Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 131-132/216 [i] 10:45 Krídelko alebo stehienko? [i] 12:40 Odpadlík III. 10/22 [i] 13:30 Monk III. 11/16 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 18/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 118-119/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Taxi 3 (P [i] 23:05 Ong-bak [i] 01:05 Lebky III. [i] 02:50 Klub samovrahov [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:05 Vládcovia ľadovej ríše [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - rodina [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:20 Chlapec a pes 6/6 [i] 08:50 Inšpektor Lynley IV. 3/8 [i] 09:40 Inšpektor Lynley IV. 4/8 [i] 10:30 Naspäť doma [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Radosť zo života [i] 13:30 Don Matteo III. 6/16 [i] 14:30 Špiónky 39/40 [i] 15:15 Špiónky 40/40 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 36/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 37/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Porota [i] 23:40 Robocop 3 [i] 01:25 Vo vnútri tornáda [i] 02:20 Krátke správy [i] 02:35 Bianca - cesta za šťastím 36/224 [i] 03:20 Bianca - cesta za šťastím 37/224 [i] 04:05 Slovensko DNES [i] 04:15 Správy STV [i] 04:40 Góly body sekundy [i] 04:50 Vo vnútri tornáda [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:35 Euro - jednotná mena [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 09:55 Fidlibumova listáreň [i] 10:35 Horúce zábery 1/2 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Veľké záhady [i] 13:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:25 Európska únia a Slovensko [i] 13:40 Dva dni v Zaježovej [i] 14:00 Večer na tému . . [i] 16:10 Família [i] 16:45 Enviro [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Dizajn 17/17 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Chirac [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:00 Nočný filmový klub [i] 00:45 Autochrómy [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Udalosti ČT [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:40 Slovensko DNES [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:20 Záver vysielania 03:50 Správy STV [i] 04:10 Slovensko DNES [i] 04:20 Správy - Hírek [i] 04:30 Udalosti ČT [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Video Show [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 PROMI NOVINY [i] 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:20 Páli vám to? [i] 09:00 Vojna slov [i] 09:40 Medicopter 117 73 [i] 10:40 Policajt z L. A. II 15 [i] 11:40 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 13 [i] 12:30 Smrtonosná pasca 2 [i] 15:00 Bleskový Jack [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:35 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Miliónový Silvester [i] 20:00 Panelák 173 [i] 20:45 Film týždňa: Pomstiteľ bez mena [i] 23:00 Nočné kino: Pevnosť Alamo [i] 01:50 Falošný únos [i] 03:25 Vianočný strom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 244,245 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 85 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 11:40 Doktor z hôr IV. 7 [i] 12:25 Päť starých známych 1,2/2 [i] 15:10 Nie som blázon [i] 16:55 Divoška Rosaura 149,150 [i] 18:30 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 7 [i] 20:00 Filmová klasika: Panna a netvor [i] 21:25 Sama s cudzincom [i] 22:55 Prepotrebné zbytočnosti [i] 00:55 Starý 85 [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vánoční koncert Karla Gotta [i] 10:20 Příště u Vás nejen u myslivců [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 13/54 [i] 14:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 14:30 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 14:35 Haf! 36/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 11/26 [i] 15:25 Taylor má trable 17/26 [i] 15:50 Svět Elmo 32/56 [i] 16:05 Babar 19/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Popovský jasan [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 13/13 [i] 21:05 13. komnata Antonína Gondolána [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:25 Sex ve městě III 4/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Santa je úchyl! [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Okouzlení VIII 13/54 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech Brno 03:05 Události v regionech Ostrava 03:30 Regiony ČT24 03:55 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 04:00 Kancl 12/14 [i] 04:30 Gorodok 10/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 42/42 [i] 10:00 Psí život [i] 10:30 Vzkaz Heleny Illnerové [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 16/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: Jak se jezdí [i] 16:00 Svět zázraků: Ushuaia 3/26 [i] 16:25 Kvarteto [i] 16:50 Kam s nimi [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 16/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Ještě jsem tady - Zdeněk Macháček [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Svatováclavská jízda 2008 [i] 19:30 Haf! 36/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Hon na lidožravého krokodýla [i] 21:00 Kancl 12/14 [i] 21:30 ČT Live - Progres Story 1968 - 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 Gorodok 10/20 [i] 23:55 Horečka páteční noci Best Of [i] 00:50 Musilok [i] 01:20 Tankisté [i] 02:15 Sedět na dvou židlích [i] 03:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:40 Kvarteto [i] 04:10 Kam s nimi [i] 04:20 Francie s ozvěnou domova 16/16 [i] 04:40 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 12 [i] 09:25 Mazlíček [i] 10:50 Ulice 295, 296 [i] 12:10 Můj přítel Monk II 16 [i] 13:00 Lenssen & spol. IV [i] 13:25 Pohřešovaní 15 [i] 14:20 Kobra 11 V 3 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 3 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 12 [i] 18:30 Ulice 1119, 1120 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Příběh rytíře [i] 22:30 Terminátor [i] 00:30 Pekelná kuchyně [i] 02:30 Novashopping 03:00 Mazlíček [i] 04:40 Lenssen & spol. IV 139, 140 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 31 [i] 07:20 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 07:45 Will & Grace V 17 [i] 08:10 Přátelé X 2 [i] 08:40 Panelák 41 [i] 09:20 Odpadlík I 5 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 4 [i] 11:05 Na čem záleží 44 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 19 [i] 12:35 Chůva k pohledání V 16 [i] 13:05 M*A*S*H 225 [i] 13:35 Policie - New York 83 [i] 14:25 Chameleon III 14 [i] 15:20 Will & Grace V 18 [i] 15:50 Médium I 7 [i] 16:45 Drzá Jordan III 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Uprchlík [i] 23:55 Vymítač ďábla: Zrození [i] 02:10 Volejte Věštce 03:50 Doktor z hor VI 14 [i] 04:40 Kapitán Kloss 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Biatlon [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Alpské lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Timbersports [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Cesta lásky a naděje [i] 08:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 4 [i] 11:00 Merlin 2/2 [i] 13:00 Dotek anděla II 3 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 4 [i] 15:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 17:00 Dotek anděla II 3 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Foylova válka III 1/4 [i] 22:00 Hříšné město [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Cesta lásky a naděje [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co nám prospívá 34/37 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… 9/14 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 10/14 [i] 07:00 Život mezi zeleninou 2/2 [i] 08:00 Tajemství Jadranu [i] 09:00 Limity měst 4/13 [i] 09:15 V cizí kuchyni 9/26 [i] 09:45 V cizí kuchyni 10/26 [i] 10:15 Tajemství divočiny 22/26 [i] 10:50 Tajemství divočiny 23/26 [i] 11:25 Umami - pátá chuť 2/2 [i] 12:30 Tajemství Jadranu [i] 13:35 Tradice stále živá 3/3 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… 9/14 [i] 15:10 Chytrý průvodce po… 10/14 [i] 15:40 Lidé a místa na Zemi 14/21 [i] 15:55 V cizí kuchyni 9/26 [i] 16:25 V cizí kuchyni 10/26 [i] 16:55 Umami - pátá chuť 2/2 [i] 17:55 Limity měst 4/13 [i] 18:10 Život mezi zeleninou 2/2 [i] 19:10 Tajemství divočiny 22/26 [i] 19:45 Tajemství divočiny 23/26 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 15/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 35/37 [i] 21:30 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus [i] 22:25 Churchillův válečný kabinet [i] 23:25 Limity měst 5/13 [i] 23:40 Keltské mýty 2/2 [i] 00:40 Co nám prospívá 35/37 [i] 01:40 Poslední dny slavných 5/7 [i] 02:45 Churchillův válečný kabinet [i] 03:40 Limity měst 5/13 [i] 03:55 Kašmír a Ladak 3/4 [i] 04:20 Kašmír a Ladak 4/4 [i] 04:45 Lidé a místa na Zemi 15/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jen trošku štěstí [i] 07:40 Před kamerou 51 [i] 08:10 Árijský pár [i] 10:05 Rocky Balboa [i] 11:45 Hvězdy padají na Henriettu [i] 13:35 Cinema, Cinema, Cinema 51 [i] 14:00 V křesle režiséra [i] 15:45 Řetězová reakce [i] 17:30 Volání o pomoc [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 20:00 Generation Kill : Bomba v zahradě 7 [i] 21:10 300: Bitva u Thermopyl [i] 23:05 Deník zabijáka [i] 00:35 Odvrácená strana Jericha [i] 02:15 Šikmá plocha [i] 03:35 Dveře dokořán [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 15 [i] 10:25 Oko delfína [i] 12:05 Dvanáct do tuctu 2 [i] 13:40 Zbožňuju prachy! [i] 15:05 Mimoni v Americe 15 [i] 15:30 Bloudící duše [i] 17:20 Děsnej doják [i] 18:40 Góóól! II [i] 20:30 Velký maturitní mejdan [i] 22:00 Láska na černo [i] 23:15 Města plná sexu II. 5 [i] 00:10 Město slávy [i] 01:30 Smrt s lidskou tváří [i] 02:40 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA NÁRODOV: Španieli prehrali v šlágri s Anglickom, Island zostúpil
Radosť futbalistov Anglicka, archívna snímka.

FORMA AKO HROM: Tatar so spoluhráčmi z Montrealu zdemolovali Detroit
Slovenský útočník Tomáš Tatar dopomohol k výhre 7:3 gólom a dvomi asistenciami.

Aleksejenkovci dostali doživotný dištanc za ovplyvňovanie zápasov
Ilustračná snímka.

NHL: Matheson dostal dvojzápasový dištanc za hit na Petterssona
Mike Matheson (v drese Kanady).

Aktuálne správy

Druhá polovica októbra sa začne slnečným dňom s príjemnými teplotami
Dnes bude slnečno, ráno sa ojedinele vyskytne hmla. Teploty sa budú pohybovať od 17 až do 22 stupňov Celzia.

MAJTE OČI NA STOPKÁCH: Polícia si posvieti na vodičov v okrese Lučenec
V okrese Lučenec policajti na utorok naplánovali osobitnú kontrolu s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. TASR o ...

BID považuje navrhované rozšírenie zliav v MHD za nesystémové
Ilustračná snímka.

Video: NAKA vykonáva domové prehliadky, má ísť o objekty Mariana K.
Údajne má ísť o zásah, ktorý súvisí s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Rodáci zo všetkých Lehôt/Lhot z bývalej federácie sa dodnes stretávajú
Ilustračná snímka.

V základnej škole v Jelšave majú žiaci záhradu, ktorá učí
Umožniť žiakom kontakt s prírodou a získavanie nových vedomostí i zručností hravou formou je hlavným zmyslom projektu Záhrada, ktorá učí, realizovaného v ...

V Londýne predstavili poslednú knihu vedca Stephena Hawkinga
Stephen Hawking, archívna snímka.

V súčasnosti žije na svete 821 mil. ľudí trpiacich chronickým hladom
Na archívnej snímke z 29. augusta 2016 podvýživené dieťa v nemocnici v nigerijskom meste Maiduguri.