Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Vianočná koleda Flintstonovcov [i] 06:45 Mladý Herkules [i] 08:15 Ali Baba a štyridsať zbojníkov [i] 09:55 Karate Kid II. [i] 11:55 Sněženky a machři [i] 13:25 Zo zákulisia Markízy [i] 13:45 Žut [i] 15:50 Múmia sa vracia [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Povodeň 1/2 [i] 21:55 Povodeň 2/2 [i] 23:45 Bleskový muž [i] 01:25 Mandolína kapitána Corelliho [i] 03:25 Lakomec [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Zmenáreň [i] 05:55 Extra [i] 06:15 Postav dom, zasaď strom [i] 06:45 Mama, ľúbiš ma? [i] 07:15 Malí hrdinovia [i] 08:35 Elá hop [i] 09:05 Zimné sníčky [i] 09:30 Heidi 2/2 [i] 11:05 Diana - posledné dni princeznej 2/2 [i] 12:00 Daj láske šancu [i] 13:35 GEN.sk [i] 13:55 Desať božích prikázaní 2/2 [i] 15:25 Čert vie prečo [i] 17:10 Búrlivé výšiny [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Helena Trójska 1/2 [i] 21:45 Helena Trójska 2/2 [i] 23:15 Víťazi a porazení [i] 01:55 James Bond špeciál: Bondove dievčatá [i] 02:45 Takí sme boli [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:15 Sharpe III. 2/3 [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:35 Amy a Isabelle [i] 10:05 Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou [i] 10:55 Ako spievajú sláviky 2/2 [i] 11:35 Anna Netrebko a jej hlas [i] 12:30 Barbara Bradford Taylorová - Byť najlepšia 2/2 [i] 14:00 Posledná maringotka [i] 15:00 Naďa a Sára [i] 16:35 Oko za oko [i] 17:45 Stromček prianí - Vianočný koncert [i] 18:50 Vodou tvorená , suchom morená 2008 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 20:00 Červené víno 2/3 [i] 21:15 Dnes večer hrám ja [i] 22:25 Umenie 08 [i] 22:50 Zdravý nemocný Vlastimilený Brodský [i] 00:20 Cesta [i] 01:50 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 02:05 Udalosti ČT [i] 02:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Pinocchio [i] 06:40 Rozprávková jazda [i] 07:00 SOS Barracuda 5 [i] 08:45 Rande v ťažkostiach [i] 10:30 Gladiátori [i] 12:20 Poslušne hlásim [i] 13:55 Niečo ako láska [i] 16:00 Krása divokých koní [i] 18:00 PROMI NOVINY 2008 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Operácia Zlomený šíp [i] 22:00 Hlas smrti [i] 00:10 Švédska trojka 3 [i] 01:45 Millerova křižovatka [i] 03:35 Zánik sveta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:00 Perry Mason: Prípad zradného rozhlasového moderátora [i] 09:35 Rozmary mocných [i] 11:20 Klub výhercov [i] 13:50 Wolffov revír - Strach [i] 15:20 Julie Lescautová I. 12 [i] 16:55 Divoška Rosaura 161,162 [i] 18:30 ZDRAVIE + [i] 19:00 Tarzan 40,41 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Báječní muži s klikou" [i] 21:25 Asterix v Británii [i] 22:45 Reaganovci 1,2/2 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 O češtině [i] 05:10 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 O chytré Marině [i] 06:25 Mumínci II 13/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 26/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 To byla svatba, strýčku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Milionářské bydlení: Moskva [i] 13:00 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 14:05 Zahrada světových náboženství [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo salesiána Benna [i] 14:50 Naši furianti [i] 16:25 Film o filmu Václav [i] 16:40 Divnopis - Pyšel [i] 16:50 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 13/39 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Inzeráty [i] 21:25 Vražedná noc 2/2 [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Huff I 3/13 [i] 00:15 Svět umění: Sophia - pokus o portrét [i] 01:10 Veselé vánoční hody 2008 [i] 02:05 Podepsáno srdcem 03:35 Karel Bušina [i] 04:00 Milionářské bydlení: Moskva [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Grotesky [i] 05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Adventní koncert [i] 06:50 Správy STV 07:15 Bludiště [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Skleněná poezie Vánoc [i] 08:40 Exit 316 - Mise: Co oči nevidí [i] 09:00 Artmix [i] 09:55 Čtenářský deník... Roman Erös: Cadik [i] 10:10 Knižní svět [i] 10:40 Hledání ztraceného času 3 [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Král Artuš [i] 11:45 Matka [i] 13:40 Základy [i] 14:10 Svět umění: Sophia - pokus o portrét [i] 15:10 My Fair Lady [i] 17:55 Vánoční podvečer [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Tichá noc [i] 19:10 P. I. Čajkovskij: Suita z baletu [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 19/22 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Letopočty na osm [i] 22:05 Na plovárně s Vilmosem Zsigmondem [i] 22:30 Život je zázrak [i] 01:00 Blues Alive Šumperk 2008 [i] 01:55 Trapasy [i] 03:00 Simpsonovi XVIII 19/22 [i] 03:20 V roli predátora 1/2 [i] 04:15 Elba stopami císaře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:45 Novashopping 06:20 Kroniky divočiny [i] 06:45 Lumpíci v Paříži [i] 08:05 Kráska a pirát 1/2 [i] 09:40 Zvířátka v pohodě 7 [i] 10:05 Páni kluci [i] 11:40 Jsem agent [i] 13:20 Osobní strážce [i] 15:30 Dvojčata [i] 17:20 Andělská tvář [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Shrek 2 [i] 21:45 60 sekund [i] 23:45 Tři [i] 01:20 Mrtvá zóna IV 1 [i] 02:05 Novashopping 02:35 DO-RE-MI [i] 03:15 Áčko [i] 04:45 Lenssen & spol. IV 149, 150 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 13 [i] 07:00 Země dinosaurů 8 [i] 07:25 Tom a Jerry 39 [i] 07:35 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 08:00 Freddie 19 [i] 08:25 Hitlerovi muži II 4 [i] 09:25 Svět 2008 [i] 10:10 Kristián [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:35 Vánoce s Troškou pohádek [i] 14:55 Zámotek 2: Návrat [i] 17:00 Cesta kovbojů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Karlík a továrna na čokoládu [i] 22:15 Pustit žilou [i] 23:00 Tajemná řeka [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Žena v taláru 17 [i] 04:50 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Klasické lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Severská kombinace [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Klasické lyžování [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Watts [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:30 Krasobruslení [i] 22:00 Tanec [i] 23:00 Watts [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hříbě [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 10:00 Obyčejná žena [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 14:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 16:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 18:00 Život v divočině 12/13 [i] 19:00 Život v divočině 13/13 [i] 20:00 Zločiny z vášně [i] 22:00 Foylova válka III 2/4 [i] 00:00 Lži a zrada [i] 02:00 Život s nepřítelem [i] 04:00 Hříbě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team - Dobové vykopávky 7/8 [i] 07:05 Time Team - Dobové vykopávky 8/8 [i] 08:10 Vůně dálek 7/8 [i] 09:15 Následníci Jamieho 3/4 [i] 10:15 Následníci Jamieho 4/4 [i] 11:15 Milionářské hračky 1/2 [i] 12:20 Limity měst 3/13 [i] 12:40 Designéři 27/28 [i] 13:05 Designéři 28/28 [i] 13:35 Svět na talíři 5/5 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 16/26 [i] 15:40 Místo v divočině 2/2 [i] 16:40 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 17:40 Singapur 2/2 [i] 18:20 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 19:20 Znovuobjevitelé 11/23 [i] 19:50 Znovuobjevitelé 12/23 [i] 20:20 Miliardové katastrofy 5/5 [i] 21:25 Boj o život 3/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 5/10 [i] 23:25 Mrakodrapy - symboly moderní doby [i] 00:30 Expedice Bhútán 1/2 [i] 01:35 Expedice Bhútán 2/2 [i] 02:35 Vůně dálek 7/8 [i] 03:35 Sovětsko-finská zimní válka [i] 04:40 Limity měst 4/13 [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 16/26 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Polibte nevěstu [i] 07:35 Stačí jen málo [i] 09:00 Cinema, Cinema, Cinema 1 [i] 09:25 Doba ledová 2 - Obleva [i] 10:55 Návrat na vrchol [i] 13:05 Bělásek [i] 14:55 Agent v sukni 2 [i] 16:30 Přehlížený [i] 18:10 Superpes [i] 19:30 Před kamerou 1 [i] 20:00 Dannyho parťáci 3 [i] 22:00 Dveře dokořán [i] 23:55 Na stojáka 48 [i] 00:25 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 02:25 Gorila [i] 04:10 Cinema, Cinema, Cinema 1 [i] 04:35 Jako mravenci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Pekař [i] 09:25 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 10:55 Tsunami: Následky 1 [i] 12:30 Tsunami: Následky 2 [i] 14:00 Genesis - koncert v Římě [i] 15:30 Oko delfína [i] 17:10 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 18:30 Vražda je tak snadná [i] 20:00 John Adams : Zbytečná válka 7 [i] 21:20 John Adams : Peacefield 8 [i] 22:25 Pijavice [i] 23:55 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 01:30 Zpovědi v taxíku 2 [i] 02:30 Všichni moji muži [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.