Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 TELEVÍZNE NOVINY 06:10 Bláznivé dobrodružstvá zajaca Bugsa [i] 07:30 Aladinova zázračná lampa [i] 08:50 Karcoolka - skutočný príbeh o Červenej čiapočke [i] 10:15 O statočnom kováčovi [i] 11:40 Siegfried [i] 13:10 Šimon a Matúš: Obchodníci s diamantmi [i] 14:45 Utopenec na úteku [i] 16:15 Ako utopiť dr.Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách [i] 18:00 Susedia [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka špeciál [i] 20:00 Aj múdry schybí - Silvester [i] 22:00 Slovensko má Silvester [i] 00:20 Silvester u Susedov - Prekvapenie [i] 01:15 Ali G Indahouse [i] 02:45 Ako zostať pannou [i] 04:15 Utopenec na úteku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Prehistorický park 2/6 [i] 05:55 Maškrtná veverička [i] 06:05 Pettson a Findus: Raketový kocúr [i] 07:15 U nás na farme [i] 08:30 Traja chrobáci [i] 09:20 Krajina zvierat [i] 09:25 Strýko Buck [i] 11:05 Zrodený pre lietanie [i] 12:00 Wild Wild West [i] 13:45 Sedem statočných v sedle [i] 15:25 Domček v prérii 3/3 [i] 16:55 Úsmevy z archívu 1/2 [i] 17:25 Rodinné striebro [i] 18:25 Domáci majstri [i] 18:30 Večerníček [i] 18:44 Ako vidím euro [i] 18:45 Správy STV [i] 18:55 100 otázok o Eure [i] 19:00 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 20:15 Takí sme boli [i] 21:55 Drišľakoviny [i] 23:35 Eurosilvester [i] 23:59 Stroj času + hymna [i] 00:01 Vítame Nový rok [i] 00:15 Čo nebolo v 5 proti 5 [i] 00:40 Fatálny inštinkt [i] 02:10 RRRrrr!!! [i] 03:50 Prci, prci, prcičky v tábore [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Sharpe IV. 2/3 [i] 08:10 Živá panoráma [i] 08:35 Zimný dispečing [i] 08:55 Krása všedných dní [i] 10:30 Miško Drotár a naozajstná princezná [i] 11:30 Majster Pavol z Levoče [i] 12:35 Marilyn vs. Marilyn [i] 13:35 Posledné momenty Titanicu 2/2 [i] 14:20 Riverdance-najúspešnejšie vystúpenia [i] 16:05 Len tak hrať a vyhrať [i] 17:35 Ako sa Štrbania s Važťanmi o bujaka Šándora pasovali [i] 18:30 Keno 10 [i] 18:45 Správy STV [i] 18:55 Večerníček [i] 19:00 Kapura [i] 19:50 Kronika komika [i] 20:50 Parížsky život [i] 22:35 Na križovatke sk. + cz. [i] 23:59 Stroj času + hymna [i] 00:01 Kedz sebe zašpivam [i] 00:40 Karneval zvierat [i] 00:50 HITMÁNIA [i] 01:35 Silvestrovské rozkazovačky [i] 02:05 Správy STV [i] 02:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 SOS Barracuda 8/8 [i] 06:50 Úsmev Mony Lízy [i] 09:00 Policajt drábom [i] 10:55 Policajt v Hongkongu [i] 13:05 Miliónový Silvester [i] 13:10 Policajt v Afrike [i] 15:05 Miliónový Silvester [i] 15:10 Miliónový chrobák [i] 17:05 Miliónový Silvester [i] 17:10 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:29 Miliónový Silvester [i] 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Miliónový Silvester - Veľké žrebovanie [i] 20:00 Silvestrovský Panelák 176 [i] 21:00 Silvestrovskí Profesionáli 18 [i] 22:00 Silvestrovské Mafstory [i] 23:00 VŠETKO NAJHORŠIE [i] 23:59 PF 2009! [i] 00:01 Mafstory [i] 00:55 Manituova topánka [i] 02:15 Snowboardová akadémia [i] 03:40 Lovci panien [i] 04:45 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:30 Dallas 260,261 [i] 10:00 Starý 90/90 [i] 11:00 Hans Christian Andersen: Príbeh môjho života 1,2/2 [i] 13:55 Polícia [i] 15:45 Roztržitý [i] 17:00 Jane má schôdzku [i] 18:35 Paša [i] 20:00 Silvestrovský klub výhercov [i] 00:00 Jane má schôdzku [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Po stopách hvězd [i] 06:20 Kouzelná školka [i] 06:50 O Honzovi a Barušce [i] 07:30 Dneska to roztočíme, slibují [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 O tučňácích a lidech [i] 13:00 Princové jsou na draka [i] 13:55 Život brouka [i] 15:30 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 16:50 Silvestry Vladimíra Menšíka [i] 17:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 17:35 Předpověď počasí [i] 17:38 Zprávy [i] 17:40 Losování Sportky a Šance 17:45 Fredy a Zlatovláska [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Taxík [i] 19:05 Hvězdy slaví na Silvestra [i] 19:40 Magie v ulicích [i] 20:00 168 hodin [i] 20:25 Taxík [i] 20:30 Půlhodina pravdy [i] 21:05 Taxík [i] 21:10 Pošta pro tebe - Silvestr [i] 21:45 Silvestrovské osmičky [i] 22:20 Taxík [i] 22:25 Komediograf [i] 23:00 Taxík [i] 23:05 Všechnopárty - Silvestr 2008 [i] 00:00 Novoroční přípitek [i] 00:03 Od praotce k unii [i] 00:05 U muziky na Silvestra [i] 00:55 Silvestrovské Bolkoviny [i] 01:50 A teď zpívejte s námi [i] 02:15 Banánové chybičky [i] 03:10 Vínečko rudé [i] 03:35 Silvestrovský koncert Jiřího Korna [i] 04:40 Dlouhá silvestrovská noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:25 Správy STV 05:45 Památky na prodej [i] 06:05 Na plovárně s Vilmosem Zsigmondem [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:50 Naši furianti [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Večírek pro liché [i] 10:05 Zásah v pravou chvíli [i] 11:35 Tahače 2008 - nejlepší okamžiky sezóny [i] 11:50 Zlatá lyže Vysočiny Nové Město na Moravě [i] 13:25 V Praze bejvávalo blaze aneb [i] 14:15 Jak se žije Horské službě podle [i] 14:35 Zlatá lyže Vysočiny Nové Město na Moravě [i] 15:50 Recitál Jiří Suchý - Jiří Šlitr [i] 16:35 ČT Live - Lucie Bílá na Žofíně [i] 17:30 Dlouhý, Široký a Krátkozraký [i] 19:00 Komunikadze [i] 01:00 Hudební Komunikadze ´08 [i] 01:50 Mlýny [i] 03:20 Mississippi Queen z Pohořelic [i] 03:45 Velké dobrodružství [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:45 Novashopping 06:15 Kroniky divočiny [i] 06:45 Království surikat II 13 [i] 07:10 Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka [i] 08:40 Šest medvědů s Cibulkou [i] 10:10 Ať žijí duchové! [i] 11:36 Silvestrovský Václavák [i] 11:40 Dovolená s Andělem [i] 13:00 Silvestrovský Václavák [i] 13:05 Krakonoš a lyžníci [i] 14:23 Silvestrovský Václavák [i] 14:25 Záměna [i] 16:30 Televizní noviny [i] 16:45 Krokodýl Dundee [i] 18:28 Silvestrovský Václavák [i] 18:35 Ulice 1135, 1136 [i] 19:25 Silvestrovský Václavák [i] 19:30 Silvestrovské Televizní noviny 20:00 Mejdan roku z Václaváku 2008 [i] 00:15 Novoroční Eso [i] 01:30 Monkey Business live [i] 02:25 Tři jsou víc než dva [i] 04:00 Novashopping 04:30 Souhvězdí Novy [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 43 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla [i] 09:20 Výlet do Paříže [i] 10:55 Beethoven [i] 12:30 Kudrnatá holka [i] 14:20 Strážní loď Sand Pebbles [i] 17:30 Zprávy TV Prima [i] 17:35 Počasí 17:40 TOP STAR magazín [i] 18:00 Divoká řeka [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:05 Austin Powers v Goldmemberu [i] 23:55 TOP STAR magazín - přípitek [i] 00:00 Nikdo není dokonalý - silvestrovská show [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Žena pro dva střelce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Krasobruslení [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 13:15 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 14:45 Klasické lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:15 Motorismus [i] 17:45 Motorismus [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:30 Watts [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Krasobruslení [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Čítárna [i] 08:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 12 [i] 11:00 Přítel pod stromečkem [i] 13:00 Dotek anděla II 11 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 12 [i] 15:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 17:00 Dotek anděla II 11 [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 Námořní hlídka 3/13 [i] 21:00 Ochránce II 7/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 9 [i] 23:00 3 libry 6 [i] 00:00 Ochránce II 7/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 9 [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Čítárna [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Vychytávky 4/13 [i] 06:00 Kamenné monumenty 18/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 19/23 [i] 07:05 Adrenalinový výzkum 5/6 [i] 07:35 Adrenalinový výzkum 6/6 [i] 08:10 Rosemary - královna kuchyně 5/12 [i] 08:40 Rosemary - královna kuchyně 6/12 [i] 09:10 Britské muzeum 5/10 [i] 09:45 Britské muzeum 6/10 [i] 10:20 Zvířecí hitparáda 3/5 [i] 11:20 Žhavé záběry 5/10 [i] 11:50 Žhavé záběry 6/10 [i] 12:20 Rosemary - královna kuchyně 5/12 [i] 12:50 Rosemary - královna kuchyně 6/12 [i] 13:20 Města ve výškách 5/10 [i] 13:55 Města ve výškách 6/10 [i] 14:30 Kamenné monumenty 18/23 [i] 15:05 Kamenné monumenty 19/23 [i] 15:40 Britské muzeum 5/10 [i] 16:15 Britské muzeum 6/10 [i] 16:50 Žhavé záběry 5/10 [i] 17:20 Žhavé záběry 6/10 [i] 17:50 Adrenalinový výzkum 5/6 [i] 18:25 Adrenalinový výzkum 6/6 [i] 19:00 Zvířecí hitparáda 3/5 [i] 20:00 Ochránci džungle 3/5 [i] 20:30 Vychytávky 5/13 [i] 21:00 Vychytávky 6/13 [i] 21:30 Doktorologie 5/13 [i] 22:00 Doktorologie 6/13 [i] 22:30 Top Guns bez příkras 5/6 [i] 23:00 Top Guns bez příkras 6/6 [i] 23:30 Velká čínská zeď 1/2 [i] 00:25 Design a designéři 4/13 [i] 00:40 Vychytávky 5/13 [i] 01:10 Vychytávky 6/13 [i] 01:40 Mor [i] 02:35 Top Guns bez příkras 5/6 [i] 03:05 Top Guns bez příkras 6/6 [i] 03:35 Velká čínská zeď 1/2 [i] 04:35 Design a designéři 4/13 [i] 04:55 Vychytávky 5/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 08:05 Ratatouille [i] 09:55 Genesis - koncert v Římě [i] 11:25 Už jsme doma? [i] 12:55 Nezkrotná Dee Dee [i] 14:15 Jen trošku štěstí [i] 15:55 Mig 21: Ze zákulisí koncertu [i] 16:05 Hudbu složil, slova napsal [i] 17:45 Divočáci [i] 19:25 Dannyho parťáci 3 [i] 21:25 Na stojáka - Volume 2 [i] 23:00 MIG 21 - live show [i] 00:05 Silvestrovské filmové překvapení [i] 01:50 Ďábel nosí Pradu [i] 03:35 Na stojáka 48 [i] 04:05 Svatby jako řemen [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Robinsonovi [i] 11:35 Most do země Terabithia [i] 13:10 Překonat sám tisíce mil [i] 14:55 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 16:10 Síly temna [i] 17:45 Déja Vu [i] 19:50 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 22:00 Hollywoodland [i] 00:05 Démon pomsty [i] 01:35 Oktoberfest [i] 03:25 Zloději a vyděrači [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

ZOH 2018 v Pjongčangu (online hokej – zápas o 3. miesto): Česko – Kanada
Už iba dva zápasy sa na zimných olympijských hrách v Pjongčangu odohrajú v mužskom hokejovom ...

FENOMENÁLNA LEDECKÁ: Zlato získala aj v paralelnom obrovskom slalome
Česká snoubordistka Ester Ledecká v sobotňajšej kvalifikácii paralelného obrovského slalomu na ZOH v Pjongčangu 24. februára 2018.

Zlato pre OŠR vytancovala Zagitovová, naša RAJIČOVÁ V ŽIVOTNOM VÝKONE
Na snímke slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová vo voľnej jazde počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu 23. februára 2018.

NHL: Tímom Haláka, Gáboríka, Tatara či Pánika v noci nešla karta
Na snímke dole slovenský útočník Senators Marián Gáborík strieľa na bránku, hore uprostred brankár Tampy Louis Domingue v zápase hokejovej NHL Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning (3:4) v noci na 23. februára 2018.

Aktuálne správy

Pithart v diskusii s Čarnogurským: Rozpad federácie Čechov prekvapil
Česi vôbec neboli pripravení na snahy Slovákov o osamostatnenie sa, ktoré sa prejavili po roku 1989; nepoznali totiž slovenské bolesti či sklamania. Na štvrtkovej diskusii v budove ...

Štátny tajomník Parízek sa stretol s ministrami V4 a Austrálie
Zľava český minister zahraničných vecí Martin Stropnický, námestník poľského ministra zahraničných vecí Marek Magierowski, maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó, austrálska ministerka zahraničných vecí Julie ...

V Petržalke sa schyľuje k spusteniu ďalšej petície
V bratislavskej Petržalke sa schyľuje k ďalšej petícii. Tú chcú pondelok (26.2.) spustiť obyvatelia Vyšehradskej ulice a okolia na čele s miestnym a zároveň mestským ...

Snehové správy: Predĺžte si víkend na kopcoch
Prázdninová lyžovačka v Tatranskej Lomnici v časti Buková hora 22. februára 2018.

Beblavý v Bruseli odsúdil neúprimné európanstvo niektorých politikov
Na snímke nezaradený poslanec Miroslav Beblavý.

SaS: Minister obrany musí vysvetliť pozastavenie prevádzky Mi-17
Na snímke vrtuľník Mi-17.

Jubilant Milan Sládek zasvätil svoj život prejavu bez slov
Významný mím, režisér, choreograf a pedagóg Milan Sládek preslávil slovenskú kultúru a divadelníctvo vo svete ako málokto. Patrí medzi ...

Oscarový český režisér Jiří Menzel jubiluje
Na archívnej snímke Jiří Menzel.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.