Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 129-130/216 [i] 10:50 Ukradnuté Vianoce [i] 12:45 Odpadlík III. 9/22 [i] 13:35 Monk III. 10/16 [i] 14:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 17/23 [i] 15:15 Cigánske srdce 116-117/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 7/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 67 [i] 21:20 Po čom ženy túžia [i] 23:45 Útek z pekla [i] 01:20 Podraz [i] 03:40 Monk III. 10/16 [i] 04:20 Komisár Rex VI. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Veľká divočina na severe 3/3 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Chlapec a pes 5/6 [i] 08:45 Inšpektor Lynley IV. 1/8 [i] 09:35 Inšpektor Lynley IV. 2/8 [i] 10:25 Vezmi si moju ženu [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Radosť zo života [i] 13:25 Don Matteo III. 5/16 [i] 14:30 Špiónky 37/40 [i] 15:15 Špiónky 38/40 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - rodina [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 34/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 35/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:34 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Už dnes vás baví Silvestrovský Senzi Senzus [i] 21:35 Vtáčia klietka [i] 23:35 Jargo [i] 01:00 Posledná sezóna 8/10 [i] 01:55 Vládcovia ľadovej ríše [i] 02:50 Krátke správy [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 34/224 [i] 03:40 Bianca - cesta za šťastím 35/224 [i] 04:25 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:10 Maďarský magazín [i] 07:35 Euro - jednotná mena [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Dohviezdny večer [i] 10:40 História Tatier [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Krokodílie kroniky I. 7/13 [i] 13:15 Zdravíčko, pán doktor ! - Keď chrbtica „neposlúcha" [i] 13:40 Svet pod Kriváňom [i] 14:10 HITMÁNIA [i] 15:00 Klik [i] 15:15 Sféry dôverné [i] 16:25 Profesionál [i] 16:35 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:45 Európska únia a Slovensko [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Horúce zábery 1/2 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:30 Família [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i] 02:40 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 PROMI NOVINY [i] 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:20 Páli vám to? [i] 09:00 Vojna slov [i] 09:40 Medicopter 117 72 [i] 10:40 Policajt z L. A. II 14 [i] 11:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 12 [i] 12:20 Kosti III. 15/15 [i] 13:00 Nezvaný hosť [i] 15:00 Dutch alebo Divoká jazda [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:35 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 13 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 172 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Nočné kino: Smrtonosná pasca 2 [i] 01:35 Zlodej Nick 5,6/9 [i] 03:00 Mozaika smrti [i] 04:35 Sex a slobodná matka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 242,243 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 84 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 13:10 Doktor z hôr IV. 6 [i] 13:55 Hotel snov: Afrika [i] 15:25 Zmyselná Fanfan [i] 16:55 Divoška Rosaura 147,148 [i] 18:30 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 6 [i] 20:00 Nie som blázon [i] 21:45 Vražedný vírus [i] 23:15 Päť starých známych 1,2/2 [i] 02:00 Starý 84 [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poloviční kouzelníci [i] 09:20 Lásky Josefa Beka [i] 10:00 Srdcový král [i] 11:40 Muzikanti, hrejte - Javorník [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 12/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy III 8/24 [i] 15:10 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:15 Svět zázraků: Ushuaia 3/26 [i] 15:40 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Losos obecný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hanele [i] 21:35 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood II 4/12 [i] 23:55 Sólo pro... Laco Deczi [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 Okouzlení VIII 12/54 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava 03:15 Folklorní magazín [i] 03:40 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Ta naše povaha česká [i] 10:05 Po stopách hvězd [i] 10:30 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Styl [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:10 Exit 316 - Mise: Jsem cvok, ale neléčím se [i] 15:30 Paralympijský magazín [i] 15:50 Království divočiny: Mořští savci 1/10 [i] 16:20 Prizma [i] 16:45 Planeta Věda [i] 17:10 Televizní klub neslyšících [i] 17:35 Večeře s April [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Slavné klavírní přídavky [i] 20:00 Sedět na dvou židlích [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 Divnopis - Poděbaby [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 708/2379 [i] 23:25 Naši otcové [i] 01:35 Neviditelní [i] 03:25 Světový mládežnický orchestr [i] 04:50 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 11 [i] 09:25 Když do města přijdou andělé [i] 11:10 Ulice 294 [i] 11:50 Můj přítel Monk II 15 [i] 12:40 Lenssen & spol. IV [i] 13:30 Pohřešovaní 14 [i] 14:20 Kobra 11 V 2 [i] 15:15 Hvězdná brána IV 2 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 11 [i] 18:30 Ulice 1117, 1118 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 76 [i] 21:15 Comeback 16 [i] 21:45 Kriminálka Las Vegas VII 17 [i] 22:35 XXX [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba II 21 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Na vlastní oči [i] 02:40 Na vlastní nebezpečí [i] 03:30 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 137, 138 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 30 [i] 07:20 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 07:45 Will & Grace V 16 [i] 08:10 Přátelé X 1 [i] 08:40 Panelák 40 [i] 09:20 Odpadlík I 4 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 3 [i] 11:05 Na čem záleží 43 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 18 [i] 12:35 Chůva k pohledání V 15 [i] 13:05 M*A*S*H 224 [i] 13:35 Policie - New York 82 [i] 14:25 Chameleon III 13 [i] 15:20 Will & Grace V 17 [i] 15:50 Médium I 6 [i] 16:45 Drzá Jordan III 12 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé X 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 32 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:35 Zoufalé manželky IV 17 [i] 23:35 Sběratelé kostí II 18 [i] 00:30 Případ pro dva V [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Doktor z hor VI 13 [i] 04:15 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 12:15 Fotbal [i] 12:45 Watts [i] 13:00 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Tenkrát a dnes [i] 08:00 Čítárna [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 3 [i] 11:00 Merlin 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla II 2 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 3 [i] 15:00 Čítárna [i] 17:00 Dotek anděla II 2 [i] 18:00 Kouzlo obyčejného života [i] 20:00 Život v divočině 9/13 [i] 21:00 Ochránce I 22/22 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 2 [i] 23:00 Temné příběhy 11/14 [i] 23:30 Temné příběhy 12/14 [i] 00:00 Ochránce I 22/22 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 2 [i] 02:00 Kouzlo obyčejného života [i] 04:00 Tenkrát a dnes [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co nám prospívá 33/37 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… 7/14 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 8/14 [i] 07:00 Život mezi zeleninou 1/2 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 24/24 [i] 09:15 V cizí kuchyni 7/26 [i] 09:45 V cizí kuchyni 8/26 [i] 10:15 Tajemství divočiny 20/26 [i] 10:45 Tajemství divočiny 21/26 [i] 11:20 Umami - pátá chuť 1/2 [i] 12:25 Místa ve Středomoří 24/24 [i] 13:35 Tradice stále živá 2/3 [i] 14:40 Chytrý průvodce po… 7/14 [i] 15:10 Chytrý průvodce po… 8/14 [i] 15:40 Lidé a místa na Zemi 13/21 [i] 15:55 V cizí kuchyni 7/26 [i] 16:25 V cizí kuchyni 8/26 [i] 16:55 Umami - pátá chuť 1/2 [i] 17:55 Design a designéři 5/13 [i] 18:10 Život mezi zeleninou 1/2 [i] 19:10 Tajemství divočiny 20/26 [i] 19:45 Tajemství divočiny 21/26 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 14/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 34/37 [i] 21:30 Věk vodíku [i] 22:35 Rozhodující bitvy 3/3 [i] 23:40 Keltské mýty 1/2 [i] 00:40 Co nám prospívá 34/37 [i] 01:40 Poslední dny slavných 4/7 [i] 02:40 Rozhodující bitvy 3/3 [i] 03:40 Design a designéři 5/13 [i] 03:55 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 04:20 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 04:45 Lidé a místa na Zemi 14/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 51 [i] 06:00 Číslo 2 [i] 07:35 Evropské filmové ceny 2008 [i] 09:05 Po hlavě [i] 11:05 Létající Skot [i] 12:50 Jen trošku štěstí [i] 14:30 Árijský pár [i] 16:30 Rocky Balboa [i] 18:10 Hvězdy padají na Henriettu [i] 20:00 Na stojáka 40 [i] 20:30 Gorila [i] 22:15 Svatby jako řemen [i] 23:50 Když se smůla lepí na paty [i] 01:15 Hříšné svědectví [i] 02:55 Svatby jako řemen [i] 04:30 Když se smůla lepí na paty [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 14 [i] 10:20 Pekař [i] 11:45 Vánoční únos [i] 13:10 Romero a Julie [i] 14:45 Mimoni v Americe 14 [i] 15:05 Oko delfína [i] 16:45 Déja Vu [i] 18:50 Dvanáct do tuctu 2 [i] 20:20 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 23:05 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 00:20 Babel [i] 02:40 Soumrak nad Jižní Afrikou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.