Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 TELEVÍZNE NOVINY 06:05 Yogiho prvé Vianoce [i] 07:45 Vianočný škriatok [i] 09:25 Čierny krásavec [i] 11:00 Gossip Girl I. 9-10/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Lampáreň [i] 14:25 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 17:25 Srdcové záležitosti [i] 18:05 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent - To najlepšie zo sveta [i] 21:25 Päť lupičov a stará dáma [i] 23:25 Niet cesty späť [i] 01:05 Taxi 3 [i] 02:30 Hry osudu [i] 04:05 Srdcové záležitosti [i] 04:35 Skvelý deň [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:10 Postav dom, zasaď strom [i] 06:40 Pocoyo II. 4/52 [i] 06:45 Káčerovo 30/30 [i] 07:10 Aladin 50/65 [i] 07:35 Lovci drakov 11/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 21/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:35 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:40 Peniaze [i] 12:00 60 rokov krásy /Lúčnica/ [i] 13:20 Planéta Zem zhora 5/8 [i] 14:20 Romy a Michelle - nový začiatok [i] 15:50 Pošta pre teba [i] 17:15 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 13/13 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:30 Zmenáreň [i] 18:55 Extra [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:49 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Ostrov koní [i] 21:50 Cela smrti [i] 23:45 Veľký úlet [i] 01:20 Posledné dni Idolu 8/8 [i] 02:20 KINOHIT [i] 02:40 Už dnes vás baví Silvestrovský Senzi Senzus [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Test magazín [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Winnetka Road 6/6 [i] 06:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:10 Lovci hadov I. 8/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:45 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 09:15 Kapura [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Evanjelium podľa Matúša 4/4 [i] 11:15 Pani Zima [i] 12:05 Farebný svet Josephine Bakerovej [i] 13:00 Janko Petrenka - tanečník z Východnej [i] 13:40 Rok na dedine [i] 15:30 Gábor Vlkolinský [i] 16:45 Svetové pobrežia zhora: Európa 2/10 [i] 17:15 Slovo [i] 17:20 Orientácie [i] 17:45 Oči plné snehu [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Komplot [i] 21:35 Umenie 08 [i] 22:05 Odpískané [i] 22:35 Hľadanie Sofie [i] 23:25 Orientácie [i] 23:55 Poltón [i] 00:20 Umenie 08 [i] 00:45 Slovo [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY 06:30 Kutil Manny [i] 06:50 Pinocchio [i] 07:15 Legenda o Tarzanovi [i] 07:45 Rozprávková jazda [i] 08:10 Kráľovstvo surikát II. 1,2/13 [i] 09:00 Vitajte v džungli [i] 11:00 Panelák magazín [i] 11:40 KRIMI NOVINY 12:00 NOVINY 12:30 Autosalón [i] 13:00 Kopija osudu 2,3/3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:20 NAJLEPŠIE POČASIE 17:30 Súdna sieň [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Sám doma [i] 22:20 Filmové hity: Ohňová búrka [i] 00:15 Posadnutosť [i] 01:55 Gladiátor [i] 03:35 Sestra z divnej planéty [i] 04:55 SOS Barracuda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    09:20 Perry Mason: Prípad nevesty so zlomeným srdcom [i] 10:50 Sľub večnej lásky [i] 12:15 Klub výhercov [i] 13:50 Patologička - V mene smrti [i] 15:20 Julie Lescautová I. 11 [i] 16:55 Divoška Rosaura 153,154 [i] 18:30 ZDRAVIE + [i] 19:00 Tarzan 36,37 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Srdečný pozdrav ze zeměkoule" [i] 21:35 Preteky [i] 23:10 Perry Mason: Prípad nevesty so zlomeným srdcom [i] 00:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Strom pohádek [i] 06:30 Mumínci II 12/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 24/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Saturnin 4/4 [i] 11:40 Kupé [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čertův švagr [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo biskupa Františka Radkovského [i] 15:00 Synové hor [i] 16:20 Památky na prodej [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Adventní koncert [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 12/39 [i] 18:40 Zpívánky: Měla babka 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Devatenáct klavírů [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Zprávy 22:00 Branky, body, vteřiny 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Vražedná noc 1/2 [i] 23:40 StarDance III ...kolem dokola [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Huff I 2/13 [i] 00:40 Svět umění: BIMBA - příběh zapomenutého malíře [i] 01:40 Uvolněte se, prosím [i] 02:25 Úsměvy Davida Prachaře [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kamera na cestách: Jezero Atitlán [i] 05:50 Adventní koncert [i] 06:50 Správy STV 07:10 Ještě jsem tady - Zdeněk Macháček [i] 07:40 Počesku [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Ukradené Vánoce [i] 08:50 Třistatřicettři [i] 09:45 Čtenářský deník... Vladimír [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času [i] 10:50 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Maraton - dlouhý běh k demokracii [i] 12:00 Bohéma [i] 13:50 Svět umění: BIMBA - příběh zapomenutého malíře [i] 14:50 Ztraceni ve vesmíru [i] 17:00 Život v tanci [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Vánoční pastorely s Lucií Popp [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 18/22 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Bible [i] 22:00 Na plovárně s Ernie Elsem [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Rudovous [i] 01:30 Chris Rea: The Road to Hell and [i] 02:20 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 03:35 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 04:05 Simpsonovi XVIII 18/22 [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:55 Novashopping 06:25 Kroniky divočiny [i] 06:55 Kamarádi z lesa 51 [i] 07:10 Jen počkej, zajíci! 15, 16 [i] 07:40 Zvířátka v pohodě 5 [i] 08:05 Tehdy o Vánocích 2 [i] 09:45 Metráček [i] 11:10 Zbožňuju trable [i] 13:30 Gurmánská láska [i] 15:15 Přežít Vánoce [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dva a půl chlapa IV 6 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 16 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:40 Mr. GS [i] 22:10 Dokonalý gentleman [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba II 22 [i] 01:00 Novashopping 01:30 Střepiny [i] 01:55 DO-RE-MI [i] 02:55 Gurmánská láska [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 143, 144 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 11 [i] 07:00 Země dinosaurů 6 [i] 07:25 Tom a Jerry 33 [i] 07:35 Přátelé X 4 [i] 08:00 Hitlerovi muži II 3 [i] 09:05 Svět 2008 [i] 09:35 M*A*S*H 228 [i] 10:10 Dívka z majáku [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:30 Sesterstvo putovních kalhot [i] 15:50 Orlové práva [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Policajtem proti své vůli [i] 23:05 Pustit žilou [i] 23:50 Cela [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Žena v taláru 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Biatlon [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Severská kombinace [i] 16:45 Wintersports Weekend [i] 17:15 Snooker [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:30 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Wintersports Weekend [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 10:00 Kouzlo obyčejného života [i] 12:00 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 14:00 Noemova archa 1/2 [i] 16:00 Noemova archa 2/2 [i] 18:00 Život v divočině 8/13 [i] 19:00 Život v divočině 9/13 [i] 20:00 Dva muži šli do války [i] 22:00 Foylova válka III 1/4 [i] 00:00 Život s nepřítelem [i] 02:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team - Dobové vykopávky 5/8 [i] 07:05 Time Team - Dobové vykopávky 6/8 [i] 08:10 Vůně dálek 6/8 [i] 09:15 Následníci Jamieho 1/4 [i] 10:15 Následníci Jamieho 2/4 [i] 11:15 Kdo zabil Dianu? [i] 12:20 Limity měst 9/13 [i] 12:40 Designéři 25/28 [i] 13:05 Designéři 26/28 [i] 13:35 Svět na talíři 4/5 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 15/26 [i] 15:40 Místo v divočině 1/2 [i] 16:40 Jamieho drůbeží hostina [i] 17:40 Singapur 1/2 [i] 18:20 Alex [i] 19:20 Znovuobjevitelé 9/23 [i] 19:50 Znovuobjevitelé 10/23 [i] 20:20 Miliardové katastrofy 4/5 [i] 21:25 Boj o život 2/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 4/10 [i] 23:25 Most přes Golden Gate [i] 00:25 Lidé a místa na Zemi 15/21 [i] 00:45 Poklady říše zvířat 5/6 [i] 01:15 Poklady říše zvířat 6/6 [i] 01:45 Okénko do Louvru 3/3 [i] 02:50 Vůně dálek 6/8 [i] 03:55 Křižníky císaře Viléma 2/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 51 [i] 06:00 Účastníci kongresu [i] 07:40 Superman: Soudný den [i] 08:55 Báječný den [i] 10:45 Číslo 2 [i] 12:15 Elsa a Fred [i] 14:05 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 14:55 Malý zrádce [i] 16:25 Jste zralí na lásku? [i] 17:55 Citové pouto [i] 19:30 Před kamerou 52 [i] 20:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:15 Umění musí bolet [i] 23:55 Vstupní brána [i] 01:40 Wall Street [i] 03:45 Temný obraz [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 09:35 Před kamerou 51 [i] 10:05 Malý Manhattan [i] 11:35 Rodinný chaos [i] 13:05 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 14:20 Gang v útoku [i] 16:20 Robinsonovi [i] 17:55 Déja Vu [i] 20:00 John Adams : Setkání 5 [i] 21:05 John Adams : Jednota nebo smrt 6 [i] 22:05 Babel [i] 00:25 Comeback [i] 01:50 Zpovědi v taxíku 1 [i] 02:55 Nula od Nuly pojde [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.