Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Vianočná koleda Flintstonovcov [i] 06:45 Mladý Herkules [i] 08:15 Ali Baba a štyridsať zbojníkov [i] 09:55 Karate Kid II. [i] 11:55 Sněženky a machři [i] 13:25 Zo zákulisia Markízy [i] 13:45 Žut [i] 15:50 Múmia sa vracia [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Povodeň 1/2 [i] 21:55 Povodeň 2/2 [i] 23:45 Bleskový muž [i] 01:25 Mandolína kapitána Corelliho [i] 03:25 Lakomec [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Zmenáreň [i] 05:55 Extra [i] 06:15 Postav dom, zasaď strom [i] 06:45 Mama, ľúbiš ma? [i] 07:15 Malí hrdinovia [i] 08:35 Elá hop [i] 09:05 Zimné sníčky [i] 09:30 Heidi 2/2 [i] 11:05 Diana - posledné dni princeznej 2/2 [i] 12:00 Daj láske šancu [i] 13:35 GEN.sk [i] 13:55 Desať božích prikázaní 2/2 [i] 15:25 Čert vie prečo [i] 17:10 Búrlivé výšiny [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Helena Trójska 1/2 [i] 21:45 Helena Trójska 2/2 [i] 23:15 Víťazi a porazení [i] 01:55 James Bond špeciál: Bondove dievčatá [i] 02:45 Takí sme boli [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:15 Sharpe III. 2/3 [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:35 Amy a Isabelle [i] 10:05 Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou [i] 10:55 Ako spievajú sláviky 2/2 [i] 11:35 Anna Netrebko a jej hlas [i] 12:30 Barbara Bradford Taylorová - Byť najlepšia 2/2 [i] 14:00 Posledná maringotka [i] 15:00 Naďa a Sára [i] 16:35 Oko za oko [i] 17:45 Stromček prianí - Vianočný koncert [i] 18:50 Vodou tvorená , suchom morená 2008 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 20:00 Červené víno 2/3 [i] 21:15 Dnes večer hrám ja [i] 22:25 Umenie 08 [i] 22:50 Zdravý nemocný Vlastimilený Brodský [i] 00:20 Cesta [i] 01:50 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 02:05 Udalosti ČT [i] 02:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Pinocchio [i] 06:40 Rozprávková jazda [i] 07:00 SOS Barracuda 5 [i] 08:45 Rande v ťažkostiach [i] 10:30 Gladiátori [i] 12:20 Poslušne hlásim [i] 13:55 Niečo ako láska [i] 16:00 Krása divokých koní [i] 18:00 PROMI NOVINY 2008 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Operácia Zlomený šíp [i] 22:00 Hlas smrti [i] 00:10 Švédska trojka 3 [i] 01:45 Millerova křižovatka [i] 03:35 Zánik sveta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:00 Perry Mason: Prípad zradného rozhlasového moderátora [i] 09:35 Rozmary mocných [i] 11:20 Klub výhercov [i] 13:50 Wolffov revír - Strach [i] 15:20 Julie Lescautová I. 12 [i] 16:55 Divoška Rosaura 161,162 [i] 18:30 ZDRAVIE + [i] 19:00 Tarzan 40,41 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Báječní muži s klikou" [i] 21:25 Asterix v Británii [i] 22:45 Reaganovci 1,2/2 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 O češtině [i] 05:10 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 O chytré Marině [i] 06:25 Mumínci II 13/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 26/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 To byla svatba, strýčku [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Milionářské bydlení: Moskva [i] 13:00 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 14:05 Zahrada světových náboženství [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo salesiána Benna [i] 14:50 Naši furianti [i] 16:25 Film o filmu Václav [i] 16:40 Divnopis - Pyšel [i] 16:50 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 13/39 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Inzeráty [i] 21:25 Vražedná noc 2/2 [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Huff I 3/13 [i] 00:15 Svět umění: Sophia - pokus o portrét [i] 01:10 Veselé vánoční hody 2008 [i] 02:05 Podepsáno srdcem 03:35 Karel Bušina [i] 04:00 Milionářské bydlení: Moskva [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Grotesky [i] 05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Adventní koncert [i] 06:50 Správy STV 07:15 Bludiště [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Skleněná poezie Vánoc [i] 08:40 Exit 316 - Mise: Co oči nevidí [i] 09:00 Artmix [i] 09:55 Čtenářský deník... Roman Erös: Cadik [i] 10:10 Knižní svět [i] 10:40 Hledání ztraceného času 3 [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Král Artuš [i] 11:45 Matka [i] 13:40 Základy [i] 14:10 Svět umění: Sophia - pokus o portrét [i] 15:10 My Fair Lady [i] 17:55 Vánoční podvečer [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Tichá noc [i] 19:10 P. I. Čajkovskij: Suita z baletu [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 19/22 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Letopočty na osm [i] 22:05 Na plovárně s Vilmosem Zsigmondem [i] 22:30 Život je zázrak [i] 01:00 Blues Alive Šumperk 2008 [i] 01:55 Trapasy [i] 03:00 Simpsonovi XVIII 19/22 [i] 03:20 V roli predátora 1/2 [i] 04:15 Elba stopami císaře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:45 Novashopping 06:20 Kroniky divočiny [i] 06:45 Lumpíci v Paříži [i] 08:05 Kráska a pirát 1/2 [i] 09:40 Zvířátka v pohodě 7 [i] 10:05 Páni kluci [i] 11:40 Jsem agent [i] 13:20 Osobní strážce [i] 15:30 Dvojčata [i] 17:20 Andělská tvář [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Shrek 2 [i] 21:45 60 sekund [i] 23:45 Tři [i] 01:20 Mrtvá zóna IV 1 [i] 02:05 Novashopping 02:35 DO-RE-MI [i] 03:15 Áčko [i] 04:45 Lenssen & spol. IV 149, 150 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 13 [i] 07:00 Země dinosaurů 8 [i] 07:25 Tom a Jerry 39 [i] 07:35 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 08:00 Freddie 19 [i] 08:25 Hitlerovi muži II 4 [i] 09:25 Svět 2008 [i] 10:10 Kristián [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:35 Vánoce s Troškou pohádek [i] 14:55 Zámotek 2: Návrat [i] 17:00 Cesta kovbojů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Karlík a továrna na čokoládu [i] 22:15 Pustit žilou [i] 23:00 Tajemná řeka [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Žena v taláru 17 [i] 04:50 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Klasické lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Severská kombinace [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Klasické lyžování [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:15 Severská kombinace [i] 16:00 Watts [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:30 Krasobruslení [i] 22:00 Tanec [i] 23:00 Watts [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hříbě [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 10:00 Obyčejná žena [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 14:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 16:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 18:00 Život v divočině 12/13 [i] 19:00 Život v divočině 13/13 [i] 20:00 Zločiny z vášně [i] 22:00 Foylova válka III 2/4 [i] 00:00 Lži a zrada [i] 02:00 Život s nepřítelem [i] 04:00 Hříbě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team - Dobové vykopávky 7/8 [i] 07:05 Time Team - Dobové vykopávky 8/8 [i] 08:10 Vůně dálek 7/8 [i] 09:15 Následníci Jamieho 3/4 [i] 10:15 Následníci Jamieho 4/4 [i] 11:15 Milionářské hračky 1/2 [i] 12:20 Limity měst 3/13 [i] 12:40 Designéři 27/28 [i] 13:05 Designéři 28/28 [i] 13:35 Svět na talíři 5/5 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 16/26 [i] 15:40 Místo v divočině 2/2 [i] 16:40 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 17:40 Singapur 2/2 [i] 18:20 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 19:20 Znovuobjevitelé 11/23 [i] 19:50 Znovuobjevitelé 12/23 [i] 20:20 Miliardové katastrofy 5/5 [i] 21:25 Boj o život 3/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 5/10 [i] 23:25 Mrakodrapy - symboly moderní doby [i] 00:30 Expedice Bhútán 1/2 [i] 01:35 Expedice Bhútán 2/2 [i] 02:35 Vůně dálek 7/8 [i] 03:35 Sovětsko-finská zimní válka [i] 04:40 Limity měst 4/13 [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 16/26 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Polibte nevěstu [i] 07:35 Stačí jen málo [i] 09:00 Cinema, Cinema, Cinema 1 [i] 09:25 Doba ledová 2 - Obleva [i] 10:55 Návrat na vrchol [i] 13:05 Bělásek [i] 14:55 Agent v sukni 2 [i] 16:30 Přehlížený [i] 18:10 Superpes [i] 19:30 Před kamerou 1 [i] 20:00 Dannyho parťáci 3 [i] 22:00 Dveře dokořán [i] 23:55 Na stojáka 48 [i] 00:25 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 02:25 Gorila [i] 04:10 Cinema, Cinema, Cinema 1 [i] 04:35 Jako mravenci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Pekař [i] 09:25 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 10:55 Tsunami: Následky 1 [i] 12:30 Tsunami: Následky 2 [i] 14:00 Genesis - koncert v Římě [i] 15:30 Oko delfína [i] 17:10 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 18:30 Vražda je tak snadná [i] 20:00 John Adams : Zbytečná válka 7 [i] 21:20 John Adams : Peacefield 8 [i] 22:25 Pijavice [i] 23:55 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 01:30 Zpovědi v taxíku 2 [i] 02:30 Všichni moji muži [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Cirsteová postúpila do semifinále turnaja WTA v Bukurešti
Ilustračná snímka

Obranca Stecher sa dohodol s Canucks na novom dvojročnom kontrakte
Vedenie klubu NHL Vancouver Canucks sa dohodlo s obrancom Troyom Stecherom na predĺžení spolupráce. Nový dvojročný kontrakt vynesie 24-ročnému kanadskému hokejistovi, ktorý mal ...

Borussia Dortmund porazila Manchester na pohári majstrov v Chicagu
Na archívnej snímke obranca nemeckého bundesligového klubu Borussia Dortmund Neven Subotič.

Memphis si upísal Japonca Watanabeho
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Piliere diaľničného mosta D4 môžu byť nebezpečné, varujú vodáci
Pri výstavbe diaľničného mosta D4 cez Dunaj sa má použiť konštrukcia pilierov, ktorá nebola nikde na svete použitá na riekach s rýchlosťou toku podobnou Dunaju ...

Obyvatelia protestujú proti dostavbe budovy na Tomášikovej v Ružinove
Ilustračná snímka

Po návrate Lajčáka bude z Korčoka veľvyslanec a vráti sa Ružička
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák (vľavo) a Ivan Korčok.

Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste
Ilustračná snímka

Škody po záplavách v Tatrách sú veľké, lesníci upozorňovali už skôr na bezzásahovosť
Aj keď sa v súčasnosti hovorí o mimoriadnych zrážkach v oblasti Tatranskej Javoriny, zatiaľ neprekonali tie z roku 2008. Kým vtedy za päť júlových dní spadlo vyše 250 mm vody, tentoraz to bolo ...

Talianska polícia objavila dva ukradnuté obrazy od Rubensa a Renoira
Ilustračná snímka

Navštívte Kazachstan: Hlavné mesto Astana ponúka pútavé stavby i pláž
Na snímke vystavené tradičné jurty v parku Etnoaul v Astane 20. júla 2018.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.