Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:40 Zajac Bugs a ufrflaný káčer [i] 07:30 Finist - jasný sokol [i] 08:45 Olsen Twins: Na to treba dvoch [i] 10:25 Ľadové ostrie [i] 12:10 VIANOČNÉ PREKVAPENIE [i] 13:45 Princezná z mlyna [i] 15:35 Ten chlapec je postrach 2 [i] 17:15 Ako dostať otecka do polepšovne [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Perinbaba [i] 21:40 Kliatba bratov Grimmovcov [i] 23:45 Alfie [i] 01:40 Zviera [i] 03:15 Max, Katrin a Vianoce so psom [i] 04:45 Grinch [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Macko Pú a Heffalump [i] 07:10 Krajina zvierat [i] 07:15 Dvanásť vianočných psov [i] 09:00 Polepetko [i] 10:05 Železný Will [i] 11:55 Vianočné požehnanie Urbi et Orbi [i] 12:40 Dieťa menom Ježiš 1/2 [i] 14:20 Z pekla štěstí II [i] 16:05 Beethoven 2 [i] 17:35 Taký bol ... [i] 18:05 Rysavá jalovica [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:25 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:47 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Láska nebeská [i] 22:25 Kazateľova žena [i] 00:30 Štastný príbeh [i] 02:10 Vianočná koleda [i] 03:25 Jazero [i] 04:50 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy STV [i] 06:45 Sharpe II. 2/3 [i] 08:30 Živá panoráma [i] 09:00 Slávnostné služby Božie na 1. sviatok vianočný [i] 10:30 Cengot zvoncov ako koleda [i] 10:50 Havran [i] 11:45 Vianoce na Liptove [i] 12:10 Kalendár zvykov [i] 12:50 Germáni 3/4 [i] 13:20 Vinšovníci tety Katky [i] 13:50 Rozprávanie stromov [i] 14:05 Klenotnica [i] 14:45 Pravda o dinosauroch 1/2 [i] 15:35 Tanec modrých anjelov [i] 16:00 Poštár Lábus 2/3 [i] 16:30 Škriatok [i] 17:35 Vianočné čaro 4/6 [i] 18:00 Rozprávka Vianoc [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Sviatočné slovo na 1. sviatok vianočný [i] 19:55 Chvíľka poézie [i] 20:05 Ako divé husi 2/3 [i] 21:00 Dnes večer hrám ja [i] 22:30 Benefícium [i] 23:30 Nočný filmový klub [i] 01:10 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:45 Zázrak na 34. ulici [i] 08:45 Shrek 2 [i] 10:35 Môj sused zabijak [i] 12:25 Stratený poklad [i] 14:00 Horúce strely [i] 15:40 Srdcia na prenájom [i] 17:20 Jánošík II [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 22:15 Nebezpečná rýchlosť [i] 00:30 Noc diamantov [i] 02:15 Bojovníci medzi nebom a zemou [i] 04:10 Panelák [i] 04:40 Volajte ma Santa Claus [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:35 Dallas 252,253 [i] 10:10 Vianočný návštevník [i] 11:35 Vianočný klub výhercov [i] 13:35 Hotel snov: Zaľúbiť sa na Mauríciu [i] 15:00 Kráľovná Alžbeta I. 1,2/2 [i] 18:25 Čakaj nehybne [i] 20:00 Túlavý anjel [i] 21:25 Muž, ktorému tečie do topánok [i] 23:00 Kráľovná Alžbeta I. 1,2/2 [i] 02:15 Čakaj nehybne [i] 03:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hledání ztraceného času [i] 05:20 Loutky Tomáše Dvořáka [i] 06:15 Strom pohádek [i] 06:50 Šikulové [i] 07:05 Zbojníci 12/13 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Princezna ze mlejna [i] 11:25 Zpívánky [i] 11:30 Sáňky rohačky [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:45 Zprávy [i] 13:00 Nebe a Vincek [i] 14:00 Delfíni [i] 14:50 Velká kočičí pohádka [i] 15:30 Hrátky s čertem [i] 17:10 Radostné Vánoce [i] 17:40 O bílé paní [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Anděl Páně [i] 21:40 Pretty Woman [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Stopy ve sněhu [i] 01:40 Z Divadélka pod věží [i] 02:35 Sardinky, aneb život jedné rodinky [i] 03:50 Taxík [i] 04:20 Šťastné a veselé [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:25 Správy STV 05:35 Ta naša kapela [i] 06:05 Po stopách hvězd [i] 06:30 Kuchařská pohotovost [i] 07:00 Lelíček ve službách Sherlocka [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přišli jsme k vám na koledu [i] 09:40 Svatá noc [i] 10:00 Boží hod vánoční [i] 11:00 Kavárnička dříve narozených [i] 11:50 Vánoční posezení u muziky [i] 12:20 Legenda o Vánocích [i] 13:40 Hra pro tři [i] 14:45 Do Paříže nejen za Prodankou [i] 15:40 Hry velkých rekordů i očekávání [i] 17:15 Tři mušketýři 1/2 [i] 18:55 Jingle bells [i] 19:00 Spirituál bílého muže 1/2 [i] 20:00 Karel Čapek a jeho obyčejný svět [i] 21:00 Čajkovskij Gala [i] 22:35 Jaroslav Ježek [i] 23:35 Československý filmový týdeník [i] 23:45 Concerto Bohemia 2008 [i] 01:50 Povídky malostranské [i] 02:50 J. S. Bach: Vánoční oratorium [i] 04:15 Skleněná poezie Vánoc [i] 04:20 Domácí štěstí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:45 Novashopping 06:20 Kroniky divočiny [i] 06:45 Království surikat II 12 [i] 07:10 Jimmy Neutron [i] 08:30 Princezna ze mlejna II 4 [i] 09:00 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 10:45 Třetí princ [i] 12:10 Jak se budí princezny [i] 13:40 Hrabě Monte Christo [i] 15:55 Císařův pekař [i] 17:15 Pod Jezevčí skálou [i] 18:35 Ulice 1127, 1128 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Moje krásná čarodějka [i] 21:50 Match Point: Hra osudu [i] 00:00 Red Rock West [i] 01:40 Ďábelský Santa [i] 02:55 Novashopping 03:25 Dítě medúzy 2/2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Nerovný zápas [i] 08:35 Městečko Halloween [i] 10:05 Jack Frost [i] 11:55 Trable prcka Binka [i] 13:45 Falešný princ [i] 15:30 Aljaška [i] 17:30 Dařbuján a Pandrhola [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 34 [i] 21:05 Se slovníkem v posteli [i] 23:05 Ještě blbější [i] 00:50 Královny muzikálů [i] 01:50 Volejte Věštce 03:35 Jak se staví sen [i] 04:15 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Watts [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Watts [i] 20:30 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Tenkrát a dnes [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 11:00 Vánoční pohlednice [i] 13:00 Dotek anděla II 7 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 8 [i] 15:00 Tenkrát a dnes [i] 17:00 Dotek anděla II 7 [i] 18:00 Vánoční pohlednice [i] 20:00 Život v divočině 13/13 [i] 21:00 Ochránce II 4/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 23:00 3 libry 3 [i] 00:00 Ochránce II 4/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 02:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem [i] 06:00 Singapur 1/2 [i] 06:35 Singapur 2/2 [i] 07:10 Delfíni záchranáři [i] 08:10 Za jídlem přes ulici 7/10 [i] 08:40 Za jídlem přes ulici 8/10 [i] 09:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3/5 [i] 10:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 11:00 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 12:00 Globální kmen 2/3 [i] 12:30 Za jídlem přes ulici 7/10 [i] 13:00 Za jídlem přes ulici 8/10 [i] 13:30 Příběh o Indii 3/6 [i] 14:35 Příběh o Indii 4/6 [i] 15:40 Za hranice lidských možností 1/3 [i] 16:45 Za hranice lidských možností 2/3 [i] 17:50 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 18:55 Sen z Bronxu [i] 20:00 Limity měst 5/13 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 19/21 [i] 20:30 Hypochondři [i] 21:30 Pokusní králíci 7/8 [i] 22:00 Pokusní králíci 8/8 [i] 22:30 Jet set 3/6 [i] 23:00 Jet set 4/6 [i] 23:30 Podsvětí amerických měst 4/4 [i] 00:30 Lidé a místa na Zemi 19/21 [i] 00:45 Hypochondři [i] 01:45 Concorde - sen o nadzvukovém létání [i] 02:50 Jet set 3/6 [i] 03:20 Jet set 4/6 [i] 03:50 Podsvětí amerických měst 4/4 [i] 04:50 Lidé a místa na Zemi 19/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příběh zrození [i] 07:40 Malí rošťáci [i] 09:10 V tom domě straší! [i] 10:40 Malý zrádce [i] 12:10 Jste zralí na lásku? [i] 13:40 Řetězová reakce [i] 15:25 Někdo jiný [i] 16:40 Ďábel nosí Pradu [i] 18:30 Genesis - koncert v Římě [i] 20:00 Ježíš je normální [i] 21:10 Číslo 23 [i] 22:45 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 00:40 Na stojáka 50 [i] 01:10 Hory mají oči [i] 02:55 Účastníci kongresu [i] 04:35 Nezkrotná Dee Dee [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Christina Aquilera: Back to basics [i] 11:05 V jednom kole [i] 12:40 Robinsonovi [i] 14:15 Vražda je tak snadná [i] 15:45 Velký [i] 17:30 Tsunami: Následky 1 [i] 19:05 Tsunami: Následky 2 [i] 20:35 Nula od Nuly pojde [i] 22:00 Chlapi z karavanů [i] 23:35 Poslední smích [i] 01:05 Hoši z Chuecatown [i] 02:40 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.