TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:40 Zajac Bugs a ufrflaný káčer [i] 07:30 Finist - jasný sokol [i] 08:45 Olsen Twins: Na to treba dvoch [i] 10:25 Ľadové ostrie [i] 12:10 VIANOČNÉ PREKVAPENIE [i] 13:45 Princezná z mlyna [i] 15:35 Ten chlapec je postrach 2 [i] 17:15 Ako dostať otecka do polepšovne [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Perinbaba [i] 21:40 Kliatba bratov Grimmovcov [i] 23:45 Alfie [i] 01:40 Zviera [i] 03:15 Max, Katrin a Vianoce so psom [i] 04:45 Grinch [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Macko Pú a Heffalump [i] 07:10 Krajina zvierat [i] 07:15 Dvanásť vianočných psov [i] 09:00 Polepetko [i] 10:05 Železný Will [i] 11:55 Vianočné požehnanie Urbi et Orbi [i] 12:40 Dieťa menom Ježiš 1/2 [i] 14:20 Z pekla štěstí II [i] 16:05 Beethoven 2 [i] 17:35 Taký bol ... [i] 18:05 Rysavá jalovica [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:25 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Láska nebeská [i] 22:25 Kazateľova žena [i] 00:30 Štastný príbeh [i] 02:10 Vianočná koleda [i] 03:25 Jazero [i] 04:50 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy STV [i] 06:45 Sharpe II. 2/3 [i] 08:30 Živá panoráma [i] 09:00 Slávnostné služby Božie na 1. sviatok vianočný [i] 10:30 Cengot zvoncov ako koleda [i] 10:50 Havran [i] 11:45 Vianoce na Liptove [i] 12:10 Kalendár zvykov [i] 12:50 Germáni 3/4 [i] 13:20 Vinšovníci tety Katky [i] 13:50 Rozprávanie stromov [i] 14:05 Klenotnica [i] 14:45 Pravda o dinosauroch 1/2 [i] 15:35 Tanec modrých anjelov [i] 16:00 Poštár Lábus 2/3 [i] 16:30 Škriatok [i] 17:35 Vianočné čaro 4/6 [i] 18:00 Rozprávka Vianoc [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Sviatočné slovo na 1. sviatok vianočný [i] 19:55 Chvíľka poézie [i] 20:05 Ako divé husi 2/3 [i] 21:00 Dnes večer hrám ja [i] 22:30 Benefícium [i] 23:30 Nočný filmový klub [i] 01:10 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:45 Zázrak na 34. ulici [i] 08:45 Shrek 2 [i] 10:35 Môj sused zabijak [i] 12:25 Stratený poklad [i] 14:00 Horúce strely [i] 15:40 Srdcia na prenájom [i] 17:20 Jánošík II [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 22:15 Nebezpečná rýchlosť [i] 00:30 Noc diamantov [i] 02:15 Bojovníci medzi nebom a zemou [i] 04:10 Panelák [i] 04:40 Volajte ma Santa Claus [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:35 Dallas 252,253 [i] 10:10 Vianočný návštevník [i] 11:35 Vianočný klub výhercov [i] 13:35 Hotel snov: Zaľúbiť sa na Mauríciu [i] 15:00 Kráľovná Alžbeta I. 1,2/2 [i] 18:25 Čakaj nehybne [i] 20:00 Túlavý anjel [i] 21:25 Muž, ktorému tečie do topánok [i] 23:00 Kráľovná Alžbeta I. 1,2/2 [i] 02:15 Čakaj nehybne [i] 03:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hledání ztraceného času [i] 05:20 Loutky Tomáše Dvořáka [i] 06:15 Strom pohádek [i] 06:50 Šikulové [i] 07:05 Zbojníci 12/13 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Princezna ze mlejna [i] 11:25 Zpívánky [i] 11:30 Sáňky rohačky [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:45 Zprávy [i] 13:00 Nebe a Vincek [i] 14:00 Delfíni [i] 14:50 Velká kočičí pohádka [i] 15:30 Hrátky s čertem [i] 17:10 Radostné Vánoce [i] 17:40 O bílé paní [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Anděl Páně [i] 21:40 Pretty Woman [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Stopy ve sněhu [i] 01:40 Z Divadélka pod věží [i] 02:35 Sardinky, aneb život jedné rodinky [i] 03:50 Taxík [i] 04:20 Šťastné a veselé [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:25 Správy STV 05:35 Ta naša kapela [i] 06:05 Po stopách hvězd [i] 06:30 Kuchařská pohotovost [i] 07:00 Lelíček ve službách Sherlocka [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přišli jsme k vám na koledu [i] 09:40 Svatá noc [i] 10:00 Boží hod vánoční [i] 11:00 Kavárnička dříve narozených [i] 11:50 Vánoční posezení u muziky [i] 12:20 Legenda o Vánocích [i] 13:40 Hra pro tři [i] 14:45 Do Paříže nejen za Prodankou [i] 15:40 Hry velkých rekordů i očekávání [i] 17:15 Tři mušketýři 1/2 [i] 18:55 Jingle bells [i] 19:00 Spirituál bílého muže 1/2 [i] 20:00 Karel Čapek a jeho obyčejný svět [i] 21:00 Čajkovskij Gala [i] 22:35 Jaroslav Ježek [i] 23:35 Československý filmový týdeník [i] 23:45 Concerto Bohemia 2008 [i] 01:50 Povídky malostranské [i] 02:50 J. S. Bach: Vánoční oratorium [i] 04:15 Skleněná poezie Vánoc [i] 04:20 Domácí štěstí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:45 Novashopping 06:20 Kroniky divočiny [i] 06:45 Království surikat II 12 [i] 07:10 Jimmy Neutron [i] 08:30 Princezna ze mlejna II 4 [i] 09:00 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 10:45 Třetí princ [i] 12:10 Jak se budí princezny [i] 13:40 Hrabě Monte Christo [i] 15:55 Císařův pekař [i] 17:15 Pod Jezevčí skálou [i] 18:35 Ulice 1127, 1128 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Moje krásná čarodějka [i] 21:50 Match Point: Hra osudu [i] 00:00 Red Rock West [i] 01:40 Ďábelský Santa [i] 02:55 Novashopping 03:25 Dítě medúzy 2/2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Nerovný zápas [i] 08:35 Městečko Halloween [i] 10:05 Jack Frost [i] 11:55 Trable prcka Binka [i] 13:45 Falešný princ [i] 15:30 Aljaška [i] 17:30 Dařbuján a Pandrhola [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 34 [i] 21:05 Se slovníkem v posteli [i] 23:05 Ještě blbější [i] 00:50 Královny muzikálů [i] 01:50 Volejte Věštce 03:35 Jak se staví sen [i] 04:15 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Watts [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Watts [i] 20:30 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Tenkrát a dnes [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 11:00 Vánoční pohlednice [i] 13:00 Dotek anděla II 7 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 15:00 Tenkrát a dnes [i] 17:00 Dotek anděla II 7 [i] 18:00 Vánoční pohlednice [i] 20:00 Život v divočině 13/13 [i] 21:00 Ochránce II 4/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 23:00 3 libry 3 [i] 00:00 Ochránce II 4/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 02:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem [i] 06:00 Singapur 1/2 [i] 06:35 Singapur 2/2 [i] 07:10 Delfíni záchranáři [i] 08:10 Za jídlem přes ulici 7/10 [i] 08:40 Za jídlem přes ulici 8/10 [i] 09:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3/5 [i] 10:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 11:00 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 12:00 Globální kmen 2/3 [i] 12:30 Za jídlem přes ulici 7/10 [i] 13:00 Za jídlem přes ulici 8/10 [i] 13:30 Příběh o Indii 3/6 [i] 14:35 Příběh o Indii 4/6 [i] 15:40 Za hranice lidských možností 1/3 [i] 16:45 Za hranice lidských možností 2/3 [i] 17:50 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 18:55 Sen z Bronxu [i] 20:00 Limity měst 5/13 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 19/21 [i] 20:30 Hypochondři [i] 21:30 Pokusní králíci 7/8 [i] 22:00 Pokusní králíci 8/8 [i] 22:30 Jet set 3/6 [i] 23:00 Jet set 4/6 [i] 23:30 Podsvětí amerických měst 4/4 [i] 00:30 Lidé a místa na Zemi 19/21 [i] 00:45 Hypochondři [i] 01:45 Concorde - sen o nadzvukovém létání [i] 02:50 Jet set 3/6 [i] 03:20 Jet set 4/6 [i] 03:50 Podsvětí amerických měst 4/4 [i] 04:50 Lidé a místa na Zemi 19/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příběh zrození [i] 07:40 Malí rošťáci [i] 09:10 V tom domě straší! [i] 10:40 Malý zrádce [i] 12:10 Jste zralí na lásku? [i] 13:40 Řetězová reakce [i] 15:25 Někdo jiný [i] 16:40 Ďábel nosí Pradu [i] 18:30 Genesis - koncert v Římě [i] 20:00 Ježíš je normální [i] 21:10 Číslo 23 [i] 22:45 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 00:40 Na stojáka 50 [i] 01:10 Hory mají oči [i] 02:55 Účastníci kongresu [i] 04:35 Nezkrotná Dee Dee [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Christina Aquilera: Back to basics [i] 11:05 V jednom kole [i] 12:40 Robinsonovi [i] 14:15 Vražda je tak snadná [i] 15:45 Velký [i] 17:30 Tsunami: Následky 1 [i] 19:05 Tsunami: Následky 2 [i] 20:35 Nula od Nuly pojde [i] 22:00 Chlapi z karavanů [i] 23:35 Poslední smích [i] 01:05 Hoši z Chuecatown [i] 02:40 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Libor Hudáček vysvetlil svoje slová po zápase s Britmi, neodmieta systém trénera Ramsayho
Útočník slovenskej hokejovej reprezentácie Libor Hudáček uviedol na správnu mieru svoje slová po sobotňajšom víťaznom zápase v košickej Steel aréne s Veľkou Britániou (7:1) v A-skupine na 83. ...

Ľad v Steel Aréne trpí na záťaž, Koch: Najmä večer je už mäkší
Na snímke ľadová plocha v Steel aréne 6. mája 2019.

Osaková na čele rebríčka WTA, Cibulková 35., Kužmová 46.
Na archívnej snímke Naomi Osaková.

Video: Schwartz sa blysol hetrikom a Binnington shutoutom, St. Louis je krok od finále NHL
Hokejisti St. Louis sa presvedčivým víťazstvom 5:0 na ľade San Jose výrazne priblížili k finále bojov o Stanleyho pohár. Stav finálovej série play-off Západnej konferencie je 3:2 na ...

Aktuálne správy

Dnes nás čaká upršaný deň, no teploty nízke nebudú
Počasie u nás ovplyvňuje tlaková níž. Dnes bude polooblačno až oblačno a prehánky alebo búrky. Teploty dosiahnu 17 až 22 stupňov C.

Pavol R. je obvinený z objednania vraždy Volzovej, čoskoro začína pojednávanie o jeho osude
Vo štvrtok sa začína v bratislavskom Ústave na výkon väzby a trestu odňatia slobody pojednávanie s exministrom hospodárstva a bývalým riaditeľom TV Markíza Pavlom R.. Ten čelí ...

Vlaky do Banskej Štiavnice nahradia tento týždeň autobusy
Ilustračná snímka.

Začína sa obdobie ústnych maturít, absolvuje ich okolo 43.000 žiakov
Ilustračná snímka.

Vodiči sa v pondelok ráno zdržia na viacerých bratislavských úsekoch
Ilustračná snímka.

Stredoškoláci si vyskúšajú na UK vysokoškolské lavice
Na snímke pohľad na Vajanského nábrežie s budovou Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí v Bratislave.

Aktuálny a inšpiratívny Honoré de Balzac sa narodil pred 220 rokmi
Honoré de Balzac, daguerrotypie Louise-Augusta Bissona z roku 1842.

Veterán Woodstocku Joe Cocker by mal 75 rokov
Na archívnej snímke Joe Cocker.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.