Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 TELEVÍZNE NOVINY 06:10 Malý zajac Bugs a priatelia I. 2/40 [i] 06:35 Casper II. 13/13 [i] 07:00 Pretekárske prasa Rudi Rypák [i] 08:45 Xena I. 23/24 [i] 09:30 Dva centy a Paprika [i] 11:05 Gossip Girl I. 13-14/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:20 Tarzan, opičí muž [i] 16:15 Šesť dní, sedem nocí [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Prekliatie hrobky kráľa Tutanchamóna 1/2 [i] 21:35 Prekliatie hrobky kráľa Tutanchamóna 2/2 [i] 23:05 Krstný otec [i] 02:10 Noc, čo sa nestala [i] 03:50 Skvelý deň [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Zmenáreň [i] 05:35 Extra [i] 06:00 Postav dom, zasaď strom [i] 06:25 Pocoyo II. 6/52 [i] 06:30 Poštár Pat II 3 [i] 06:50 Poštár Pat II 4 [i] 07:05 Aladin 52/65 [i] 07:30 Lovci drakov 13/26 [i] 07:55 Bol raz jeden život 23/26 [i] 08:20 Góóól [i] 08:50 Anjel pre Chloe [i] 10:40 Prípady detektíva Kulmena [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Hlboký oceán 2/2 [i] 13:55 Alamo - trinásť dní ku sláve [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:15 Námestíčko 1/10 [i] 19:09 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Kauza CIA [i] 22:20 Prepadnutie vlaku z Pelhamu [i] 23:55 Anjel pre Chloe [i] 01:40 O 5 minút 12 [i] 02:50 Prepadnutie vlaku z Pelhamu [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:15 Lovci hadov I. 9/13 [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:10 Žraloky a ich vybrané správanie :O žralokoch to najlepšie [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Sila umenia 7/8 [i] 10:45 Zrkadlenie [i] 11:15 Benefícium [i] 12:15 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 5 [i] 12:40 Miniatúry zo Slovenska [i] 13:15 Odomykanie tajomstva života [i] 14:30 Cigánsky oheň [i] 15:35 Svetové pobrežia zhora: Európa 3/10 [i] 16:00 Slovo [i] 16:05 Orientácie [i] 16:35 Keď odchádza kabaret [i] 17:30 Sila umenia 8/8 [i] 18:25 Bez ženy a bez tabaku 4/4 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veľká pardubická konská opera [i] 21:15 Umenie 09 [i] 21:40 Odpískané [i] 22:10 Sedem rockových vekov 7 [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy STV [i] 00:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Kutil Manny [i] 06:45 Pinocchio [i] 07:10 Legenda o Tarzanovi [i] 07:35 Rozprávková jazda [i] 08:00 Kráľovstvo surikát II. 3, 4 [i] 08:55 Kovboj [i] 10:35 Prepadnutie v búrke [i] 12:30 Autosalón [i] 12:50 Sabrina [i] 15:15 Medové týždne [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 Vražedné ticho [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Sexi špinavé prachy 3, 4 [i] 21:50 V osídlach vášne [i] 23:30 Čas zabiť [i] 02:00 Erotický let [i] 03:30 Vražedné ticho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 279,280 [i] 09:25 Perry Mason: Prípad mŕtveho guvernéra [i] 10:50 Zorro 1,2/88 [i] 11:35 Klub EURO výhercov [i] 13:55 ZDRAVIE + [i] 14:30 Julie Lescautová II. 1/13 [i] 15:55 Big Ben - Láska a utrpenie 2 [i] 17:30 Divoška Rosaura 183,184 [i] 19:00 Tarzan 48,49 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Lásky jedné plavovlásky" [i] 21:20 Otec bez záväzkov [i] 22:50 Perry Mason: Prípad mŕtveho guvernéra [i] 00:20 Zorro 1,2/88 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 O čarovné Laskonce 2/4 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 4/26 [i] 06:50 Trojčátka 2/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 2/10 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy 13:05 Černokněžník [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 14:50 Jan Roháč z Dubé [i] 16:15 Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? [i] 16:25 Vodácká putování [i] 16:40 Generace "0" [i] 16:55 Moje rodina II 2/13 [i] 17:25 Čétéčko [i] 17:45 Retro [i] 18:15 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 15/39 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Rebelové [i] 21:55 Přehled událostí roku 2008 [i] 22:25 168 hodin [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Předčasná smrt [i] 00:50 Huff I 5/13 [i] 01:40 Voodoo [i] 02:05 Uvolněte se, prosím [i] 02:50 Počesku [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Ještě jsem tady - Vratislav Slezák [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 711/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:35 Knižní svět [i] 10:05 Film 2009 [i] 10:35 Exit 316 - Mise: Pomož si, jestli to dokážeš [i] 10:50 Chcete je? [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Casanova [i] 11:45 B. Smetana: Libuše [i] 14:20 Terra musica [i] 15:05 Svět umění: Rabování v Jemenu [i] 16:00 Znamení a rituály [i] 16:15 Světci a svědci [i] 16:30 Alfréde, Alfréde! [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Operní předehry a intermezza [i] 19:25 J. Pachelbel: Kánon [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 21/22 [i] 20:00 Portrét [i] 20:45 A překvapení [i] 21:50 Na plovárně s Christopherem Lee [i] 22:15 Konec [i] 00:00 Dave Holland Quintet [i] 00:50 Když člověk přichází do let... [i] 01:45 Čétéčko [i] 02:05 Zázračný ostrov 2/3 [i] 02:55 Kamera na cestách: Serengeti 2/2 [i] 03:50 Vodácká putování [i] 04:05 Krásný ztráty [i] 04:30 Pod hvězdou Davidovou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:45 Novashopping 06:15 Spiderman 4 [i] 06:40 Myšák Stuart Little 4 [i] 07:00 3-2-1 Tučňáci! 4 [i] 07:30 Vteřiny před katastrofou II [i] 08:25 Vertical Limit [i] 10:40 Z pekla štěstí 1 [i] 11:15 Odvrácená tvář hor 1 [i] 12:15 Jack a Sarah [i] 14:20 Fortuna Víkend šampionů 2009 [i] 15:20 Zákon přitažlivosti [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dva a půl chlapa IV 7 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 S tebou mě baví svět [i] 21:35 Střepiny [i] 22:00 Mr. GS [i] 22:30 Šílenci na prknech [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas IV 2 [i] 00:50 Novashopping 01:20 Střepiny [i] 01:45 Andula vyhrála [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:20 Směr jih 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 17 [i] 07:00 Země dinosaurů 12 [i] 07:25 Oggy a škodíci 6 [i] 07:35 Fresh Prince III 2 [i] 08:00 Přátelé I 5 [i] 08:30 Hitlerovi muži II 6 [i] 09:30 Svět 2009 [i] 10:05 Kde láska končí a začíná [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:40 M*A*S*H 234 [i] 14:15 Batman [i] 16:50 Sám mezi dětmi [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Vraždy v Midsomeru XI [i] 22:10 Třináctka [i] 00:15 Tajný závod [i] 02:05 Volejte Věštce 03:45 Brutální věznice Ameriky [i] 04:35 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:00 Saně [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Severská kombinace [i] 16:00 Biatlon [i] 16:45 Snooker [i] 18:30 Šipky [i] 19:30 Motorismus [i] 19:45 Šipky [i] 20:30 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:15 Wintersports Weekend [i] 00:45 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Cesta lásky a naděje [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 10:00 Život v deltě [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 14:00 Neorané pole [i] 16:00 Válečná kořist [i] 18:00 Námořní hlídka 7/13 [i] 19:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 20:00 Noc vlka [i] 22:00 Foylova válka III 4/4 [i] 00:00 Blízké nebezpečí [i] 02:00 Naivní důvěra [i] 04:00 Cesta lásky a naděje [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 3/8 [i] 06:55 Architektura Británie - milníky tisíciletí 4/8 [i] 07:50 Kultura za pultem 1/6 [i] 08:20 Kultura za pultem 2/6 [i] 08:50 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 09:15 Jamie v Austrálii 3/10 [i] 10:10 Jamie v Austrálii 4/10 [i] 11:10 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 1/4 [i] 12:05 Londýnský Hollywood 2/6 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 12/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 2/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 18/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 2/4 [i] 16:25 Jetstream 2/8 [i] 17:15 Mistři švindlu 3/18 [i] 17:45 Mistři švindlu 4/18 [i] 18:15 Jimmyho farma 6/8 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 15/23 [i] 19:45 Znovuobjevitelé 16/23 [i] 20:15 Dítě naší doby 19/23 [i] 21:25 Boj o život 5/6 [i] 22:25 Pravda, povinnost, udatnost 7/10 [i] 23:20 Vyšetřovatelé nehod 1/3 [i] 00:20 Coxy na dovolené 7/40 [i] 00:55 Coxy na dovolené 8/40 [i] 01:25 Coxy na dovolené 9/40 [i] 01:55 Coxy na dovolené 10/40 [i] 02:25 Kultura za pultem 1/6 [i] 02:55 Kultura za pultem 2/6 [i] 03:25 Divoká zvěř Karpat 3/10 [i] 03:55 Divoká zvěř Karpat 4/10 [i] 04:25 Bekyně [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 2 [i] 06:00 Bělásek [i] 07:50 Postrach Dennis o Vánocích [i] 09:15 Příběh zrození [i] 10:55 Happy Feet [i] 12:40 X-Men: Poslední vzdor [i] 14:20 Jak jíst smažené žížaly [i] 15:40 Blízká setkání třetího druhu [i] 17:55 Síly temna [i] 19:30 Před kamerou 3 [i] 20:00 P.S. Miluji tě [i] 22:05 Satan přichází [i] 23:55 Hollywoodland [i] 02:00 Zlatý Glóbus 2009 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Armstrong a Miller 7 [i] 08:30 Štěstí na dosah [i] 10:25 To je náš hit! [i] 12:10 Soví houkání [i] 13:40 Půjčovna mozků [i] 15:00 Robinsonovi [i] 16:35 Pidihajzlík [i] 18:10 Armstrong a Miller 7 [i] 18:40 Nepřemožitelný [i] 20:25 LA blues [i] 22:00 Ničemové [i] 23:45 Nezvaný host [i] 01:20 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 03:05 Pidihajzlík [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Netanjahu varoval hnutie Hamas pred krokom, ktorý bude bolieť
Benjamin Netanjahu, archívna snímka.

NHL: New Jersey zdolalo San Jose 3:2
Ilustračná snímka.

NERÁTAJÚ S NÍM: Winnipeg zapísal Daňa na listinu nechránených hráčov
Marko Daňo (v modrom).

TO MUSELO BOLIEŤ: Del Potro si zlomil jabĺčko a čaká ho dlhá pauza
Argentínsky tenista Juan Martin del Potro.

Aktuálne správy

Slnečné lúče potešia všetkých, ktorí nemajú v láske pondelky
Ilustračná snímka.

Biela palica sa stala univerzálnou pomôckou pre slabozrakých
Ilustračná snímka.

Na svoje prvé bankovky si obyvatelia 1. ČSR museli počkať
Na snímke kolkované bankovky Rakúsko-uhorskej banky (dočasné štátovky).

POZOR: Chrípku možno dostať aj viackrát za sezónu
Ilustračná snímka.

NAKA opäť v akcii: Zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave
Ilustračná snímka.

Interrupcie posúdi výbor. Danko sa pýta, či Vašečka mohol návrh podať
Na archívnej snímke predseda parlamentu SR Andrej Danko.

Začína sa týždeň Talianskeho jazyka a kultúry
Ilustračná snímka.

Bojnický svetlonos na zámku
Slovenské národné múzeum-Múzeum Bojnice pozýva návštevníkov počas prvých novembrových večerov na magické večerné prehliadky zámku obohatené o nezabudnuteľné momenty, tajomné príbehy a mihotavé svetlá sviec.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.