Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Komisár Rex VI. 14/15 [i] 05:55 DNES 06:20 Krakonoš a lyžníci [i] 07:35 Princezná na hrášku [i] 08:50 O zatúlanej princeznej [i] 10:20 Santa kto? [i] 12:00 Dáždnik svätého Petra [i] 13:30 D'Artagnanova dcéra 1/2 [i] 15:00 D'Artagnanova dcéra 2/2 [i] 16:30 Mrázik [i] 18:00 Komisár Rex VI. 15/15 [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Svadby podľa Mary [i] 21:55 Na streche [i] 22:45 Bod zlomu [i] 00:50 Hrozba z temnoty 1/22 [i] 01:40 Zlaté okovy [i] 03:40 Jake a Tlsťoch II. 2/11 [i] 04:20 Komisár Rex VI. 15/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Pán ľadu 2/2 [i] 05:50 Správy STV [i] 06:10 Góly body sekundy [i] 06:20 Prehistorický park 6/6 [i] 07:05 Tom Sawyer [i] 08:35 Goofy [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 09:55 Šampióni [i] 11:35 Honey [i] 13:10 Sloní zápisník I. 1/3 [i] 14:00 Skutočný príbeh: Maska [i] 16:00 Krásne dievča [i] 17:25 Gróf Monte Christo [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Život s Helenou [i] 22:00 Láska, vražda a podvod [i] 23:35 Za čiarou [i] 01:05 Sladké sny [i] 02:30 Gróf Monte Christo [i] 04:10 5 proti 5 [i] 04:50 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Život v podraste 1/5 [i] 06:50 Sharpeova výzva 2/2 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Sila umenia 2/8 [i] 09:20 Cerkva v Medzilaborciach [i] 09:30 Pravoslávne Vianoce [i] 10:00 Svätá liturgia na sviatok Bohozjavenia Pána [i] 12:00 Koledníci idú [i] 12:25 Život v podraste 2/5 [i] 13:15 Futbalové EURO 2008 [i] 14:15 Stratené mestá staroveku 2/3 [i] 15:10 Janko Petrenka - tanečník z Východnej [i] 15:50 Rozprávka Vianoc [i] 17:05 Od Silvestra do Troch kráľov [i] 18:00 Sila umenia 3/8 [i] 18:50 Návšteva Alžbety II. [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Sviatočné slovo [i] 20:00 Chvíľka poézie [i] 20:05 Veľké šťastie [i] 20:55 Sedem rockových vekov 2 [i] 21:45 Kto bol Mozart? 2/2 [i] 22:45 Filmový klub [i] 23:55 Posledné dni Idolu 6/8 [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:20 NOVINY 05:50 Lietajúci Čestmír 4 [i] 06:35 Telefónna búdka [i] 08:00 Jeho foter, to je lotor! [i] 10:10 Tanec s vlkmi [i] 13:30 Sprevádzač duší [i] 15:15 Zvodná zlodejka [i] 17:00 Riskantný plán [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Hlavný cieľ [i] 22:00 Bezsenné noci v Seattli [i] 00:10 Väznica Fortress [i] 01:40 Tanec s vlkmi [i] 04:40 Maklér [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 269,270 [i] 09:25 Dinotopia 3/3 [i] 10:45 O zábudlivom černokňažníkovi [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 13:45 Kráľ Afriky [i] 15:20 Filmová klasika: Kalamita [i] 16:55 Santa Claus a ja [i] 18:25 Kráľ Afriky [i] 20:00 Pes, kufre a veľká láska [i] 21:35 Ukradnutý zázrak [i] 23:00 Dinotopia 3/3 [i] 00:25 O zábudlivom černokňažníkovi [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 U nás doma 1/7 [i] 09:50 Babiččina krabička [i] 10:20 Slovácko sa nesúdí 1/12 [i] 11:00 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 11:15 Večírek [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co mám dělat, když... [i] 13:45 Okouzlení VIII 20/54 [i] 14:35 Soudkyně Amy III 14/24 [i] 15:20 Děti v Čechách 1/10 [i] 15:35 Záhady starého Egypta 1/10 [i] 15:50 Věda je zábava 8/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hlaváček jarní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Operace 1/13 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 1/13 [i] 22:05 Případy inspektora Lynleyho III 1/4 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Na cestě po Walesu [i] 00:10 Okouzlení VIII 20/54 [i] 01:00 Chcete mě? [i] 01:15 Poklady světa [i] 01:30 Zahrada 2005 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Caligula - vláda šílence [i] 10:30 168 hodin [i] 10:55 Mezi námi zvířaty [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Honzík a duhový klobouk [i] 15:20 Po stopách [i] 15:35 Svět zázraků: Ushuaia 4/26 [i] 16:05 Architektura světla: Portela & Baeza [i] 17:00 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 1/10 [i] 17:25 Lea Vivot všude a nikde [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 7/13 [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Sartre, věk vášní 1/2 [i] 22:00 Cesta k vítězství [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Burianův den žen [i] 23:35 Musilok [i] 00:05 VEČER NA TÉMA... Můj kraj [i] 00:07 Šumná Olomouc [i] 00:30 Nový obraz světa se rodil i na Hané [i] 01:30 Svatý Kopeček [i] 01:45 Příběh olomouckého orloje [i] 02:05 Souboj vojevůdců 1/13 [i] 02:50 Náš venkov [i] 03:05 Základy [i] 03:30 Sváteční slovo děkanky [i] 03:35 Cesty víry [i] 04:00 Křesťanský magazín [i] 04:10 Exit 316 - Mise: Zachraň se, kdo můžeš! [i] 04:30 Horáčtí muzikanti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 16 [i] 09:20 Střípky vzpomínek [i] 11:05 Odložené případy III 2 [i] 11:55 Můj přítel Monk III 4 [i] 12:40 Lenssen & spol. 3,4 [i] 13:35 Pohřešovaní II 1 [i] 14:20 Kobra 11 V 7 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 7 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami III 16 [i] 18:35 Ulice 1143, 1144 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Marco Polo 1/2 [i] 21:45 Kriminálka Miami V 17 [i] 22:35 112 [i] 23:10 Ten, který přežil 1/2 [i] 00:40 Zvěrokruh II 10 [i] 01:30 Novashopping 02:00 DO-RE-MI [i] 03:40 Směr jih [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Oggy a škodíci 1 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Will & Grace V 19 [i] 08:10 Přátelé X 18 [i] 08:40 Panelák 43 [i] 09:20 Odpadlík I 7 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 6 [i] 11:05 Právo a pořádek II 2 [i] 12:00 To je vražda, napsala II 21 [i] 13:00 Chůva k pohledání V 18 [i] 13:30 Will & Grace V 20 [i] 14:00 Policie - New York 85 [i] 14:55 Chameleon III 16 [i] 15:50 Médium I 9 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 2 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 37 [i] 21:15 Magická posedlost [i] 23:25 Cahill, U. S. marshal [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Lovci duchů 2 [i] 03:55 Panelák 43 [i] 04:30 Svět 2009 [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:45 Motorismus [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:15 Alpské lyžování [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Alpské lyžování [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Watts [i] 20:00 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Drsné městečko [i] 08:00 Vražda v Hollywoodu [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 16 [i] 11:00 Lidé moře [i] 13:00 Dotek anděla II 15 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 16 [i] 15:00 Vražda v Hollywoodu [i] 17:00 Dotek anděla II 15 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 Námořní hlídka 6/13 [i] 21:00 Ochránce II 10/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 12 [i] 23:00 Tichý svědek I 1 [i] 00:00 Ochránce II 10/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 12 [i] 02:00 Expert na vraždu [i] 04:00 Drsné městečko [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Vychytávky 12/13 [i] 06:00 Pouště promlouvají 3/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 4/14 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 2/26 [i] 07:55 Sousedé ve válce 1/32 [i] 08:25 Sousedé ve válce 2/32 [i] 08:55 Jimmyho farma 6/8 [i] 10:00 Hodujeme s Nigellou 3/13 [i] 10:35 Hodujeme s Nigellou 4/13 [i] 11:10 Diety našich předků 2/6 [i] 12:05 Sousedé ve válce 1/32 [i] 12:35 Sousedé ve válce 2/32 [i] 13:05 Coxy na dovolené 3/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 4/40 [i] 14:05 Pouště promlouvají 3/14 [i] 14:35 Pouště promlouvají 4/14 [i] 15:05 Prehistorický park 2/6 [i] 16:00 Jimmyho farma 6/8 [i] 17:05 Diety našich předků 2/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 2/26 [i] 18:55 Hodujeme s Nigellou 3/13 [i] 19:30 Hodujeme s Nigellou 4/13 [i] 20:05 Vychytávky 13/13 [i] 20:30 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 21:00 Doktorologie 13/13 [i] 21:30 Lidé a místa na Zemi 2/21 [i] 21:45 Lidé a místa na Zemi 3/21 [i] 22:00 Nezapomenuti 2/4 [i] 23:00 Ulice světa 3/13 [i] 23:30 Ulice světa 4/13 [i] 00:00 Vychytávky 13/13 [i] 00:30 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 01:00 Mistrovské loupeže 2/14 [i] 02:05 Nezapomenuti 2/4 [i] 03:00 Ulice světa 3/13 [i] 03:30 Ulice světa 4/13 [i] 04:00 Prehistorický park 2/6 [i] 04:55 Vychytávky 13/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Když se smůla lepí na paty [i] 07:30 Flicka [i] 09:05 Bělásek [i] 10:55 Znovu od začátku [i] 12:20 Divoké vlny [i] 13:45 Před kamerou 2 [i] 14:20 Divoký Stomp [i] 16:15 Superpes [i] 17:35 Robin Hood [i] 19:15 Řeč nepřítele [i] 21:00 Californication II. : Mlsný jazýček 1 [i] 21:30 Na stojáka 49 [i] 21:55 Vycházející slunce [i] 00:00 Závan smrti [i] 01:30 Chlapi z karavanů [i] 03:00 Otisk [i] 04:25 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Armstrong a Miller 2 [i] 10:30 Lovecká sezóna [i] 11:55 Poslední den na obzoru [i] 13:25 Všichni královi muži [i] 15:30 Hra na svádění [i] 16:55 Šťastná rodina [i] 18:15 Armstrong a Miller 2 [i] 18:45 Rocky Balboa [i] 20:25 U ledu [i] 22:00 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 23:25 Ruka zabiják [i] 00:55 U ledu [i] 02:30 Komparz - speciální vydání 2007 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Belgicko si na štátny sviatok pripomenie aj päť rokov vlády kráľa
Belgický kráľ Filip a kráľovná Matilda.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.