Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 05:55 DNES 06:20 Uletení Lunatici I. 13/13 [i] 06:40 Casper II. 11/13 [i] 07:05 Flintstonovci II. 1/25 [i] 07:35 Chrisa nemá nikto rád II. 15-16/22 [i] 08:20 Kočky opäť v akcii [i] 10:00 Priatelia X. 6-7/18 [i] 10:55 Podvodníci [i] 12:25 Slovensko má talent - špeciál [i] 14:15 Ako na vec [i] 16:05 Zmluva s diablom [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Hľadá sa ideálny muž [i] 22:05 Merkúr [i] 00:10 Vraždiace prízraky [i] 01:55 Zúfalý a nebezpečný [i] 03:25 Inkognito [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo II. 3/52 [i] 06:50 Káčerovo 29/30 [i] 07:15 Aladin 49/65 [i] 07:40 Lovci drakov 10/26 [i] 08:05 Bol raz jeden život 20/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Superchyty [i] 09:30 Si v obraze? [i] 10:00 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:30 Stratené mesto 10/13 [i] 10:55 South Beach 8/8 [i] 11:45 Čierna alebo biela [i] 12:30 Tokijské psy [i] 13:20 Klik [i] 13:35 Eurovirtuál [i] 13:50 Sexi kosť [i] 15:35 Naľavo od výťahu [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:49 100 otázok o Eure [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:45 Športovec roka 2008 [i] 23:00 Prepadnutie 13.okrsku [i] 00:35 Minotauros [i] 02:05 Takí sme boli [i] 03:10 GEN.sk [i] 03:25 Radosť zo života [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Posledné dni Idolu 8/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy a komentáre [i] 05:25 Autochrómy [i] 06:20 Winnetka Road 5/6 [i] 07:05 Dizajn 17/17 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Extr@ English 16/30 [i] 09:05 Chirac [i] 10:00 Medicína [i] 11:00 TKN [i] 11:30 Euro - jednotná mena [i] 11:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Keď chrbtica „neposlúcha" [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:45 Orhan Pamuk [i] 14:30 Poltón [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Rozprávanie stromov [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Gasherbrumy 2008 [i] 17:00 Olympijský magazín [i] 17:30 Enviro [i] 17:40 Koledníci,vinšovníci,poďte k nám [i] 18:10 Drotár [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Prevzatie [i] 21:30 Životopis: Abba [i] 22:20 Kino na Dvojke [i] 23:40 Tempo [i] 23:55 Cassovia jazz s Lacom Déczim [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:50 Záver vysielania 04:55 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zázraky existujú [i] 06:45 Kutil Manny [i] 07:10 Pinocchio [i] 07:35 Legenda o Tarzanovi [i] 08:00 Rozprávková jazda [i] 08:30 Blízko smrti 19,20 [i] 10:15 Ako som spoznal vašu mamu I. 21,22/22 [i] 11:00 Vianoce naruby [i] 13:00 Pomstiteľ bez mena [i] 15:20 Kopija osudu 1/3 [i] 17:20 Bermudský trojuholník [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Vitajte v džungli [i] 22:30 Filmové hity: Nočná hliadka [i] 00:35 Nočné kino: Hviezdna pechota 2 [i] 02:10 Číslo 5 žije II [i] 03:55 Blázni a poloblázni [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 Tretí šarkan [i] 08:10 Tarzan 34,35 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad prelietavého Rómea [i] 10:30 Panna a netvor [i] 12:00 Klub výhercov [i] 14:10 Tretí šarkan [i] 15:25 Sama s cudzincom [i] 16:55 Divoška Rosaura 151,152 [i] 18:30 ZDRAVIE + [i] 19:00 Tarzan 34,35 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 11 [i] 21:30 Patologička - V mene smrti [i] 23:00 Perry Mason: Prípad prelietavého Rómea [i] 00:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Osudy hvězd [i] 06:25 Mumínci II 12/13 [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 68/78 [i] 07:10 Tip a Tap 14/26 [i] 07:20 Garfield a přátelé 23/26 [i] 07:40 Zbojníci 11/13 [i] 08:05 U nás na farmě 16/26 [i] 08:20 Vyzdobený sál [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:15 Hanuman [i] 11:40 StarDance III ...kolem dokola [i] 11:45 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Mořští savci 1/10 [i] 13:35 Po stopách [i] 13:50 Mezi námi zvířaty [i] 14:20 Styl: Barvy v designu i architektuře [i] 14:45 Pět dní 3/5 [i] 15:45 Odette Toulemondeová [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Divnopis - Příštpo [i] 18:10 Psí život [i] 18:35 Zpívánky: Sedláček z lesa jede 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 22:00 Píseň pro nevěstu [i] 23:35 Zprávy 23:40 Branky, body, vteřiny 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Modrý blesk [i] 01:20 Ministerstvo strachu 2/2 [i] 02:25 13. komnata Antonína Gondolána [i] 02:50 Pošta pro tebe - speciál [i] 03:45 Sólo pro... Laco Deczi [i] 04:25 Nejmenší bratři [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Střípky času [i] 05:15 Kameny v české krajině [i] 05:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 25/72 [i] 05:55 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:05 Muzeum betlémů [i] 06:15 Československý filmový týdeník 708/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Cesta do hlubin Lálovy duše [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Hon na lidožravého krokodýla [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Úsměvy Davida Prachaře [i] 11:15 Osudy hvězd [i] 11:35 Haf! 37/62 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:10 Sabotáž [i] 13:40 Pink Floyd: The Dark Side of the [i] 14:30 Kinobox [i] 15:00 Okřídlené bláznovství [i] 15:55 Kamera na cestách: Jezero Atitlán [i] 16:50 V hlubinách u Cieských ostrovů [i] 17:45 Film o filmu Sestra [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 19:00 Miloš Vacek: Ladův rok [i] 19:30 Haf! 37/62 [i] 20:00 Concerto Bohemia 2008 [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:30 Třistatřicettři [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 Isle of Wight 3/3 [i] 01:55 Sešli se... [i] 02:55 Grotesky [i] 03:20 Ladí neladí [i] 04:05 V hlubinách u Cieských ostrovů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 05:40 Novashopping 06:15 Kroniky divočiny [i] 06:40 Kamarádi z lesa 50 [i] 07:00 Batman vítězí 26 [i] 07:20 Senzační Spiderman 12 [i] 07:45 Zvířátka v pohodě 4 [i] 08:10 Na výpravě s Jeffem Corwinem 3 [i] 09:05 Eso [i] 10:15 Veselé Vánoce, Santo Clausi [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Hrdinný kapitán Korkorán [i] 13:55 Mr. Bean [i] 14:25 Angie [i] 16:30 Jak napálit advokáta [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Co horšího se může stát? [i] 21:55 Prci, prci, prcičky [i] 23:40 Piková trojka [i] 01:40 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 03:20 Hrdinný kapitán Korkorán [i] 04:50 Lenssen & spol. IV 141, 142 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 10 [i] 07:00 Země dinosaurů 5 [i] 07:25 Tom a Jerry 32 [i] 07:35 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 08:00 Freddie 17 [i] 08:25 Přátelé X 3 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 226 [i] 10:20 M*A*S*H 227 [i] 10:50 Hunter V 20 [i] 11:45 Closer I 3 [i] 12:40 Policejní vyjednavači 17 [i] 13:40 Vraždy v Midsomeru III [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Bolton Wanderers - Portsmouth FC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Kull dobyvatel [i] 22:15 Šerifové [i] 00:50 Peníze těch druhých [i] 02:40 Volejte Věštce 04:20 Dvojí nasazení 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:00 Severská kombinace [i] 16:45 Snooker [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 08:00 Strašidélko Plísňák 1/2 [i] 10:00 Směr východ [i] 12:00 Strašidélko 1/2 Plísňák [i] 14:00 Princ a chuďas [i] 16:00 Zamilovaní sousedé [i] 18:00 Život v divočině 6/13 [i] 19:00 Život v divočině 7/13 [i] 20:00 Falešná záminka [i] 22:00 Společná řeč [i] 00:00 Hříšné město [i] 02:00 Falešná záminka [i] 04:00 Jane Doeová: Těžký pád [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co nám prospívá 35/37 [i] 06:00 Okénko do Louvru 3/3 [i] 07:05 Dávní bohové 5/6 [i] 07:40 Dávní bohové 6/6 [i] 08:10 Antické odkazy 6/6 [i] 09:15 Mars na obzoru 5/6 [i] 10:15 Mars na obzoru 6/6 [i] 11:15 Tuningmánie 11/14 [i] 11:50 Tuningmánie 12/14 [i] 12:25 Na úvěr 21/26 [i] 12:55 Na úvěr 22/26 [i] 13:25 Svět na talíři 3/5 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 14/26 [i] 15:30 Výpravy za zvířaty 12/12 [i] 16:05 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 16:40 Limity měst 9/13 [i] 16:55 Božská čokoláda [i] 17:55 Tajemství vánoc [i] 18:55 Nevyslyšená varování 7/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 7/23 [i] 20:00 Znovuobjevitelé 8/23 [i] 20:30 Miliardové katastrofy 3/5 [i] 21:30 Boj o život 1/6 [i] 22:35 Pravda, povinnost, udatnost 3/10 [i] 23:35 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 [i] 00:35 Hlavní města Tichomoří 7/12 [i] 01:40 Hlavní města Tichomoří 8/12 [i] 02:40 Hlavní města Tichomoří 9/12 [i] 03:40 Křižníky císaře Viléma 1/2 [i] 04:40 Limity měst 9/13 [i] 04:55 Tajemství vánoc [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 06:00 Jako mravenci [i] 07:20 Jack [i] 09:10 Divoké vlny [i] 10:35 Miss Potter [i] 12:05 Stačí jen málo [i] 13:30 Malí rošťáci [i] 15:00 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 16:30 Příměří [i] 18:20 Příběh zrození [i] 20:00 Divoké vlny [i] 21:25 Divočáci [i] 23:05 Osobní stážce: nový začátek [i] 00:35 Hadi v letadle [i] 02:20 U ledu [i] 03:50 Lady XXL [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Děsnej doják [i] 09:25 V jednom kole [i] 11:00 Hra na svádění [i] 12:25 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 13:45 Život v překladu [i] 15:30 Marie a její muži [i] 16:50 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 18:25 Síly temna [i] 20:00 Černý srpen [i] 22:00 Řím II : Nezbytný výmysl 8 [i] 22:55 Démon pomsty [i] 00:30 Hory mají oči [i] 02:15 Jasný terč [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Výstava Miléniová Petržalka pripomína momenty z prelomu storočí
Ilustračná snímka

Prieskum: Slováci sú pri ochrane osobných údajov nedôslední
Slováci sú pri ochrane osobných údajov nedôslední. Až tretina Slovákov si pri inštalovaní aplikácie do telefónu nechráni osobné údaje. Vyplýva to z prieskumu Európskeho ...

Pri požiari bytu v Trebišove prišlo o život dieťa
Ilustračná snímka

Slováci to s alkoholom preháňajú na Štefana viac ako na Nový rok
Viac ľudí intoxikovaných alkoholom skončí na slovenských urgentoch na sviatok svätého Štefana ako počas novoročných osláv. Poukázal na to Inštitút ...

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.