Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 TELEVÍZNE NOVINY 06:05 Yogiho prvé Vianoce [i] 07:45 Vianočný škriatok [i] 09:25 Čierny krásavec [i] 11:00 Gossip Girl I. 9-10/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Lampáreň [i] 14:25 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 17:25 Srdcové záležitosti [i] 18:05 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent - To najlepšie zo sveta [i] 21:25 Päť lupičov a stará dáma [i] 23:25 Niet cesty späť [i] 01:05 Taxi 3 [i] 02:30 Hry osudu [i] 04:05 Srdcové záležitosti [i] 04:35 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:10 Postav dom, zasaď strom [i] 06:40 Pocoyo II. 4/52 [i] 06:45 Káčerovo 30/30 [i] 07:10 Aladin 50/65 [i] 07:35 Lovci drakov 11/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 21/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:35 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:40 Peniaze [i] 12:00 60 rokov krásy /Lúčnica/ [i] 13:20 Planéta Zem zhora 5/8 [i] 14:20 Romy a Michelle - nový začiatok [i] 15:50 Pošta pre teba [i] 17:15 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 13/13 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:30 Zmenáreň [i] 18:55 Extra [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:49 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Ostrov koní [i] 21:50 Cela smrti [i] 23:45 Veľký úlet [i] 01:20 Posledné dni Idolu 8/8 [i] 02:20 KINOHIT [i] 02:40 Už dnes vás baví Silvestrovský Senzi Senzus [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Test magazín [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Winnetka Road 6/6 [i] 06:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:10 Lovci hadov I. 8/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:45 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 09:15 Kapura [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Evanjelium podľa Matúša 4/4 [i] 11:15 Pani Zima [i] 12:05 Farebný svet Josephine Bakerovej [i] 13:00 Janko Petrenka - tanečník z Východnej [i] 13:40 Rok na dedine [i] 15:30 Gábor Vlkolinský [i] 16:45 Svetové pobrežia zhora: Európa 2/10 [i] 17:15 Slovo [i] 17:20 Orientácie [i] 17:45 Oči plné snehu [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Komplot [i] 21:35 Umenie 08 [i] 22:05 Odpískané [i] 22:35 Hľadanie Sofie [i] 23:25 Orientácie [i] 23:55 Poltón [i] 00:20 Umenie 08 [i] 00:45 Slovo [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY 06:30 Kutil Manny [i] 06:50 Pinocchio [i] 07:15 Legenda o Tarzanovi [i] 07:45 Rozprávková jazda [i] 08:10 Kráľovstvo surikát II. 1,2/13 [i] 09:00 Vitajte v džungli [i] 11:00 Panelák magazín [i] 11:40 KRIMI NOVINY 12:00 NOVINY 12:30 Autosalón [i] 13:00 Kopija osudu 2,3/3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:20 NAJLEPŠIE POČASIE 17:30 Súdna sieň [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Sám doma [i] 22:20 Filmové hity: Ohňová búrka [i] 00:15 Posadnutosť [i] 01:55 Gladiátor [i] 03:35 Sestra z divnej planéty [i] 04:55 SOS Barracuda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    09:20 Perry Mason: Prípad nevesty so zlomeným srdcom [i] 10:50 Sľub večnej lásky [i] 12:15 Klub výhercov [i] 13:50 Patologička - V mene smrti [i] 15:20 Julie Lescautová I. 11 [i] 16:55 Divoška Rosaura 153,154 [i] 18:30 ZDRAVIE + [i] 19:00 Tarzan 36,37 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Srdečný pozdrav ze zeměkoule" [i] 21:35 Preteky [i] 23:10 Perry Mason: Prípad nevesty so zlomeným srdcom [i] 00:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Strom pohádek [i] 06:30 Mumínci II 12/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 24/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Saturnin 4/4 [i] 11:40 Kupé [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čertův švagr [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo biskupa Františka Radkovského [i] 15:00 Synové hor [i] 16:20 Památky na prodej [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Adventní koncert [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 12/39 [i] 18:40 Zpívánky: Měla babka 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Devatenáct klavírů [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Zprávy 22:00 Branky, body, vteřiny 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Vražedná noc 1/2 [i] 23:40 StarDance III ...kolem dokola [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Huff I 2/13 [i] 00:40 Svět umění: BIMBA - příběh zapomenutého malíře [i] 01:40 Uvolněte se, prosím [i] 02:25 Úsměvy Davida Prachaře [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kamera na cestách: Jezero Atitlán [i] 05:50 Adventní koncert [i] 06:50 Správy STV 07:10 Ještě jsem tady - Zdeněk Macháček [i] 07:40 Počesku [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Ukradené Vánoce [i] 08:50 Třistatřicettři [i] 09:45 Čtenářský deník... Vladimír [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času [i] 10:50 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Maraton - dlouhý běh k demokracii [i] 12:00 Bohéma [i] 13:50 Svět umění: BIMBA - příběh zapomenutého malíře [i] 14:50 Ztraceni ve vesmíru [i] 17:00 Život v tanci [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Vánoční pastorely s Lucií Popp [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 18/22 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Bible [i] 22:00 Na plovárně s Ernie Elsem [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Rudovous [i] 01:30 Chris Rea: The Road to Hell and [i] 02:20 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 03:35 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 04:05 Simpsonovi XVIII 18/22 [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:55 Novashopping 06:25 Kroniky divočiny [i] 06:55 Kamarádi z lesa 51 [i] 07:10 Jen počkej, zajíci! 15, 16 [i] 07:40 Zvířátka v pohodě 5 [i] 08:05 Tehdy o Vánocích 2 [i] 09:45 Metráček [i] 11:10 Zbožňuju trable [i] 13:30 Gurmánská láska [i] 15:15 Přežít Vánoce [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dva a půl chlapa IV 6 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 16 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:40 Mr. GS [i] 22:10 Dokonalý gentleman [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba II 22 [i] 01:00 Novashopping 01:30 Střepiny [i] 01:55 DO-RE-MI [i] 02:55 Gurmánská láska [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 143, 144 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 11 [i] 07:00 Země dinosaurů 6 [i] 07:25 Tom a Jerry 33 [i] 07:35 Přátelé X 4 [i] 08:00 Hitlerovi muži II 3 [i] 09:05 Svět 2008 [i] 09:35 M*A*S*H 228 [i] 10:10 Dívka z majáku [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:30 Sesterstvo putovních kalhot [i] 15:50 Orlové práva [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Policajtem proti své vůli [i] 23:05 Pustit žilou [i] 23:50 Cela [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Žena v taláru 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Severská kombinace [i] 16:45 Wintersports Weekend [i] 17:15 Snooker [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:30 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Wintersports Weekend [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 10:00 Kouzlo obyčejného života [i] 12:00 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 14:00 Noemova archa 1/2 [i] 16:00 Noemova archa 2/2 [i] 18:00 Život v divočině 8/13 [i] 19:00 Život v divočině 9/13 [i] 20:00 Dva muži šli do války [i] 22:00 Foylova válka III 1/4 [i] 00:00 Život s nepřítelem [i] 02:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 07:05 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 [i] 08:10 Vůně dálek 6/8 [i] 09:15 Následníci Jamieho 1/4 [i] 10:15 Následníci Jamieho 2/4 [i] 11:15 Kdo zabil Dianu? [i] 12:20 Limity měst 9/13 [i] 12:40 Designéři 25/28 [i] 13:05 Designéři 26/28 [i] 13:35 Svět na talíři 4/5 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 15/26 [i] 15:40 Místo v divočině 1/2 [i] 16:40 Jamieho drůbeží hostina [i] 17:40 Singapur 1/2 [i] 18:20 Alex [i] 19:20 Znovuobjevitelé 9/23 [i] 19:50 Znovuobjevitelé 10/23 [i] 20:20 Miliardové katastrofy 4/5 [i] 21:25 Boj o život 2/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 4/10 [i] 23:25 Most přes Golden Gate [i] 00:25 Lidé a místa na Zemi 15/21 [i] 00:45 Poklady říše zvířat 5/6 [i] 01:15 Poklady říše zvířat 6/6 [i] 01:45 Okénko do Louvru 3/3 [i] 02:50 Vůně dálek 6/8 [i] 03:55 Křižníky císaře Viléma 2/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 51 [i] 06:00 Účastníci kongresu [i] 07:40 Superman: Soudný den [i] 08:55 Báječný den [i] 10:45 Číslo 2 [i] 12:15 Elsa a Fred [i] 14:05 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 14:55 Malý zrádce [i] 16:25 Jste zralí na lásku? [i] 17:55 Citové pouto [i] 19:30 Před kamerou 52 [i] 20:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:15 Umění musí bolet [i] 23:55 Vstupní brána [i] 01:40 Wall Street [i] 03:45 Temný obraz [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 09:35 Před kamerou 51 [i] 10:05 Malý Manhattan [i] 11:35 Rodinný chaos [i] 13:05 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 14:20 Gang v útoku [i] 16:20 Robinsonovi [i] 17:55 Déja Vu [i] 20:00 John Adams : Setkání 5 [i] 21:05 John Adams : Jednota nebo smrt 6 [i] 22:05 Babel [i] 00:25 Comeback [i] 01:50 Zpovědi v taxíku 1 [i] 02:55 Nula od Nuly pojde [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Cirsteová postúpila do semifinále turnaja WTA v Bukurešti
Ilustračná snímka

Obranca Stecher sa dohodol s Canucks na novom dvojročnom kontrakte
Vedenie klubu NHL Vancouver Canucks sa dohodlo s obrancom Troyom Stecherom na predĺžení spolupráce. Nový dvojročný kontrakt vynesie 24-ročnému kanadskému hokejistovi, ktorý mal ...

Borussia Dortmund porazila Manchester na pohári majstrov v Chicagu
Na archívnej snímke obranca nemeckého bundesligového klubu Borussia Dortmund Neven Subotič.

Memphis si upísal Japonca Watanabeho
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Piliere diaľničného mosta D4 môžu byť nebezpečné, varujú vodáci
Pri výstavbe diaľničného mosta D4 cez Dunaj sa má použiť konštrukcia pilierov, ktorá nebola nikde na svete použitá na riekach s rýchlosťou toku podobnou Dunaju ...

Obyvatelia protestujú proti dostavbe budovy na Tomášikovej v Ružinove
Ilustračná snímka

Po návrate Lajčáka bude z Korčoka veľvyslanec a vráti sa Ružička
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák (vľavo) a Ivan Korčok.

Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste
Ilustračná snímka

Škody po záplavách v Tatrách sú veľké, lesníci upozorňovali už skôr na bezzásahovosť
Aj keď sa v súčasnosti hovorí o mimoriadnych zrážkach v oblasti Tatranskej Javoriny, zatiaľ neprekonali tie z roku 2008. Kým vtedy za päť júlových dní spadlo vyše 250 mm vody, tentoraz to bolo ...

Talianska polícia objavila dva ukradnuté obrazy od Rubensa a Renoira
Ilustračná snímka

Navštívte Kazachstan: Hlavné mesto Astana ponúka pútavé stavby i pláž
Na snímke vystavené tradičné jurty v parku Etnoaul v Astane 20. júla 2018.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.