Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Zo zákulisia Markízy 05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:20 Vianočný zázrak [i] 07:50 Kráľovstvo krivých zrkadiel [i] 09:05 Pod Jazvečou skalou [i] 10:25 Zlé správy pre Medveďov [i] 12:25 Bažanti idú do boja [i] 13:55 Múmia sa vracia [i] 16:15 Ničivé plamene lásky 1/2 [i] 18:00 Komisár Rex VI. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Prvý rytier [i] 22:20 Jej prípad [i] 00:35 Tvrdá hra 2 [i] 02:20 Čo s tou Annie-Mary? [i] 04:05 Tetovaný [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Noddy-špeciál 1 [i] 05:35 Pettson a Findus: Kocúr astronaut [i] 06:55 Krajina zvierat [i] 07:00 Medvedie srdce [i] 08:25 Ako Mike [i] 10:05 Kráľ Ralph [i] 11:40 Prehistorický park 1/6 [i] 12:35 Sedem statočných [i] 14:45 Kráľovstvo potokov [i] 16:05 Domček v prérii 1/3 [i] 17:40 Princezná zlodejov [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Svadba mojich dcér [i] 21:40 Zelená míľa [i] 00:40 Don Camillio [i] 02:40 Taký bol ... [i] 03:05 Návraty [i] 03:35 Správy STV [i] 03:55 Prehistorický park 1/6 [i] 04:45 Domáci majstri [i] 04:50 Noddy-špecial 2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Sharpe III. 3/3 [i] 08:10 Živá panoráma [i] 08:45 Zimný dispečing [i] 09:00 Tempo [i] 09:15 Ťažké váhy [i] 11:00 Princezná a mesiac [i] 11:55 Môj pes Skip [i] 13:30 Paradoxy života a smrti Martina Kukučína [i] 14:20 Pieniny sú legendárne [i] 14:45 Detská zima [i] 15:15 Recept na pohromu [i] 16:50 Desať rokov Riverdance [i] 17:50 Pastierska nálada [i] 19:00 Chrobáčiky 1 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Natura 2000 [i] 20:00 Červené víno 3/3 [i] 21:20 Posledné momenty Titanicu 1/2 [i] 22:10 Eurokino [i] 23:45 Megastavby I. 11/11 [i] 00:35 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 Boj o život [i] 07:30 SOS Barracuda 6 [i] 09:15 Príbeh Menendezovcov: Nenávidíme vlastných rodičov 1,2/2 [i] 12:35 Láska sa nevyhráva [i] 14:15 Hlas smrti [i] 16:00 Operácia Zlomený šíp [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Coronado [i] 21:45 Gangy New Yorku [i] 01:00 Veľký záťah [i] 02:30 Cena vášne 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 256,257 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:35 Starý 88 [i] 10:35 Klub výhercov [i] 13:10 Doktor z hôr IV. 10 [i] 14:00 Na doraz [i] 15:30 "Báječní muži s klikou" [i] 16:55 Divoška Rosaura 163,164 [i] 18:30 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 10 [i] 20:00 Divoké srdcia [i] 21:20 Zmätok v srdci 13/13 [i] 22:50 Na doraz [i] 00:20 Starý 88 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Na vlastních nohou [i] 05:40 Film o filmu Kozí příběh [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 70/78 [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:00 O ševci Ondrovi a komtesce Julince [i] 09:50 Brnění a rolničky [i] 11:00 Teď vedou, babička s dědou [i] 11:10 Hledání ztraceného času 3 [i] 11:25 Povídání se zvířaty 4/4 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Ženy na přelomu tisíciletí [i] 13:30 Okouzlení VIII 16/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy III 11/24 [i] 15:05 Po stopách [i] 15:20 Haf! 41/62 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Masarykova babyka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 9/12 [i] 21:00 Na cestě po severním pólu [i] 21:30 Baby Boom [i] 23:15 Film o filmu Setkání v Praze, s vraždou [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Politické spektrum [i] 00:10 Sex ve městě III 5/18 [i] 00:40 Okouzlení VIII 16/54 [i] 01:30 Styl [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech [i] 04:25 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divadlo žije! [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Pyšel [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Národní park v Nigeru [i] 13:00 Pohádky z celého světa 6/13 [i] 13:15 Olentzero a kouzelné polínko [i] 14:35 Pražská lyže [i] 16:25 Film o filmu: A co když je to pravda? [i] 16:35 Hook [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Film o filmu Fimfárum 2 [i] 19:30 Haf! 41/62 [i] 20:00 U-864 - Hitlerovo poslední smrtící tajemství [i] 20:55 Kancl 14/14 [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 22:00 V odborné péči 13/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Dottie dostává na zadek [i] 01:00 Zvířata v životě člověka: Delfíni [i] 01:50 Knižní svět [i] 02:15 Čtenářský deník... Roman Erös: Cadik [i] 02:30 Exit 316 - Mise: Co oči nevidí [i] 02:50 Náš venkov [i] 03:05 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 03:15 Objevená Čína [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:50 Novashopping 06:25 Kroniky divočiny [i] 06:50 Eldorádo [i] 08:20 Princezna ze mlejna II 6 [i] 08:50 Poslední mohykán [i] 10:20 K-9: Můj přítel se studeným čumákem [i] 12:05 Rande s celebritou [i] 13:45 Addamsova rodina [i] 15:25 Příšerky s.r.o. [i] 17:05 Hlava státu [i] 18:35 Ulice 1131, 1132 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 4 [i] 20:50 Drž hubu! [i] 22:20 Desperado [i] 00:05 Mrtvá zóna IV 2 [i] 00:50 DO-RE-MI [i] 01:30 Novashopping 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 40 [i] 07:20 Tom a Jerry 41 [i] 07:30 Sylvester a Tweety [i] 07:45 Scooby Doo a piráti [i] 09:10 Táta z billboardu [i] 10:50 To neznáte Hadimršku [i] 12:25 Chyťte tu holku [i] 14:05 Postrach Dennis [i] 15:45 Dobrý voják Švejk [i] 17:40 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 57 [i] 21:05 Nic než pravda [i] 22:05 Zpětná reakce [i] 23:50 Mrtvá nevěsta [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Nikdo není dokonalý [i] 03:50 Autosalon [i] 04:30 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Klasické lyžování [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:15 Klasické lyžování [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:45 Klasické lyžování [i] 16:15 Fotbal [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 21:00 Bojové sporty [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 Cesta lásky a naděje [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 11:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla II 9 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 15:00 Cesta lásky a naděje [i] 17:00 Dotek anděla II 9 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Námořní hlídka 1/13 [i] 21:00 Ochránce II 5/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 23:00 3 libry 4 [i] 00:00 Ochránce II 5/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 02:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Kamenné monumenty 14/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 15/23 [i] 07:10 Adrenalinový výzkum 1/6 [i] 07:40 Adrenalinový výzkum 2/6 [i] 08:10 Rosemary - královna kuchyně 1/12 [i] 08:40 Rosemary - královna kuchyně 2/12 [i] 09:10 Britské muzeum 1/10 [i] 09:45 Britské muzeum 2/10 [i] 10:20 Zvířecí hitparáda 1/5 [i] 11:20 Žhavé záběry 1/10 [i] 11:50 Žhavé záběry 2/10 [i] 12:20 Rosemary - královna kuchyně 1/12 [i] 12:50 Rosemary - královna kuchyně 2/12 [i] 13:20 Města ve výškách 1/10 [i] 13:55 Města ve výškách 2/10 [i] 14:30 Kamenné monumenty 14/23 [i] 15:05 Kamenné monumenty 15/23 [i] 15:40 Britské muzeum 1/10 [i] 16:15 Britské muzeum 2/10 [i] 16:50 Žhavé záběry 1/10 [i] 17:20 Žhavé záběry 2/10 [i] 17:50 Adrenalinový výzkum 1/6 [i] 18:20 Adrenalinový výzkum 2/6 [i] 18:50 Zvířecí hitparáda 1/5 [i] 19:45 Ochránci džungle 1/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 21/21 [i] 20:30 Vychytávky 1/13 [i] 21:00 Vychytávky 2/13 [i] 21:30 Doktorologie 1/13 [i] 22:00 Doktorologie 2/13 [i] 22:30 Top Guns bez příkras 1/6 [i] 23:00 Top Guns bez příkras 2/6 [i] 23:30 Tajemství Zakázaného města 1/2 [i] 00:25 Lidé a místa na Zemi 21/21 [i] 00:40 Vychytávky 1/13 [i] 01:10 Vychytávky 2/13 [i] 01:40 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 1/2 [i] 02:40 Top Guns bez příkras 1/6 [i] 03:10 Top Guns bez příkras 2/6 [i] 03:40 Tajemství Zakázaného města 1/2 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 21/21 [i] 04:55 Vychytávky 1/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bělásek [i] 07:50 Agent v sukni 2 [i] 09:30 Přehlížený [i] 11:10 Superpes [i] 12:30 Jack [i] 14:20 Malí rošťáci [i] 15:50 Návrat lásky [i] 17:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 20:00 300: Bitva u Thermopyl [i] 21:55 Vím kdo mě zabil [i] 23:40 Osobní stážce: nový začátek [i] 01:10 Hříšné svědectví [i] 02:50 300: Bitva u Thermopyl [i] 04:40 Někdo jiný [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Oko delfína [i] 11:40 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 13:00 Vražda je tak snadná [i] 14:30 Svatba jako překvapení [i] 16:05 Góóól! II [i] 17:55 Rodinný chaos [i] 19:25 Romero a Julie [i] 21:00 Řím II : Žádný Bůh nezastaví hladového člověka 9 [i] 22:00 Poslední smích [i] 23:30 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 00:55 Comeback [i] 02:20 Romero a Julie [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

ZOH 2018 v Pjongčangu (online hokej – zápas o 3. miesto): Česko – Kanada
Už iba dva zápasy sa na zimných olympijských hrách v Pjongčangu odohrajú v mužskom hokejovom ...

Zlato pre OŠR vytancovala Zagitovová, naša RAJIČOVÁ V ŽIVOTNOM VÝKONE
Na snímke slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová vo voľnej jazde počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu 23. februára 2018.

NHL: Tímom Haláka, Gáboríka, Tatara či Pánika v noci nešla karta
Na snímke dole slovenský útočník Senators Marián Gáborík strieľa na bránku, hore uprostred brankár Tampy Louis Domingue v zápase hokejovej NHL Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning (3:4) v noci na 23. februára 2018.

ZOH 2018 v Pjongčangu (online, hokej – semifinále): Česko – OŠR (Rusko)
V piatok 23. februára sú na zimných olympijských hrách v Pjongčangu na programe aj semifinálové zápasy

Aktuálne správy

Pithart v diskusii s Čarnogurským: Rozpad federácie Čechov prekvapil
Česi vôbec neboli pripravení na snahy Slovákov o osamostatnenie sa, ktoré sa prejavili po roku 1989; nepoznali totiž slovenské bolesti či sklamania. Na štvrtkovej diskusii v budove ...

Štátny tajomník Parízek sa stretol s ministrami V4 a Austrálie
Zľava český minister zahraničných vecí Martin Stropnický, námestník poľského ministra zahraničných vecí Marek Magierowski, maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó, austrálska ministerka zahraničných vecí Julie ...

V Petržalke sa schyľuje k spusteniu ďalšej petície
V bratislavskej Petržalke sa schyľuje k ďalšej petícii. Tú chcú pondelok (26.2.) spustiť obyvatelia Vyšehradskej ulice a okolia na čele s miestnym a zároveň mestským ...

Snehové správy: Predĺžte si víkend na kopcoch
Prázdninová lyžovačka v Tatranskej Lomnici v časti Buková hora 22. februára 2018.

Beblavý v Bruseli odsúdil neúprimné európanstvo niektorých politikov
Na snímke nezaradený poslanec Miroslav Beblavý.

SaS: Minister obrany musí vysvetliť pozastavenie prevádzky Mi-17
Na snímke vrtuľník Mi-17.

Jubilant Milan Sládek zasvätil svoj život prejavu bez slov
Významný mím, režisér, choreograf a pedagóg Milan Sládek preslávil slovenskú kultúru a divadelníctvo vo svete ako málokto. Patrí medzi ...

Oscarový český režisér Jiří Menzel jubiluje
Na archívnej snímke Jiří Menzel.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.