TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 135-136/216 [i] 10:55 Zajtra to roztočíme, miláčik...! [i] 12:45 Odpadlík III. 12/22 [i] 13:35 Monk III. 13/16 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 122-123/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 10/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 68 [i] 21:05 Priateľky [i] 21:45 Na streche [i] 22:30 SEDEM s r.o. [i] 23:15 Poctivé dievča [i] 00:55 Chrám Matky Božej v Paríži [i] 03:00 Stratený let [i] 04:40 Komisár Rex VI. 10/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Zvláštny darček Deda Mráza [i] 06:00 Myšací záchranári [i] 07:15 Zachránené Vianoce [i] 08:30 Krajina zvierat [i] 08:35 Na Vianoce budem doma [i] 10:10 Najkrajšie vianoce [i] 11:40 Gorila v rodine 2/2 [i] 12:40 Kým si spal [i] 14:30 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 15:55 Tichá láska [i] 17:25 Novodobí Robinsoni [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Tažko zamilovaný [i] 22:10 Hlava nad vodou [i] 23:45 Jazdec [i] 01:10 Posledná sezóna 10/10 [i] 02:05 Čarovné Vianoce [i] 03:25 International Gypsy Fest 2/2 [i] 04:15 Správy STV [i] 04:35 Góly body sekundy [i] 04:45 Gorila v rodine 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Sharpe I. 2/2 [i] 08:10 Živá panoráma [i] 08:40 Zimný dispečing [i] 08:55 Oliver a jeho kamaráti [i] 10:15 Husiarka a kráľ [i] 11:10 Šťastné a veselé Vianoce [i] 12:35 Germáni 2/4 [i] 13:05 Maľované spomienky Zuzany Vaňousovej [i] 13:35 Nicholas Nickleby [i] 15:45 Barbara Bradford Taylorová-Hlas srdca 2/2 [i] 17:30 Noc pred Kračúnom [i] 18:20 Vianočné čaro 2/6 [i] 18:50 České a moravské betlehemy [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Arktické varovanie [i] 20:55 Grace Kellyová - Osud princeznej [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:40 Franco Zeffirelli [i] 00:35 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 SOS Barracuda 3 [i] 10:45 Dunston: Sám v hoteli [i] 12:30 Láska s rizikom [i] 14:50 Zlodeji [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 20:00 Udatné kuriatko [i] 21:20 Panelák 175 [i] 22:15 Peklo [i] 00:00 Úplné bezvetrie 2 [i] 01:40 Didi - popletený anjel [i] 03:00 Mária, matka Ježišova [i] 04:45 Dvojitý tím [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 248,249 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:35 Starý 87 [i] 10:35 Klub výhercov [i] 13:00 Doktor z hôr IV. 9 [i] 13:50 Zmätok v srdci 12 [i] 15:30 Jedna zvláštna noc [i] 16:55 Divoška Rosaura 157,158 [i] 18:30 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 9 [i] 20:00 Strážni anjeli [i] 21:45 Operácia Corned Beef [i] 23:30 "Vlčí bouda" [i] 01:00 Starý 87 [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:25 Na Vánoce [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 O ztracené kuchařce [i] 09:30 Píseň pro Rudolfa III. 8/8 [i] 10:50 Tři zlaté vlasy děda Vševěda [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:25 U nás v Evropě [i] 13:35 Okouzlení VIII 15/54 [i] 14:30 Soudkyně Amy III 10/24 [i] 15:15 Haf! 39/62 [i] 15:40 Věda je zábava 6/26 [i] 16:05 Pomáhejme si [i] 16:20 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Sváteční přehled pořadů [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hvozdík písečný český [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Po stopách hvězd [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 Retro [i] 22:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:25 Říše tygra 2/2 [i] 00:00 Okouzlení VIII 15/54 [i] 00:50 Chcete mě? [i] 01:05 Na cestě po Golanských výšinách [i] 01:30 Malíři se rodí vousatí [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:25 StarDance III ...kolem dokola 08:30 Panorama [i] 09:10 Počesku: Český ráj [i] 09:20 Kosmopolis [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Maraton - dlouhý běh k demokracii [i] 10:40 168 hodin [i] 11:10 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Film o filmu MAHARAL - Tajemství talismanu [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Rodin: Polibek [i] 16:25 Putování starými cestami [i] 16:50 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:05 Milujeme hokej [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 5/13 [i] 19:30 Haf! 39/62 [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Šťastné a veselé [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Notes [i] 23:55 Hitlerův Berlín [i] 00:50 VEČER NA TÉMA... Bible [i] 02:55 Sváteční slovo biskupa Františka [i] 03:00 Cesty víry [i] 03:20 Křesťanský magazín [i] 03:35 Musilok [i] 04:00 Pětka v Pomeranči [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 14 [i] 09:20 Princezna ze mlejna II 2 [i] 09:50 Syn draka 2/2 [i] 11:20 Ulice 299, 300 [i] 12:45 Můj přítel Monk III 2 [i] 13:35 Pohřešovaní 17 [i] 14:25 Kobra 11 V 5 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 5 [i] 16:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Mr. Bean [i] 17:50 Kriminálka Miami III 14 [i] 18:35 Ulice 1123, 1124 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Deník princezny [i] 22:10 Únos [i] 23:50 Zvěrokruh II 8 [i] 00:35 Novashopping 01:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 01:55 Občanské judo [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:05 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 145, 146 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 36 [i] 07:20 Tom a Jerry 37 [i] 07:30 Sylvester a Tweety [i] 07:40 Sylvester a Tweety [i] 07:55 Powerpuff Girls [i] 09:20 Vánoční prázdniny [i] 11:05 Michael [i] 13:00 Pobřežní hlídka: Havajská noc [i] 14:50 Santa Claus [i] 16:40 Hádej, kdo jsem! [i] 17:40 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 33 [i] 21:05 Láska nebeská [i] 23:30 Vikingové [i] 01:20 Hledá se táta [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Biatlon [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Olympiáda [i] 12:00 Olympiáda [i] 14:00 Watts [i] 14:30 Olympiáda [i] 15:15 Gymnastika [i] 16:00 Gymnastika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Motorismus [i] 19:00 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda k snídani [i] 08:00 Zmizelý [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 6 [i] 11:00 Merlinův učeň 2/2 [i] 13:00 Dotek anděla II 5 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 6 [i] 15:00 Zmizelý [i] 17:00 Dotek anděla II 5 [i] 18:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 20:00 Život v divočině 11/13 [i] 21:00 Ochránce II 2/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 4 [i] 23:00 3 libry 1 [i] 00:00 Ochránce II 2/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 4 [i] 02:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 04:00 Vražda k snídani [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co nám prospívá 36/37 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… 13/14 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 14/14 [i] 07:00 Tajemný přízrak Gangy [i] 08:00 Za jídlem přes ulici 3/10 [i] 08:30 Za jídlem přes ulici 4/10 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi 16/21 [i] 09:15 V cizí kuchyni 13/26 [i] 09:40 Design a designéři 1/13 [i] 09:55 Design a designéři 2/13 [i] 10:15 Tajemství divočiny 26/26 [i] 10:50 Limity měst 3/13 [i] 11:05 Limity měst 4/13 [i] 11:25 Život pod vládou Napoleona 2/2 [i] 12:30 Za jídlem přes ulici 3/10 [i] 13:00 Za jídlem přes ulici 4/10 [i] 13:30 Expedice Bhútán 2/2 [i] 14:35 Chytrý průvodce po… 13/14 [i] 15:05 Chytrý průvodce po… 14/14 [i] 15:35 Lidé a místa na Zemi 16/21 [i] 15:50 V cizí kuchyni 13/26 [i] 16:15 Božská čokoláda [i] 17:10 Život pod vládou Napoleona 2/2 [i] 18:10 Tajemný přízrak Gangy [i] 19:15 Tajemství divočiny 26/26 [i] 19:45 Limity měst 3/13 [i] 20:00 Limity měst 4/13 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 17/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 37/37 [i] 21:30 Pokusní králíci 3/8 [i] 22:00 Pokusní králíci 4/8 [i] 22:30 Ponorky ve studené válce 2/2 [i] 23:30 Podsvětí amerických měst 2/4 [i] 00:30 Lidé a místa na Zemi 17/21 [i] 00:45 Co nám prospívá 37/37 [i] 01:45 Poslední dny slavných 7/7 [i] 02:45 Kašmír a Ladak 3/4 [i] 03:10 Kašmír a Ladak 4/4 [i] 03:35 Limity měst 4/13 [i] 03:50 Podsvětí amerických měst 2/4 [i] 04:45 Lidé a místa na Zemi 17/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Marie [i] 07:25 Něco na té Mary je [i] 09:25 Návrat na vrchol [i] 11:35 Hudbu složil, slova napsal [i] 13:15 Létající Skot [i] 15:00 Tajnosti [i] 16:35 Pitva mimozemšťana [i] 18:10 Bělásek [i] 20:00 Návrat lásky [i] 21:55 Přehlížený [i] 23:35 Generation Kill : Bomba v zahradě 7 [i] 00:45 Vím kdo mě zabil [i] 02:30 Stephanie Daley [i] 04:00 Návrat lásky [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 17 [i] 10:25 To je náš hit! [i] 12:10 elita ze střídačky [i] 13:35 Síly temna [i] 15:10 Mimoni v Americe 17 [i] 15:35 Život v překladu [i] 17:15 Evropské filmové ceny 2008 [i] 18:50 Oko delfína [i] 20:30 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 22:00 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 23:35 Všichni moji muži [i] 01:15 Shottas - Jamajský gang [i] 02:50 Soumrak nad Jižní Afrikou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.