Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Zo zákulisia Markízy 05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:20 Vianočný zázrak [i] 07:50 Kráľovstvo krivých zrkadiel [i] 09:05 Pod Jazvečou skalou [i] 10:25 Zlé správy pre Medveďov [i] 12:25 Bažanti idú do boja [i] 13:55 Múmia sa vracia [i] 16:15 Ničivé plamene lásky 1/2 [i] 18:00 Komisár Rex VI. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Prvý rytier [i] 22:20 Jej prípad [i] 00:35 Tvrdá hra 2 [i] 02:20 Čo s tou Annie-Mary? [i] 04:05 Tetovaný [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Noddy-špeciál 1 [i] 05:35 Pettson a Findus: Kocúr astronaut [i] 06:55 Krajina zvierat [i] 07:00 Medvedie srdce [i] 08:25 Ako Mike [i] 10:05 Kráľ Ralph [i] 11:40 Prehistorický park 1/6 [i] 12:35 Sedem statočných [i] 14:45 Kráľovstvo potokov [i] 16:05 Domček v prérii 1/3 [i] 17:40 Princezná zlodejov [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Svadba mojich dcér [i] 21:40 Zelená míľa [i] 00:40 Don Camillio [i] 02:40 Taký bol ... [i] 03:05 Návraty [i] 03:35 Správy STV [i] 03:55 Prehistorický park 1/6 [i] 04:45 Domáci majstri [i] 04:50 Noddy-špecial 2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Sharpe III. 3/3 [i] 08:10 Živá panoráma [i] 08:45 Zimný dispečing [i] 09:00 Tempo [i] 09:15 Ťažké váhy [i] 11:00 Princezná a mesiac [i] 11:55 Môj pes Skip [i] 13:30 Paradoxy života a smrti Martina Kukučína [i] 14:20 Pieniny sú legendárne [i] 14:45 Detská zima [i] 15:15 Recept na pohromu [i] 16:50 Desať rokov Riverdance [i] 17:50 Pastierska nálada [i] 19:00 Chrobáčiky 1 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Natura 2000 [i] 20:00 Červené víno 3/3 [i] 21:20 Posledné momenty Titanicu 1/2 [i] 22:10 Eurokino [i] 23:45 Megastavby I. 11/11 [i] 00:35 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 Boj o život [i] 07:30 SOS Barracuda 6 [i] 09:15 Príbeh Menendezovcov: Nenávidíme vlastných rodičov 1,2/2 [i] 12:35 Láska sa nevyhráva [i] 14:15 Hlas smrti [i] 16:00 Operácia Zlomený šíp [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Coronado [i] 21:45 Gangy New Yorku [i] 01:00 Veľký záťah [i] 02:30 Cena vášne 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 256,257 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:35 Starý 88 [i] 10:35 Klub výhercov [i] 13:10 Doktor z hôr IV. 10 [i] 14:00 Na doraz [i] 15:30 "Báječní muži s klikou" [i] 16:55 Divoška Rosaura 163,164 [i] 18:30 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 10 [i] 20:00 Divoké srdcia [i] 21:20 Zmätok v srdci 13/13 [i] 22:50 Na doraz [i] 00:20 Starý 88 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Na vlastních nohou [i] 05:40 Film o filmu Kozí příběh [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 70/78 [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:00 O ševci Ondrovi a komtesce Julince [i] 09:50 Brnění a rolničky [i] 11:00 Teď vedou, babička s dědou [i] 11:10 Hledání ztraceného času 3 [i] 11:25 Povídání se zvířaty 4/4 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Ženy na přelomu tisíciletí [i] 13:30 Okouzlení VIII 16/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy III 11/24 [i] 15:05 Po stopách [i] 15:20 Haf! 41/62 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Masarykova babyka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 9/12 [i] 21:00 Na cestě po severním pólu [i] 21:30 Baby Boom [i] 23:15 Film o filmu Setkání v Praze, s vraždou [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Politické spektrum [i] 00:10 Sex ve městě III 5/18 [i] 00:40 Okouzlení VIII 16/54 [i] 01:30 Styl [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech [i] 04:25 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divadlo žije! [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Pyšel [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Národní park v Nigeru [i] 13:00 Pohádky z celého světa 6/13 [i] 13:15 Olentzero a kouzelné polínko [i] 14:35 Pražská lyže [i] 16:25 Film o filmu: A co když je to pravda? [i] 16:35 Hook [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Film o filmu Fimfárum 2 [i] 19:30 Haf! 41/62 [i] 20:00 U-864 - Hitlerovo poslední smrtící tajemství [i] 20:55 Kancl 14/14 [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 22:00 V odborné péči 13/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Dottie dostává na zadek [i] 01:00 Zvířata v životě člověka: Delfíni [i] 01:50 Knižní svět [i] 02:15 Čtenářský deník... Roman Erös: Cadik [i] 02:30 Exit 316 - Mise: Co oči nevidí [i] 02:50 Náš venkov [i] 03:05 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 03:15 Objevená Čína [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:50 Novashopping 06:25 Kroniky divočiny [i] 06:50 Eldorádo [i] 08:20 Princezna ze mlejna II 6 [i] 08:50 Poslední mohykán [i] 10:20 K-9: Můj přítel se studeným čumákem [i] 12:05 Rande s celebritou [i] 13:45 Addamsova rodina [i] 15:25 Příšerky s.r.o. [i] 17:05 Hlava státu [i] 18:35 Ulice 1131, 1132 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 4 [i] 20:50 Drž hubu! [i] 22:20 Desperado [i] 00:05 Mrtvá zóna IV 2 [i] 00:50 DO-RE-MI [i] 01:30 Novashopping 02:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 40 [i] 07:20 Tom a Jerry 41 [i] 07:30 Sylvester a Tweety [i] 07:45 Scooby Doo a piráti [i] 09:10 Táta z billboardu [i] 10:50 To neznáte Hadimršku [i] 12:25 Chyťte tu holku [i] 14:05 Postrach Dennis [i] 15:45 Dobrý voják Švejk [i] 17:40 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 57 [i] 21:05 Nic než pravda [i] 22:05 Zpětná reakce [i] 23:50 Mrtvá nevěsta [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Nikdo není dokonalý [i] 03:50 Autosalon [i] 04:30 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Klasické lyžování [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:15 Klasické lyžování [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:45 Klasické lyžování [i] 16:15 Fotbal [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 21:00 Bojové sporty [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 Cesta lásky a naděje [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 11:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla II 9 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 10 [i] 15:00 Cesta lásky a naděje [i] 17:00 Dotek anděla II 9 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Námořní hlídka 1/13 [i] 21:00 Ochránce II 5/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 23:00 3 libry 4 [i] 00:00 Ochránce II 5/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 02:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Kamenné monumenty 14/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 15/23 [i] 07:10 Adrenalinový výzkum 1/6 [i] 07:40 Adrenalinový výzkum 2/6 [i] 08:10 Rosemary - královna kuchyně 1/12 [i] 08:40 Rosemary - královna kuchyně 2/12 [i] 09:10 Britské muzeum 1/10 [i] 09:45 Britské muzeum 2/10 [i] 10:20 Zvířecí hitparáda 1/5 [i] 11:20 Žhavé záběry 1/10 [i] 11:50 Žhavé záběry 2/10 [i] 12:20 Rosemary - královna kuchyně 1/12 [i] 12:50 Rosemary - královna kuchyně 2/12 [i] 13:20 Města ve výškách 1/10 [i] 13:55 Města ve výškách 2/10 [i] 14:30 Kamenné monumenty 14/23 [i] 15:05 Kamenné monumenty 15/23 [i] 15:40 Britské muzeum 1/10 [i] 16:15 Britské muzeum 2/10 [i] 16:50 Žhavé záběry 1/10 [i] 17:20 Žhavé záběry 2/10 [i] 17:50 Adrenalinový výzkum 1/6 [i] 18:20 Adrenalinový výzkum 2/6 [i] 18:50 Zvířecí hitparáda 1/5 [i] 19:45 Ochránci džungle 1/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 21/21 [i] 20:30 Vychytávky 1/13 [i] 21:00 Vychytávky 2/13 [i] 21:30 Doktorologie 1/13 [i] 22:00 Doktorologie 2/13 [i] 22:30 Top Guns bez příkras 1/6 [i] 23:00 Top Guns bez příkras 2/6 [i] 23:30 Tajemství Zakázaného města 1/2 [i] 00:25 Lidé a místa na Zemi 21/21 [i] 00:40 Vychytávky 1/13 [i] 01:10 Vychytávky 2/13 [i] 01:40 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 1/2 [i] 02:40 Top Guns bez příkras 1/6 [i] 03:10 Top Guns bez příkras 2/6 [i] 03:40 Tajemství Zakázaného města 1/2 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 21/21 [i] 04:55 Vychytávky 1/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bělásek [i] 07:50 Agent v sukni 2 [i] 09:30 Přehlížený [i] 11:10 Superpes [i] 12:30 Jack [i] 14:20 Malí rošťáci [i] 15:50 Návrat lásky [i] 17:45 Harry Potter a Fénixův řád [i] 20:00 300: Bitva u Thermopyl [i] 21:55 Vím kdo mě zabil [i] 23:40 Osobní stážce: nový začátek [i] 01:10 Hříšné svědectví [i] 02:50 300: Bitva u Thermopyl [i] 04:40 Někdo jiný [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Oko delfína [i] 11:40 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 13:00 Vražda je tak snadná [i] 14:30 Svatba jako překvapení [i] 16:05 Góóól! II [i] 17:55 Rodinný chaos [i] 19:25 Romero a Julie [i] 21:00 Řím II : Žádný Bůh nezastaví hladového člověka 9 [i] 22:00 Poslední smích [i] 23:30 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 00:55 Comeback [i] 02:20 Romero a Julie [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tím Calgary zvíťazil nad Washingtonom 4:1
Hráč Calgary Flames (vľavo) Johnny Gaudreau (13) oslavuje gól.

NBA: Boston predĺžil víťaznú sériu na 16 zápasov
Na snímke je hráč Boston Celtics Kyrie Irving (11) v súboji o loptu s Dirkom Nowitzkim z Dallas Mavericks.

Kontrolór Bratislavy preverí, či Zimný štadión Ondreja Nepelu potrebuje úpravy za milióny eur
Mestský kontrolór hlavného mesta SR Bratislavy Peter Šinály preverí, či Zimný štadión Ondreja Nepelu potrebuje úpravy za päť miliónov eur. V roku 2019 sa na tomto štadióne ...

Video: V NHL vyhrávali hostia, na domácom ľade uspeli iba „predátori“
Hokejisti Arizony Coyotes zvíťazili nad hráčmi Toronta Maple Leafs 4:1 v pondelňajšom stretnutí zámorskej NHL. Coyotes si pripísali tretí a zatiaľ najvyšší triumf v sezóne ...

Aktuálne správy

Pre nevľúdne utorkové počasie nemôžeme ostať mrzutí
Ilustračná snímka.

Richard Raši napadol voľby do VÚC na ústavnom súde, žiada prešetriť sčítanie hlasov
Krajská organizácia strany Smer-SD Košického kraja dnes informovala, že jej kandidát na predsedu KSK za stranu Smer-SD Richard Raši podal v stredu 15. novembra podanie na Ústavný súd SR, ktorým ...

Bolo by lepšie, keby OĽaNO okrem vlády predstavilo aj tieňového premiéra, myslí si politológ
Vytvorenie tieňovej vlády je štandardný postup strany, aby zverejnila svoje programové vyhlásenia a zviditeľnila ľudí, ktorých si možno s týmito témami spájať. Pre agentúru SITA ...

V Bratislave a okolí hlásia viacero nehôd a zhustenú premávku
V Bratislave a jej okolí hlásia vodiči viacero dopravných nehôd. Rátať treba na viacerých miestach aj so zhustenou premávkou. Stella centrum upozorňuje ...

Nebezpečenstvo zosuvov snehu je lokálne, situácia však môže byť zradná
Ilustračná snímka.

Vysokoškolákov vlani ubudlo, školský výbor ich chce zo zahraničia
Ilustračná snímka

Cieľom Svetového dňa pozdravov je podporovať mier na svete
Stačí pozdraviť aspoň desať ľudí a človek oslávi Svetový deň pozdravov (WHD). Cieľom tohto svetového dňa, ktorý pripadá na 21. novembra, je podporiť svetový ...

Andrej Chudoba: Každý fliačik zeme je prirastený k srdcu človeka
Na archívnej snímke spisovateľ Andrej Chudoba.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.