Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Dobrodružstvá Rockyho a Bullwinkla [i] 07:25 Zlaté parohy [i] 08:35 Na pytliackom chodníčku [i] 09:50 Zachráňte Willyho [i] 11:45 Sandokan útočí [i] 13:55 Prvý rytier [i] 16:15 Ničivé plamene lásky 2/2 [i] 18:00 Komisár Rex VI. 12/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Pelíšky [i] 22:10 SEDEM s r.o. [i] 22:50 Dievča na telefón [i] 00:25 Kasíno [i] 03:20 Človek, ktorý zachránil Vianoce [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Pettson a Findus: Pettsonov sľub [i] 06:30 Princezná na hrášku [i] 08:00 Krajina zvierat [i] 08:10 Bogus [i] 10:00 Rytierom na hrade Camelot [i] 11:30 Prehistorický park 2/6 [i] 12:20 Čierna alebo biela [i] 13:00 Návrat siedmich statočných [i] 14:45 Čertovo vrece [i] 15:55 Domček v prérii 2/3 [i] 17:25 Štyri pierka [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Kráľ Artuš [i] 22:15 Thelma & Louise [i] 00:20 Experti [i] 01:45 Darca [i] 03:15 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Experti [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Sharpe IV. 1/3 [i] 08:10 Živá panoráma [i] 08:45 Zimný dispečing [i] 09:00 Selkie [i] 10:35 Palculienka [i] 11:30 Karpatský les [i] 12:00 Tak prišli Vianoce [i] 12:30 Tí z konca sveta [i] 13:05 Posledné momenty Titanicu 1/2 [i] 13:50 Skoro hrdinovia [i] 15:20 Pomsta starej dámy alebo na každého raz dôjde [i] 16:20 Horúce zábery 2/2 [i] 17:10 Polícia [i] 17:20 Zdravíčko, pán doktor ! - Silvestrovské a iné nástrahy [i] 17:55 Cigánsky oheň [i] 19:00 Chrobáčiky 2 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Natura 2000 [i] 20:00 Marilyn vs. Marilyn [i] 21:00 Posledné momenty Titanicu 2/2 [i] 21:45 Filmový klub [i] 00:35 Posledné dni Idolu 1/8 [i] 01:30 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 01:45 Nestarnúce melódie [i] 02:10 Polícia [i] 02:20 Udalosti ČT [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:45 Súdna sieň [i] 06:30 O živej vode [i] 08:00 SOS Barracuda 7 [i] 09:45 Levia pasca [i] 11:25 Zachráňte Willyho 3 [i] 13:00 Stratený svet [i] 14:40 Coronado [i] 16:20 Traja mušketieri [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Rukojemník [i] 21:30 Smrtonosný sľub [i] 23:40 Ťažké časy [i] 01:25 Modesty: Dobrodružstvo Modesty Blaise [i] 02:40 Šťastný Nový rok [i] 04:00 KRIMI NOVINY 04:30 Súdna sieň [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 258,259 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:35 Starý 89 [i] 10:35 Klub výhercov [i] 13:15 Doktor z hôr IV. 11 [i] 14:00 Zmätok v srdci 13/13 [i] 15:35 Divoké srdcia [i] 16:55 Divoška Rosaura 165,166 [i] 18:30 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 11 [i] 20:00 Žena za pultom 12/12 [i] 20:55 Siska 12 [i] 21:55 Dobrý kráľ Dagobert [i] 23:45 Nahá zrada [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ivanka a Marijka [i] 09:35 Dominiku [i] 09:40 Sejdeme se na Prdlavce [i] 10:00 Svatební cesta aneb Ještě ne, Evžene! [i] 10:20 Babiččina krabička [i] 11:00 Tuhle rundu platím já [i] 11:55 Koncert pro psací stroj a orchestr [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Ženy na přelomu tisíciletí [i] 13:30 Okouzlení VIII 17/54 [i] 14:30 Soudkyně Amy III 12/24 [i] 15:15 Haf! 42/62 [i] 15:45 Věda je zábava 7/26 [i] 16:10 Tykadlo [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hranická propast [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Po stopách hvězd [i] 21:05 Souboj hitů [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Druhá šance [i] 00:30 Okouzlení VIII 17/54 [i] 01:25 Události v regionech [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Kultura v regionech [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Notes [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Král Artuš [i] 10:40 Dobrá rada nad zlato [i] 11:10 Film o filmu Václav [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Věříš si? [i] 13:05 Záhady Toma Wizarda [i] 13:20 Věda je zábava 7/26 [i] 13:45 Hřiště 7 [i] 16:00 Toulavá kamera [i] 16:25 Goya: Poprava 3. května 1808 [i] 17:15 Aleje jako součást naší krajiny [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 27/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 6/13 [i] 19:30 Haf! 42/62 [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Cyklón [i] 22:00 Vínko, vínečko... [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Sešli se... [i] 00:00 VEČER NA TÉMA... Letopočty na osm [i] 02:00 U-864 - Hitlerovo poslední smrtící tajemství [i] 02:50 Sváteční slovo salesiána Benna [i] 02:55 Základy [i] 03:20 Cesty víry [i] 03:40 Křesťanský magazín [i] 03:55 Psí život [i] 04:20 Na cestě po severním pólu [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Novashopping 06:10 Novashopping 06:40 Kroniky divočiny [i] 07:10 Valiant [i] 08:25 Strakonický dudák [i] 10:15 K-9 2: Můj přítel se studeným čumákem [i] 11:45 Francouzský polibek [i] 13:40 Addamsova rodina 2 [i] 15:15 Příběh žraloka [i] 16:50 Žába k zulíbání [i] 18:35 Ulice 1133, 1134 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mrazík [i] 21:30 Můj soused zabiják 2 [i] 23:10 Chicago [i] 01:05 Zvěrokruh II 9 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Anděl strážný [i] 04:40 Lenssen & spol. IV 151, 152 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 42 [i] 07:20 Cliffordovo neobyčejné dobrodružství [i] 08:35 Scooby Doo a kletba Kleopatry [i] 09:55 První jízda [i] 11:25 U pokladny stál [i] 13:10 Asterix dobývá Ameriku [i] 14:40 Dennis postrach okolí znovu zasahuje [i] 16:00 Poslušně hlásím [i] 17:40 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 35 [i] 21:05 Rabín, kněz a krásná blondýna [i] 23:25 Zvláštní dny [i] 01:50 Hádej, kdo jsem! [i] 03:00 Volejte Věštce 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Klasické lyžování [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 13:00 Watts [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Krasobruslení [i] 22:00 Tanec [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 08:00 Tenkrát a dnes [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 11 [i] 11:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 2/2 [i] 13:00 Dotek anděla II 10 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 11 [i] 15:00 Tenkrát a dnes [i] 17:00 Dotek anděla II 10 [i] 18:00 Směr východ [i] 20:00 Námořní hlídka 2/13 [i] 21:00 Ochránce II 6/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 23:00 3 libry 5 [i] 00:00 Ochránce II 6/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 02:00 Směr východ [i] 04:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Vychytávky 2/13 [i] 06:00 Kamenné monumenty 16/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 17/23 [i] 07:05 Adrenalinový výzkum 3/6 [i] 07:35 Adrenalinový výzkum 4/6 [i] 08:10 Rosemary - královna kuchyně 3/12 [i] 08:40 Rosemary - královna kuchyně 4/12 [i] 09:10 Britské muzeum 3/10 [i] 09:45 Britské muzeum 4/10 [i] 10:20 Zvířecí hitparáda 2/5 [i] 11:20 Žhavé záběry 3/10 [i] 11:50 Žhavé záběry 4/10 [i] 12:20 Rosemary - královna kuchyně 3/12 [i] 12:50 Rosemary - královna kuchyně 4/12 [i] 13:20 Města ve výškách 3/10 [i] 13:55 Města ve výškách 4/10 [i] 14:30 Kamenné monumenty 16/23 [i] 15:05 Kamenné monumenty 17/23 [i] 15:40 Britské muzeum 3/10 [i] 16:15 Britské muzeum 4/10 [i] 16:50 Žhavé záběry 3/10 [i] 17:20 Žhavé záběry 4/10 [i] 17:50 Adrenalinový výzkum 3/6 [i] 18:20 Adrenalinový výzkum 4/6 [i] 18:55 Zvířecí hitparáda 2/5 [i] 19:55 Ochránci džungle 2/5 [i] 20:30 Vychytávky 3/13 [i] 21:00 Vychytávky 4/13 [i] 21:30 Doktorologie 3/13 [i] 22:00 Doktorologie 4/13 [i] 22:30 Top Guns bez příkras 3/6 [i] 23:00 Top Guns bez příkras 4/6 [i] 23:30 Tajemství Zakázaného města 2/2 [i] 00:25 Design a designéři 3/13 [i] 00:40 Vychytávky 3/13 [i] 01:10 Vychytávky 4/13 [i] 01:40 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 2/2 [i] 02:40 Top Guns bez příkras 3/6 [i] 03:10 Top Guns bez příkras 4/6 [i] 03:40 Tajemství Zakázaného města 2/2 [i] 04:35 Design a designéři 3/13 [i] 04:55 Vychytávky 3/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hvězdy padají na Henriettu [i] 07:50 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 09:20 Návrat lásky [i] 11:15 Harry Potter a Fénixův řád [i] 13:30 Příběh zrození [i] 15:10 Postrach Dennis o Vánocích [i] 16:35 Okamžik zlomu [i] 18:25 Šílená láska [i] 20:00 Úžasný den [i] 21:30 Umění musí bolet [i] 23:10 Árijský pár [i] 01:05 U ledu [i] 02:40 Lookout [i] 04:20 Úžasný den [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Svatba jako překvapení [i] 11:35 Góóól! II [i] 13:25 Rodinný chaos [i] 14:55 Gang v útoku [i] 17:00 Robinsonovi [i] 18:35 Vánoce bez Santy [i] 20:00 Černý srpen [i] 22:00 Babel [i] 00:20 Velký maturitní mejdan [i] 01:45 Město slávy [i] 03:10 Babel [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.