na streche [i] 22:30 Kronika smrti [i] 00:55 Hrozba z temnoty I. 6-7/22 [i] 02:20 Odpadlík III. 14/22 [i] 03:15 Jake a Tlsťoch II. 7/11 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex VII. 5/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Varení pečení [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Extrémne... 2/6 [i] 08:55 Inšpektor Lynley IV. 5/8 [i] 09:45 Helicops 1/35 [i] 10:30 Láska z taxíka [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 11/22 [i] 15:10 FOKUS - zdravie [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 40/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 41/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Slečna Marpleová II. 1/4 [i] 23:55 Špirála 2/8 [i] 00:50 Don Matteo III. 8/16 [i] 01:45 Bianca - cesta za šťastím 40/224 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 41/224 [i] 03:15 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Extrémne... 2/6 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Správy z regionov [i] 06:20 Hírek [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Zdravoveda\Chrípka [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Krajina zvierat [i] 08:35 Slniečko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:00 Portrét fotografa Yanna Arthusa-Bertranda [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:15 Etnografický atlas Slovenska [i] 13:45 VAT [i] 14:10 Z lásky k zvieratám 4 [i] 14:40 Lassie I 2/26 [i] 15:15 Diskotéka pre starších [i] 16:00 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 16:35 Test magazín [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Koniari sveta 16/20 [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Národnostné správy [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 10/18 [i] 20:45 Diagnóza 122 [i] 21:05 Národné parky a ochrana prírody [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regionov [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 00:55 Správy z regionov [i] 01:10 Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Národnostný magazín [i] 02:15 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:50 KRIMI NOVINY 11:20 Medicopter 117 77 [i] 12:00 Policajt z L. A. II. 19 [i] 13:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 15 [i] 13:40 Medicopter 117 78 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 18 [i] 15:20 Vražedné čísla 5 [i] 16:00 Policajt z L. A. II 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 15 [i] 21:00 Vyjednávači 3 [i] 21:50 SHARK II. 5 [i] 22:30 Profesionáli 3 [i] 23:30 Baby to chcú tiež 2 [i] 01:00 Život a doba sudcu Roya Beana [i] 03:00 Pointa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 283,284 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 5 [i] 11:00 Život na zámku 3 [i] 11:55 Klub EURO výhercov [i] 13:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tak si spomeň [i] 15:30 "Mladý muž a bílá velryba" [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 187,188 [i] 19:00 Život na zámku 3 [i] 20:00 Mravnostné oddelenie - Mŕtva v parku [i] 21:35 Linda 11 [i] 22:30 Pobrežná hliadka VI. 3,4 [i] 00:00 Starý II. 5 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 U nás doma 2/7 [i] 10:00 Babiččina krabička [i] 10:20 Slovácko sa nesúdí 2/12 [i] 11:05 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 11:20 Obnošená vesta [i] 11:25 Kam pro lásku jít [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když... [i] 13:45 Okouzlení VIII 25/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy III 18/24 [i] 15:20 Děti v Čechách 2/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 2/10 [i] 15:50 Věda je zábava 9/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Všivec statný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Alej Migů 2/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 2/13 [i] 22:10 Případy inspektora Lynleyho III 2/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Na cestě po severním Laosu [i] 00:10 Okouzlení VIII 25/54 [i] 01:05 Chcete mě? [i] 01:20 Poklady světa [i] 01:40 Vodácká putování [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Zajímavosti z regionů [i] 04:00 Zajímavosti z regionů Brno 04:25 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:50 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Casanova [i] 10:30 168 hodin [i] 10:55 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Po stopách [i] 15:05 Fokus ČT24 [i] 15:30 Svět zázraků: Ushuaia 5/26 [i] 16:00 Architektura světla: Ortiz & Navaro-Baldweg [i] 16:55 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 2/10 [i] 17:20 Kalamita aneb Srdečný pozdrav od Šumavy k Tatrám [i] 17:55 ČEZ Basket Nymburk - KK Hemofarm [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Sartre, věk vášní 2/2 [i] 21:50 Konjunkturální portrét aneb Tři životy Vlasty Chramostové [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Burianův den žen [i] 23:40 Prorok Mohamed a ženy [i] 00:30 Portrét [i] 01:15 A překvapení [i] 02:15 Souboj vojevůdců 2/13 [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:20 Znamení a rituály [i] 03:35 Světci a svědci [i] 03:50 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Exit 316 - Mise: Pomož si, jestli to dokážeš [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 21 [i] 09:25 Hrbáč Lagardere 1/2 [i] 11:25 Odložené případy III 7 [i] 12:15 Můj přítel Monk III 9 [i] 13:05 Lenssen & spol. 12 [i] 13:30 Pohřešovaní II 6 [i] 14:20 Kobra 11 V 12 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 12 [i] 16:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 21 [i] 18:35 Ulice 1153, 1154 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Baba na zabití [i] 21:45 Kriminálka Miami V 18 [i] 22:35 112 [i] 23:10 Nebezpečná známost [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas IV 3 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 03:10 Áčko [i] 04:20 Směr jih 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 17 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 9 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace V 24 [i] 08:10 Přátelé I 7 [i] 08:40 Panelák 48 [i] 09:20 Odpadlík I 12 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 11 [i] 11:05 Právo a pořádek II 7 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 4 [i] 13:00 Chůva k pohledání VI 1 [i] 13:30 Will & Grace VI 1 [i] 14:00 Policie - New York 90 [i] 14:55 Chameleon III 21 [i] 15:50 Médium I 14 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 7 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 39 [i] 21:15 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 23:30 John Chisum [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Lovci duchů 7 [i] 04:05 Panelák 48 [i] 04:40 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Biatlon [i] 10:30 Tenis [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Motorismus [i] 19:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:15 Watts [i] 00:45 Motorismus [i] 01:35 Závěr vysíláni
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Strom splněných přání [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 11:00 Na jeden večer [i] 13:00 Dotek anděla II 20 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 15:00 Strom splněných přání [i] 17:00 Dotek anděla II 20 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Námořní hlídka 10/13 [i] 21:00 Ochránce II 14/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 23:00 Tichý svědek I 5 [i] 00:00 Ochránce II 14/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 2/10 [i] 06:00 Pouště promlouvají 13/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 14/14 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 7/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 11/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 12/32 [i] 08:55 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 [i] 10:00 Hodujeme s Nigellou 13/13 [i] 10:35 Nigella vaří narychlo 1/13 [i] 11:10 Spolehlivá dieta [i] 12:05 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 13/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 14/40 [i] 14:10 Pouště promlouvají 13/14 [i] 14:40 Pouště promlouvají 14/14 [i] 15:10 V arše Noemově 1/3 [i] 16:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 3/4 [i] 17:05 Spolehlivá dieta [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 7/26 [i] 18:55 Hodujeme s Nigellou 13/13 [i] 19:30 Nigella vaří narychlo 1/13 [i] 20:05 Záhadná diagnóza 2/7 [i] 21:00 Rekonstrukce dopravní nehody 2/5 [i] 22:00 Válka v barvě - kanadský příběh 1/3 [i] 23:00 Ulice světa 13/13 [i] 23:30 Lidé a místa na Zemi 4/21 [i] 23:45 Lidé a místa na Zemi 5/21 [i] 00:00 Vpřed po kolejích 3/13 [i] 00:30 Vpřed po kolejích 4/13 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 7/14 [i] 02:05 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 03:10 Ulice světa 13/13 [i] 03:40 Lidé a místa na Zemi 4/21 [i] 03:55 V arše Noemově 1/3 [i] 04:50 Putování Maďarskem 3/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 3 [i] 06:00 Škvára [i] 07:45 Medvídek [i] 09:30 Šílená láska [i] 11:05 Neuvěřitelný příběh [i] 12:35 Let 93 [i] 14:05 Úžasná a milovaná [i] 15:50 Marion a Lucie [i] 17:25 Pravý Američan [i] 19:00 Zlatý Glóbus 2009 [i] 21:00 Californication II. : Velký Ashby 2 [i] 21:30 Na stojáka 41 [i] 22:00 Gorila [i] 23:45 Ježíš je normální [i] 00:55 Neznámý svůdce [i] 02:40 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 04:10 Gorila [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ideální partie [i] 11:50 Rocky Balboa [i] 13:30 Vzepřít se obrům [i] 15:20 Báječný den [i] 17:10 Bláznivá olympiáda [i] 18:45 Miss Potter [i] 20:15 Hadi v letadle [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:35 Smrtící zóna [i] 01:10 Hadi v letadle [i] 02:55 Po stopách zabijáka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.