Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 TELEVÍZNE NOVINY 06:05 Labakan [i] 07:15 Šťastné a veselé! [i] 08:50 Olsen Twins: Otecko z billboardu [i] 10:25 Priatelia X. 6-7/18 [i] 11:15 Kto sa hrá, nehnevá [i] 12:50 Veľké problémy [i] 14:20 Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa [i] 17:25 Zviera [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Vydáš sa, a basta! [i] 22:00 Purpurové rieky [i] 23:50 Vražedná invázia [i] 01:20 Záhada v hlbinách [i] 02:50 Majster zločinu [i] 04:35 Ľúbostný list [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Prehistorický park 3/6 [i] 05:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 06:35 Lišiak Renart [i] 08:10 Peter Pan - Návrat do krajiny nekrajiny [i] 09:20 Pampúšik Napoleón [i] 10:40 Ockovi anjeli [i] 12:15 Prehistorický park 4/6 [i] 13:10 Pán ľadu 2/2 [i] 13:55 Príbeh Elizabeth Taylorovej 1/2 [i] 15:25 Fontána pre Zuzanu II [i] 17:20 Kapitán [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:10 Ja a Luke [i] 22:40 Lovec slnka [i] 00:40 Čas pomsty [i] 02:25 Americké srdce [i] 04:15 Radosť zo života [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:50 Sharpe V. 2/3 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Vtedy [i] 09:30 Jablonka [i] 10:35 Rímske impérium 2/3 [i] 11:25 Galileo, zrod hviezdy [i] 12:15 Domáci šport 2008 [i] 13:20 Klenotnica [i] 14:00 Dieťa tej druhej [i] 15:40 Magazín o lietaní [i] 16:05 Lásky mocných 2/3 [i] 16:55 Zločin a pokánie [i] 18:10 Kým prídeme na svet ... [i] 19:00 Chrobáčiky 4 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Natura 2000 [i] 20:00 Tisícročná včela 2/4 [i] 20:55 Dnes večer hrám ja [i] 21:55 Kino na Dvojke [i] 23:30 Posledné dni Idolu 3/8 [i] 00:20 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:50 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI NOVINY 06:45 Lietajúci Čestmír 1/6 [i] 07:35 12 podmienok dedičstva [i] 09:40 Elitná jednotka [i] 11:30 Zbesilá jazda [i] 13:00 Večný príbeh [i] 15:15 Biely tesák - Mýtus bieleho vlka [i] 17:15 Machri: Neuveriteľné dobrodružstvo [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Tarzan [i] 21:45 Ohnivá pasca [i] 23:45 Vyhladovaní [i] 01:35 Vytrvalý [i] 03:00 Elitná jednotka [i] 04:40 Zbesilá jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:45 Dallas 263,264 [i] 09:20 Perry Mason: Prípad vražedného bozku [i] 10:50 Smrť krásnych srncov [i] 12:25 Klub EURO výhercov [i] 14:25 Slová lásky [i] 15:55 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 17:30 Divoška Rosaura 169,170 [i] 19:00 Tarzan 42,43 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 13/13 [i] 21:35 Big Ben - Kuchárske umenie 1/6 [i] 23:10 Perry Mason: Prípad vražedného bozku [i] 00:40 Rozdelené zločinom [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zkus mít vkus [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Trojčátka 1/26 [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 70/78 [i] 06:50 Kromaňonec 1/21 07:15 Tip a Tap 16/26 [i] 07:20 Garfield a přátelé II 1/26 [i] 07:45 U nás na farmě 18/26 [i] 08:05 Malý televizní kabaret [i] 08:45 Dinotopie - výprava za kamenem [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Čekání na světlo [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Přitažlivost věže [i] 13:30 Mezi námi zvířaty [i] 13:55 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití 1/13 [i] 14:25 Pět dní 5/5 [i] 15:30 Samotář v Seattlu [i] 17:10 Šaty dělaj člověka [i] 17:20 Experiment [i] 17:45 Zahalte jí tvář 1/6 [i] 18:40 Evropské pexeso [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 20:55 Když člověk přichází do let... [i] 21:55 Vyvolený [i] 23:40 Zprávy 23:45 Branky, body, vteřiny 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Špinavá záležitost [i] 01:40 Narušení [i] 03:40 13. komnata Tomáše Cikrta [i] 04:10 Folklorika [i] 04:35 Renesance a manýrismus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 A přece se točí [i] 05:55 Kus dřeva ze stromu [i] 06:15 Jak se žije trampům podle Věry [i] 06:30 Správy STV 06:50 Laická služba [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Zvířata v životě člověka 1/5 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času 15 [i] 11:00 Zaniklý svět Karla Pecky [i] 12:00 Haf! 44/62 [i] 12:25 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 James Blunt: Live [i] 14:40 Letiště Hongkong [i] 15:35 Kamera na cestách: Serengeti 1/2 [i] 16:30 V roli predátora 2/2 [i] 17:20 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cádizu [i] 17:30 Po stopách [i] 17:45 O češtině [i] 18:00 Divadlo žije! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Hortus Musicus [i] 19:30 Haf! 44/62 [i] 20:00 Zlatá šedesátá 1/26 [i] 21:00 Černý Petr [i] 22:30 Tak se tančí tango argentino v Praze [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 John Pizzarelli Gala [i] 01:45 Sešli se... [i] 02:45 Na plný pecky [i] 03:20 ČT Live - Arakain [i] 04:15 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 05:55 Novashopping 06:30 Kroniky divočiny [i] 06:55 Spiderman 1 [i] 07:20 Myšák Stuart Little 1 [i] 07:45 3-2-1 Tučňáci! 1 [i] 08:10 Senzační Spiderman 15 [i] 08:30 Na výpravě s Jeffem Corwinem 5 [i] 09:20 Eso [i] 10:25 Možná bude sněžit [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:20 Červená ještěrka [i] 13:55 Dvě tváře lásky [i] 16:10 Stav nouze [i] 17:40 Holka na zabití [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 10 důvodů, proč tě nenávidím [i] 21:45 Lara Croft: Tomb Raider [i] 23:25 Základní instinkt [i] 01:25 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:20 Možná bude sněžit [i] 03:45 Na mušce [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 14 [i] 07:00 Země dinosaurů 9 [i] 07:25 Tom a Jerry 46 [i] 07:35 Freddie 20 [i] 08:00 Přátelé X 15 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:15 M*A*S*H 229 [i] 09:40 M*A*S*H 230 [i] 10:05 Hunter V 21 [i] 11:00 Closer I 4 [i] 11:50 Policejní vyjednavači 18 [i] 12:40 Zbraně pro San Sebastian [i] 14:40 Agent beze jména [i] 16:15 Dej si pohov, kámoši [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Slečna Drsňák [i] 22:05 Kokain [i] 00:20 Šílený Max [i] 01:55 Volejte Věštce 03:35 Dvojí nasazení 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:45 Severská kombinace [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 12:30 Severská kombinace [i] 12:45 Severská kombinace [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Klasické lyžování [i] 16:30 Šipky [i] 17:30 Klasické lyžování [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:15 Motorismus [i] 19:30 Šipky [i] 22:00 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 01:15 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Letní bouře [i] 08:00 Jenom láska 1/2 [i] 10:00 Jezdkyně [i] 12:00 Jenom láska 1/2 [i] 14:00 Sněhová královna [i] 16:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 18:00 Námořní hlídka 1/13 [i] 19:00 Námořní hlídka 2/13 [i] 20:00 Hrátky s nebezpečím [i] 22:00 Válečná nevěsta [i] 00:00 Banka [i] 02:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 04:00 Letní bouře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vychytávky 9/13 [i] 05:25 Vychytávky 10/13 [i] 06:00 Slavné světové obrazárny 14/26 [i] 06:30 Slavné světové obrazárny 15/26 [i] 07:00 Příbehy ukryté v obrazech 1/8 [i] 07:30 Příbehy ukryté v obrazech 2/8 [i] 07:55 Králové a královny 1/12 [i] 08:25 Králové a královny 2/12 [i] 08:55 Limity měst 6/13 [i] 09:15 Zázračná planeta 3/6 [i] 10:15 Zázračná planeta 4/6 [i] 11:15 Do víru extrémů 1/2 [i] 12:05 Laos 1/2 [i] 12:35 Na úvěr 25/26 [i] 13:05 Na úvěr 26/26 [i] 13:35 Svět na talíři 5/5 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 16/26 [i] 15:35 Místo v divočině 2/2 [i] 16:30 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 17:30 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 18:30 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 19:30 Znovuobjevitelé 11/23 [i] 20:00 Znovuobjevitelé 12/23 [i] 20:30 Miliardové katastrofy 5/5 [i] 21:30 Boj o život 3/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 5/10 [i] 23:20 Mrakodrapy - symboly moderní doby [i] 00:20 Ostrovy snů 1/4 [i] 01:15 Ostrovy snů 2/4 [i] 02:15 Tanec amerických indiánů [i] 03:05 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 04:00 Sovětsko-finská zimní válka [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Šílená láska [i] 07:35 Obchod století [i] 09:00 Seznam [i] 10:30 Úžasná a milovaná [i] 12:15 Robin Hood [i] 14:00 Hospodská láska [i] 15:30 Ghost Rider [i] 17:20 MIG 21 - live show [i] 18:20 Vratné lahve [i] 20:00 Krvavý diamant [i] 22:20 Závan smrti [i] 23:50 Oktoberfest [i] 01:40 Číslo 23 [i] 03:20 Ďáblův deník [i] 04:55 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Strážce [i] 09:45 Doba ledová 2 - Obleva [i] 11:15 Tsunami: Následky 1 [i] 12:50 Tsunami: Následky 2 [i] 14:20 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 15:25 Říkej mi strýčku [i] 16:55 Vánoční únos [i] 18:25 Árijský pár [i] 20:20 Hranice života [i] 22:00 Řím II : Pokud jde o tvého otce… 10 [i] 23:05 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 00:50 Parfém: Příběh vraha [i] 03:15 Nezvaný host [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.