Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Rozprávka o lietajúcom sobovi [i] 07:25 Olsen Twins: Ideme ku starej mame [i] 08:55 Karate Kid [i] 11:00 Priatelia X. 8-9/18 [i] 11:50 Ružový panter [i] 13:30 Slovensko má talent - To najlepšie zo sveta [i] 14:45 Vianočné prázdniny [i] 16:25 Späť na zem [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Kolíska do hrobu [i] 22:05 Bleskový muž [i] 23:40 Mŕtvy gang [i] 01:30 Kolíska do hrobu [i] 03:10 Muž z Acapulca [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly body sekundy [i] 05:35 Rok s Luciou Bílou [i] 06:34 Domáci majstri [i] 06:35 Krtkove Vianoce [i] 07:05 David Copperfield [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 Heidi 1/2 [i] 11:00 Diana - posledné dni princeznej. 1/2 [i] 11:55 Čierna alebo biela [i] 12:45 Pán ľadu 1/2 [i] 13:35 Desať božích prikázaní 1/2 [i] 15:05 Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo [i] 16:55 Muž so železnou maskou [i] 18:40 Postav dom, zasaď strom [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Liek pre Lorenza [i] 23:35 Základný inštinkt 2 [i] 01:30 Krutá spravodlivosť [i] 02:55 Pán ľadu 1/2 [i] 03:35 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:10 Taký bol ... [i] 04:35 Diana - posledné dni princeznej. 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Sharpe III. 1/3 [i] 08:05 Živá panoráma [i] 08:45 Rozprávanie stromov [i] 09:00 Skutočný príbeh: Keď láska nevidí [i] 10:30 Princezná v ježovej koži [i] 11:40 Ako spievajú sláviky 1/2 [i] 12:15 Zlatobránske Vianoce [i] 13:04 Domáci majstri [i] 13:05 Barbara Bradford Taylorová - Byť najlepšia 1/2 [i] 14:40 Poltón [i] 15:10 Vianočné čaro 6/6 [i] 15:35 Separé [i] 16:10 Tempo [i] 16:20 Televíkend [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Natura 2000 [i] 20:00 Červené víno 1/3 [i] 21:15 Dnes večer hrám ja [i] 22:25 Iné svety [i] 23:40 Kino na Dvojke [i] 01:10 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 01:25 Správy STV [i] 01:45 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Pinocchio [i] 06:40 Rozprávková jazda [i] 07:00 SOS Barracuda 4 [i] 08:45 Tajomstvo diára [i] 10:45 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 13:00 Biely tesák [i] 15:00 Jánošík II [i] 16:45 Smrtonosná pasca 3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Škola superhrdinov [i] 22:00 Gladiátori [i] 00:00 Motív [i] 01:35 Skvelá partia [i] 03:00 Ružový dotyk [i] 04:30 Zázračný krištáľ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:55 Tarzan 38,39 [i] 08:50 Perry Mason: Prípad večnej mladosti [i] 10:20 Mesačný záliv [i] 11:45 Klub výhercov [i] 13:45 KOndoMÉDIA [i] 15:10 Gašparko [i] 16:55 Divoška Rosaura 159,160 [i] 18:30 ZDRAVIE + [i] 19:00 Tarzan 38,39 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 12 [i] 21:30 Asterix a prekvapenie pre Cézara [i] 22:50 Wolffov revír - Strach [i] 00:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Gorodok 11/20 [i] 05:25 České mechanické betlémy [i] 06:05 Pelargónie 06:15 Mumínci II 13/13 [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 69/78 [i] 07:05 Tip a Tap 15/26 [i] 07:10 Garfield a přátelé 25/26 [i] 07:35 Tom, nejlepší přítel 12/26 [i] 08:00 U nás na farmě 17/26 [i] 08:15 Vánoční koleda [i] 09:30 Spoluhráči [i] 10:30 Zvoník u Matky Boží [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:00 Postřehy odjinud [i] 13:10 Dobrá rada nad zlato [i] 13:40 Styl [i] 14:05 Pět dní 4/5 [i] 15:10 Rozum a cit [i] 17:25 Silvestrovské překvapení [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Divnopis - Příštpo [i] 18:10 Psí život [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:10 Arthur a Minimojové [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Ukradené Vánoce Tima Burtona [i] 00:30 Buřič Jejího Veličenstva [i] 02:05 Manéž Bolka Polívky [i] 03:20 Recitál skupiny Nezmaři [i] 03:50 Zahrada [i] 04:30 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 05:25 Putování starými cestami [i] 05:55 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 06:10 U nás v Evropě [i] 06:15 Československý filmový týdeník [i] 06:30 Správy STV 06:50 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 06:55 Mefistův rytíř [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Švejkova budějovická anabáze [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:50 ...a tuhle znáte? [i] 10:20 Úsměvy Viktora Polesného [i] 11:00 Osudy hvězd [i] 11:20 Haf! 40/62 [i] 11:50 Pětka v Pomeranči [i] 12:40 Game Page [i] 13:00 Sabotáž [i] 13:30 Po stopách starých rabínů [i] 14:00 Interpol: Live [i] 15:00 Kinobox [i] 15:30 Továrna na peníze [i] 16:25 Kamera na cestách: Národní park v Nigeru [i] 17:20 V roli predátora 1/2 [i] 18:10 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Vánoce s Josefem Sukem a Sukovým komorním orchestrem ve skladbách Antonína Dvořáka. [i] 19:30 Haf! 40/62 [i] 20:00 Marián Vojtko a přátelé [i] 21:10 Most mezi kýčem a mystikou [i] 21:50 Divadlo žije! [i] 22:20 Artmix [i] 23:15 Noc s Andělem [i] 00:55 Bill Frisell [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:50 Na plný pecky [i] 03:25 ČT Live - Javory [i] 04:25 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:45 Novashopping 06:15 Kamarádi z lesa 52 [i] 06:30 Senzační Spiderman 14 [i] 06:55 Lumpíci v divočině [i] 08:15 Zvířátka v pohodě 6 [i] 08:35 Na výpravě s Jeffem Corwinem 4 [i] 09:25 Eso [i] 10:30 Sněhová kalamita [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:20 Hrbáč [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:35 Petr Pan [i] 16:25 Klub odložených žen [i] 18:10 Za trnkovým keřem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zlaté oko [i] 22:20 40 dnů a 40 nocí [i] 23:55 Síť [i] 01:50 Mesiáš 3: Slib 2/2 [i] 03:20 Novashopping 04:40 Lenssen & spol. IV 147, 148 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Samuraj Jack I 12 [i] 07:00 Země dinosaurů 7 [i] 07:25 Tom a Jerry 38 [i] 07:35 Freddie 18 [i] 08:00 EURO 2008 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:20 Nezlobte dědečka [i] 10:35 Dostavník [i] 12:35 Zámotek [i] 14:40 Pošli to dál [i] 16:50 Twister [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:05 Seznamte se, Joe Black [i] 00:15 Stopařův průvodce po Galaxii [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Dvojí nasazení 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Biliárd [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Severská kombinace [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:15 Severská kombinace [i] 14:30 Severská kombinace [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Krasobruslení [i] 00:30 Tanec [i] 01:30 Watts [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 10:00 Sladká láska [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 14:00 Přítel pod stromečkem [i] 16:00 Cesta za Vánocemi [i] 18:00 Život v divočině 10/13 [i] 19:00 Život v divočině 11/13 [i] 20:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 22:00 Detektiv Monroe [i] 00:00 Shania [i] 02:00 Detektiv Monroe [i] 04:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Kašmír a Ladak 3/4 [i] 05:30 Kašmír a Ladak 4/4 [i] 06:00 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 1/2 [i] 07:00 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 2/2 [i] 08:00 Velikonoční ostrov - neobjasněná záhada [i] 09:00 Limity měst 9/13 [i] 09:15 Zázračná planeta 1/6 [i] 10:20 Zázračná planeta 2/6 [i] 11:20 Tuningmánie 13/14 [i] 11:50 Tuningmánie 14/14 [i] 12:20 Lidé a místa na Zemi 20/21 [i] 12:35 Na úvěr 23/26 [i] 13:05 Na úvěr 24/26 [i] 13:35 Svět na talíři 4/5 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 15/26 [i] 15:35 Místo v divočině 1/2 [i] 16:35 Limity měst 9/13 [i] 16:55 Jamieho drůbeží hostina [i] 17:55 Alex [i] 18:55 Nevyslyšená varování 8/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 9/23 [i] 20:00 Znovuobjevitelé 10/23 [i] 20:30 Miliardové katastrofy 4/5 [i] 21:30 Boj o život 2/6 [i] 22:35 Pravda, povinnost, udatnost 4/10 [i] 23:35 Most přes Golden Gate [i] 00:35 Hlavní města Tichomoří 10/12 [i] 01:35 Hlavní města Tichomoří 11/12 [i] 02:35 Hlavní města Tichomoří 12/12 [i] 03:35 Křižníky císaře Viléma 2/2 [i] 04:40 Limity měst 3/13 [i] 04:55 Alex [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Stěhování pana McAllistera [i] 07:30 Hvězdy padají na Henriettu [i] 09:15 Evropské filmové ceny 2008 [i] 10:50 Létající Skot [i] 12:30 Kdekoli, jen ne tady [i] 14:20 Superman: Soudný den [i] 15:35 Marie [i] 17:00 Jaký otec, taková dcera [i] 18:25 Flicka [i] 20:00 Dva týdny [i] 21:35 Poslední skotský král [i] 23:35 Lookout [i] 01:10 Voják [i] 02:40 Poslední den na obzoru [i] 04:15 Polibek smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Most do země Terabithia [i] 09:35 Casino Royale [i] 11:55 Bloudící duše [i] 13:45 Nejlepší obchodníci [i] 15:25 Zbožňuju prachy! [i] 16:50 Deník [i] 18:20 Překonat sám tisíce mil [i] 20:05 Noční hlídka [i] 22:00 Řím II : Žádný Bůh nezastaví hladového člověka 9 [i] 23:00 Bezstarostně [i] 00:30 Velký maturitní mejdan [i] 01:55 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 03:20 Smrt s lidskou tváří [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.