Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 137-138/216 [i] 10:55 Svätý Peter 1/2 [i] 12:45 Svätý Peter 2/2 [i] 14:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 22/23 [i] 15:20 Cigánske srdce 128-129/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 2/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Stretnutie so smrťou [i] 21:35 Myšlienky vraha II. 1/23 [i] 22:25 Laura: Kliatba rodu 1/4 [i] 00:15 Zveď ju! [i] 00:40 Zveď ju! 1/9 [i] 01:00 Hrozba z temnoty 4-5/22 [i] 02:25 Odpadlík III. 13/22 [i] 03:05 Jake a Tlsťoch II. 3/11 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex VII. 2/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 5 proti 5 [i] 06:05 Mama, ľúbiš ma? [i] 06:30 Robin Hood [i] 08:00 Krajina zvierat [i] 08:10 Gepardky 2 [i] 09:50 Spasení [i] 11:20 Syn draka 1/2 [i] 12:50 Sloní zápisník I. 3/3 [i] 13:45 Láska neprichádza sama [i] 15:20 Maharadžova dcéra 2/3 [i] 16:50 Montanovci 2/3 [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:07 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dovidenia,Koruna - vitaj Euro [i] 21:40 Keď tajomstvo zabíja [i] 23:10 Toxín [i] 00:50 Kruh [i] 02:35 Syn draka 1/2 [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Sloní zápisník I. 3/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:50 Život v podraste 3/5 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Zimný dispečing [i] 08:40 Rozprávanie temných slatín 1/3 [i] 09:25 Krajina zvierat [i] 09:30 Stratené mestá staroveku 3/3 [i] 10:35 Posledná maringotka [i] 11:30 Život v podraste 4/5 [i] 12:20 Sila umenia 4/8 [i] 13:15 Živá panoráma [i] 13:45 Vodou tvorená , suchom morená 2008 [i] 14:10 Paralympiáda Peking 2008 [i] 15:15 Liečba alkoholovej závislosti [i] 15:45 Etnografický atlas Slovenska [i] 16:25 Polícia [i] 16:35 Profesionál [i] 16:45 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 2 [i] 17:15 Sila umenia 5/8 [i] 18:10 Bez ženy a bez tabaku 2/4 [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bičianka z doliny [i] 21:05 Človek uprostred - Jozef Mokoš [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Sedem rockových vekov 4 [i] 22:40 Cudzia žena a muž pod posteľou [i] 23:20 Posledné dni Idolu 8/8 [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:10 Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PROMI NOVINY [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 07:15 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 EURO VÝHRA [i] 11:00 Medicopter 117 74 [i] 11:50 Policajt z L. A. II. 16 [i] 12:45 Svieža štvorka 1/13 [i] 13:40 Medicopter 117 75 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 15:20 Vražedné čísla 2 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 14 [i] 21:00 Vyjednávači 1,2/18 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:35 Smrtonosný výlet [i] 01:20 Očarenie zmyslov [i] 02:50 Skrýša pre diabla [i] 04:30 Smrtonosný výlet [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 273,274 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 2 [i] 11:00 Doktor z hôr IV. 13/13 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Svadba môjho ex [i] 15:25 Srdcová sedma [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 177,178 [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 13/13 [i] 20:00 V uliciach San Francisca 1,2/119 [i] 21:45 Lampa [i] 00:15 Starý II. 2 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Melodie podzemí [i] 10:45 Sólo pro mou ženu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:25 Diagnóza [i] 13:45 Okouzlení VIII 22/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy III 16/24 [i] 15:25 Magie v ulicích [i] 15:40 Šikulové [i] 16:00 Zlatá Medúza 2008 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Skokan ostronosý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hercule Poirot XI 1/4 [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 POKR [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Deadwood II 5/12 [i] 00:05 Sólo pro... Jakuba Nohu [i] 00:40 Okouzlení VIII 22/54 [i] 01:35 Hotel Babylon I 1/8 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 03:00 Události v regionech [i] 03:25 Události v regionech Brno 03:50 Události v regionech Ostrava [i] 04:15 Regiony ČT24 04:40 Restart 1/8 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 U nás v Evropě [i] 05:35 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji: Operace 1/13 [i] 10:30 Po stopách hvězd [i] 11:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 1/13 [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:00 Dvaasedmdesát jmen české historie 28/72 [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Elixír a Halíbela [i] 14:50 Já a moje rodina 17/26 [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Království divočiny: Mořští savci 2/10 [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Dámy v bílém [i] 21:00 Historie.eu [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:15 Restart 1/8 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dobrodružství [i] 01:25 Salon Kitty [i] 02:10 Evropské hudební kořeny: Nyckelharpa - znovuzrození nástroje [i] 03:10 Danze, canti e lamenti Miloše [i] 03:30 Svět, kde se žebrá [i] 03:50 Draci [i] 04:15 Malá nesdělení [i] 04:35 Nejlepší je pěnivá [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 18 [i] 09:25 Dítě nebo kariéra? [i] 11:05 Odložené případy III 4 [i] 11:55 Můj přítel Monk III 6 [i] 12:40 Lenssen & spol. 7, 8 [i] 13:30 Pohřešovaní II 3 [i] 14:20 Kobra 11 V 9 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 18 [i] 18:35 Ulice 1047, 1048 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Marco Polo 2/2 [i] 21:45 Kriminálka Las Vegas VII 18 [i] 22:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 1 [i] 23:20 Ten, který přežil 2/2 [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas IV 1 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Na vlastní oči [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Směr jih 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 3 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace V 21 [i] 08:10 Přátelé I 2 [i] 08:40 Panelák 45 [i] 09:20 Odpadlík I 9 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 8 [i] 11:05 Právo a pořádek II 4 [i] 12:00 To je vražda, napsala III 1 [i] 13:00 Chůva k pohledání V 20 [i] 13:30 Will & Grace V 22 [i] 14:00 Policie - New York 87 [i] 14:55 Chameleon III 18 [i] 15:50 Médium I 11 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 4 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 38 [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:05 Chirurgové IV 1 [i] 23:05 Sběratelé kostí II 19 [i] 00:05 Na plný plyn I 2 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Lovci duchů 4 [i] 03:25 Panelák 45 [i] 03:55 Kapitán Kloss 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Olympiáda [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:45 Motorismus [i] 11:30 Biatlon [i] 12:30 Tenis [i] 16:00 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Biatlon [i] 00:45 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Letní bouře [i] 08:00 Zamilovaní sousedé [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 11:00 Kouzlo obyčejného života [i] 13:00 Dotek anděla II 17 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 15:00 Zamilovaní sousedé [i] 17:00 Dotek anděla II 17 [i] 18:00 Novou cestou [i] 20:00 Námořní hlídka 8/13 [i] 21:00 Ochránce II 12/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 23:00 Tichý svědek I 3 [i] 00:00 Ochránce II 12/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 02:00 Novou cestou [i] 04:00 Letní bouře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vzrušující nebezpečí 1/3 [i] 06:00 Pouště promlouvají 7/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 8/14 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 4/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 5/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 6/32 [i] 08:55 Jimmyho farma 8/8 [i] 10:00 Hodujeme s Nigellou 7/13 [i] 10:35 Hodujeme s Nigellou 8/13 [i] 11:10 Diety našich předků 4/6 [i] 12:05 Sousedé ve válce 5/32 [i] 12:35 Sousedé ve válce 6/32 [i] 13:05 Coxy na dovolené 7/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 8/40 [i] 14:05 Pouště promlouvají 7/14 [i] 14:35 Pouště promlouvají 8/14 [i] 15:05 Prehistorický park 4/6 [i] 16:00 Jimmyho farma 8/8 [i] 17:05 Diety našich předků 4/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 4/26 [i] 18:55 Hodujeme s Nigellou 7/13 [i] 19:30 Hodujeme s Nigellou 8/13 [i] 20:05 Vzrušující nebezpečí 2/3 [i] 21:05 Fyziologie duše 2/3 [i] 22:00 Nezapomenuti 4/4 [i] 23:00 Ulice světa 7/13 [i] 23:30 Ulice světa 8/13 [i] 00:00 Vzrušující nebezpečí 2/3 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 4/14 [i] 02:05 Nezapomenuti 4/4 [i] 03:00 Ulice světa 7/13 [i] 03:30 Ulice světa 8/13 [i] 04:00 Prehistorický park 4/6 [i] 04:55 Vzrušující nebezpečí 2/3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Úžasná a milovaná [i] 07:45 John Tucker musí zemřít [i] 09:15 Hračky [i] 11:15 Ježíš je normální [i] 12:25 Vratné lahve [i] 14:05 Spider-Man 3 [i] 16:20 Hvězdy padají na Henriettu [i] 18:05 Návrat lásky [i] 20:00 Na stojáka 41 [i] 20:30 Let 93 [i] 22:00 Den, kdy jsem přežil [i] 23:00 Mafiánské hity [i] 00:30 Shortbus [i] 02:10 Oktoberfest [i] 04:00 Let 93 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Armstrong a Miller 4 [i] 10:30 Soví houkání [i] 12:00 Strážce [i] 13:45 Marie a její muži [i] 15:05 Jen trošku štěstí [i] 16:45 Jezdci z jižního Bronxu [i] 18:10 Armstrong a Miller 4 [i] 18:45 Góóól! II [i] 20:40 Deset položek a méně [i] 22:00 Hranice života [i] 23:35 Nevěstinec 2 1 [i] 00:05 Nevěstinec 2 2 [i] 00:35 Z úst do úst [i] 02:15 Deset položek a méně [i] 03:35 Hranice života [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.