Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:30 Strážca kníh [i] 07:40 Krásna Varvara [i] 09:05 Jumanji [i] 10:50 Santa Claus sa žení! [i] 12:20 Filmový darček [i] 13:55 Princezná z mlyna 2 [i] 15:50 Asterix a Vikingovia [i] 17:20 S tebou ma baví svet [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Mrázik [i] 21:25 Ružový panter [i] 23:05 Vojna gangov [i] 01:00 Equilibrium [i] 02:50 Braček, kde si? [i] 04:40 Toy Story: Boj hračiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly body sekundy [i] 05:20 Taký bol ... [i] 05:50 Šťastné a veselé Vianoce [i] 07:15 Krajina zvierat [i] 07:20 Káčerovo: Tajomstvo stratenej lampy [i] 08:35 Ďuro-Truľo [i] 09:40 Odvážne srdce [i] 11:15 Úsmev ako dar [i] 12:40 Dieťa menom Ježiš 2/2 [i] 14:25 Pán a hvezdár [i] 15:35 Skutočný príbeh: Veď ma ďalej, cesta moja [i] 17:10 Taký bol ... [i] 17:40 Ženský zákon [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:25 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Johnny English [i] 21:40 Rok s Luciou Bílou [i] 22:45 Cesta zatratenia [i] 00:40 Najlepšie priateľky [i] 02:10 Clifford [i] 03:40 Krok vpred [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Sharpe II. 3/3 [i] 08:05 Živá panoráma [i] 08:40 Ježiš -kráľovstvo bez hraníc [i] 10:10 Turandot [i] 11:10 Príbeh veľkej lásky [i] 11:40 Dobrá novina [i] 12:05 Organista Vinco Patrnčiak [i] 12:45 Germáni 4/4 [i] 13:15 Keď sa Kristus narodil [i] 13:45 Zďaleka ideme,novinu nesieme [i] 14:25 Pravda o dinosauroch 2/2 [i] 15:15 Koledníci,vinšovníci,poďte k nám [i] 15:40 Poštár Lábus 3/3 [i] 16:10 Vianočné impresie [i] 16:35 Keď báčik z Chochoľova umrie [i] 17:30 Vianočné čaro 5/6 [i] 18:00 V slovenskom Betleheme [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 20:00 Ako divé husi 3/3 [i] 20:55 Dnes večer hrám ja [i] 21:55 GEN.sk [i] 22:15 Mosty Gesharim 2008 [i] 23:25 Dobrá správa [i] 23:55 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy STV [i] 00:40 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Svalnatý Santa [i] 07:55 Nebezpečná rýchlosť [i] 10:00 "Vesničko má středisková" [i] 11:45 Horúce strely 2 [i] 13:20 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 15:30 Detektívi z Hollywoodu [i] 17:30 Jánošík I. [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Smrtonosná pasca 3 [i] 22:25 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 00:45 Detektívi z Hollywoodu [i] 02:35 Zelený svet [i] 04:45 Veža hrôzy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:00 Dallas 254,255 [i] 09:40 Muž, ktorému tečie do topánok [i] 11:10 Vianočný klub výhercov [i] 13:45 Ukradnutý zázrak [i] 15:20 Životný príbeh Natalie Woodovej 1,2/2 [i] 18:15 Smer východ [i] 20:00 Gašparko [i] 21:45 KOndoMÉDIA [i] 23:10 Dobrodružstvá rabína Jakoba [i] 00:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Husovické Betlém [i] 06:05 Vděčná zvířátka [i] 06:35 Pohádka bez konce [i] 07:05 Zbojníci 13/13 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Princezna ze mlejna II. [i] 11:30 Dvanáct měsíčků [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Šťastné a veselé [i] 12:40 O bojácném Floriánkovi [i] 13:55 Naše dítě gorila [i] 15:30 Velká policejní pohádka [i] 16:05 C. a k. polní maršálek [i] 17:35 Kája a Zabi [i] 18:35 Vonička [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 MAHARAL - Tajemství talismanu [i] 21:50 Kid [i] 23:30 Sex ve městě III 5/18 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Losování Euromiliony 00:10 Sbohem lásko [i] 01:45 Salón Cimrman aneb Šťastné a veselé Cimrmánoce [i] 02:30 Všechnopárty [i] 03:10 Jak se žije Horské službě podle [i] 03:25 C. a k. polní maršálek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Správy STV 05:45 Psí život [i] 06:10 Zpívání na Petrově [i] 06:50 Hrátky s čertem [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nohama na rovníku, hlavou v nebi [i] 10:05 Světlo Vánoc [i] 10:50 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 11:30 Oslava Vánoc [i] 12:00 Neodolatelná [i] 13:30 Film o filmu MAHARAL - Tajemství talismanu [i] 13:45 Vánoce v Ypsilonce [i] 14:35 Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem 2008 [i] 15:25 Vánoční koncert Karla Gotta [i] 16:30 Vrba nejen k naslouchání [i] 17:25 Tři mušketýři 2/2 [i] 19:00 Spirituál bílého muže 2/2 [i] 20:00 Magdalena [i] 20:55 Magdalena Kožená zpívá Bacha [i] 21:55 Kardinál Josef Beran [i] 22:55 Malá vánoční hvězda [i] 23:25 Gorodok 11/20 [i] 23:45 To nejlepší z jubilejního roku 2008 [i] 00:40 Když čerti nosí štěstí [i] 01:35 Povídky malostranské [i] 02:55 Rolando Villazón v Praze [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 05:55 Novashopping 06:30 Vzdálené výpravy za divočinou [i] 07:15 Senzační Spiderman 13 [i] 07:40 Spongebob v kalhotách [i] 09:05 Princezna ze mlejna II 5 [i] 09:35 Honza málem králem [i] 11:05 Nebojsa [i] 12:30 Dívka na koštěti [i] 13:55 První rytíř [i] 16:10 Pekařův císař [i] 17:20 Na pytlácké stezce [i] 18:35 Ulice 1129, 1130 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Deník princezny 2: Královské povinnosti [i] 22:00 Poslání [i] 23:30 Poldovi v patách [i] 01:20 Mesiáš 3: Slib 1/2 [i] 02:45 Novashopping 03:20 Griffinovic Vánoce [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:40 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 07:05 Velký závod II [i] 09:00 Halloweenská střední [i] 10:30 Prstýnek [i] 12:10 Rolničky, kam se podíváš [i] 13:50 Král Drozdí brada [i] 15:35 Žhavá sedla [i] 17:20 Hotel Modrá hvězda [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Doba ledová [i] 21:25 Příliš dlouhé zásnuby [i] 23:50 Věc [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Vánoční punč [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Biliárd [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Watts [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Timbersports [i] 19:30 Timbersports [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Poker [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Divoká srdce [i] 08:00 Kouzlo obyčejného života [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 11:00 Cesta za Vánocemi [i] 13:00 Dotek anděla II 8 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 9 [i] 15:00 Kouzlo obyčejného života [i] 17:00 Dotek anděla II 8 [i] 18:00 Na jeden večer [i] 20:00 Foylova válka III 2/4 [i] 22:00 Shania [i] 00:00 Záhadná smrt Niny Chereauové [i] 02:00 Na jeden večer [i] 04:00 Divoká srdce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 05:30 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 06:00 Pravá tvář Santa Klause [i] 07:00 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 07:55 Limity měst 5/13 [i] 08:10 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 08:40 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 09:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 10:05 Nigel Marven a tučňáci [i] 11:00 Nigel Marven kontra nosorožec [i] 12:00 Globální kmen 3/3 [i] 12:30 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 13:00 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 13:30 Příběh o Indii 5/6 [i] 14:35 Příběh o Indii 6/6 [i] 15:40 Nová metoda léčby 1/2 [i] 16:50 Nová metoda léčby 2/2 [i] 17:55 První pomoc [i] 19:00 No co, jsem malý [i] 20:00 Limity měst 9/13 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 20/21 [i] 20:30 Planeta Země - rok 2100 [i] 21:35 Válka spermií [i] 22:30 Jet set 5/6 [i] 22:55 Jet set 6/6 [i] 23:25 Ženy JFK - odhalené skandály [i] 00:30 Lidé a místa na Zemi 20/21 [i] 00:45 První pomoc [i] 01:50 Pamela Churchilová-Harrimanová [i] 02:50 Jet set 5/6 [i] 03:20 Jet set 6/6 [i] 03:50 Ženy JFK - odhalené skandály [i] 04:50 Lidé a místa na Zemi 20/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 V křesle režiséra [i] 07:50 Po hlavě [i] 09:55 Divoké vlny [i] 11:20 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 13:25 Citové pouto [i] 15:05 Miss Potter [i] 16:35 Už jsme doma? [i] 18:05 Postrach Dennis o Vánocích [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 1 [i] 20:00 Strážce [i] 21:45 Satan přichází [i] 23:30 Krvavá laguna [i] 01:00 Na stojáka 51 [i] 01:30 Mstitel [i] 03:00 Statečné srdce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Pomoc, děti se vracejí! [i] 11:35 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 12:50 Rodinný chaos [i] 14:20 Déja Vu [i] 16:25 Most do země Terabithia [i] 18:00 Casino Royale [i] 20:20 Kdo je tady ředitel? [i] 22:00 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 23:25 Města plná sexu II. 6 [i] 00:20 Jasný terč [i] 02:05 Jediná dlouhá noc [i] 03:30 Portrét šílenství [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real iba remizoval s Bilbaom, bod zachránil Ronaldo v 87. minúte
Na archívnej snímke futbalista Realu Madrid Isco so spoluhráčmi.

NHL: Sharks zdolali Anaheim aj vo štvrtom zápase, postúpili do 2. kola
Hokejisti San Jose Sharks sú po Vegas Golden Knights druhým postupujúcim tímom do 2. kola play off NHL.

Eintracht Frankfurt postúpil do finále Nemeckého pohára
Hráč Frankfurtu Jonathan de Guzman (vpravo) v súboji s Amineom Haritom zo Schalke vo futbalovom zápase semifinále Nemeckého pohára FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt v Gelsenkirchene 18. apríla 2018.

NBA: Houston zvíťazil nad Minnesotou a v sérii vedie už 2:0 na zápasy
Basketbalisti Houstonu Rockets zdolali v noci na štvrtok v druhom stretnutí 1. kola play off NBA na domácej palubovke Minnesotu Timberwolves.

Aktuálne správy

Dnes má meno Jela, stupňov bude veľa
Na snímke žena a muž bežia popri brehu rieky Mohan pri východe slnka v nemeckom Frankfurte nad Mohanom.

Slovenská stážistka v Bundestagu: Učíme sa ako zlepšiť procesy v SR
Plenárne zasadnutie nemeckého parlamentu Bundestag v Berlíne. Archívna snímka.

Pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu muža, ktorý sexuálne zneužíval dievča
Cyperská pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu duchovného pre sexuálne zneužívanie dievčaťa, ktoré mal v pestúnskej starostlivosti, keď bolo malým dieťaťom. Informoval o tom v stredu biskup ...

V Bratislavskom kraji vlani opäť pribudlo bytov
Na území Bratislavského kraja stavbári vlani dokončili 5637 bytov, o 1089 viac ako v predchádzajúcom roku (index 123,9) a všetky v súkromnom vlastníctve, informoval ...

Vodohospodári: Kapacita starého koryta Dunaja nemusí byť dostatočná
Na starom koryte Dunaja sa bez odbornej diskusie a v tichosti pripravuje zámer na prehradenie starého koryta Dunaja vodnými dielami. Tvrdia to vodáci, ochranári i niektorí komunálni politici. Poukazujú pritom aj na čerstvý výrub ...

Rezort obrany dostal od USA ponuku na modernizáciu leteckých základní
Letisko Sliač. Ilustračná snímka.

Komik Ľubomír Lipský miloval jazz, nakoniec sa rozhodol pre herectvo
V roku 1923 sa narodil český herec LUBOMÍR LIPSKÝ.

Do kín vstupuje Pepík, v úlohe večného outsidera uvidíme M. Suchánka
Na snímke herec Michal Suchánek


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.