Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 139-140/216 [i] 10:15 Položte, prosím [i] 11:55 Hurikán Grace [i] 14:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 23/23 [i] 15:20 Cigánske srdce 130-131/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 3/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí - Best of [i] 21:10 Smrtonosná zbraň [i] 23:05 Ríša vlkov [i] 01:20 Rozhnevaný drak [i] 02:50 Odpadlík III. 14/22 [i] 03:35 Jake a Tlsťoch II. 5/11 [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY 04:55 Komisár Rex VII. 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 5 proti 5 [i] 06:00 Maškrtná veverička [i] 06:10 Čas pirátov [i] 06:15 Zorro pomstiteľ [i] 08:05 Krajina zvierat [i] 08:15 Pozor, dobrý pes! [i] 09:40 Snubný prsteň [i] 11:15 Syn draka 2/2 [i] 12:40 Inšpirácie Adriany Sklenaříkovej [i] 13:50 Mosty lásky [i] 15:25 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 16:55 Montanovci 3/3 [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Posledný trimester [i] 22:50 Americký bojovník : Totálne zničenie [i] 00:30 Padavky [i] 02:00 Syn draka 2/2 [i] 03:25 Mosty lásky [i] 04:55 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:50 Život v podraste 4/5 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Zimný dispečing [i] 08:35 Rozprávanie temných slatín 2/3 [i] 09:15 Krajina zvierat [i] 09:20 Sila umenia 5/8 [i] 10:25 Život v podraste 5/5 [i] 11:15 Živá panoráma [i] 11:55 Etnografický atlas Slovenska [i] 12:25 Encyclopaedia Beliana [i] 12:40 Variácie [i] 13:10 Šport 20008 [i] 14:10 Listy Juliane [i] 15:50 Privilegovaná planéta [i] 16:55 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 3 [i] 17:25 Sila umenia 6/8 [i] 18:15 Bez ženy a bez tabaku 3/4 [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Pán Bing a L´art Nouveau [i] 20:50 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Sedem rockových vekov 5 [i] 22:40 Nočný filmový klub [i] 00:15 Odysea života [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i] 02:35 Hírek [i] 02:45 Správy a komentáre [i] 03:30 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 10:30 Medicopter 117 75 [i] 11:20 Policajt z L. A. II. 17 [i] 12:00 Vyjednávači 1,2/18 [i] 13:40 Medicopter 117 76 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 15:20 Vražedné čísla 3 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Kto z koho [i] 22:30 Teror vo vlaku [i] 00:20 Zvodná obeť [i] 01:40 Zelený svet [i] 03:50 Zvodná obeť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 275,276 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 3 [i] 11:00 Život na zámku 1/52 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 12:40 Lampa [i] 15:15 V uliciach San Francisca 1,2/119 [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 179,180 [i] 19:00 Život na zámku 1/52 [i] 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 1/15 [i] 20:55 Siska 13 [i] 22:00 Chobotnica 1/6 [i] 23:00 Starý II. 3 [i] 00:00 Siska 13 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jeden tón je tvůj [i] 09:15 O lidech z Horňácka [i] 10:15 Příště u Vás z Makova u Klatov [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Okouzlení VIII 23/54 [i] 14:35 Haf! 45/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 14/26 [i] 15:25 Taylor má trable 19/26 [i] 15:50 Svět Elmo 34/56 [i] 16:05 Babar 21/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Zkus mít vkus [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Břek v Železné [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Ranč U Zelené sedmy 1/21 [i] 21:00 13. komnata Evy Jiřičné [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě III 7/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Sex Traffic 2/2 [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 Okouzlení VIII 23/54 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Oživlé dřevo [i] 04:05 Krásný ztráty [i] 04:30 Gorodok 13/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vivat Španělsko! 1/12 [i] 05:15 Setkání v Panském dvoře [i] 05:35 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Experiment [i] 10:05 Na plovárně s Charlottou Kotíkovou [i] 10:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 11:00 Ovoce samo padající [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Game Page [i] 13:35 Zlatá Medúza 2008 [i] 14:05 Šikulové [i] 14:25 Byla jednou jedna planeta 1/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Raphaël Poirée versus Ole Einar Björndalen [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:15 Kus dřeva ze stromu [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Bílá místa [i] 17:10 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 29/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Vratislav Slezák [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Haf! 45/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 2/5 [i] 21:00 Sylvie Bodorová: Mojžíš [i] 22:15 Putování za Mojžíšem [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Gorodok 13/20 [i] 23:35 TV BONSAI... se Zuzanou Bydžovskou [i] 23:55 Hale and Pace X. 2/7 [i] 00:20 Burianův den žen [i] 00:45 Samizdat 2/15 [i] 01:45 Dámy v bílém [i] 02:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:05 Exit 316 - Mise: Zachraň se, kdo můžeš! [i] 03:25 Hledám práci [i] 03:45 Rodina a já [i] 04:05 Bílá místa [i] 04:20 Švédové před Brnem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 19 [i] 09:25 Julie Lescaut V 7 [i] 11:05 Odložené případy III 5 [i] 11:55 Můj přítel Monk III 7 [i] 12:40 Lenssen & spol. 9, 10 [i] 13:30 Pohřešovaní II 4 [i] 14:20 Kobra 11 V 10 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 10 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 19 [i] 18:35 Ulice 1149, 1150 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sexy Pistols [i] 21:45 Tudorovci 1 [i] 22:50 Rocky [i] 00:50 Voodoo: Umění ďábla [i] 02:30 Novashopping 03:00 Tabu [i] 04:15 Směr jih 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 15 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 4 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace V 22 [i] 08:10 Přátelé I 3 [i] 08:40 Panelák 46 [i] 09:20 Odpadlík I 10 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 9 [i] 11:05 Právo a pořádek II 5 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 2 [i] 13:00 Chůva k pohledání V 21 [i] 13:30 Will & Grace V 23 [i] 14:00 Policie - New York 88 [i] 14:55 Chameleon III 19 [i] 15:50 Médium I 12 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Slečna Drsňák [i] 22:20 Atentát [i] 00:25 Zběsilost [i] 02:30 Volejte Věštce 04:10 Lovci duchů 5 [i] 04:55 Panelák 46 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Saně [i] 09:45 Biatlon [i] 10:45 Motorismus [i] 11:30 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Tenis [i] 16:30 Biatlon [i] 17:30 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Fotbal [i] 21:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:15 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vánoční pohlednice [i] 08:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 11:00 Kouzelný výtah [i] 13:00 Dotek anděla II 18 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 15:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 17:00 Dotek anděla II 18 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 20:00 Foylova válka III 4/4 [i] 22:00 Nebezpečná seznamka [i] 00:00 Krutá pravda [i] 02:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 04:00 Vánoční pohlednice [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pouště promlouvají 9/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 10/14 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 5/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 7/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 8/32 [i] 08:55 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1/4 [i] 10:00 Hodujeme s Nigellou 9/13 [i] 10:35 Hodujeme s Nigellou 10/13 [i] 11:10 Diety našich předků 5/6 [i] 12:05 Sousedé ve válce 7/32 [i] 12:35 Sousedé ve válce 8/32 [i] 13:05 Coxy na dovolené 9/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 10/40 [i] 14:05 Pouště promlouvají 9/14 [i] 14:35 Pouště promlouvají 10/14 [i] 15:05 Prehistorický park 5/6 [i] 16:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1/4 [i] 17:05 Diety našich předků 5/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 5/26 [i] 18:55 Hodujeme s Nigellou 9/13 [i] 19:30 Hodujeme s Nigellou 10/13 [i] 20:05 Vzrušující nebezpečí 3/3 [i] 21:05 Fyziologie duše 3/3 [i] 22:00 Nezapomenuti [i] 23:00 Ulice světa 9/13 [i] 23:30 Ulice světa 10/13 [i] 00:00 Vzrušující nebezpečí 3/3 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 5/14 [i] 02:05 Nezapomenuti [i] 03:00 Ulice světa 9/13 [i] 03:30 Ulice světa 10/13 [i] 04:00 Prehistorický park 5/6 [i] 04:55 Vzrušující nebezpečí 3/3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy 1 [i] 06:00 Spider-Man 3 [i] 08:20 Filmy a filmové hvězdy 1 [i] 08:50 Hvězdy padají na Henriettu [i] 10:40 Návrat lásky [i] 12:35 Seznam [i] 14:10 Tři dolary [i] 16:10 Princezna [i] 17:35 Na ostří nože [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 3 [i] 20:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:15 Nula od Nuly pojde [i] 23:40 Neznámý svůdce [i] 01:30 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 03:05 Hospodská láska [i] 04:35 Znovu od začátku [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Armstrong a Miller 5 [i] 10:30 Jen trošku štěstí [i] 12:10 Jezdci z jižního Bronxu [i] 13:35 Góóól! II [i] 15:30 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 16:30 Tajná přání [i] 18:10 Armstrong a Miller 5 [i] 18:45 Pitva mimozemšťana [i] 20:20 Polibte nevěstu [i] 22:00 Den, kdy jsem přežil [i] 23:00 U ledu [i] 00:30 Still Crazy [i] 02:05 Portrét šílenství [i] 03:25 Po sexu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.