Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 141-142/216 [i] 10:10 Peklo v Arktíde [i] 11:50 Summerland II. 1/13 [i] 12:35 Odpadlík III. 13/22 [i] 13:25 Monk III. 14/16 [i] 14:15 V tieni zločinu I. 1/22 [i] 15:05 Cigánske srdce 132-133/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 4/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 V údolí divých ruží: Úskalia lásky [i] 21:35 Paľba [i] 22:05 112 [i] 22:40 Tajná misia [i] 00:40 Miesto činu: Sneženie [i] 02:15 Paľba [i] 02:40 112 [i] 03:15 Jake a Tlsťoch II. 6/11 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex VII. 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 08:05 Extrémne... 1/6 [i] 09:00 Helicops [i] 10:40 Drvivá zrážka [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Varení pečení [i] 13:50 Zmenáreň [i] 14:20 Križovatky medicíny VI. 10/22 [i] 15:10 FOKUS - práca [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:15 Bianca - cesta za šťastím 38/224 [i] 17:05 Bianca - cesta za šťastím 39/224 [i] 17:45 Zborovňa [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:03 Počasie [i] 20:15 Láska z taxíka [i] 22:00 Zúfalé manželky III. 18/23 [i] 22:45 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 9/22 [i] 23:30 Svet v obrazoch [i] 00:00 Špirála 1/8 [i] 00:50 Don Matteo III. 7/16 [i] 01:45 Bianca - cesta za šťastím 38/224 [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 39/224 [i] 03:15 Slovensko dnes [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Extrémne... 1/6 [i] 04:50 5 proti 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Profesionál [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 City folk 2/14 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Góóól [i] 08:50 Krajina zvierat [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Sila umenia 8/8 [i] 12:00 Variácie [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Etnografický atlas Slovenska [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Svetové pobrežia zhora: Európa 3/10 [i] 14:30 Lassie I 1/26 [i] 15:00 Zdravíčko, pán doktor ! [i] 15:35 Klik [i] 15:50 Umenie 09 [i] 16:20 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 17:45 Správy z regiónov [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 4 [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Test magazín [i] 19:10 Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Portrét fotografa Yanna Arthusa-Bertranda [i] 20:45 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 21:10 Rozprávanie stromov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regionov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:50 TKN [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:15 Správy z regionov [i] 01:30 Hírek [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 02:45 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 V osídlach vášne [i] 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:50 KRIMI NOVINY 11:20 Zlodej Nick 1/6 [i] 12:00 Inside: Myseľ vraha 1,2/13 [i] 13:40 Medicopter 117 77 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 17 [i] 15:20 Vražedné čísla 4 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Eurotrip [i] 22:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 15 [i] 22:45 Profesionáli 2 [i] 23:30 Predátor [i] 01:20 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 02:00 Eurotrip [i] 03:35 Autosalón [i] 03:55 Záblesk [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 281,282 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 4 [i] 11:00 Život na zámku 2 [i] 11:50 "Lásky jedné plavovlásky" [i] 13:10 Klub EURO výhercov [i] 15:25 Otec bez záväzkov [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 185,186 [i] 19:00 Život na zámku 2 [i] 20:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tak si spomeň [i] 21:30 "Mladý muž a bílá velryba" [i] 23:00 Pobrežná hliadka VI. 2 [i] 23:50 Starý II. 4 [i] 00:45 Divoška Rosaura [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 72/78 [i] 09:00 Jan Roháč z Dubé [i] 10:25 Moje rodina II 2/13 [i] 10:55 Tání ledovců [i] 11:45 Tahače 2008 - nejlepší okamžiky sezony [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Okouzlení VIII 24/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy III 17/24 [i] 15:25 Simpsonovi XVIII 21/22 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Piskoř pruhovaný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 11/12 [i] 21:00 Na cestě po severním Laosu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 2/40 [i] 22:25 Kašlu na lásku [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 7/18 [i] 01:05 Okouzlení VIII 24/54 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krotitelé dluhů 1/13 [i] 05:30 Správy STV 05:55 Chcete je? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:45 Za školu [i] 12:10 Zkus mít vkus [i] 12:35 Bílé ovce [i] 12:50 Teď vedou, babička s dědou [i] 12:55 Děti v Čechách 1/10 [i] 13:10 Záhady starého Egypta 1/10 [i] 13:25 Pohádky z celého světa 8/13 [i] 13:40 Strašidelný autobus [i] 15:20 Hooverova přehrada [i] 16:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Sedm let v Tibetu [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Televizní klub neslyšících [i] 19:30 Curlew [i] 20:00 Souboj vojevůdců 2/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Krásný ztráty [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 22:00 V odborné péči 15/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:45 Rej [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:40 Restart 1/8 [i] 02:55 Máte slovo 03:40 POKR [i] 04:10 Československý filmový týdeník 711/2379 [i] 04:20 Zpívání na Petrově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 20 [i] 09:25 Tunel smrti [i] 11:25 Odložené případy III 6 [i] 12:15 Můj přítel Monk III 8 [i] 13:00 Lenssen & spol. 11 [i] 13:30 Pohřešovaní II 5 [i] 14:20 Kobra 11 V 11 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 11 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 20 [i] 18:35 Ulice 1151, 1152 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 6 [i] 21:05 Víkend [i] 21:40 Dr. House III 1 [i] 22:35 Let vetřelce [i] 00:40 Mrtvá zóna IV 4 [i] 01:25 DO-RE-MI [i] 02:15 Novashopping 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Důkaz na dosah [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 16 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 7 [i] 07:20 Oggy a škodíci 8 [i] 07:35 Will & Grace V 23 [i] 08:00 Přátelé I 6 [i] 08:25 Panelák 47 [i] 09:05 Odpadlík I 11 [i] 09:55 Sedmé nebe XI 10 [i] 10:45 Právo a pořádek II 6 [i] 11:40 To je vražda, napsala III 3 [i] 12:35 Chůva k pohledání V 22 [i] 13:30 Will & Grace V 24 [i] 14:00 Policie - New York 89 [i] 14:55 Chameleon III 20 [i] 15:50 Médium I 13 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 6 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 59 [i] 21:15 Kauzy z Bostonu I 2 [i] 22:15 Božská mrcha 2 [i] 23:15 Žralok I 2 [i] 00:10 Na plný plyn I 3 [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Lovci duchů 6 [i] 03:30 Panelák 47 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Wintersports Weekend [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 12:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 01:35 Závěr vysíláni
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Letní bouře [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 11:00 McBride: Jako buldok [i] 13:00 Dotek anděla II 19 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 15:00 Letní bouře [i] 17:00 Dotek anděla II 19 [i] 18:00 Rozhřešení [i] 20:00 Námořní hlídka 9/13 [i] 21:00 Ochránce II 13/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 23:00 Tichý svědek I 4 [i] 00:00 Ochránce II 13/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 02:00 Rozhřešení [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 18/26 [i] 06:00 Pouště promlouvají 11/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 12/14 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 6/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 9/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 10/32 [i] 08:55 Jimmova farma - Trampoty na farmě 2/4 [i] 10:00 Hodujeme s Nigellou 11/13 [i] 10:35 Hodujeme s Nigellou 12/13 [i] 11:10 Diety našich předků 6/6 [i] 12:05 Evropská velkoměsta 1/12 [i] 13:10 Coxy na dovolené 11/40 [i] 13:40 Coxy na dovolené 12/40 [i] 14:05 Pouště promlouvají 11/14 [i] 14:35 Pouště promlouvají 12/14 [i] 15:05 Prehistorický park 6/6 [i] 16:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 2/4 [i] 17:05 Diety našich předků 6/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 6/26 [i] 18:55 Hodujeme s Nigellou 11/13 [i] 19:30 Hodujeme s Nigellou 12/13 [i] 20:05 Záhadná diagnóza 1/7 [i] 21:00 Rekonstrukce dopravní nehody 1/5 [i] 22:00 Válka v barvě - Adolf Hitler [i] 23:00 Ulice světa 11/13 [i] 23:30 Ulice světa 12/13 [i] 00:00 Vpřed po kolejích 1/13 [i] 00:30 Vpřed po kolejích 2/13 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 6/14 [i] 02:00 Evropská velkoměsta 1/12 [i] 03:05 Ulice světa 11/13 [i] 03:30 Ulice světa 12/13 [i] 04:00 Prehistorický park 6/6 [i] 04:55 Putování Maďarskem 1/10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Den, kdy jsem přežil [i] 06:00 Happy Feet [i] 07:45 Jak jíst smažené žížaly [i] 09:10 Síly temna [i] 10:45 Cinema, Cinema, Cinema 3 [i] 11:10 Blízká setkání třetího druhu [i] 13:25 Škvára [i] 15:10 Medvídek [i] 16:55 Šílená láska [i] 18:30 Neuvěřitelný příběh [i] 20:00 Poslední skotský král [i] 22:00 Na stojáka 49 [i] 22:30 Do pětadvaceti [i] 23:55 Deník zabijáka [i] 01:25 Vycházející slunce [i] 03:30 Poslední skotský král [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robinsonovi [i] 11:30 Plácek 2 [i] 13:05 Nepřemožitelný [i] 14:45 Ideální partie [i] 16:35 Rocky Balboa [i] 18:15 Vzepřít se obrům [i] 20:05 Tudorovci II 1 [i] 21:00 Tudorovci II 2 [i] 22:00 Všechno jde do háje [i] 23:30 Californication II. : Mlsný jazýček 1 [i] 00:00 Polibte nevěstu [i] 01:40 Den, kdy jsem přežil [i] 02:40 Všechno jde do háje [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar rozhodol o víťazstve Detroitu
Hráč Detroit Red WIngs Tomáš Tatar (vľavo) sa teší zo svojho gólu proti tímu Buffalo Sabres počas poslednej tretiny hry NHL. 17. novembra 2017 v Detroite.

Video: Tatar strelil víťazný gól Detroitu, Bobrovskij vygumoval strelcov NY Rangers
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil víťazný gól Detroitu proti Buffalu (3:1) v piatkovom súboji NHL V 49. min si slovenský krídelník nakorčuľoval do výhodnej pozície v útočnom pásme ...

NBA: Cleveland zdolal LA Clippers a dosiahol štvrtú výhru v sérii
Na snímke hráč Clevelandu LeBron James v zákroku proti hráčávi Clippers Astinovi Riversovi počas druhej tretiny basketbalového zápasu NBA. 17. novembra v Clevelande.

Coleman skončil na poste trénera Walesu, mal by viesť Sunderland
Chris Coleman na archívnej snímke.

Aktuálne správy

V sobotu by sme už mali začať voskovať lyže na saniach
Jeseň v historickom parku kaštieľa Betliar v okrese Rožňava.

Igor Matovič chce podať pomocnú ruku SMK
Na snímke predseda hnutia OľaNO Igor Matovič

József Menyhárt: Spolupráca s OĽaNO je otvorená otázka
Na snímke predseda SMK József Menyhárt

Vo väzniciach chýba viac ako 200 pracovníkov
Slovenské väznice sa začínajú boriť s nedostatkom personálu. Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa nedarí získavať nové kádre, a to najmä v regiónoch ...

Vo Vysokých a Západných Tatrách je 2. stupeň lavínového nebezpečenstva
Ráno bolo na horách zamračené počasie s občasným mrholením, od 1000 m n.m. snežením, fúkal slabý severozápadný vietor s rýchlosťou do 5 m/s (18 km/h). V stredných polohách je sneh vplyvom ...

Pri zrážke taxíka s vlakom sa zranili dve osoby
Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody auta s nákladným vlakom na Slovnaftskej ulici v Bratislave. TASR informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Andrej Plávka: Slovo je dobrý nástroj, len treba vedieť na ňom hrať
Na archívnej snímke básnik a spisovateľ Andrej Plávka

Multitalentovaný Kamil Mikulčík má narodeniny
Na archívnej snímke Kamil Mikulčík


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.