Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:30 Strážca kníh [i] 07:40 Krásna Varvara [i] 09:05 Jumanji [i] 10:50 Santa Claus sa žení! [i] 12:20 Filmový darček [i] 13:55 Princezná z mlyna 2 [i] 15:50 Asterix a Vikingovia [i] 17:20 S tebou ma baví svet [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Mrázik [i] 21:25 Ružový panter [i] 23:05 Vojna gangov [i] 01:00 Equilibrium [i] 02:50 Braček, kde si? [i] 04:40 Toy Story: Boj hračiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly body sekundy [i] 05:20 Taký bol ... [i] 05:50 Šťastné a veselé Vianoce [i] 07:15 Krajina zvierat [i] 07:20 Káčerovo: Tajomstvo stratenej lampy [i] 08:35 Ďuro-Truľo [i] 09:40 Odvážne srdce [i] 11:15 Úsmev ako dar [i] 12:40 Dieťa menom Ježiš 2/2 [i] 14:25 Pán a hvezdár [i] 15:35 Skutočný príbeh: Veď ma ďalej, cesta moja [i] 17:10 Taký bol ... [i] 17:40 Ženský zákon [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:25 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Johnny English [i] 21:40 Rok s Luciou Bílou [i] 22:45 Cesta zatratenia [i] 00:40 Najlepšie priateľky [i] 02:10 Clifford [i] 03:40 Krok vpred [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Sharpe II. 3/3 [i] 08:05 Živá panoráma [i] 08:40 Ježiš -kráľovstvo bez hraníc [i] 10:10 Turandot [i] 11:10 Príbeh veľkej lásky [i] 11:40 Dobrá novina [i] 12:05 Organista Vinco Patrnčiak [i] 12:45 Germáni 4/4 [i] 13:15 Keď sa Kristus narodil [i] 13:45 Zďaleka ideme,novinu nesieme [i] 14:25 Pravda o dinosauroch 2/2 [i] 15:15 Koledníci,vinšovníci,poďte k nám [i] 15:40 Poštár Lábus 3/3 [i] 16:10 Vianočné impresie [i] 16:35 Keď báčik z Chochoľova umrie [i] 17:30 Vianočné čaro 5/6 [i] 18:00 V slovenskom Betleheme [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 20:00 Ako divé husi 3/3 [i] 20:55 Dnes večer hrám ja [i] 21:55 GEN.sk [i] 22:15 Mosty Gesharim 2008 [i] 23:25 Dobrá správa [i] 23:55 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy STV [i] 00:40 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Svalnatý Santa [i] 07:55 Nebezpečná rýchlosť [i] 10:00 "Vesničko má středisková" [i] 11:45 Horúce strely 2 [i] 13:20 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 15:30 Detektívi z Hollywoodu [i] 17:30 Jánošík I. [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Smrtonosná pasca 3 [i] 22:25 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 00:45 Detektívi z Hollywoodu [i] 02:35 Zelený svet [i] 04:45 Veža hrôzy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:00 Dallas 254,255 [i] 09:40 Muž, ktorému tečie do topánok [i] 11:10 Vianočný klub výhercov [i] 13:45 Ukradnutý zázrak [i] 15:20 Životný príbeh Natalie Woodovej 1,2/2 [i] 18:15 Smer východ [i] 20:00 Gašparko [i] 21:45 KOndoMÉDIA [i] 23:10 Dobrodružstvá rabína Jakoba [i] 00:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Husovické Betlém [i] 06:05 Vděčná zvířátka [i] 06:35 Pohádka bez konce [i] 07:05 Zbojníci 13/13 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Princezna ze mlejna II. [i] 11:30 Dvanáct měsíčků [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Šťastné a veselé [i] 12:40 O bojácném Floriánkovi [i] 13:55 Naše dítě gorila [i] 15:30 Velká policejní pohádka [i] 16:05 C. a k. polní maršálek [i] 17:35 Kája a Zabi [i] 18:35 Vonička [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 MAHARAL - Tajemství talismanu [i] 21:50 Kid [i] 23:30 Sex ve městě III 5/18 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Losování Euromiliony 00:10 Sbohem lásko [i] 01:45 Salón Cimrman aneb Šťastné a veselé Cimrmánoce [i] 02:30 Všechnopárty [i] 03:10 Jak se žije Horské službě podle [i] 03:25 C. a k. polní maršálek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Správy STV 05:45 Psí život [i] 06:10 Zpívání na Petrově [i] 06:50 Hrátky s čertem [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nohama na rovníku, hlavou v nebi [i] 10:05 Světlo Vánoc [i] 10:50 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 11:30 Oslava Vánoc [i] 12:00 Neodolatelná [i] 13:30 Film o filmu MAHARAL - Tajemství talismanu [i] 13:45 Vánoce v Ypsilonce [i] 14:35 Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem 2008 [i] 15:25 Vánoční koncert Karla Gotta [i] 16:30 Vrba nejen k naslouchání [i] 17:25 Tři mušketýři 2/2 [i] 19:00 Spirituál bílého muže 2/2 [i] 20:00 Magdalena [i] 20:55 Magdalena Kožená zpívá Bacha [i] 21:55 Kardinál Josef Beran [i] 22:55 Malá vánoční hvězda [i] 23:25 Gorodok 11/20 [i] 23:45 To nejlepší z jubilejního roku 2008 [i] 00:40 Když čerti nosí štěstí [i] 01:35 Povídky malostranské [i] 02:55 Rolando Villazón v Praze [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 05:55 Novashopping 06:30 Vzdálené výpravy za divočinou [i] 07:15 Senzační Spiderman 13 [i] 07:40 Spongebob v kalhotách [i] 09:05 Princezna ze mlejna II 5 [i] 09:35 Honza málem králem [i] 11:05 Nebojsa [i] 12:30 Dívka na koštěti [i] 13:55 První rytíř [i] 16:10 Pekařův císař [i] 17:20 Na pytlácké stezce [i] 18:35 Ulice 1129, 1130 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Deník princezny 2: Královské povinnosti [i] 22:00 Poslání [i] 23:30 Poldovi v patách [i] 01:20 Mesiáš 3: Slib 1/2 [i] 02:45 Novashopping 03:20 Griffinovic Vánoce [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:40 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 07:05 Velký závod II [i] 09:00 Halloweenská střední [i] 10:30 Prstýnek [i] 12:10 Rolničky, kam se podíváš [i] 13:50 Král Drozdí brada [i] 15:35 Žhavá sedla [i] 17:20 Hotel Modrá hvězda [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Doba ledová [i] 21:25 Příliš dlouhé zásnuby [i] 23:50 Věc [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Vánoční punč [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Biliárd [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Watts [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Timbersports [i] 19:30 Timbersports [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Poker [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Divoká srdce [i] 08:00 Kouzlo obyčejného života [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 11:00 Cesta za Vánocemi [i] 13:00 Dotek anděla II 8 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 15:00 Kouzlo obyčejného života [i] 17:00 Dotek anděla II 8 [i] 18:00 Na jeden večer [i] 20:00 Foylova válka III 2/4 [i] 22:00 Shania [i] 00:00 Záhadná smrt Niny Chereauové [i] 02:00 Na jeden večer [i] 04:00 Divoká srdce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 05:30 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 06:00 Pravá tvář Santa Klause [i] 07:00 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 07:55 Limity měst 5/13 [i] 08:10 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 08:40 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 09:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 10:05 Nigel Marven a tučňáci [i] 11:00 Nigel Marven kontra nosorožec [i] 12:00 Globální kmen 3/3 [i] 12:30 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 13:00 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 13:30 Příběh o Indii 5/6 [i] 14:35 Příběh o Indii 6/6 [i] 15:40 Nová metoda léčby 1/2 [i] 16:50 Nová metoda léčby 2/2 [i] 17:55 První pomoc [i] 19:00 No co, jsem malý [i] 20:00 Limity měst 9/13 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 20/21 [i] 20:30 Planeta Země - rok 2100 [i] 21:35 Válka spermií [i] 22:30 Jet set 5/6 [i] 22:55 Jet set 6/6 [i] 23:25 Ženy JFK - odhalené skandály [i] 00:30 Lidé a místa na Zemi 20/21 [i] 00:45 První pomoc [i] 01:50 Pamela Churchilová-Harrimanová [i] 02:50 Jet set 5/6 [i] 03:20 Jet set 6/6 [i] 03:50 Ženy JFK - odhalené skandály [i] 04:50 Lidé a místa na Zemi 20/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 V křesle režiséra [i] 07:50 Po hlavě [i] 09:55 Divoké vlny [i] 11:20 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 13:25 Citové pouto [i] 15:05 Miss Potter [i] 16:35 Už jsme doma? [i] 18:05 Postrach Dennis o Vánocích [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 1 [i] 20:00 Strážce [i] 21:45 Satan přichází [i] 23:30 Krvavá laguna [i] 01:00 Na stojáka 51 [i] 01:30 Mstitel [i] 03:00 Statečné srdce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Pomoc, děti se vracejí! [i] 11:35 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 12:50 Rodinný chaos [i] 14:20 Déja Vu [i] 16:25 Most do země Terabithia [i] 18:00 Casino Royale [i] 20:20 Kdo je tady ředitel? [i] 22:00 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 23:25 Města plná sexu II. 6 [i] 00:20 Jasný terč [i] 02:05 Jediná dlouhá noc [i] 03:30 Portrét šílenství [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.