Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 DNES 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 1/40 [i] 06:25 Casper II. 12/13 [i] 06:50 Tom a Jerry [i] 08:10 Chrisa nemá nikto rád II. 19-20/22 [i] 08:55 Olsen Twins: Prázdniny v Paríži [i] 10:25 Priatelia X. 12-13/18 [i] 11:25 Ťažší ako život [i] 13:05 Pán prsteňov: Dve veže [i] 16:10 Otec na plný úväzok [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 xXx [i] 22:20 88 minút [i] 00:20 Resident Evil [i] 02:05 Ostrov smrti [i] 03:35 xXx [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly body sekundy [i] 05:25 Svet v obrazoch [i] 05:55 Inšpirácie Adriany Sklenaříkovej [i] 06:55 Pocoyo II. 5/52 [i] 07:05 Poštár Pat II 1 [i] 07:20 Poštár Pat II 2 [i] 07:35 Aladin 51/65 [i] 08:00 Lovci drakov 12/26 [i] 08:25 Bol raz jeden život 22/26 [i] 08:55 Fakír [i] 10:20 Stratené mesto 11/13 [i] 10:55 Chudobní milionári I. 1/12 [i] 11:45 Hlboký oceán 1/2 [i] 12:45 Zamilovaný Shakespeare [i] 14:45 Anjelská tvár [i] 16:55 Robin Hood I 1/13 [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:15 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:10 Nesprávne dievča [i] 22:35 Undertow [i] 00:10 Muž z Elyzejských Polí [i] 01:50 Takí sme boli [i] 03:00 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Hlboký oceán 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Hírek [i] 05:05 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy a komentáre [i] 06:05 Odysea života [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Extr@ English 17/30 [i] 08:25 Život v podraste 5/5 [i] 09:15 Sila umenia 6/8 [i] 10:05 Žraloky a ich vybrané správanie :O žralokoch to najlepšie [i] 10:55 Tokijské psy [i] 11:50 TKN [i] 12:15 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 4 [i] 12:45 Poltón [i] 13:10 Kapura [i] 13:55 Farby mora 1/3 [i] 14:50 Stromček prianí - Vianočný koncert [i] 15:55 Sila umenia 7/8 [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:25 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Osobnosti [i] 20:00 Koyaanisqatsi [i] 21:20 13 min. [i] 21:40 Sedem rockových vekov 6 [i] 22:30 Kino na Dvojke [i] 00:00 Tokijské psy [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Policajt z L. A. II. [i] 06:00 PRVÉ NOVINY 06:30 Kutil Manny [i] 06:55 Pinocchio [i] 07:20 Legenda o Tarzanovi [i] 07:50 Rozprávková jazda [i] 08:00 Blízko smrti 21, 22 [i] 10:00 Operácia U. S. SEAL [i] 11:45 Všetky chcú Papiho [i] 13:15 Kto z koho [i] 15:35 Teror vo vlaku [i] 17:10 Prepadnutie v búrke [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Medové týždne [i] 22:00 Listy od vraha [i] 23:55 Čierny jastrab zostrelený [i] 02:20 Operácia U. S. SEAL [i] 03:50 Čierny jastrab zostrelený [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 277,278 [i] 09:25 Perry Mason: Prípad ohrdnutých manželiek [i] 11:00 Malý pitaval z veľkého mesta 1/15 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Chobotnica 1/6 [i] 14:50 Siska 13 [i] 15:50 Stredomorie [i] 17:30 Divoška Rosaura 181,182 [i] 19:00 Tarzan 46,47 [i] 20:00 Julie Lescautová II. 1/13 [i] 21:35 Big Ben - Láska a utrpenie 2 [i] 23:10 Perry Mason: Prípad ohrdnutých manželiek [i] 00:40 Stredomorie [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:15 Trojčátka 2/26 [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 71/78 [i] 07:05 Kromaňonec 2/21 07:25 Tip a Tap 17/26 [i] 07:35 Garfield a přátelé II 3/26 [i] 08:00 U nás na farmě 19/26 [i] 08:10 Strašidelný autobus [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Cesta domů [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 2/10 [i] 13:35 Dobrá rada nad zlato [i] 14:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 2/13 [i] 14:30 Doktor Martin 1/23 [i] 15:20 Muž, který snil s orly 1/2 [i] 17:10 Šaty dělaj člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:50 Zahalte jí tvář 2/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Sportovec roku 2008 [i] 21:45 Zprávy 21:50 Branky, body, vteřiny 21:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:00 Nelítostný souboj [i] 00:45 Počasí na zítra [i] 02:25 13. komnata Evy Jiřičné [i] 02:50 Kardinál Josef Beran [i] 03:45 Sólo pro... Jakuba Nohu [i] 04:25 Folklorní magazín [i] 04:45 Vancouver: 660 dní [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kus dřeva ze stromu [i] 05:15 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 1/10 [i] 05:45 Setkání v Panském dvoře [i] 06:00 Tisíc let české myslivosti [i] 06:30 Správy STV 06:50 Diagnóza [i] 07:10 Lea Vivot všude a nikde [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 2/5 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Dámy v bílém [i] 12:00 PORT [i] 12:25 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 Ladí neladí [i] 14:45 Hooverova přehrada [i] 15:40 Kamera na cestách: Serengeti 2/2 [i] 16:35 Zázračný ostrov 1/3 [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Vershki da Koreshki [i] 20:00 Zlatá šedesátá 2/26 [i] 21:00 Kladivo na čarodějnice [i] 22:45 Filmopolis [i] 23:40 Noc s Andělem [i] 01:10 Holly Cole: Live [i] 02:10 Na plný pecky [i] 03:00 ČT Live - Gipsy CZ [i] 03:50 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Kroniky divočiny [i] 06:20 Spiderman 3 [i] 06:45 Myšák Stuart Little 3 [i] 07:10 3-2-1 Tučňáci! 3 [i] 07:30 Senzační Spiderman 16 [i] 07:55 Na výpravě s Jeffem Corwinem 6 [i] 08:50 Eso [i] 09:55 Top Gun [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Andula vyhrála [i] 13:55 Pár správných chlapů [i] 16:30 Drahé tety a já [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Honba za Kopím Osudu [i] 21:55 Důkaz [i] 23:40 Gloria [i] 01:30 Novashopping 02:00 Volejte Novu [i] 02:25 Babicovy dobroty [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 03:40 Áčko [i] 04:40 Směr jih 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 16 [i] 07:00 Země dinosaurů 11 [i] 07:25 Oggy a škodíci 5 [i] 07:35 Fresh Prince III 1 [i] 08:00 Přátelé I 4 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:20 Hunter V 22 [i] 10:15 M*A*S*H 232 [i] 10:45 M*A*S*H 233 [i] 11:15 Agentura Jasno I 1 [i] 12:40 Closer I 5 [i] 13:35 Merrillovi záškodníci [i] 15:40 Premier league Live! 16:00 Portsmouth FC - Manchester City [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Slečna Drsňák 2 [i] 22:25 Spy Game [i] 00:55 Šílený Max 2: Bojovník silnic [i] 02:35 Volejte Věštce 04:20 Helicops [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Severská kombinace [i] 17:15 Biatlon [i] 18:45 Tenis [i] 20:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:30 Motorismus [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Sněhová královna [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 10:00 Sestra i matka [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 14:00 Lásce neutečeš [i] 16:00 Sladká láska [i] 18:00 Námořní hlídka 5/13 [i] 19:00 Námořní hlídka 6/13 [i] 20:00 Síla odpuštění [i] 22:00 Zlomek sekundy [i] 00:00 Nebezpečná seznamka [i] 02:00 Sladká láska [i] 04:00 Sněhová královna [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Slavné světové obrazárny 16/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 17/26 [i] 07:00 Příbehy ukryté v obrazech 3/8 [i] 07:25 Příbehy ukryté v obrazech 4/8 [i] 07:55 Králové a královny 3/12 [i] 08:25 Králové a královny 4/12 [i] 08:55 Limity měst 7/13 [i] 09:15 Zázračná planeta 5/6 [i] 10:15 Zázračná planeta 6/6 [i] 11:10 Do víru extrémů 2/2 [i] 12:05 Laos 2/2 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 11/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 1/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 17/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 1/4 [i] 16:25 Jetstream 1/8 [i] 17:20 Mistři švindlu 1/18 [i] 17:50 Mistři švindlu 2/18 [i] 18:20 Jimmyho farma 5/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 13/23 [i] 19:55 Znovuobjevitelé 14/23 [i] 20:25 Dítě naší doby 18/23 [i] 21:30 Boj o život 4/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 6/10 [i] 23:25 Ze života testovacích figurín [i] 00:25 Coxy na dovolené 1/40 [i] 00:55 Coxy na dovolené 2/40 [i] 01:25 Coxy na dovolené 3/40 [i] 01:55 Coxy na dovolené 4/40 [i] 02:25 Coxy na dovolené 5/40 [i] 02:50 Coxy na dovolené 6/40 [i] 03:15 Tunel v Hangzhou 1/4 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 1/10 [i] 04:20 Divoká zvěř Karpat 2/10 [i] 04:50 Jimmyho farma 5/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divoký Stomp [i] 07:55 Dr. Dolittle [i] 09:20 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 12:05 Stěhování pana McAllistera [i] 13:35 Flicka [i] 15:05 Úžasný den [i] 16:35 Most do země Terabithia [i] 18:10 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 20:00 Marie Antoinetta [i] 22:00 Dannyho parťáci 3 [i] 00:00 Odvrácená strana Jericha [i] 01:40 Úžasný svět hudby [i] 03:25 Tři malá prasátka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Armstrong a Miller 6 [i] 08:30 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 09:55 Genesis - koncert v Římě [i] 11:25 Mravenčí polepšovna [i] 12:55 Král telenovely [i] 14:30 Bláznivá olympiáda [i] 16:05 Všichni královi muži [i] 18:10 Armstrong a Miller 6 [i] 18:40 Štěstí na dosah [i] 20:35 Zloději a vyděrači [i] 22:00 Tudorovci II 1 [i] 22:55 Tudorovci II 2 [i] 23:55 Švédská trojka [i] 01:25 Dveře dokořán [i] 03:20 Smrtící zóna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.