Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Annabellino želanie [i] 06:55 Goofyho Vianoce [i] 07:45 Sadko [i] 09:15 SHREKove prvé Vianoce [i] 09:35 Veselé Vianoce, Mr. Bean [i] 10:05 Z pekla šťastie [i] 12:05 Hľadá sa Nemo [i] 14:00 Začarovaná Ella [i] 15:45 Bol raz jeden kráľ... [i] 17:30 Ako vytrhnúť veľrybe stoličku [i] 19:00 Tri oriešky pre Popolušku [i] 20:30 Modré z neba [i] 21:35 Posledné Vianoce [i] 23:40 Sklenená pasca [i] 01:15 Štyria sluhovia a štyria mušketieri 1/2 [i] 03:05 Štyria sluhovia a štyria mušketieri 2/2 [i] 04:45 Posledné Vianoce [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Domáci majstri [i] 05:40 Zelený svet [i] 05:45 Krajina zvierat [i] 05:55 Vianočná koleda [i] 07:15 Zvonár u Matky Božej [i] 08:45 Neberte nám princeznú [i] 09:40 Sestra nadovšetko [i] 11:15 Konto nádeje [i] 12:40 Čaro vianoc [i] 14:10 Soľ nad zlato [i] 15:15 Beethoven 1 [i] 16:45 Taký bol ... [i] 17:15 Kubo [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Ako vidím euro [i] 18:45 Správy STV [i] 18:55 100 otázok o Eure [i] 19:00 Sokoliar Tomáš [i] 20:55 Pávie pierko [i] 22:40 Vianočné oblátky [i] 23:55 Polnočná sv. omša [i] 01:35 Kto je Santa? [i] 03:00 Oheň v srdci [i] 04:40 Správy STV [i] 04:50 Kráľovstvo hračiek [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:20 Sharpe II. 1/3 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slovenské unikáty 2000 [i] 08:45 Rodinné Vianoce [i] 10:10 Krásna múdrosť [i] 11:30 Zachránené Vianoce [i] 12:45 Pokoj ľuďom dobrej vôle [i] 13:10 Betlehem v našich domoch [i] 13:45 Sláva Bohu na výsosti... [i] 14:10 Margarete Steiffová [i] 15:40 Poštár Lábus 1/3 [i] 16:20 Keno 10 [i] 16:30 Vianoce Adama Boronču [i] 17:50 Viem jedno hniezdo ... [i] 18:20 Slovenské betlehemy [i] 18:45 Správy STV [i] 18:55 Duchovný večerníček [i] 19:00 Večerníček [i] 19:10 Večerníček plus [i] 19:20 Chvíľka poézie [i] 19:25 Sviatočné štedrovečerné slovo arcibiskupa Zvolenského [i] 19:35 Ako divé husi 1/3 [i] 20:30 Dnes večer hrám ja [i] 21:30 Vianočné čaro 3/6 [i] 22:00 Tajomstvo Vianoc [i] 22:25 Čas radosti [i] 22:40 Láska a vojna [i] 00:30 Sviatočný koncert z Kežmarku [i] 00:55 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Prežiť Vianoce [i] 07:40 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 09:35 Kapitán Ron [i] 11:10 Očovské pastorále [i] 12:30 "Dobrý voják Švejk" [i] 14:15 Všade samé zvončeky [i] 15:45 Shrek 2 [i] 17:20 "Vesničko má středisková" [i] 19:00 Jánošík I. [i] 20:20 Profesionál [i] 21:50 Stratený poklad [i] 23:20 Zmarená cesta [i] 00:50 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 02:45 Čarodejník [i] 04:55 20 30 40 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:00 Dallas 250,251 [i] 09:30 Operácia Corned Beef [i] 11:15 Vianočný klub výhercov [i] 12:45 Strážni anjeli [i] 14:35 Strážca snov 1,2/2 [i] 17:30 Dnes sa polepším [i] 19:00 Hotel snov: Zaľúbiť sa na Mauríciu [i] 20:30 Vianočný návštevník [i] 22:00 Strážca snov 1,2/2 [i] 00:50 Dnes sa polepším [i] 02:20 Oskar [i] 03:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Události v regionech [i] 05:55 Český betlém [i] 06:20 Kouzelná školka [i] 06:50 Zpívánky [i] 06:55 Babar a Vánoce [i] 07:25 Sváteční přehled pořadů [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Královský slib [i] 11:10 Hodina zpěvu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Sváteční přehled pořadů [i] 12:10 Na vlastních nohou [i] 13:00 O štěstí a kráse [i] 14:05 České mechanické betlémy [i] 14:45 Lelíček ve službách Sherlocka [i] 16:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 16:20 Losování Sportky a Šance 16:25 Česká mše vánoční v Římě [i] 16:50 Štědrovečerní promluva synodního seniora Joela Rumla [i] 16:55 Sváteční přehled pořadů [i] 17:10 Pyšná princezna [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Kouzla králů [i] 20:35 Veselé vánoční hody 2008 [i] 21:30 Hledání Země Nezemě [i] 23:10 Štědrý večer pana rady Vacátka [i] 00:00 Půlnoční mše [i] 01:15 Noc pastýřů [i] 03:10 Svatá noc [i] 03:30 Vánoční koncert Hany a Petra [i] 04:05 Kde se vzaly betlémy? [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divná slečinka [i] 05:55 Rodin: Polibek [i] 06:45 Památky na prodej [i] 07:05 Synové hor [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Sváteční přehled pořadů [i] 09:15 Než se zvedne opona [i] 09:50 Hradišťan a Spirituál Kvintet [i] 10:20 Sušický betlém [i] 11:20 Bláznivé Vánoce [i] 12:50 Původ a počátek Vánoc [i] 13:35 Česká vánoční muzika [i] 14:10 Domácí štěstí [i] 14:45 Husovické Betlém [i] 15:50 Tajemství mořské panny [i] 16:35 O. Nedbal: Polská krev [i] 18:40 Chrám Nejsvětějšího Srdce Páně [i] 19:00 Vánoční koncert z Valdštejnského paláce sídla Senátu Parlamentu České republiky. [i] 19:50 Laická služba [i] 20:55 Podepsáno srdcem [i] 22:25 Dej mi duši a ostatní si ponech [i] 23:25 Jakub Jan Ryba: Hej, mistře - Česká mše vánoční [i] 00:05 Wallis a Edward [i] 01:40 Concentus Moraviae 2007 [i] 03:05 Visegrad Baroque Orchestra [i] 03:20 Divadlo žije! [i] 03:50 Rodinné křižovatky [i] 04:15 Notes [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 06:00 Kroniky divočiny [i] 06:30 Sindibád, legenda sedmi moří [i] 07:50 Princezna ze mlejna II 3 [i] 08:20 Chobotnice z II. patra [i] 10:00 O zatoulané princezně [i] 11:40 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 13:10 Zakletá Ella [i] 14:50 Mr. Bean [i] 15:20 S čerty nejsou žerty [i] 17:00 Televizní noviny [i] 17:15 Ulice 1125, 1126 [i] 18:10 Shrekovy Vánoce [i] 18:35 Tři oříšky pro Popelku [i] 20:00 Vánoce naruby [i] 21:40 A co když je to pravda? [i] 23:20 Přitažlivost [i] 01:00 Uličnice [i] 02:45 Novashopping 03:15 Dítě medúzy 1/2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 06:50 Jak byl dobyt Divoký západ [i] 09:25 Špioni jako my [i] 11:10 Maska junior [i] 12:55 O medvědu Ondřejovi [i] 13:50 Polární expres [i] 15:40 Zázrak v New Yorku [i] 17:45 Zprávy TV Prima [i] 18:00 Byl jednou jeden král [i] 19:45 Obušku, z pytle ven! [i] 21:00 Hádej, kdo jsem! [i] 22:10 Nový svět [i] 00:35 Chlípnost nade vše [i] 02:05 Eva Blond: Takový je život [i] 03:40 Vánoce v Opeře [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Watts [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Olympiáda [i] 20:00 Olympiáda [i] 22:00 Watts [i] 22:30 Olympiáda [i] 23:15 Gymnastika [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 08:00 Válečná kořist [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 11:00 Nesvatý Mikuláš [i] 13:00 Dotek anděla II 6 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 7 [i] 15:00 Válečná kořist [i] 17:00 Dotek anděla II 6 [i] 18:00 Neorané pole [i] 20:00 Život v divočině 12/13 [i] 21:00 Ochránce II 3/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 23:00 3 libry 2 [i] 00:00 Ochránce II 3/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 02:00 Neorané pole [i] 04:00 Byl jsem mladým Faustem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co nám prospívá 37/37 [i] 06:00 Neviditelné mimikry 1/2 [i] 06:35 Neviditelné mimikry 2/2 [i] 07:10 Levhart sněžný [i] 08:10 Za jídlem přes ulici 5/10 [i] 08:40 Za jídlem přes ulici 6/10 [i] 09:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 1/5 [i] 10:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 2/5 [i] 11:00 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 12:00 Globální kmen 1/3 [i] 12:30 Za jídlem přes ulici 5/10 [i] 13:00 Za jídlem přes ulici 6/10 [i] 13:30 Příběh o Indii 1/6 [i] 14:35 Příběh o Indii 2/6 [i] 15:40 Tajemství vánoc [i] 16:40 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 [i] 17:15 S Nigellou ve vánoční kuchyni 2/3 [i] 17:50 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 [i] 18:25 Jamie vaří doma o vánocích [i] 19:20 Králové plazů [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 18/21 [i] 20:30 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem [i] 21:30 Pokusní králíci 5/8 [i] 22:00 Pokusní králíci 6/8 [i] 22:30 Jet set 1/6 [i] 23:00 Jet set 2/6 [i] 23:30 Podsvětí amerických měst 3/4 [i] 00:30 Lidé a místa na Zemi 18/21 [i] 00:45 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem [i] 01:45 Poslední dny slavných - Sharon Tateová [i] 02:50 Jet set 1/6 [i] 03:15 Jet set 2/6 [i] 03:45 Podsvětí amerických měst 3/4 [i] 04:45 Lidé a místa na Zemi 18/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hračky [i] 08:00 Poslední den na obzoru [i] 09:30 Lovecká sezóna [i] 10:55 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 11:25 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 12:55 Věřte mi [i] 14:45 Jako mravenci [i] 16:05 Harry Potter a Fénixův řád [i] 18:20 Rocky Balboa [i] 20:00 Neznámý svůdce [i] 21:45 Okamžik zlomu [i] 23:35 Motel smrti [i] 01:00 Na stojáka 49 [i] 01:30 Deník zabijáka [i] 03:00 Deset položek a méně [i] 04:20 U ledu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 18 [i] 10:20 Oko delfína [i] 12:00 Dvanáct do tuctu 2 [i] 13:30 Vánoce bez Santy [i] 14:55 Mimoni v Americe 18 [i] 15:15 Góóól! II [i] 17:10 Kurýr 2 [i] 18:35 Zbožňuju prachy! [i] 20:00 John Adams : Zbytečná válka 7 [i] 21:20 John Adams : Peacefield 8 [i] 22:25 Města plná sexu II. 6 [i] 23:20 Láska na černo [i] 00:40 Nezničitelná láska [i] 02:20 Pijavice [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.