Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Lassie [i] 10:35 Bláznivá jazda [i] 12:05 Návrat Mr. Beana [i] 12:30 Top Gun [i] 14:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 21/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 126-127/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 1/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Inga Lindströmová: Vietor v zálive [i] 21:30 Neslušný návrh [i] 23:40 Vražedná stretávka 1/13 [i] 00:30 Hrozba z temnoty 2-3/22 [i] 01:55 Zafírové dievčatá [i] 03:20 Jake a Tlsťoch II. 3/11 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex VII. 1/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly body sekundy [i] 05:20 Sloní zápisník I. 1/3 [i] 06:15 Prečo vlk šušlal [i] 06:25 Popoluška [i] 07:55 Krajina zvierat [i] 08:05 Život s Mikeyom [i] 09:40 Pravidlá lásky [i] 11:10 Mademoiselle Gigi [i] 12:55 Sloní zápisník I. 2/3 [i] 13:50 Ďalšia krásna tvár [i] 15:25 Maharadžova dcéra 1/3 [i] 16:55 Montanovci 1/3 [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Francúzova zátoka [i] 22:00 Svedectvo krvi [i] 23:50 Nebezpečné vízie [i] 01:15 Mademoiselle Gigi [i] 03:00 Slovensko a svet v roku 2008 [i] 03:35 Návšteva Alžbety II. [i] 04:05 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Sloní zápisník I. 2/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Život v podraste 2/5 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Zimný dispečing [i] 08:30 Krajina zvierat [i] 08:35 O Džaudarovi a jeho bratoch [i] 09:50 Sila umenia 3/8 [i] 10:55 Život v podraste 3/5 [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 TKN [i] 12:40 Stratené mestá staroveku 3/3 [i] 13:35 MS 2008 v hokeji [i] 14:35 Etnografický atlas Slovenska [i] 15:05 Kto bol Mozart? 2/2 [i] 16:05 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 1 [i] 16:45 Sila umenia 4/8 [i] 17:35 Liečba alkoholovej závislosti [i] 18:05 Bez ženy a bez tabaku 1/4 [i] 19:10 Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Posledná maringotka [i] 20:55 Vodou tvorená , suchom morená 2008 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Sedem rockových vekov 3 [i] 22:40 Prípad na vidieku [i] 00:20 Posledné dni Idolu 7/8 [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV [i] 02:10 Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 03:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 Súdna sieň [i] 08:10 Sprevádzač duší [i] 09:45 Hlavný cieľ [i] 11:30 Bezsenné noci v Seattli [i] 13:40 Medicopter 117 74 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 14 [i] 15:20 Vražedné čísla 1/37 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 10 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 14 [i] 21:50 Svieža štvorka 1/13 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:35 Na ostrie meča [i] 01:25 Podraz. com [i] 03:00 Na ostrie meča [i] 04:35 Škandál [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 271,272 [i] 09:25 Varí vám to [i] 10:00 Starý II. 1/15 [i] 11:00 Doktor z hôr IV. 12 [i] 11:45 Klub EURO výhercov [i] 13:50 Pes, kufre a veľká láska [i] 15:25 Ukradnutý zázrak [i] 17:00 Páli vám to? [i] 17:30 Divoška Rosaura 175,176 [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 12 [i] 20:00 Romantická streda: Srdcová sedma [i] 21:30 Svadba môjho ex [i] 23:00 Pobrežná hliadka VI. 1/22 [i] 23:50 Starý II. 1/15 [i] 00:50 Divoška Rosaura [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:40 Sáňkování není povoleno [i] 11:50 České maličkosti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Komunikace je hra [i] 13:50 Okouzlení VIII 21/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy III 15/24 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Byla jednou jedna planeta 1/26 [i] 16:15 Já a moje rodina 17/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Zvolská homole [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Sladíme Evropu [i] 21:15 Po stopách hvězd [i] 21:45 Na stopě [i] 22:10 Hotel Babylon I 1/8 [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Indiánské léto [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Okouzlení VIII 21/54 [i] 01:15 Hledání ztraceného času 15 [i] 01:35 Paměť mramoru [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:45 Tajné akce StB 1/40 [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Po stopách [i] 09:50 Architektura světla: Portela & Baeza [i] 10:50 Svět zázraků: Ushuaia 4/26 [i] 11:15 Šaty dělaj člověka [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:15 Divnopis - Spy [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 8/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Příběh Nataschi Kampuschové [i] 16:00 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 16:10 Deset století architektury [i] 16:25 Vivat Španělsko! 1/12 [i] 16:40 Zoom [i] 16:55 Úraz není náhoda [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 5/12 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ovoce samo padající [i] 20:25 Augustus, první císař římský 1/2 [i] 22:00 V čele Evropy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Zlomená křídla [i] 00:05 Ševelící pobřeží [i] 02:05 Divadlo žije! [i] 02:30 Q [i] 03:00 POP ART [i] 03:35 Zoom [i] 03:50 Setkání v nejlepších letech [i] 04:30 Profesí režisér, malíř z radosti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 17 [i] 09:25 Vyšetřování Michaela Crowea [i] 11:05 Odložené případy III 3 [i] 11:55 Můj přítel Monk III 5 [i] 12:40 Lenssen & spol. 5, 6 [i] 13:35 Pohřešovaní II 2 [i] 14:20 Kobra 11 V 8 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 8 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 17 [i] 18:35 Ulice 1145, 1146 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VII 1 [i] 20:55 Námořní vyšetřovací služba III 17 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:30 Plastická chirurgie s.r.o. IV 6 [i] 23:25 Skrytá agenda [i] 01:05 Novashopping 01:35 112 [i] 02:05 DO-RE-MI [i] 02:50 Áčko [i] 03:35 Pop Corn TV 04:20 Směr jih 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 2 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace V 20 [i] 08:10 Přátelé I 1 [i] 08:40 Panelák 44 [i] 09:20 Odpadlík I 8 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 7 [i] 11:05 Právo a pořádek II 3 [i] 12:00 To je vražda, napsala II 22 [i] 13:00 Chůva k pohledání V 19 [i] 13:30 Will & Grace V 21 [i] 14:00 Policie - New York 86 [i] 14:55 Chameleon III 17 [i] 15:50 Médium I 10 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 3 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Myšlenky zločince III 16 [i] 23:20 Odvaha pod palbou [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Lovci duchů 3 [i] 04:05 Panelák 44 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Motorismus [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Tenis [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Wednesday Selection [i] 19:40 Jezdectví [i] 20:40 Jezdectví [i] 21:45 Wednesday Selection Guest [i] 22:20 Jachting [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Olympiáda [i] 00:15 Watts [i] 00:45 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 17 [i] 11:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 13:00 Dotek anděla II 16 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 17 [i] 15:00 Vzestup [i] 17:00 Dotek anděla II 16 [i] 18:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 20:00 Námořní hlídka 7/13 [i] 21:00 Ochránce II 11/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 13 [i] 23:00 Tichý svědek I 2 [i] 00:00 Ochránce II 11/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 13 [i] 02:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 06:00 Pouště promlouvají 5/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 6/14 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 3/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 3/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 4/32 [i] 08:55 Jimmyho farma 7/8 [i] 10:00 Hodujeme s Nigellou 5/13 [i] 10:35 Hodujeme s Nigellou 6/13 [i] 11:10 Diety našich předků 3/6 [i] 12:05 Sousedé ve válce 3/32 [i] 12:35 Sousedé ve válce 4/32 [i] 13:05 Coxy na dovolené 5/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 6/40 [i] 14:05 Pouště promlouvají 5/14 [i] 14:35 Pouště promlouvají 6/14 [i] 15:05 Prehistorický park 3/6 [i] 16:00 Jimmyho farma 7/8 [i] 17:05 Diety našich předků 3/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 3/26 [i] 18:55 Hodujeme s Nigellou 5/13 [i] 19:30 Hodujeme s Nigellou 6/13 [i] 20:05 Vzrušující nebezpečí 1/3 [i] 21:05 Fyziologie duše 1/3 [i] 22:00 Nezapomenuti 3/4 [i] 23:00 Ulice světa 5/13 [i] 23:30 Ulice světa 6/13 [i] 00:00 Vzrušující nebezpečí 1/3 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 3/14 [i] 02:00 Nezapomenuti 3/4 [i] 03:00 Ulice světa 5/13 [i] 03:30 Ulice světa 6/13 [i] 04:00 Prehistorický park 3/6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Superpes [i] 07:20 Divoký Stomp [i] 09:10 Robin Hood [i] 10:50 Řeč nepřítele [i] 12:40 Cinema, Cinema, Cinema 2 [i] 13:05 Úžasná a milovaná [i] 14:50 John Tucker musí zemřít [i] 16:20 Hračky [i] 18:20 Ježíš je normální [i] 19:30 Filmy a filmové hvězdy 1 [i] 20:00 Hrdinové a zbabělci [i] 21:30 Dohoda [i] 23:05 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 00:35 Tři malá prasátka [i] 02:45 Hrdinové a zbabělci [i] 04:15 Dohoda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Armstrong a Miller 3 [i] 10:30 Hra na svádění [i] 11:55 Šťastná rodina [i] 13:15 Rocky Balboa [i] 14:55 Soví houkání [i] 16:25 Strážce [i] 18:10 Armstrong a Miller 3 [i] 18:40 Marie a její muži [i] 20:00 Švédská trojka [i] 21:30 Californication II. : Mlsný jazýček 1 [i] 22:00 Parfém: Příběh vraha [i] 00:25 LA blues [i] 02:00 Švédská trojka [i] 03:30 Californication II. : Mlsný jazýček 1 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LM: Real sa chce chytiť na Plzni, návrat Ronalda na Old Trafford
Cristiano Ronaldo z Juventusu Turín.

NHL: Daňo absolvoval víťaznú premiéru v drese Avalanche
Slovenský hokejista Marko Daňo sa v NHL radoval z víťazstva v premiérovom zápase v drese Colorada Avalanche. Jeho zamestnávateľ uspel v noci na utorok na ľade Philadelphie ...

FC Barcelona rozšíri Camp Nou, projekt za stámilióny eur predstavili na videosimulácii
Katalánsky futbalový velikán FC Barcelona plánuje investovať 360 miliónov eur do rozšírenia svojho štadióna Camp Nou. Ambiciózny projekt ráta s úplným zastrešením svojho ...

NBA: Toronto bez prehry, ako prvé dosiahlo štyri víťazstvá sezóny
Toronto ako prvé dosiahlo štyri víťazstvá v novej sezóne basketbalovej NBA. V noci na utorok zdolalo na vlastnej palubovke Charlotte Hornets 127:106, opäť nenašlo ...

Aktuálne správy

Dnes sa zobudíme do oblačného dňa
Dnes bude oblačno až zamračené. Teploty dosiahnu 8 až 13 stupňov Celzia.

Vláda pokračuje s dvojicou výjazdových rokovaní
Vláda SR, archívna snímka.

Dotrieďovanie plastov a papiera realizuje pre OLO naďalej Vassal EKO
Na archívnej snímke skládka spoločnosti Vassal EKO v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice. V Bratislave 23. apríla 2018.

PORIADNE ZAFÚKA: Na celom Slovensku bude v stredu veterno
Meteorológovia varujú pred silným vetrom v niektorých regiónoch Slovenska, prevažne na horách. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal na stredu (24. 10.) ...

Nový ročník programu Zelených oáz sa sústreďuje na výsadbu stromov
Nadácia Ekopolis v spolupráci s hlavným partnerom, spoločnosťou Slovnaft, vyhlasuje 13. ročník grantového programu Zelené oázy. Témou tohto ročníka ...

Na koľajniciach medzi Krompachmi a Richnavou zomreli dve ženy
Záchranárov v utorok ráno tesne pred 7.00 h privolali k tragickej dopravnej nehode na koľajovej trati medzi Richnavou a Krompachmi v Spišskonovoveskom okrese.

Pred 10 rokmi na Slovensko zavítala kráľovná Alžbeta II. s manželom
Kráľovná Alžbeta II. a jej manžel vojvoda z Edinburghu.

Literárne diela Jána Lenča boli preložené do mnohých cudzích jazykov
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.