Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Pasca na Santu [i] 10:30 Legenda [i] 12:05 Petrolejový princ [i] 13:40 Prežili dvaja [i] 15:15 Cigánske srdce 124-125/217 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 14/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 V Údolí divých ruží: Rieka lásky [i] 21:35 Paľba [i] 22:05 112 [i] 22:40 K-19: Stroj na smrť [i] 01:05 Život s gigolom [i] 02:35 Paľba [i] 03:00 112 [i] 04:00 Jake a Tlsťoch II. 1/11 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Prehistorický park 5/6 [i] 06:30 Odvážni Chipmunkovia [i] 07:50 Planéta pokladov [i] 09:25 Mladý Yankee z Connecticutu na dvore kráľa Artuša [i] 10:55 Hora odvahy [i] 12:35 Prehistorický park 6/6 [i] 13:30 Rodinné dedičstvo [i] 15:05 Americký prezident [i] 17:00 Druhé medové týždne [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:08 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pretty woman [i] 22:05 Šarlatové písmeno [i] 00:20 Kliatba Ružového pantera [i] 02:05 Nemilosrdný vrah [i] 03:35 Druhé medové týždne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:35 Sharpeova výzva 1/2 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Zimný dispečing [i] 08:30 Koník z ebenu [i] 09:40 Sila umenia 1/8 [i] 10:45 Život v podraste 1/5 [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:00 LOH v Pekingu- Návraty [i] 13:05 Hádaj, kto nás pozval? [i] 13:45 Slovenské unikáty 2000 [i] 13:55 Stratené mestá staroveku 1/3 [i] 14:45 V slovenskom Betleheme [i] 16:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:40 Keď jubilant plače [i] 18:05 Sila umenia 2/8 [i] 19:00 Chrobáčiky 6 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Osobnosti [i] 20:00 Tisícročná včela 4/4 [i] 20:55 Sedem rockových vekov 1 [i] 21:45 Eurokino [i] 23:20 Posledné dni Idolu 5/8 [i] 00:15 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 00:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY 06:45 KRIMI NOVINY 07:15 Lietajúci Čestmír 3 [i] 08:00 Banánový Joe [i] 09:55 Planéta opíc [i] 12:00 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 14:00 Vražda v Greenwich [i] 15:40 Rodinný teror [i] 17:15 Peklo v meste [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Jeho foter, to je lotor! [i] 22:25 Telefónna búdka [i] 00:00 Okovy moci [i] 01:40 Planéta opíc [i] 03:35 Vražda v Greenwich [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:50 Dallas 267,268 [i] 09:25 Dinotopia 2/3 [i] 10:45 "Kdo chce zabít Jessii?" [i] 12:20 Klub EURO výhercov [i] 14:25 "Hoří, má panenko" [i] 15:35 Krásavica [i] 17:30 Divoška Rosaura 173,174 [i] 19:00 Črepiny PLUS [i] 20:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Než sa rozlúčim [i] 21:30 Filmová klasika: Kalamita [i] 23:10 Dinotopia 2/3 [i] 00:35 "Kdo chce zabít Jessii?" [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 71/78 [i] 09:00 Luk královny Dorotky [i] 10:30 Moje rodina II 1/13 [i] 11:00 Smrt ledovců [i] 11:45 Film o filmu Setkání v Praze, s vraždou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 Okouzlení VIII 19/54 [i] 14:45 Soudkyně Amy III 13/24 [i] 15:30 Simpsonovi XVIII 20/22 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vlk [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 10/12 [i] 21:00 Na cestě po Walesu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 1/40 [i] 22:25 Táta na plný úvazek [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 6/18 [i] 01:00 Okouzlení VIII 19/54 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Království hraček [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:30 Za školu [i] 12:05 Zkus mít vkus [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 Film o filmu: Smrtonosná past 4 [i] 12:55 Malování potmě [i] 13:55 Pohádky z celého světa 7/13 [i] 14:10 Dinotopie - výprava za kamenem [i] 15:25 Letiště Hongkong [i] 16:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Silverado [i] 19:00 Film o filmu Anglické jahody [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Musilok [i] 20:00 Souboj vojevůdců 1/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 22:00 V odborné péči 14/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Draci [i] 00:05 Malá nesdělení [i] 00:25 Nejlepší je pěnivá [i] 00:45 Neděle ve Ville d´Avray [i] 02:30 Charta 77 v Londýně [i] 03:20 Knižní svět [i] 03:50 Československý filmový týdeník 710/2379 [i] 04:00 Muzikály na cestách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 15 [i] 09:25 Katastrofa letu č. 19 [i] 11:00 Odložené případy III 1 [i] 11:55 Můj přítel Monk III 3 [i] 12:40 Lenssen & spol. 1, 2 [i] 13:30 Pohřešovaní 18 [i] 14:20 Kobra 11 V 6 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 6 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 15 [i] 18:35 Ulice 1141, 1142 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 5 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House II [i] 22:30 Past [i] 00:30 Mrtvá zóna IV 3 [i] 01:15 DO-RE-MI [i] 01:55 Novashopping 02:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 48 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Freddie 22 [i] 08:10 Přátelé X 17 [i] 08:40 Panelák 42 [i] 09:20 Odpadlík I 6 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 5 [i] 11:05 Právo a pořádek II 1 [i] 12:00 To je vražda, napsala II 20 [i] 13:00 Chůva k pohledání V 17 [i] 13:30 Will & Grace V 19 [i] 14:00 Policie - New York 84 [i] 14:55 Chameleon III 15 [i] 15:50 Médium I 8 [i] 16:45 Drzá Jordan IV 1 [i] 17:37 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 18:00 Zločiny ze sousedství I 1 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 58 [i] 21:15 Kauzy z Bostonu I 1 [i] 22:15 Božská mrcha 1 [i] 23:15 Žralok I 1 [i] 00:10 Na plný plyn I 1 [i] 01:50 Volejte Věštce 03:35 Lovci duchů 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Wintersports Weekend [i] 09:45 Klasické lyžování [i] 10:45 Motorismus [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Tenis [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Fotbal [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 McBride: Padlý anděl [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 15 [i] 11:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 13:00 Dotek anděla II 14 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 15 [i] 15:00 McBride: Padlý anděl [i] 17:00 Dotek anděla II 14 [i] 18:00 Nepotrestaná vražda [i] 20:00 Námořní hlídka 5/13 [i] 21:00 Ochránce II 9/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 11 [i] 23:00 3 libry 8 [i] 00:00 Ochránce II 9/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 11 [i] 02:00 Nepotrestaná vražda [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pouště promlouvají 1/14 [i] 06:30 Pouště promlouvají 2/14 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 1/26 [i] 07:55 Rosemary - královna kuchyně 11/12 [i] 08:25 Rosemary - královna kuchyně 12/12 [i] 08:55 Jimmyho farma 5/8 [i] 10:00 Hodujeme s Nigellou 1/13 [i] 10:35 Hodujeme s Nigellou 2/13 [i] 11:10 Diety našich předků 1/6 [i] 12:05 Rosemary - královna kuchyně 11/12 [i] 12:35 Rosemary - královna kuchyně 12/12 [i] 13:05 Coxy na dovolené 1/40 [i] 13:35 Coxy na dovolené 2/40 [i] 14:05 Pouště promlouvají 1/14 [i] 14:35 Pouště promlouvají 2/14 [i] 15:05 Prehistorický park 1/6 [i] 16:00 Jimmyho farma 5/8 [i] 17:05 Diety našich předků 1/6 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 1/26 [i] 18:55 Hodujeme s Nigellou 1/13 [i] 19:30 Hodujeme s Nigellou 2/13 [i] 20:05 Vychytávky 11/13 [i] 20:30 Vychytávky 12/13 [i] 21:00 Doktorologie 11/13 [i] 21:30 Doktorologie 12/13 [i] 22:00 Nezapomenuti 1/4 [i] 23:00 Ulice světa 1/13 [i] 23:30 Ulice světa 2/13 [i] 00:00 Vychytávky 11/13 [i] 00:30 Vychytávky 12/13 [i] 01:00 Mistrovské loupeže 1/14 [i] 02:00 Nezapomenuti 1/4 [i] 03:00 Ulice světa 1/13 [i] 03:30 Ulice světa 2/13 [i] 04:00 Prehistorický park 1/6 [i] 04:55 Vychytávky 11/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Řetězová reakce [i] 07:45 V dostihovém sedle [i] 09:15 Medvídek [i] 10:55 Marion a Lucie [i] 12:30 Když se smůla lepí na paty [i] 13:55 Flicka [i] 15:25 Bělásek [i] 17:15 Znovu od začátku [i] 18:35 Divoké vlny [i] 20:00 Okamžik zlomu [i] 21:50 Lady Jane [i] 23:30 Gorila [i] 01:10 Leda ve snu [i] 02:40 Krédo [i] 04:05 Okamžik zlomu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Armstrong a Miller 1 [i] 10:30 Agent v sukni 2 [i] 12:05 Mravenčí polepšovna [i] 13:35 Ztraceni navěky [i] 15:25 Lovecká sezóna [i] 16:50 Poslední den na obzoru [i] 18:20 Armstrong a Miller 1 [i] 18:50 Všichni královi muži [i] 20:55 Řím II : Pokud jde o tvého otce… 10 [i] 22:00 Démon pomsty [i] 23:35 Umění musí bolet [i] 01:15 Zloději a vyděrači [i] 02:40 Démon pomsty [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tím Calgary zvíťazil nad Washingtonom 4:1
Hráč Calgary Flames (vľavo) Johnny Gaudreau (13) oslavuje gól.

NBA: Boston predĺžil víťaznú sériu na 16 zápasov
Na snímke je hráč Boston Celtics Kyrie Irving (11) v súboji o loptu s Dirkom Nowitzkim z Dallas Mavericks.

Kontrolór Bratislavy preverí, či Zimný štadión Ondreja Nepelu potrebuje úpravy za milióny eur
Mestský kontrolór hlavného mesta SR Bratislavy Peter Šinály preverí, či Zimný štadión Ondreja Nepelu potrebuje úpravy za päť miliónov eur. V roku 2019 sa na tomto štadióne ...

Video: V NHL vyhrávali hostia, na domácom ľade uspeli iba „predátori“
Hokejisti Arizony Coyotes zvíťazili nad hráčmi Toronta Maple Leafs 4:1 v pondelňajšom stretnutí zámorskej NHL. Coyotes si pripísali tretí a zatiaľ najvyšší triumf v sezóne ...

Aktuálne správy

Pre nevľúdne utorkové počasie nemôžeme ostať mrzutí
Ilustračná snímka.

Richard Raši napadol voľby do VÚC na ústavnom súde, žiada prešetriť sčítanie hlasov
Krajská organizácia strany Smer-SD Košického kraja dnes informovala, že jej kandidát na predsedu KSK za stranu Smer-SD Richard Raši podal v stredu 15. novembra podanie na Ústavný súd SR, ktorým ...

Bolo by lepšie, keby OĽaNO okrem vlády predstavilo aj tieňového premiéra, myslí si politológ
Vytvorenie tieňovej vlády je štandardný postup strany, aby zverejnila svoje programové vyhlásenia a zviditeľnila ľudí, ktorých si možno s týmito témami spájať. Pre agentúru SITA ...

V Bratislave a okolí hlásia viacero nehôd a zhustenú premávku
V Bratislave a jej okolí hlásia vodiči viacero dopravných nehôd. Rátať treba na viacerých miestach aj so zhustenou premávkou. Stella centrum upozorňuje ...

Nebezpečenstvo zosuvov snehu je lokálne, situácia však môže byť zradná
Ilustračná snímka.

Vysokoškolákov vlani ubudlo, školský výbor ich chce zo zahraničia
Ilustračná snímka

Cieľom Svetového dňa pozdravov je podporovať mier na svete
Stačí pozdraviť aspoň desať ľudí a človek oslávi Svetový deň pozdravov (WHD). Cieľom tohto svetového dňa, ktorý pripadá na 21. novembra, je podporiť svetový ...

Andrej Chudoba: Každý fliačik zeme je prirastený k srdcu človeka
Na archívnej snímke spisovateľ Andrej Chudoba.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.