Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 TELEVÍZNE NOVINY 06:05 Labakan [i] 07:15 Šťastné a veselé! [i] 08:50 Olsen Twins: Otecko z billboardu [i] 10:25 Priatelia X. 6-7/18 [i] 11:15 Kto sa hrá, nehnevá [i] 12:50 Veľké problémy [i] 14:20 Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa [i] 17:25 Zviera [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Vydáš sa, a basta! [i] 22:00 Purpurové rieky [i] 23:50 Vražedná invázia [i] 01:20 Záhada v hlbinách [i] 02:50 Majster zločinu [i] 04:35 Ľúbostný list [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Prehistorický park 3/6 [i] 05:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 06:35 Lišiak Renart [i] 08:10 Peter Pan - Návrat do krajiny nekrajiny [i] 09:20 Pampúšik Napoleón [i] 10:40 Ockovi anjeli [i] 12:15 Prehistorický park 4/6 [i] 13:10 Pán ľadu 2/2 [i] 13:55 Príbeh Elizabeth Taylorovej 1/2 [i] 15:25 Fontána pre Zuzanu II [i] 17:20 Kapitán [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:10 Ja a Luke [i] 22:40 Lovec slnka [i] 00:40 Čas pomsty [i] 02:25 Americké srdce [i] 04:15 Radosť zo života [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:50 Sharpe V. 2/3 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Vtedy [i] 09:30 Jablonka [i] 10:35 Rímske impérium 2/3 [i] 11:25 Galileo, zrod hviezdy [i] 12:15 Domáci šport 2008 [i] 13:20 Klenotnica [i] 14:00 Dieťa tej druhej [i] 15:40 Magazín o lietaní [i] 16:05 Lásky mocných 2/3 [i] 16:55 Zločin a pokánie [i] 18:10 Kým prídeme na svet ... [i] 19:00 Chrobáčiky 4 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Natura 2000 [i] 20:00 Tisícročná včela 2/4 [i] 20:55 Dnes večer hrám ja [i] 21:55 Kino na Dvojke [i] 23:30 Posledné dni Idolu 3/8 [i] 00:20 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:50 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI NOVINY 06:45 Lietajúci Čestmír 1/6 [i] 07:35 12 podmienok dedičstva [i] 09:40 Elitná jednotka [i] 11:30 Zbesilá jazda [i] 13:00 Večný príbeh [i] 15:15 Biely tesák - Mýtus bieleho vlka [i] 17:15 Machri: Neuveriteľné dobrodružstvo [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Tarzan [i] 21:45 Ohnivá pasca [i] 23:45 Vyhladovaní [i] 01:35 Vytrvalý [i] 03:00 Elitná jednotka [i] 04:40 Zbesilá jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:45 Dallas 263,264 [i] 09:20 Perry Mason: Prípad vražedného bozku [i] 10:50 Smrť krásnych srncov [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:25 Slová lásky [i] 15:55 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 17:30 Divoška Rosaura 169,170 [i] 19:00 Tarzan 42,43 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 13/13 [i] 21:35 Big Ben - Kuchárske umenie 1/6 [i] 23:10 Perry Mason: Prípad vražedného bozku [i] 00:40 Rozdelené zločinom [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Trojčátka 1/26 [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 70/78 [i] 06:50 Kromaňonec 1/21 07:15 Tip a Tap 16/26 [i] 07:20 Garfield a přátelé II 1/26 [i] 07:45 U nás na farmě 18/26 [i] 08:05 Malý televizní kabaret [i] 08:45 Dinotopie - výprava za kamenem [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Čekání na světlo [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Přitažlivost věže [i] 13:30 Mezi námi zvířaty [i] 13:55 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 1/13 [i] 14:25 Pět dní 5/5 [i] 15:30 Samotář v Seattlu [i] 17:10 Šaty dělaj člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:45 Zahalte jí tvář 1/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 20:55 Když člověk přichází do let... [i] 21:55 Vyvolený [i] 23:40 Zprávy 23:45 Branky, body, vteřiny 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Špinavá záležitost [i] 01:40 Narušení [i] 03:40 13. komnata Tomáše Cikrta [i] 04:10 Folklorika [i] 04:35 Renesance a manýrismus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 A přece se točí [i] 05:55 Kus dřeva ze stromu [i] 06:15 Jak se žije trampům podle Věry [i] 06:30 Správy STV 06:50 Laická služba [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 1/5 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času 15 [i] 11:00 Zaniklý svět Karla Pecky [i] 12:00 Haf! 44/62 [i] 12:25 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 James Blunt: Live [i] 14:40 Letiště Hongkong [i] 15:35 Kamera na cestách: Serengeti 1/2 [i] 16:30 V roli predátora 2/2 [i] 17:20 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cádizu [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Hortus Musicus [i] 19:30 Haf! 44/62 [i] 20:00 Zlatá šedesátá 1/26 [i] 21:00 Černý Petr [i] 22:30 Tak se tančí tango argentino v Praze [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 John Pizzarelli Gala [i] 01:45 Sešli se... [i] 02:45 Na plný pecky [i] 03:20 ČT Live - Arakain [i] 04:15 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 05:55 Novashopping 06:30 Kroniky divočiny [i] 06:55 Spiderman 1 [i] 07:20 Myšák Stuart Little 1 [i] 07:45 3-2-1 Tučňáci! 1 [i] 08:10 Senzační Spiderman 15 [i] 08:30 Na výpravě s Jeffem Corwinem 5 [i] 09:20 Eso [i] 10:25 Možná bude sněžit [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:20 Červená ještěrka [i] 13:55 Dvě tváře lásky [i] 16:10 Stav nouze [i] 17:40 Holka na zabití [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 10 důvodů, proč tě nenávidím [i] 21:45 Lara Croft: Tomb Raider [i] 23:25 Základní instinkt [i] 01:25 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:20 Možná bude sněžit [i] 03:45 Na mušce [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 14 [i] 07:00 Země dinosaurů 9 [i] 07:25 Tom a Jerry 46 [i] 07:35 Freddie 20 [i] 08:00 Přátelé X 15 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:15 M*A*S*H 229 [i] 09:40 M*A*S*H 230 [i] 10:05 Hunter V 21 [i] 11:00 Closer I 4 [i] 11:50 Policejní vyjednavači 18 [i] 12:40 Zbraně pro San Sebastian [i] 14:40 Agent beze jména [i] 16:15 Dej si pohov, kámoši [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Slečna Drsňák [i] 22:05 Kokain [i] 00:20 Šílený Max [i] 01:55 Volejte Věštce 03:35 Dvojí nasazení 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:45 Severská kombinace [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 12:30 Severská kombinace [i] 12:45 Severská kombinace [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Klasické lyžování [i] 16:30 Šipky [i] 17:30 Klasické lyžování [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Šipky [i] 22:00 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 01:15 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Letní bouře [i] 08:00 Jenom láska 1/2 [i] 10:00 Jezdkyně [i] 12:00 Jenom láska 1/2 [i] 14:00 Sněhová královna [i] 16:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 18:00 Námořní hlídka 1/13 [i] 19:00 Námořní hlídka 2/13 [i] 20:00 Hrátky s nebezpečím [i] 22:00 Válečná nevěsta [i] 00:00 Banka [i] 02:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 04:00 Letní bouře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vychytávky 9/13 [i] 05:25 Vychytávky 10/13 [i] 06:00 Slavné světové obrazárny 14/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 15/26 [i] 07:00 Příbehy ukryté v obrazech 1/8 [i] 07:30 Příbehy ukryté v obrazech 2/8 [i] 07:55 Králové a královny 1/12 [i] 08:25 Králové a královny 2/12 [i] 08:55 Limity měst 6/13 [i] 09:15 Zázračná planeta 3/6 [i] 10:15 Zázračná planeta 4/6 [i] 11:15 Do víru extrémů 1/2 [i] 12:05 Laos 1/2 [i] 12:35 Na úvěr 25/26 [i] 13:05 Na úvěr 26/26 [i] 13:35 Svět na talíři 5/5 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 16/26 [i] 15:35 Místo v divočině 2/2 [i] 16:30 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 17:30 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 18:30 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 19:30 Znovuobjevitelé 11/23 [i] 20:00 Znovuobjevitelé 12/23 [i] 20:30 Miliardové katastrofy 5/5 [i] 21:30 Boj o život 3/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 5/10 [i] 23:20 Mrakodrapy - symboly moderní doby [i] 00:20 Ostrovy snů 1/4 [i] 01:15 Ostrovy snů 2/4 [i] 02:15 Tanec amerických indiánů [i] 03:05 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 04:00 Sovětsko-finská zimní válka [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Šílená láska [i] 07:35 Obchod století [i] 09:00 Seznam [i] 10:30 Úžasná a milovaná [i] 12:15 Robin Hood [i] 14:00 Hospodská láska [i] 15:30 Ghost Rider [i] 17:20 MIG 21 - live show [i] 18:20 Vratné lahve [i] 20:00 Krvavý diamant [i] 22:20 Závan smrti [i] 23:50 Oktoberfest [i] 01:40 Číslo 23 [i] 03:20 Ďáblův deník [i] 04:55 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Strážce [i] 09:45 Doba ledová 2 - Obleva [i] 11:15 Tsunami: Následky 1 [i] 12:50 Tsunami: Následky 2 [i] 14:20 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 15:25 Říkej mi strýčku [i] 16:55 Vánoční únos [i] 18:25 Árijský pár [i] 20:20 Hranice života [i] 22:00 Řím II : Pokud jde o tvého otce… 10 [i] 23:05 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 00:50 Parfém: Příběh vraha [i] 03:15 Nezvaný host [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Calgary prvým tímom na západe s miestenkou v play off
Ilustračná snímka.

NBA: New York prerušil negatívnu sériu
Basketbalisti New Yorku zdolali Los Angeles Lakers 124:123 a ukončili osemzápasovú šnúru prehier v zámorskej NBA. Napriek tomu im patrí posledná priečka v tabuľke Východnej ...

Thiem a Andreescuová sú víťazmi turnaja v Indian Wells
Dominic Thiem, archívna snímka.

Spalletti po triumfe Interu v milánskom derby: Bol to kolektívny výkon
Na snímke hráči Interu oslavujú víťazstvo v zápase 28. kola talianskej Serie A AC Miláno - Inter Miláno v Miláne 17. marca 2019. Inter zvíťazil 3:2.

Aktuálne správy

Na Eda sa ochladí, mračno nebo zahalí
Dnes bude oblačno až zamračené, na východe občasný dážď. Teploty dosiahnu 6 až 11 stupňov C.

Na diaľničnom priechode Rajka horí kamión
Ilustračná snímka.

VODIČI POZOR: V Bratislave treba rátať so zdržaním
Ilustračná snímka.

Rodič si na pobyt s dieťaťom v kúpeľoch môže zobrať OČR alebo PN
Ak dieťa potrebuje pri pobyte v kúpeľoch sprievod rodiča, ten má nárok poberať príspevok na ošetrovanie člena rodiny (OČR) najviac desať dní. Keďže ...

Z. Čaputová zvíťazila vo všetkých mestských častiach Košíc
Zuzana Čaputová, archívna snímka.

Vo väzení v Hrnčiarovciach nad Parnou odsúdení už roky volia najviac
Najvyššia volebná účasť zo všetkých 17 slovenských väzení, a to už minimálne v tretích prezidentských voľbách za sebou, bola v Ústave na výkon trestu odňatia slobody ...

N. Rimskij-Korsakov, člen Mocnej hŕstky, sa narodil pred 175 rokmi
Na snímke Nikolaj Andrejevič Rimskij-Korsakov.

Pred 80 rokmi sa na Slovensku a v Čechách jazdilo vľavo
Triumph Roadster model 2000 (1949) v Bratislave s volantom vpravo.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.