Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:05 Santa a Pete [i] 07:35 Bota jménem Melichar [i] 08:45 Traja nindžovia a vynález storočia [i] 10:20 Bláznivá vianočná dovolenka bratranca Eddieho [i] 11:45 Gossip Girl I. 11-12/18 [i] 13:15 Vianočný zázrak [i] 14:50 Hrôza v školskom autobuse [i] 16:25 Posledný pirát [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Záhada bermudského trojuholníka [i] 00:25 Ambulancia [i] 02:00 Prežiť: Stratení v horách [i] 02:50 Izba s vyhliadkou [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly body sekundy [i] 05:15 Prehistorický park 4/6 [i] 06:05 Zmenáreň [i] 06:30 Postav dom, zasaď strom [i] 06:55 Tajomné kráľovstvo [i] 08:25 Elá hop! [i] 08:55 Ľadový sen [i] 10:20 Miláčik, so sliepkami opatrne! [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Prehistorický park 5/6 [i] 13:55 Príbeh Elizabeth Taylorovej 2/2 [i] 15:20 GEN.sk [i] 15:45 Fontána pre Zuzanu III [i] 17:25 Návrat mušketierov [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Skutočný príbeh: Madame Pompadour 1/2 [i] 21:55 Skutočný príbeh: Madame Pompadour 2/2 [i] 23:40 Modelky [i] 01:10 Útek pred pravdou [i] 02:40 Deň v októbri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Sharpe V. 3/3 [i] 08:10 Živá panoráma [i] 08:40 Československý filmový týždenník [i] 08:55 Komu pripadne dom? [i] 10:35 Chudobných rodičov syn [i] 11:55 Rímske impérium 3/3 [i] 12:45 Poltón [i] 13:15 Slovensko na LOH v Pekingu [i] 14:15 ...a na Zemi pokoj ľudu [i] 14:45 Orava [i] 15:10 Lásky mocných 3/3 [i] 15:55 Umenie 08 [i] 16:25 Letiace tiene [i] 17:40 Sila umenia 1/8 [i] 18:30 Prvý medzi rovnými [i] 19:00 Chrobáčiky 5 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Tisícročná včela 3/4 [i] 21:00 Dnes večer hrám ja [i] 21:45 Sedem mečov [i] 00:10 Posledné dni Idolu 4/8 [i] 01:05 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 01:20 Maletilla [i] 02:20 Udalosti ČT [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Lietajúci Čestmír 2 [i] 07:10 Legenda o láske [i] 08:45 Nevidím zlo, nepočujem zlo [i] 10:35 Ohnivá pasca [i] 12:20 Banánový Joe [i] 14:10 Ohnivá cesta 1,2/2 [i] 17:20 Schody smrti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Nový seriál: Sexi špinavé prachy 1,2/10 [i] 21:45 Rodinný teror [i] 23:30 Nebezpečné pletky [i] 01:10 Kto z koho [i] 02:35 Nevidím zlo, nepočujem zlo [i] 04:10 Nebezpečné pletky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:45 Dallas 265,266 [i] 09:15 Dinotopia 1/3 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:45 Perry Mason: Prípad žiarlivej vtipkárky [i] 14:20 Julie Lescautová I. 13/13 [i] 15:55 Big Ben - Kuchárske umenie 1/6 [i] 17:30 Divoška Rosaura 171,172 [i] 19:00 Tarzan 44,45 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Hoří, má panenko" [i] 21:10 Krásavica [i] 23:00 Perry Mason: Prípad žiarlivej vtipkárky [i] 00:40 Dinotopia 1/3 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 O čarovné Laskonce 1/4 [i] 06:25 Garfield a přátelé II 2/26 [i] 06:50 Trojčátka 1/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Byli jednou dva písaři 1/10 [i] 11:45 Krásy evropského pobřeží: Severní [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Elixír a Halíbela [i] 14:00 Zpívánky [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo děkanky Cyrilometodějské teologické fakulty Ivany Vlkové [i] 14:55 Luk královny Dorotky [i] 16:20 Divnopis - Spy [i] 16:25 Moje rodina II 1/13 [i] 17:00 Tříkrálový koncert [i] 17:55 Čétéčko [i] 18:15 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek 14/39 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Setkání v Praze, s vraždou [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Zprávy 22:15 Branky, body, vteřiny 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Tajný ctitel [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Huff I 4/13 [i] 01:05 Svět umění: Giulietta Masina [i] 02:00 Uvolněte se, prosím [i] 02:45 V zajetí železné opony 40/41 [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Janem Valou [i] 06:50 Správy STV 07:10 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 07:20 Ještě jsem tady - Marie Königová [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Pokoj vám [i] 09:10 Československý filmový týdeník 710/2379 [i] 09:30 Tak se tančí tango argentino v Praze [i] 10:25 Knižní svět [i] 10:55 Exit 316 - Mise: Zachraň se, kdo můžeš! [i] 11:15 Mýty a fakta historie: Caligula - vláda šílence [i] 12:00 Jako kníže Rohan [i] 13:20 Šest uprchlíků [i] 14:00 POP ART [i] 14:40 Svět umění: Giulietta Masina [i] 15:35 Základy [i] 16:05 Tom Jones [i] 18:10 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Eduard Spáčil - elektronická hudba [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 20/22 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Můj kraj [i] 20:02 Šumná Olomouc [i] 20:25 Nový obraz světa se rodil i na Hané [i] 21:25 Svatý Kopeček [i] 21:40 Příběh olomouckého orloje [i] 22:00 Na plovárně s Charlottou Kotíkovou [i] 22:30 Blízko nebe [i] 00:10 The Funk Brothers [i] 01:05 Hodina pravdy [i] 02:00 Čétéčko 02:20 V roli predátora 2/2 [i] 03:10 Kamera na cestách: Serengeti 1/2 [i] 04:00 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 04:10 Vínko, vínečko... 04:35 Sejdeme se na Prdlavce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Lenssen & spol. IV 155, 156 [i] 05:45 Novashopping 06:00 Novashopping 06:35 Kroniky divočiny [i] 07:00 Spiderman 2 [i] 07:25 Myšák Stuart Little 2 [i] 07:50 3-2-1 Tučňáci! 2 [i] 08:15 Kráska a pirát 2/2 [i] 09:50 Dva lidi v zoo [i] 11:25 Mstitel beze jména [i] 13:20 Tohle u nás neděláme [i] 14:50 Jak ukrást Dagmaru [i] 16:10 Holky z lepší společnosti [i] 17:45 Belphegor - Fantom Louvru [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Noc na Karlštejně [i] 21:35 Mr. GS [i] 22:00 Bumerang [i] 00:00 Krutá vášeň [i] 01:30 Novashopping 02:05 Červená ještěrka [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:45 Lenssen & spol. IV 157 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 15 [i] 07:00 Země dinosaurů 10 [i] 07:25 Tom a Jerry 47 [i] 07:35 Freddie 21 [i] 08:00 Přátelé X 16 [i] 08:25 Hitlerovi muži II 5 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 09:50 M*A*S*H 231 [i] 10:20 Mraky nad Sommarholmem [i] 12:00 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:35 Co se doma usmaží [i] 15:15 Agent beze jména [i] 17:00 Dej si pohov, kámoši 2 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Lhář, lhář [i] 21:45 Bratříčku, kde jsi? [i] 23:45 Zrodila se hvězda [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Důkaz na dosah [i] 04:45 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Severská kombinace [i] 11:15 Saně [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Klasické lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 16:15 Severská kombinace [i] 17:00 Šipky [i] 18:45 Wintersports Weekend [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Šipky [i] 22:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Jenom láska 2/2 [i] 10:00 Princ a chuďas [i] 12:00 Jenom láska 2/2 [i] 14:00 McBride: Jako buldok [i] 16:00 Společný dům [i] 18:00 Námořní hlídka 3/13 [i] 19:00 Námořní hlídka 4/13 [i] 20:00 Obviněná [i] 22:20 Foylova válka III 3/4 [i] 00:00 Nelehký život [i] 02:00 Pulitzerova cena [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 06:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 1/8 [i] 06:55 Architektura Británie - milníky tisíciletí 2/8 [i] 07:55 Lidé a místa na Zemi 6/21 [i] 08:10 Vůně dálek 8/8 [i] 09:15 Jamie v Austrálii 1/10 [i] 10:10 Jamie v Austrálii 2/10 [i] 11:10 Milionářské hračky 2/2 [i] 12:05 Londýnský Hollywood 1/6 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 11/24 [i] 13:35 Jaro na chalupě 1/4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 17/26 [i] 15:35 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 1/4 [i] 16:25 Jetstream 1/8 [i] 17:15 Mistři švindlu 1/18 [i] 17:45 Mistři švindlu 2/18 [i] 18:15 Jimmyho farma 5/8 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 13/23 [i] 19:45 Znovuobjevitelé 14/23 [i] 20:15 Dítě naší doby 18/23 [i] 21:25 Boj o život 4/6 [i] 22:25 Pravda, povinnost, udatnost 6/10 [i] 23:20 Ze života testovacích figurín [i] 00:20 Ostrovy snů 3/4 [i] 01:20 Ostrovy snů 4/4 [i] 02:20 Vůně dálek 8/8 [i] 03:20 Divoká zvěř Karpat 1/10 [i] 03:50 Divoká zvěř Karpat 2/10 [i] 04:25 Tajemný vodní svět [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 17/26 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Neuvěřitelný příběh [i] 07:35 Před kamerou 1 [i] 08:05 Škvára [i] 09:55 Ježíš je normální [i] 11:05 Věřte mi [i] 12:55 Řetězová reakce [i] 14:40 V dostihovém sedle [i] 16:10 Medvídek [i] 17:55 Marion a Lucie [i] 19:30 Před kamerou 2 [i] 20:00 Hrdinové a zbabělci [i] 21:30 Malá Miss Sunshine [i] 23:10 Sybil [i] 00:40 Na ostří nože [i] 02:35 Tři dolary [i] 04:30 Do pětadvaceti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Jen trošku štěstí [i] 09:40 Ztřeštěné léto [i] 11:10 Hluboko pod kůží [i] 12:35 Miss Potter [i] 14:05 Skok do neznáma [i] 15:35 Agent v sukni 2 [i] 17:10 Ztraceni navěky [i] 19:00 Jen trošku štěstí [i] 20:40 Deset položek a méně [i] 22:00 Hory mají oči [i] 23:45 Nadávejte až posetmění [i] 01:10 Portrét šílenství [i] 02:30 Still Crazy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Katar upravil svoj protiteroristický zákon
Katarský emir šejk Tamím ibn Hamad as-Sání vydal vo štvrtok dekrét upravujúci niektoré ustanovenia zákona na boj proti terorizmu, informovala katarská tlačová agentúra ...

Generálny štrajk vyľudnil ulice Caracasu
Bezdomovec sedí na obrubníku medzi odpadkami na ulici vo venezuelskom Caracase 20. júla 2017. Venezuelská opozícia vyzvala svojich prívržencov, aby sa dnes masovo zapojili do generálneho štrajku, ktorého cieľom je dosiahnuť vypísanie ...

Tureckým pobrežím a gréckymi ostrovmi otriaslo silné zemetrasenie
Silné zemetrasenie s magnitúdou 6,7 zaznamenali vo štvrtok neskoro večer južne od tureckého mesta Bodrum. Otrasy bol cítiť na pobreží krajiny a aj na neďalekých gréckych ostrovoch. ...

Premiérka Szydlová bránila reformu justície
Poľská premiérka Beata Szydlová počas tlačovej konferencie na summite EÚ v Bruseli 9. marca 2017.

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.