TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 139-140/216 [i] 10:15 Položte, prosím [i] 11:55 Hurikán Grace [i] 14:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 23/23 [i] 15:20 Cigánske srdce 130-131/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 3/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí - Best of [i] 21:10 Smrtonosná zbraň [i] 23:05 Ríša vlkov [i] 01:20 Rozhnevaný drak [i] 02:50 Odpadlík III. 14/22 [i] 03:35 Jake a Tlsťoch II. 5/11 [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY 04:55 Komisár Rex VII. 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 5 proti 5 [i] 06:00 Maškrtná veverička [i] 06:10 Čas pirátov [i] 06:15 Zorro pomstiteľ [i] 08:05 Krajina zvierat [i] 08:15 Pozor, dobrý pes! [i] 09:40 Snubný prsteň [i] 11:15 Syn draka 2/2 [i] 12:40 Inšpirácie Adriany Sklenaříkovej [i] 13:50 Mosty lásky [i] 15:25 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 16:55 Montanovci 3/3 [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Posledný trimester [i] 22:50 Americký bojovník : Totálne zničenie [i] 00:30 Padavky [i] 02:00 Syn draka 2/2 [i] 03:25 Mosty lásky [i] 04:55 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:50 Život v podraste 4/5 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Zimný dispečing [i] 08:35 Rozprávanie temných slatín 2/3 [i] 09:15 Krajina zvierat [i] 09:20 Sila umenia 5/8 [i] 10:25 Život v podraste 5/5 [i] 11:15 Živá panoráma [i] 11:55 Etnografický atlas Slovenska [i] 12:25 Encyclopaedia Beliana [i] 12:40 Variácie [i] 13:10 Šport 20008 [i] 14:10 Listy Juliane [i] 15:50 Privilegovaná planéta [i] 16:55 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 3 [i] 17:25 Sila umenia 6/8 [i] 18:15 Bez ženy a bez tabaku 3/4 [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Pán Bing a L´art Nouveau [i] 20:50 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Sedem rockových vekov 5 [i] 22:40 Nočný filmový klub [i] 00:15 Odysea života [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i] 02:35 Hírek [i] 02:45 Správy a komentáre [i] 03:30 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:30 Medicopter 117 75 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 17 [i] 12:00 Vyjednávači 1,2/18 [i] 13:40 Medicopter 117 76 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 15:20 Vražedné čísla 3 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Kto z koho [i] 22:30 Teror vo vlaku [i] 00:20 Zvodná obeť [i] 01:40 Zelený svet [i] 03:50 Zvodná obeť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 275,276 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 3 [i] 11:00 Život na zámku 1/52 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:40 Lampa [i] 15:15 V uliciach San Francisca 1,2/119 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 179,180 [i] 19:00 Život na zámku 1/52 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 1/15 [i] 20:55 Siska 13 [i] 22:00 Chobotnica 1/6 [i] 23:00 Starý II. 3 [i] 00:00 Siska 13 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jeden tón je tvůj [i] 09:15 O lidech z Horňácka [i] 10:15 Příště u Vás z Makova u Klatov [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Okouzlení VIII 23/54 [i] 14:35 Haf! 45/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 14/26 [i] 15:25 Taylor má trable 19/26 [i] 15:50 Svět Elmo 34/56 [i] 16:05 Babar 21/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Břek v Železné [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 1/21 [i] 21:00 13. komnata Evy Jiřičné [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 7/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Sex Traffic 2/2 [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Okouzlení VIII 23/54 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Oživlé dřevo [i] 04:05 Krásný ztráty [i] 04:30 Gorodok 13/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 1/12 [i] 05:15 Setkání v Panském dvoře [i] 05:35 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Na plovárně s Charlottou Kotíkovou [i] 10:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 11:00 Ovoce samo padající [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Game Page [i] 13:35 Zlatá Medúza 2008 [i] 14:05 Šikulové [i] 14:25 Byla jednou jedna planeta 1/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Raphaël Poirée versus Ole Einar Björndalen [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:15 Kus dřeva ze stromu [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 29/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Vratislav Slezák [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Haf! 45/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 2/5 [i] 21:00 Sylvie Bodorová: Mojžíš [i] 22:15 Putování za Mojžíšem [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 13/20 [i] 23:35 TV BONSAI... se Zuzanou Bydžovskou [i] 23:55 Hale and Pace X. 2/7 [i] 00:20 Burianův den žen [i] 00:45 Samizdat 2/15 [i] 01:45 Dámy v bílém [i] 02:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:05 Exit 316 - Mise: Zachraň se, kdo můžeš! [i] 03:25 Hledám práci [i] 03:45 Rodina a já [i] 04:05 Bílá místa [i] 04:20 Švédové před Brnem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 19 [i] 09:25 Julie Lescaut V 7 [i] 11:05 Odložené případy III 5 [i] 11:55 Můj přítel Monk III 7 [i] 12:40 Lenssen & spol. 9, 10 [i] 13:30 Pohřešovaní II 4 [i] 14:20 Kobra 11 V 10 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 10 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 19 [i] 18:35 Ulice 1149, 1150 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sexy Pistols [i] 21:45 Tudorovci 1 [i] 22:50 Rocky [i] 00:50 Voodoo: Umění ďábla [i] 02:30 Novashopping 03:00 Tabu [i] 04:15 Směr jih 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 15 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 4 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace V 22 [i] 08:10 Přátelé I 3 [i] 08:40 Panelák 46 [i] 09:20 Odpadlík I 10 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 9 [i] 11:05 Právo a pořádek II 5 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 2 [i] 13:00 Chůva k pohledání V 21 [i] 13:30 Will & Grace V 23 [i] 14:00 Policie - New York 88 [i] 14:55 Chameleon III 19 [i] 15:50 Médium I 12 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Slečna Drsňák [i] 22:20 Atentát [i] 00:25 Zběsilost [i] 02:30 Volejte Věštce 04:10 Lovci duchů 5 [i] 04:55 Panelák 46 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Saně [i] 09:45 Biatlon [i] 10:45 Motorismus [i] 11:30 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Tenis [i] 16:30 Biatlon [i] 17:30 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Fotbal [i] 21:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:15 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vánoční pohlednice [i] 08:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 11:00 Kouzelný výtah [i] 13:00 Dotek anděla II 18 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 15:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 17:00 Dotek anděla II 18 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 20:00 Foylova válka III 4/4 [i] 22:00 Nebezpečná seznamka [i] 00:00 Krutá pravda [i] 02:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 04:00 Vánoční pohlednice [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pouště promlouvají 9/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 10/14 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 5/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 7/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 8/32 [i] 08:55 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1/4 [i] 10:00 Hodujeme s Nigellou 9/13 [i] 10:35 Hodujeme s Nigellou 10/13 [i] 11:10 Diety našich předků 5/6 [i] 12:05 Sousedé ve válce 7/32 [i] 12:35 Sousedé ve válce 8/32 [i] 13:05 Coxy na dovolené 9/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 10/40 [i] 14:05 Pouště promlouvají 9/14 [i] 14:35 Pouště promlouvají 10/14 [i] 15:05 Prehistorický park 5/6 [i] 16:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1/4 [i] 17:05 Diety našich předků 5/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 5/26 [i] 18:55 Hodujeme s Nigellou 9/13 [i] 19:30 Hodujeme s Nigellou 10/13 [i] 20:05 Vzrušující nebezpečí 3/3 [i] 21:05 Fyziologie duše 3/3 [i] 22:00 Nezapomenuti [i] 23:00 Ulice světa 9/13 [i] 23:30 Ulice světa 10/13 [i] 00:00 Vzrušující nebezpečí 3/3 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 5/14 [i] 02:05 Nezapomenuti [i] 03:00 Ulice světa 9/13 [i] 03:30 Ulice světa 10/13 [i] 04:00 Prehistorický park 5/6 [i] 04:55 Vzrušující nebezpečí 3/3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy 1 [i] 06:00 Spider-Man 3 [i] 08:20 Filmy a filmové hvězdy 1 [i] 08:50 Hvězdy padají na Henriettu [i] 10:40 Návrat lásky [i] 12:35 Seznam [i] 14:10 Tři dolary [i] 16:10 Princezna [i] 17:35 Na ostří nože [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 3 [i] 20:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:15 Nula od Nuly pojde [i] 23:40 Neznámý svůdce [i] 01:30 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 03:05 Hospodská láska [i] 04:35 Znovu od začátku [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Armstrong a Miller 5 [i] 10:30 Jen trošku štěstí [i] 12:10 Jezdci z jižního Bronxu [i] 13:35 Góóól! II [i] 15:30 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 16:30 Tajná přání [i] 18:10 Armstrong a Miller 5 [i] 18:45 Pitva mimozemšťana [i] 20:20 Polibte nevěstu [i] 22:00 Den, kdy jsem přežil [i] 23:00 U ledu [i] 00:30 Still Crazy [i]