Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 133-134/216 [i] 10:40 Klub vyvolených [i] 12:40 Odpadlík III. 11/22 [i] 13:30 Monk III. 12/16 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 19/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 120-121/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 9/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 16/16 [i] 21:00 Aha - dvaja v tom [i] 21:45 Paľba [i] 22:15 112 [i] 22:55 Vražedné alibi [i] 00:45 Impérium [i] 02:25 Paľba [i] 02:50 112 [i] 03:20 Monk III. 12/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex VI. 9/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Herkules & Xena: Boj o Olymp [i] 06:40 Snehulienka [i] 08:15 Krajina zvierat [i] 08:25 Charlie Chan a kliatba dračej kráľovnej [i] 10:00 Vianočné prekvapenie [i] 11:30 Gorila v rodine 1/2 [i] 12:30 Jack a Sarah [i] 14:25 Oliver Twist [i] 16:00 Otec darebák [i] 17:35 Pomóc,moja dcéra sa vydáva [i] 19:05 Domáci majstri [i] 19:10 Večerníček [i] 19:22 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Mama pre Annu [i] 21:50 Voľný pád [i] 23:45 Cena za vášeň [i] 01:15 Posledná sezóna 9/10 [i] 02:10 Zlý vplyv [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:45 Gorila v rodine 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Sharpe I. 1/2 [i] 08:10 Živá panoráma [i] 08:40 Zimný dispečing [i] 08:55 Rodina [i] 10:55 Vymenená princezná [i] 12:05 Kráľovstvo hračiek [i] 13:15 Germáni 1/4 [i] 13:45 Slovenský raj [i] 14:15 Klenotnica [i] 14:45 Barbara Bradford Taylorová-Hlas srdca 1/2 [i] 16:20 Ako ich nepoznáme\Jozef Kroner [i] 16:55 Hľadanie Sofie [i] 17:50 Svetové pobrežia zhora: Európa 2/10 [i] 18:25 Vianočné čary [i] 18:50 Vianočné čaro 1/6 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby I. 10/11 [i] 20:50 Čo vedela Jackie [i] 21:50 Eurokino [i] 23:25 Cesare Zavattini [i] 00:20 Medzinárodná klavírna súťaž J.N.Hummela [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY 07:20 Panelák magazín [i] 08:00 Súdna sieň [i] 08:50 SOS Barracuda 2 [i] 10:40 Ohňová búrka [i] 12:35 Uviaznutie v raji [i] 14:50 Sám doma [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 174 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 17 [i] 21:35 Profesionáli 17 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Putá vojny [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Hranice lásky [i] 04:15 Obesenec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 246,247 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:35 Starý 86 [i] 10:35 Klub výhercov [i] 13:00 Doktor z hôr IV. 8 [i] 13:50 Preteky [i] 15:20 "Srdečný pozdrav ze zeměkoule" [i] 16:55 Divoška Rosaura 155,156 [i] 18:30 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 8 [i] 20:00 Jedna zvláštna noc [i] 21:25 Zmätok v srdci 12 [i] 23:00 Sherlock Holmes: Prípad zla [i] 00:40 Starý 86 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 69/78 [i] 08:55 Šikulové [i] 09:15 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 10:45 Zpívánky [i] 10:55 Povídání se zvířaty 3/4 [i] 11:25 Vánoce s Moravankou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 14/54 [i] 14:30 Soudkyně Amy III 9/24 [i] 15:15 Haf! 38/62 [i] 15:40 Věříš si? [i] 16:05 Záhady Toma Wizarda [i] 16:20 Vonička [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vranka pruhoploutvá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 8/12 [i] 21:00 Na cestě po Golanských výšinách [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 40/41 [i] 22:25 Jaguár [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě III 4/18 [i] 01:10 Okouzlení VIII 14/54 [i] 02:05 Události v regionech Brno 02:30 Události v regionech Ostrava [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Týden v regionech Brno 03:45 Týden v regionech Ostrava 04:10 Kancl 13/14 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tři skláři [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Příštpo [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 Za školu [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 Game Page [i] 13:05 Pohádky z celého světa 5/13 [i] 13:20 Malá princezna [i] 14:55 Okřídlené bláznovství [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:15 Hokejový zázrak [i] 18:25 Zoom [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Car Men [i] 19:35 Haf! 38/62 [i] 20:00 Hitlerův Berlín [i] 20:55 Kancl 13/14 [i] 21:40 Film o filmu Sestra [i] 22:00 V odborné péči 12/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Jed [i] 02:00 Knižní svět [i] 02:25 Čtenářský deník... Vladimír [i] 02:40 Exit 316 - Mise: Ukradené Vánoce [i] 03:00 Máte slovo 03:45 POKR [i] 04:10 Náš venkov [i] 04:30 Ta naša kapela [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 13 [i] 09:20 Princezna ze mlejna II 1 [i] 09:50 Syn draka 1/2 [i] 11:25 Ulice 297, 298 [i] 12:45 Můj přítel Monk III 1 [i] 13:35 Pohřešovaní 16 [i] 14:25 Kobra 11 V 4 [i] 15:20 Hvězdná brána IV 4 [i] 16:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Mr. Bean [i] 17:50 Kriminálka Miami III 13 [i] 18:35 Ulice 1121, 1122 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 3 [i] 21:00 Víkend [i] 21:30 Dr. House IV 16 [i] 22:20 Není co ztratit [i] 00:05 Námořní vyšetřovací služba II 23 [i] 00:50 DO-RE-MI [i] 01:40 Novashopping 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Partie [i] 06:15 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 34 [i] 07:20 Tom a Jerry 35 [i] 07:30 Looney Tunes: Zpět v akci [i] 09:10 Vánoční koleda pana Karrolla [i] 10:50 Krippendorfův kmen [i] 12:35 Grinch [i] 14:30 Mystery Men [i] 16:40 Slunce, seno, Helena [i] 17:40 Minuty regionu 18:05 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 56 [i] 21:05 Nic než pravda [i] 22:05 Znamení [i] 00:00 Polibek vraha [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Nikdo není dokonalý [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Wintersports Weekend [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Motorismus [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Biatlon [i] 15:00 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:00 Watts [i] 00:30 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 08:00 Recept na vraždu [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 11:00 Merlinův učeň 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla II 4 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 5 [i] 15:00 Recept na vraždu [i] 17:00 Dotek anděla II 4 [i] 18:00 Divoká srdce [i] 20:00 Život v divočině 10/13 [i] 21:00 Ochránce II 1/23 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 23:00 Temné příběhy 13/14 [i] 23:30 Temné příběhy 14/14 [i] 00:00 Ochránce II 1/23 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 3 [i] 02:00 Neklidný [i] 04:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 15/26 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… 11/14 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 12/14 [i] 07:00 Hlasy džungle [i] 08:00 Za jídlem přes ulici 1/10 [i] 08:30 Za jídlem přes ulici 2/10 [i] 09:00 Lidé a místa na Zemi 15/21 [i] 09:15 V cizí kuchyni 11/26 [i] 09:45 V cizí kuchyni 12/26 [i] 10:15 Tajemství divočiny 24/26 [i] 10:50 Tajemství divočiny 25/26 [i] 11:25 Život pod vládou Napoleona 1/2 [i] 12:30 Za jídlem přes ulici 1/10 [i] 13:00 Za jídlem přes ulici 2/10 [i] 13:30 Expedice Bhútán 1/2 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… 11/14 [i] 15:10 Chytrý průvodce po… 12/14 [i] 15:40 Lidé a místa na Zemi 15/21 [i] 15:55 V cizí kuchyni 11/26 [i] 16:25 V cizí kuchyni 12/26 [i] 16:55 Limity měst 2/13 [i] 17:10 Život pod vládou Napoleona 1/2 [i] 18:10 Hlasy džungle [i] 19:15 Tajemství divočiny 24/26 [i] 19:45 Tajemství divočiny 25/26 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 16/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 36/37 [i] 21:30 Pokusní králíci 1/8 [i] 22:00 Pokusní králíci 2/8 [i] 22:30 Ponorky ve studené válce 1/2 [i] 23:30 Podsvětí amerických měst 1/4 [i] 00:30 Lidé a místa na Zemi 16/21 [i] 00:45 Co nám prospívá 36/37 [i] 01:40 Poslední dny slavných 6/7 [i] 02:40 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 03:05 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 03:30 Limity měst 2/13 [i] 03:50 Podsvětí amerických měst 1/4 [i] 04:45 Lidé a místa na Zemi 16/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 52 [i] 06:00 Elsa a Fred [i] 07:50 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 08:40 Malý zrádce [i] 10:05 Jste zralí na lásku? [i] 11:35 Citové pouto [i] 13:15 Marie [i] 14:40 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 16:10 Návrat na vrchol [i] 18:15 Hudbu složil, slova napsal [i] 20:00 Nové sčítání hlasů [i] 21:50 Polibek smrti [i] 23:30 Jen na sex [i] 01:10 Evropské filmové ceny 2008 [i] 02:40 Láska na druhý pohled [i] 04:25 Voják [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 16 [i] 10:20 Robinsonovi [i] 11:55 Déja Vu [i] 14:00 Mimoni v Americe 16 [i] 14:20 Bloudící duše [i] 16:10 To je náš hit! [i] 17:55 elita ze střídačky [i] 19:20 Nejlepší obchodníci [i] 21:00 Řím II : Nezbytný výmysl 8 [i] 22:00 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 23:30 Transylvania [i] 01:10 Noční hlídka [i] 03:00 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.