Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 137-138/216 [i] 10:55 Svätý Peter 1/2 [i] 12:45 Svätý Peter 2/2 [i] 14:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 22/23 [i] 15:20 Cigánske srdce 128-129/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 2/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Stretnutie so smrťou [i] 21:35 Myšlienky vraha II. 1/23 [i] 22:25 Laura: Kliatba rodu 1/4 [i] 00:15 Zveď ju! [i] 00:40 Zveď ju! 1/9 [i] 01:00 Hrozba z temnoty 4-5/22 [i] 02:25 Odpadlík III. 13/22 [i] 03:05 Jake a Tlsťoch II. 3/11 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex VII. 2/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 5 proti 5 [i] 06:05 Mama, ľúbiš ma? [i] 06:30 Robin Hood [i] 08:00 Krajina zvierat [i] 08:10 Gepardky 2 [i] 09:50 Spasení [i] 11:20 Syn draka 1/2 [i] 12:50 Sloní zápisník I. 3/3 [i] 13:45 Láska neprichádza sama [i] 15:20 Maharadžova dcéra 2/3 [i] 16:50 Montanovci 2/3 [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:07 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dovidenia,Koruna - vitaj Euro [i] 21:40 Keď tajomstvo zabíja [i] 23:10 Toxín [i] 00:50 Kruh [i] 02:35 Syn draka 1/2 [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Sloní zápisník I. 3/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:50 Život v podraste 3/5 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Zimný dispečing [i] 08:40 Rozprávanie temných slatín 1/3 [i] 09:25 Krajina zvierat [i] 09:30 Stratené mestá staroveku 3/3 [i] 10:35 Posledná maringotka [i] 11:30 Život v podraste 4/5 [i] 12:20 Sila umenia 4/8 [i] 13:15 Živá panoráma [i] 13:45 Vodou tvorená , suchom morená 2008 [i] 14:10 Paralympiáda Peking 2008 [i] 15:15 Liečba alkoholovej závislosti [i] 15:45 Etnografický atlas Slovenska [i] 16:25 Polícia [i] 16:35 Profesionál [i] 16:45 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 2 [i] 17:15 Sila umenia 5/8 [i] 18:10 Bez ženy a bez tabaku 2/4 [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bičianka z doliny [i] 21:05 Človek uprostred - Jozef Mokoš [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Sedem rockových vekov 4 [i] 22:40 Cudzia žena a muž pod posteľou [i] 23:20 Posledné dni Idolu 8/8 [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:10 Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 11:00 Medicopter 117 74 [i] 11:50 Policajt z L. A. II. 16 [i] 12:45 Svieža štvorka 1/13 [i] 13:40 Medicopter 117 75 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 15:20 Vražedné čísla 2 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 14 [i] 21:00 Vyjednávači 1,2/18 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:35 Smrtonosný výlet [i] 01:20 Očarenie zmyslov [i] 02:50 Skrýša pre diabla [i] 04:30 Smrtonosný výlet [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 273,274 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 2 [i] 11:00 Doktor z hôr IV. 13/13 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Svadba môjho ex [i] 15:25 Srdcová sedma [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 177,178 [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 13/13 [i] 20:00 V uliciach San Francisca 1,2/119 [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Starý II. 2 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Melodie podzemí [i] 10:45 Sólo pro mou ženu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:25 Diagnóza [i] 13:45 Okouzlení VIII 22/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy III 16/24 [i] 15:25 Magie v ulicích [i] 15:40 Šikulové [i] 16:00 Zlatá Medúza 2008 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Skokan ostronosý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot XI 1/4 [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Deadwood II 5/12 [i] 00:05 Sólo pro... Jakuba Nohu [i] 00:40 Okouzlení VIII 22/54 [i] 01:35 Hotel Babylon I 1/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 03:00 Události v regionech [i] 03:25 Události v regionech Brno 03:50 Události v regionech Ostrava [i] 04:15 Regiony ČT24 04:40 Restart 1/8 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 U nás v Evropě [i] 05:35 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Operace 1/13 [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 1/13 [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:00 Dvaasedmdesát jmen české historie 28/72 [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Elixír a Halíbela [i] 14:50 Já a moje rodina 17/26 [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Království divočiny: Mořští savci 2/10 [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Dámy v bílém [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Restart 1/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dobrodružství [i] 01:25 Salon Kitty [i] 02:10 Evropské hudební kořeny: Nyckelharpa - znovuzrození nástroje [i] 03:10 Danze, canti e lamenti Miloše [i] 03:30 Svět, kde se žebrá [i] 03:50 Draci [i] 04:15 Malá nesdělení [i] 04:35 Nejlepší je pěnivá [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 18 [i] 09:25 Dítě nebo kariéra? [i] 11:05 Odložené případy III 4 [i] 11:55 Můj přítel Monk III 6 [i] 12:40 Lenssen & spol. 7, 8 [i] 13:30 Pohřešovaní II 3 [i] 14:20 Kobra 11 V 9 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 18 [i] 18:35 Ulice 1047, 1048 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Marco Polo 2/2 [i] 21:45 Kriminálka Las Vegas VII 18 [i] 22:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 1 [i] 23:20 Ten, který přežil 2/2 [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas IV 1 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Na vlastní oči [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Směr jih 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 3 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace V 21 [i] 08:10 Přátelé I 2 [i] 08:40 Panelák 45 [i] 09:20 Odpadlík I 9 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 8 [i] 11:05 Právo a pořádek II 4 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 1 [i] 13:00 Chůva k pohledání V 20 [i] 13:30 Will & Grace V 22 [i] 14:00 Policie - New York 87 [i] 14:55 Chameleon III 18 [i] 15:50 Médium I 11 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 4 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 38 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Chirurgové IV 1 [i] 23:05 Sběratelé kostí II 19 [i] 00:05 Na plný plyn I 2 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Lovci duchů 4 [i] 03:25 Panelák 45 [i] 03:55 Kapitán Kloss 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Olympiáda [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:45 Motorismus [i] 11:30 Biatlon [i] 12:30 Tenis [i] 16:00 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Biatlon [i] 00:45 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Letní bouře [i] 08:00 Zamilovaní sousedé [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 11:00 Kouzlo obyčejného života [i] 13:00 Dotek anděla II 17 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 15:00 Zamilovaní sousedé [i] 17:00 Dotek anděla II 17 [i] 18:00 Novou cestou [i] 20:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 21:00 Ochránce II 12/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 23:00 Tichý svědek I 3 [i] 00:00 Ochránce II 12/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 02:00 Novou cestou [i] 04:00 Letní bouře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vzrušující nebezpečí 1/3 [i] 06:00 Pouště promlouvají 7/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 8/14 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 4/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 5/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 6/32 [i] 08:55 Jimmyho farma 8/8 [i] 10:00 Hodujeme s Nigellou 7/13 [i] 10:35 Hodujeme s Nigellou 8/13 [i] 11:10 Diety našich předků 4/6 [i] 12:05 Sousedé ve válce 5/32 [i] 12:35 Sousedé ve válce 6/32 [i] 13:05 Coxy na dovolené 7/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 8/40 [i] 14:05 Pouště promlouvají 7/14 [i] 14:35 Pouště promlouvají 8/14 [i] 15:05 Prehistorický park 4/6 [i] 16:00 Jimmyho farma 8/8 [i] 17:05 Diety našich předků 4/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 4/26 [i] 18:55 Hodujeme s Nigellou 7/13 [i] 19:30 Hodujeme s Nigellou 8/13 [i] 20:05 Vzrušující nebezpečí 2/3 [i] 21:05 Fyziologie duše 2/3 [i] 22:00 Nezapomenuti 4/4 [i] 23:00 Ulice světa 7/13 [i] 23:30 Ulice světa 8/13 [i] 00:00 Vzrušující nebezpečí 2/3 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 4/14 [i] 02:05 Nezapomenuti 4/4 [i] 03:00 Ulice světa 7/13 [i] 03:30 Ulice světa 8/13 [i] 04:00 Prehistorický park 4/6 [i] 04:55 Vzrušující nebezpečí 2/3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Úžasná a milovaná [i] 07:45 John Tucker musí zemřít [i] 09:15 Hračky [i] 11:15 Ježíš je normální [i] 12:25 Vratné lahve [i] 14:05 Spider-Man 3 [i] 16:20 Hvězdy padají na Henriettu [i] 18:05 Návrat lásky [i] 20:00 Na stojáka 41 [i] 20:30 Let 93 [i] 22:00 Den, kdy jsem přežil [i] 23:00 Mafiánské hity [i] 00:30 Shortbus [i] 02:10 Oktoberfest [i] 04:00 Let 93 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Armstrong a Miller 4 [i] 10:30 Soví houkání [i] 12:00 Strážce [i] 13:45 Marie a její muži [i] 15:05 Jen trošku štěstí [i] 16:45 Jezdci z jižního Bronxu [i] 18:10 Armstrong a Miller 4 [i] 18:45 Góóól! II [i] 20:40 Deset položek a méně [i] 22:00 Hranice života [i] 23:35 Nevěstinec 2 1 [i] 00:05 Nevěstinec 2 2 [i] 00:35 Z úst do úst [i] 02:15 Deset položek a méně [i] 03:35 Hranice života [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Rybáriková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Miami
Slovenská tenista Magdaléna Rybáriková, archívna snímka.

NHL: Tampa vyhrala vo Washingtone po predĺžení
Na snímke brankár Tampa Bay Andrei Vasilevskiy.

Wales zvíťazil v generálke na SR nad Trinidadom a Tobagom
Ilustračná snímka

Svetový pohár v biatlone (šprint – Oslo): Anastasia Kuzminová môže získať malý glóbus
Nórske Oslo od štvrtku do nedele hostí posledné kole Svetového pohára v biatlone 2018/2019. Na severe Európy sa skompletizuje zoznam držiteľov veľkých a malých glóbusov. Jeden z malých ...