Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:05 Malé kengury [i] 06:25 Rock a kohút [i] 07:35 Aladin [i] 09:05 Bláznivé Vianoce [i] 10:40 Popolvár najväčší na svete [i] 12:05 Dáma a zbojník [i] 13:45 Láske na stope [i] 15:20 Sahara [i] 17:15 S čerty nejsou žerty [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES - SLOVENSKO 2008 [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Svatba na bitevním poli [i] 21:50 Air Force Two: V rukách rebelov [i] 23:20 Ospalá diera [i] 01:10 Memento [i] 03:05 Nebezpečné známosti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy STV [i] 05:30 Úsmevy z archívu 1/2 [i] 05:55 Všetky psíky pôjdu do neba [i] 07:15 Atlantída-stratená ríša [i] 08:50 Krajina zvierat [i] 08:55 Lietajúci slon [i] 10:30 Návšteva Alžbety II. [i] 11:00 Novoročná sv. omša [i] 12:45 Tatry mystérium [i] 13:00 Novoročný príhovor prezidenta Slovenskej republiky [i] 13:15 Slovensko a svet v roku 2008 [i] 13:50 Orlie pierko [i] 15:20 Stratená dolina [i] 16:45 Úsmevy z archívu 2/2 [i] 17:10 Záhrada [i] 18:55 Sviatočný príhovor [i] 19:00 Osobnosti [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Kruté radosti [i] 21:45 Chyťte doktora [i] 23:20 Boxerka [i] 01:05 Drsňák [i] 02:40 Chyťte doktora [i] 04:10 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:40 Pán ľadu 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:05 Sharpe IV. 3/3 [i] 07:50 Živá panoráma [i] 08:15 Posolstvo zvonov [i] 08:30 Pán "mama" [i] 10:00 Tajomstvo šťastia [i] 11:20 Kalendár zvykov [i] 12:05 Dunaj - hľadanie čistej vody [i] 13:05 Za koledu ďakujeme [i] 13:35 Kráľ a vták [i] 14:55 Ryby nežmurkajú [i] 16:20 Večera [i] 17:40 Neznámy gróf Muránsky [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Chvíľka poézie [i] 18:55 Sviatočné slovo [i] 19:00 Novoročný koncert Slovenskej Filharmónie [i] 21:00 Vznik republiky [i] 21:50 Albert,Albert [i] 23:30 Kto bol Mozart? 1/2 [i] 00:30 Muži v tieni S.A.C. [i] 02:00 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy STV [i] 03:20 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Rok 2008. . . aj taký je život [i] 08:35 Vražedné tempo [i] 10:15 Extra život [i] 12:00 Ozbrojení a nebezpeční [i] 13:40 Veľký tato [i] 15:25 Obvinený [i] 17:25 Chyťte to dievča [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 Novoročný príhovor Márgit Nény [i] 20:00 Sám doma 3 [i] 22:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 00:00 Záhadné zmiznutie [i] 02:00 Vražedné tempo [i] 03:25 Obchod so smrťou [i] 04:50 Extra život [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 Sedem jednou ranou [i] 08:30 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 10:00 Možno napadne sneh [i] 11:25 Novoročná EURO výhra [i] 13:50 Volanie krvi [i] 15:10 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 16:40 Dôvod žiť. . . a zomrieť [i] 18:35 Volanie krvi [i] 20:00 Rodná zem [i] 21:45 Dotknutie [i] 23:30 Tma pred úsvitom [i] 01:00 Päť starých známych 1,2/2 [i] 03:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Na dobrou noc [i] 06:00 Švec z konce světa [i] 06:30 Rozhodni obraze krásný [i] 06:55 Jehlice sluneční paní [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Zpívánky [i] 09:45 Nevěsta s velkýma nohama [i] 11:00 Zlatý oříšek 2008 [i] 11:55 Od praotce k unii [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause [i] 13:15 Otázky Václava Moravce 2. část [i] 13:30 Hospoda U bílé kočky [i] 14:30 Měsíc nad řekou [i] 16:10 Film o filmu Václav [i] 16:25 Jak se mele babí hněv [i] 17:05 Fimfárum 2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:30 Branky, body, vteřiny [i] 19:45 Předpověď počasí [i] 19:50 Václavák v rytmu století [i] 20:00 Václav [i] 21:45 Evropa-sňatek z rozumu [i] 22:10 Pod vlivem úplňku [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Záhrada [i] 01:35 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 02:55 Sáňky rohačky [i] 03:15 Měsíc nad řekou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Nikdy nebude konec [i] 06:00 Goya: Poprava 3. května 1808 [i] 06:50 Jak se žije trampům podle Věry [i] 07:05 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Pokoj vám [i] 09:50 Lucerna [i] 11:45 Novoroční koncert ze Státní opery v Praze 2002 [i] 12:35 Dámy v letech [i] 14:20 Phil Collins & His Big Band [i] 15:20 Zlatá lyže Vysočiny Nové Město na Moravě [i] 17:05 Jarek a Amadeus [i] 17:50 Novoroční promluva kardinála [i] 18:00 Novoroční ekumenická slavnost [i] 19:00 Pocta Antonínu Dvořákovi 2004 [i] 20:00 Pocta Pavarottimu [i] 22:00 Králové ledové arény [i] 01:10 Evropské hudební kořeny: Holandská zpívající atrakce [i] 02:05 Baroko v nás [i] 02:55 Magdalena [i] 03:50 Pocta Petru Ebenovi [i] 04:35 Koncert ze Zlatého salónku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:45 Novashopping 06:15 Kroniky divočiny [i] 07:10 Thornberryovi na cestách [i] 08:35 Kačenka a strašidla [i] 10:05 Princ a Večernice [i] 11:30 Anděl na horách [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause 13:15 O statečném kováři [i] 14:35 Mr. Bean [i] 15:05 Sedm statečných [i] 17:15 Princezna se zlatou hvězdou [i] 18:35 Ulice 1137, 1138 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak se krotí krokodýli [i] 22:10 Střepiny 2008 [i] 22:45 Zkrocená hora [i] 01:00 Menší zlo [i] 02:35 Novashopping 03:05 S krokodýli mě baví svět [i] 03:55 Dovolená s Andělem [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:15 Teleshopping 07:40 Alfréd Veliký [i] 09:50 Láska mezi superstar [i] 11:25 Nabitá zbraň 1 [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky 13:15 Beethoven 2 [i] 14:50 Malí kovbojové [i] 17:05 Hooper [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 36 [i] 21:10 Vzkaz v láhvi [i] 23:35 Smrtící léčba [i] 01:40 TOP STAR magazín [i] 02:30 Volejte Věštce 04:15 Mumie smrti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:00 Krasobruslení [i] 14:45 Klasické lyžování [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Klasické lyžování [i] 19:30 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 08:00 Rodinné záležitosti [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 13 [i] 11:00 Strom splněných přání [i] 13:00 Dotek anděla II 12 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 13 [i] 15:00 Rodinné záležitosti [i] 17:00 Dotek anděla II 12 [i] 18:00 Kolébka lží [i] 20:00 Námořní hlídka 4/13 [i] 21:00 Ochránce II 8/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 23:00 3 libry 7 [i] 00:00 Ochránce II 8/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 02:00 Kolébka lží [i] 04:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Vychytávky 6/13 06:00 Kamenné monumenty 20/23 [i] 06:30 Kamenné monumenty 21/23 [i] 07:00 Tajuplná říše včel [i] 08:10 Rosemary - královna kuchyně 7/12 [i] 08:40 Rosemary - královna kuchyně 8/12 [i] 09:10 Britské muzeum 7/10 [i] 09:45 Britské muzeum 8/10 [i] 10:20 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 11:20 Žhavé záběry 7/10 [i] 11:50 Žhavé záběry 8/10 [i] 12:20 Rosemary - královna kuchyně 7/12 [i] 12:50 Rosemary - královna kuchyně 8/12 [i] 13:20 Města ve výškách 7/10 [i] 13:55 Města ve výškách 8/10 [i] 14:30 Kamenné monumenty 20/23 [i] 15:00 Kamenné monumenty 21/23 [i] 15:30 Design a designéři 10/13 [i] 15:45 Britské muzeum 7/10 [i] 16:20 Britské muzeum 8/10 [i] 16:55 Žhavé záběry 7/10 [i] 17:25 Žhavé záběry 8/10 [i] 17:55 Tajuplná říše včel [i] 19:00 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 20:00 Ochránci džungle 4/5 [i] 20:30 Vychytávky 7/13 [i] 21:00 Vychytávky 8/13 [i] 21:30 Doktorologie 7/13 [i] 22:00 Doktorologie 8/13 [i] 22:30 Nebeští hrdinové [i] 23:40 Velká čínská zeď 2/2 [i] 00:40 Vychytávky 7/13 [i] 01:05 Vychytávky 8/13 [i] 01:30 Zahrada Agathy Christie [i] 02:40 Nebeští hrdinové [i] 03:50 Velká čínská zeď 2/2 [i] 04:55 Vychytávky 7/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:45 Mig 21: Ze zákulisí koncertu [i] 06:00 Tři dolary [i] 08:00 Před kamerou 1 [i] 08:30 Happy Feet [i] 10:20 Blízká setkání třetího druhu [i] 12:35 Princezna [i] 14:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 16:45 X-Men: Poslední vzdor [i] 18:25 Síly temna [i] 20:00 Na stojáka 49 [i] 20:30 Skrytá identita [i] 23:00 Dohoda [i] 00:30 Chlapi z karavanů [i] 02:05 Tři malá prasátka [i] 04:10 Řetězová reakce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Soví houkání [i] 11:30 Poslední šance [i] 13:10 V křesle režiséra [i] 15:00 Hvězdný záskok [i] 16:45 Štěstí na dosah [i] 18:40 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 20:05 Dveře dokořán [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:35 Po sexu [i] 00:50 Polibte nevěstu [i] 02:25 Dveře dokořán [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.