Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:05 Malé kengury [i] 06:25 Rock a kohút [i] 07:35 Aladin [i] 09:05 Bláznivé Vianoce [i] 10:40 Popolvár najväčší na svete [i] 12:05 Dáma a zbojník [i] 13:45 Láske na stope [i] 15:20 Sahara [i] 17:15 S čerty nejsou žerty [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES - SLOVENSKO 2008 [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Svatba na bitevním poli [i] 21:50 Air Force Two: V rukách rebelov [i] 23:20 Ospalá diera [i] 01:10 Memento [i] 03:05 Nebezpečné známosti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy STV [i] 05:30 Úsmevy z archívu 1/2 [i] 05:55 Všetky psíky pôjdu do neba [i] 07:15 Atlantída-stratená ríša [i] 08:50 Krajina zvierat [i] 08:55 Lietajúci slon [i] 10:30 Návšteva Alžbety II. [i] 11:00 Novoročná sv. omša [i] 12:45 Tatry mystérium [i] 13:00 Novoročný príhovor prezidenta Slovenskej republiky [i] 13:15 Slovensko a svet v roku 2008 [i] 13:50 Orlie pierko [i] 15:20 Stratená dolina [i] 16:45 Úsmevy z archívu 2/2 [i] 17:10 Záhrada [i] 18:55 Sviatočný príhovor [i] 19:00 Osobnosti [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Kruté radosti [i] 21:45 Chyťte doktora [i] 23:20 Boxerka [i] 01:05 Drsňák [i] 02:40 Chyťte doktora [i] 04:10 Správy STV [i] 04:30 Góly body sekundy [i] 04:40 Pán ľadu 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:05 Sharpe IV. 3/3 [i] 07:50 Živá panoráma [i] 08:15 Posolstvo zvonov [i] 08:30 Pán "mama" [i] 10:00 Tajomstvo šťastia [i] 11:20 Kalendár zvykov [i] 12:05 Dunaj - hľadanie čistej vody [i] 13:05 Za koledu ďakujeme [i] 13:35 Kráľ a vták [i] 14:55 Ryby nežmurkajú [i] 16:20 Večera [i] 17:40 Neznámy gróf Muránsky [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Chvíľka poézie [i] 18:55 Sviatočné slovo [i] 19:00 Novoročný koncert Slovenskej Filharmónie [i] 21:00 Vznik republiky [i] 21:50 Albert,Albert [i] 23:30 Kto bol Mozart? 1/2 [i] 00:30 Muži v tieni S.A.C. [i] 02:00 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy STV [i] 03:20 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Rok 2008. . . aj taký je život [i] 08:35 Vražedné tempo [i] 10:15 Extra život [i] 12:00 Ozbrojení a nebezpeční [i] 13:40 Veľký tato [i] 15:25 Obvinený [i] 17:25 Chyťte to dievča [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 Novoročný príhovor Márgit Nény [i] 20:00 Sám doma 3 [i] 22:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 00:00 Záhadné zmiznutie [i] 02:00 Vražedné tempo [i] 03:25 Obchod so smrťou [i] 04:50 Extra život [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 Sedem jednou ranou [i] 08:30 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 10:00 Možno napadne sneh [i] 11:25 Novoročná EURO výhra [i] 13:50 Volanie krvi [i] 15:10 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 16:40 Dôvod žiť. . . a zomrieť [i] 18:35 Volanie krvi [i] 20:00 Rodná zem [i] 21:45 Dotknutie [i] 23:30 Tma pred úsvitom [i] 01:00 Päť starých známych 1,2/2 [i] 03:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Na dobrou noc [i] 06:00 Švec z konce světa [i] 06:30 Rozhodni obraze krásný [i] 06:55 Jehlice sluneční paní [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Zpívánky [i] 09:45 Nevěsta s velkýma nohama [i] 11:00 Zlatý oříšek 2008 [i] 11:55 Od praotce k unii [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause [i] 13:15 Otázky Václava Moravce 2. část [i] 13:30 Hospoda U bílé kočky [i] 14:30 Měsíc nad řekou [i] 16:10 Film o filmu Václav [i] 16:25 Jak se mele babí hněv [i] 17:05 Fimfárum 2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:30 Branky, body, vteřiny [i] 19:45 Předpověď počasí [i] 19:50 Václavák v rytmu století [i] 20:00 Václav [i] 21:45 Evropa-sňatek z rozumu [i] 22:10 Pod vlivem úplňku [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Záhrada [i] 01:35 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 02:55 Sáňky rohačky [i] 03:15 Měsíc nad řekou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Nikdy nebude konec [i] 06:00 Goya: Poprava 3. května 1808 [i] 06:50 Jak se žije trampům podle Věry [i] 07:05 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Pokoj vám [i] 09:50 Lucerna [i] 11:45 Novoroční koncert ze Státní opery v Praze 2002 [i] 12:35 Dámy v letech [i] 14:20 Phil Collins & His Big Band [i] 15:20 Zlatá lyže Vysočiny Nové Město na Moravě [i] 17:05 Jarek a Amadeus [i] 17:50 Novoroční promluva kardinála [i] 18:00 Novoroční ekumenická slavnost [i] 19:00 Pocta Antonínu Dvořákovi 2004 [i] 20:00 Pocta Pavarottimu [i] 22:00 Králové ledové arény [i] 01:10 Evropské hudební kořeny: Holandská zpívající atrakce [i] 02:05 Baroko v nás [i] 02:55 Magdalena [i] 03:50 Pocta Petru Ebenovi [i] 04:35 Koncert ze Zlatého salónku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:45 Novashopping 06:15 Kroniky divočiny [i] 07:10 Thornberryovi na cestách [i] 08:35 Kačenka a strašidla [i] 10:05 Princ a Večernice [i] 11:30 Anděl na horách [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause 13:15 O statečném kováři [i] 14:35 Mr. Bean [i] 15:05 Sedm statečných [i] 17:15 Princezna se zlatou hvězdou [i] 18:35 Ulice 1137, 1138 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak se krotí krokodýli [i] 22:10 Střepiny 2008 [i] 22:45 Zkrocená hora [i] 01:00 Menší zlo [i] 02:35 Novashopping 03:05 S krokodýli mě baví svět [i] 03:55 Dovolená s Andělem [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    07:15 Teleshopping 07:40 Alfréd Veliký [i] 09:50 Láska mezi superstar [i] 11:25 Nabitá zbraň 1 [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky 13:15 Beethoven 2 [i] 14:50 Malí kovbojové [i] 17:05 Hooper [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 36 [i] 21:10 Vzkaz v láhvi [i] 23:35 Smrtící léčba [i] 01:40 TOP STAR magazín [i] 02:30 Volejte Věštce 04:15 Mumie smrti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:00 Krasobruslení [i] 14:45 Klasické lyžování [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Klasické lyžování [i] 19:30 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 08:00 Rodinné záležitosti [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 13 [i] 11:00 Strom splněných přání [i] 13:00 Dotek anděla II 12 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 13 [i] 15:00 Rodinné záležitosti [i] 17:00 Dotek anděla II 12 [i] 18:00 Kolébka lží [i] 20:00 Námořní hlídka 4/13 [i] 21:00 Ochránce II 8/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 23:00 3 libry 7 [i] 00:00 Ochránce II 8/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 02:00 Kolébka lží [i] 04:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Vychytávky 6/13 06:00 Kamenné monumenty 20/23 [i] 06:30 Kamenné monumenty 21/23 [i] 07:00 Tajuplná říše včel [i] 08:10 Rosemary - královna kuchyně 7/12 [i] 08:40 Rosemary - královna kuchyně 8/12 [i] 09:10 Britské muzeum 7/10 [i] 09:45 Britské muzeum 8/10 [i] 10:20 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 11:20 Žhavé záběry 7/10 [i] 11:50 Žhavé záběry 8/10 [i] 12:20 Rosemary - královna kuchyně 7/12 [i] 12:50 Rosemary - královna kuchyně 8/12 [i] 13:20 Města ve výškách 7/10 [i] 13:55 Města ve výškách 8/10 [i] 14:30 Kamenné monumenty 20/23 [i] 15:00 Kamenné monumenty 21/23 [i] 15:30 Design a designéři 10/13 [i] 15:45 Britské muzeum 7/10 [i] 16:20 Britské muzeum 8/10 [i] 16:55 Žhavé záběry 7/10 [i] 17:25 Žhavé záběry 8/10 [i] 17:55 Tajuplná říše včel [i] 19:00 Zvířecí hitparáda 4/5 [i] 20:00 Ochránci džungle 4/5 [i] 20:30 Vychytávky 7/13 [i] 21:00 Vychytávky 8/13 [i] 21:30 Doktorologie 7/13 [i] 22:00 Doktorologie 8/13 [i] 22:30 Nebeští hrdinové [i] 23:40 Velká čínská zeď 2/2 [i] 00:40 Vychytávky 7/13 [i] 01:05 Vychytávky 8/13 [i] 01:30 Zahrada Agathy Christie [i] 02:40 Nebeští hrdinové [i] 03:50 Velká čínská zeď 2/2 [i] 04:55 Vychytávky 7/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:45 Mig 21: Ze zákulisí koncertu [i] 06:00 Tři dolary [i] 08:00 Před kamerou 1 [i] 08:30 Happy Feet [i] 10:20 Blízká setkání třetího druhu [i] 12:35 Princezna [i] 14:00 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 16:45 X-Men: Poslední vzdor [i] 18:25 Síly temna [i] 20:00 Na stojáka 49 [i] 20:30 Skrytá identita [i] 23:00 Dohoda [i] 00:30 Chlapi z karavanů [i] 02:05 Tři malá prasátka [i] 04:10 Řetězová reakce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Soví houkání [i] 11:30 Poslední šance [i] 13:10 V křesle režiséra [i] 15:00 Hvězdný záskok [i] 16:45 Štěstí na dosah [i] 18:40 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 20:05 Dveře dokořán [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:35 Po sexu [i] 00:50 Polibte nevěstu [i] 02:25 Dveře dokořán [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarove góly Detroitu nestačili, prehral s Washingtonom 3:4
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Michelle Gisinová sa zranila pri páde na tréningu v Söldene
Švajčiarska lyžiarka Dominique Gisinová

NBA: Cleveland opäť zvíťazil, Orlandu nepomohlo ani 41 bodov Vučeviča
Na archívnej snímke vpravo dole hráč Wizards John Wall si pýta prerušenie hry, hore hráč Nikola Vučevič

TL: Šláger kola Košice kontra B.Bystrica priniesol atraktívny hokej
Na snímke uprostred hráč Košíc Richard Jenčík, zľava hráči Banskej Bystrice Ján Brejčák a brankár Teemu Lassila v zápase 13. kola hokejovej Tipsport ligy medzi HC Košice - HC 05 iClinic Banská Bystrica 20. októbra 2017 v ...

Aktuálne správy

V sobotu bude polooblačno,ale príjemných do 20 stupňov Celzia
Dnes bude na území Slovenska polooblačno až oblačno. Teploty vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Fanúšikovia behu v lese sa opäť stretnú na Devínskej Kobyle
Na tratiach v lesnom teréne sa v sobotu (21.10.) uskutoční 42. ročník Behu Devínskou Kobylou. Na trať vybehnú pretekári rôznych vekových kategórií, od najmenších detí do ...

Smer-SD má predstaviť sociálny balík aj zhodnotiť boj s korupciou
Na archívnej snímke predseda vlády SR a strany SMER-SD Robert Fico.

J.Lunter:O výsledkoch volieb rozhodne predovšetkým účasť voličov
Na snímke kandidát na post predsedu BBSK Ján Lunter.

Európsku úniu považuje za dobrú vec len polovica Slovákov, najviac sa boja terorizmu a migrácie
Európsku úniu považuje za dobrú vec 57 percent Európanov. Slováci majú pritom na Európsku úniu negatívnejší názor ako celoeurópsky priemer - za dobrú vec úniu považuje len 50 percent ...

Volebnú účasť zvyšujú aj prázdne hlasovacie obálky
Ak volič nechce dať v novembrových krajských voľbách hlas ani jednému kandidátovi, ale chce zvýšiť volebnú účasť, môže do hlasovacej schránky vhodiť prázdnu obálku. ...

O. T. Avery s kolegami dokázal, že genetickým materiálom je DNA
Od narodenia amerického lekára, biochemika a bakteriológa Oswalda Theodora Averyho uplynie v sobotu 21. októbra 140 rokov. Bol zakladateľom molekulovej genetiky ...

Pred 230 rokmi sa narodil významný mineralóg Jozef Jonáš
Jedným z najaktívnejších členov Mineralogickej spoločnosti, ktorý sa pričinil počas pôsobenia v Banskej Štiavnici o plnohodnotný ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.