Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 DNES 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 1/40 [i] 06:25 Casper II. 12/13 [i] 06:50 Tom a Jerry [i] 08:10 Chrisa nemá nikto rád II. 19-20/22 [i] 08:55 Olsen Twins: Prázdniny v Paríži [i] 10:25 Priatelia X. 12-13/18 [i] 11:25 Ťažší ako život [i] 13:05 Pán prsteňov: Dve veže [i] 16:10 Otec na plný úväzok [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 xXx [i] 22:20 88 minút [i] 00:20 Resident Evil [i] 02:05 Ostrov smrti [i] 03:35 xXx [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly body sekundy [i] 05:25 Svet v obrazoch [i] 05:55 Inšpirácie Adriany Sklenaříkovej [i] 06:55 Pocoyo II. 5/52 [i] 07:05 Poštár Pat II 1 [i] 07:20 Poštár Pat II 2 [i] 07:35 Aladin 51/65 [i] 08:00 Lovci drakov 12/26 [i] 08:25 Bol raz jeden život 22/26 [i] 08:55 Fakír [i] 10:20 Stratené mesto 11/13 [i] 10:55 Chudobní milionári I. 1/12 [i] 11:45 Hlboký oceán 1/2 [i] 12:45 Zamilovaný Shakespeare [i] 14:45 Anjelská tvár [i] 16:55 Robin Hood I 1/13 [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:10 Nesprávne dievča [i] 22:35 Undertow [i] 00:10 Muž z Elyzejských Polí [i] 01:50 Takí sme boli [i] 03:00 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Hlboký oceán 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Hírek [i] 05:05 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy a komentáre [i] 06:05 Odysea života [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Extr@ English 17/30 [i] 08:25 Život v podraste 5/5 [i] 09:15 Sila umenia 6/8 [i] 10:05 Žraloky a ich vybrané správanie :O žralokoch to najlepšie [i] 10:55 Tokijské psy [i] 11:50 TKN [i] 12:15 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 4 [i] 12:45 Poltón [i] 13:10 Kapura [i] 13:55 Farby mora 1/3 [i] 14:50 Stromček prianí - Vianočný koncert [i] 15:55 Sila umenia 7/8 [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:25 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Osobnosti [i] 20:00 Koyaanisqatsi [i] 21:20 13 min. [i] 21:40 Sedem rockových vekov 6 [i] 22:30 Kino na Dvojke [i] 00:00 Tokijské psy [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Policajt z L. A. II. [i] 06:00 PRVÉ NOVINY 06:30 Kutil Manny [i] 06:55 Pinocchio [i] 07:20 Legenda o Tarzanovi [i] 07:50 Rozprávková jazda [i] 08:00 Blízko smrti 21, 22 [i] 10:00 Operácia U. S. SEAL [i] 11:45 Všetky chcú Papiho [i] 13:15 Kto z koho [i] 15:35 Teror vo vlaku [i] 17:10 Prepadnutie v búrke [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Medové týždne [i] 22:00 Listy od vraha [i] 23:55 Čierny jastrab zostrelený [i] 02:20 Operácia U. S. SEAL [i] 03:50 Čierny jastrab zostrelený [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 277,278 [i] 09:25 Perry Mason: Prípad ohrdnutých manželiek [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 1/15 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Chobotnica 1/6 [i] 14:50 Siska 13 [i] 15:50 Stredomorie [i] 17:30 Divoška Rosaura 181,182 [i] 19:00 Tarzan 46,47 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 1/13 [i] 21:35 Big Ben - Láska a utrpenie 2 [i] 23:10 Perry Mason: Prípad ohrdnutých manželiek [i] 00:40 Stredomorie [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 2/26 [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 71/78 [i] 07:05 Kromaňonec 2/21 07:25 Tip a Tap 17/26 [i] 07:35 Garfield a přátelé II 3/26 [i] 08:00 U nás na farmě 19/26 [i] 08:10 Strašidelný autobus [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Cesta domů [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 2/10 [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 2/13 [i] 14:30 Doktor Martin 1/23 [i] 15:20 Muž, který snil s orly 1/2 [i] 17:10 Šaty dělaj člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:50 Zahalte jí tvář 2/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Sportovec roku 2008 [i] 21:45 Zprávy 21:50 Branky, body, vteřiny 21:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:00 Nelítostný souboj [i] 00:45 Počasí na zítra [i] 02:25 13. komnata Evy Jiřičné [i] 02:50 Kardinál Josef Beran [i] 03:45 Sólo pro... Jakuba Nohu [i] 04:25 Folklorní magazín [i] 04:45 Vancouver: 660 dní [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 1/10 [i] 05:45 Setkání v Panském dvoře [i] 06:00 Tisíc let české myslivosti [i] 06:30 Správy STV 06:50 Diagnóza [i] 07:10 Lea Vivot všude a nikde [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 2/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Dámy v bílém [i] 12:00 PORT [i] 12:25 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 Ladí neladí [i] 14:45 Hooverova přehrada [i] 15:40 Kamera na cestách: Serengeti 2/2 [i] 16:35 Zázračný ostrov 1/3 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Vershki da Koreshki [i] 20:00 Zlatá šedesátá 2/26 [i] 21:00 Kladivo na čarodějnice [i] 22:45 Filmopolis [i] 23:40 Noc s Andělem [i] 01:10 Holly Cole: Live [i] 02:10 Na plný pecky [i] 03:00 ČT Live - Gipsy CZ [i] 03:50 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Kroniky divočiny [i] 06:20 Spiderman 3 [i] 06:45 Myšák Stuart Little 3 [i] 07:10 3-2-1 Tučňáci! 3 [i] 07:30 Senzační Spiderman 16 [i] 07:55 Na výpravě s Jeffem Corwinem 6 [i] 08:50 Eso [i] 09:55 Top Gun [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Andula vyhrála [i] 13:55 Pár správných chlapů [i] 16:30 Drahé tety a já [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Honba za Kopím Osudu [i] 21:55 Důkaz [i] 23:40 Gloria [i] 01:30 Novashopping 02:00 Volejte Novu [i] 02:25 Babicovy dobroty [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 03:40 Áčko [i] 04:40 Směr jih 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 16 [i] 07:00 Země dinosaurů 11 [i] 07:25 Oggy a škodíci 5 [i] 07:35 Fresh Prince III 1 [i] 08:00 Přátelé I 4 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:20 Hunter V 22 [i] 10:15 M*A*S*H 232 [i] 10:45 M*A*S*H 233 [i] 11:15 Agentura Jasno I 1 [i] 12:40 Closer I 5 [i] 13:35 Merrillovi záškodníci [i] 15:40 Premier league Live! 16:00 Portsmouth FC - Manchester City [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Slečna Drsňák 2 [i] 22:25 Spy Game [i] 00:55 Šílený Max 2: Bojovník silnic [i] 02:35 Volejte Věštce 04:20 Helicops [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Severská kombinace [i] 17:15 Biatlon [i] 18:45 Tenis [i] 20:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:30 Motorismus [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Sněhová královna [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 10:00 Sestra i matka [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 14:00 Lásce neutečeš [i] 16:00 Sladká láska [i] 18:00 Námořní hlídka 5/13 [i] 19:00 Námořní hlídka 6/13 [i] 20:00 Síla odpuštění [i] 22:00 Zlomek sekundy [i] 00:00 Nebezpečná seznamka [i] 02:00 Sladká láska [i] 04:00 Sněhová královna [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Slavné světové obrazárny 16/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 17/26 [i] 07:00 Příbehy ukryté v obrazech 3/8 [i] 07:25 Příbehy ukryté v obrazech 4/8 [i] 07:55 Králové a královny 3/12 [i] 08:25 Králové a královny 4/12 [i] 08:55 Limity měst 7/13 [i] 09:15 Zázračná planeta 5/6 [i] 10:15 Zázračná planeta 6/6 [i] 11:10 Do víru extrémů 2/2 [i] 12:05 Laos 2/2 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 11/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 1/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 17/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 1/4 [i] 16:25 Jetstream 1/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 1/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 2/18 [i] 18:20 Jimmyho farma 5/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 13/23 [i] 19:55 Znovuobjevitelé 14/23 [i] 20:25 Dítě naší doby 18/23 [i] 21:30 Boj o život 4/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 6/10 [i] 23:25 Ze života testovacích figurín [i] 00:25 Coxy na dovolené 1/40 [i] 00:55 Coxy na dovolené 2/40 [i] 01:25 Coxy na dovolené 3/40 [i] 01:55 Coxy na dovolené 4/40 [i] 02:25 Coxy na dovolené 5/40 [i] 02:50 Coxy na dovolené 6/40 [i] 03:15 Tunel v Hangzhou 1/4 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 1/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 2/10 [i] 04:50 Jimmyho farma 5/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divoký Stomp [i] 07:55 Dr. Dolittle [i] 09:20 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 12:05 Stěhování pana McAllistera [i] 13:35 Flicka [i] 15:05 Úžasný den [i] 16:35 Most do země Terabithia [i] 18:10 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 20:00 Marie Antoinetta [i] 22:00 Dannyho parťáci 3 [i] 00:00 Odvrácená strana Jericha [i] 01:40 Úžasný svět hudby [i] 03:25 Tři malá prasátka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Armstrong a Miller 6 [i] 08:30 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 09:55 Genesis - koncert v Římě [i] 11:25 Mravenčí polepšovna [i] 12:55 Král telenovely [i] 14:30 Bláznivá olympiáda [i] 16:05 Všichni královi muži [i] 18:10 Armstrong a Miller 6 [i] 18:40 Štěstí na dosah [i] 20:35 Zloději a vyděrači [i] 22:00 Tudorovci II 1 [i] 22:55 Tudorovci II 2 [i] 23:55 Švédská trojka [i] 01:25 Dveře dokořán [i] 03:20 Smrtící zóna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Macron: Summit EÚ nesplnil očakávania v oblasti ochrany klímy
Francúzsky prezident Emmanuel Macron na bruselskom summite, 22. marca 2019.

Vyšetrovanie o zasahovaní Ruska do amerických volieb ukončili
Na archívnej snímke americký osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller.

Trump odvolal nové sankcie voči Severnej Kórei
Na archívnej snímke Donald Trump.

V Číne vybuchla továreň na výrobu pesticídov, počet obetí stúpa
Dym stúpa po explózii chemickej továrne, ku ktorej došlo v meste Jen-čcheng ležiacom vo východočínskej provincii Ťiang-su 21. marca 2019.

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.