Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 125-126/216 [i] 10:45 Elisa z Rivombrosy II. 12/13 [i] 12:30 Odpadlík III. 7/22 [i] 13:20 Monk III. 8/16 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 15/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 112-113/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 5/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 66 [i] 21:10 Priateľky [i] 21:50 Na streche [i] 22:40 SEDEM s r.o. [i] 23:25 Vykúpenie z väznice Shawshank [i] 02:00 Strata kontroly [i] 03:40 Monk III. 8/16 [i] 04:20 Komisár Rex VI. 5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - práca [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:20 Aladin 48/65 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Inšpektor Lynley III. 5/8 [i] 09:30 Inšpektor Lynley III. 6/8 [i] 10:20 Dieťa za každú cenu [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Radosť zo života [i] 13:30 Don Matteo III. 3/16 [i] 14:30 Špiónky 35/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 8/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - zdravie [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 30/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 31/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:30 Zúfalé manželky III. 16/23 [i] 22:20 Zúfalé manželky III. 17/23 [i] 23:05 Slečna Marpleová I. 4/4 [i] 00:45 Posledná sezóna 6/10 [i] 01:40 Veľká divočina na severe 2/3 [i] 02:40 Krátke správy [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 30/224 [i] 03:35 Bianca - cesta za šťastím 31/224 [i] 04:20 Slovensko DNES [i] 04:30 Správy STV [i] 04:55 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Prasiatko a medvedík [i] 10:10 Jan Hála a Važec [i] 11:05 Megastavby I. 9/11 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Z lásky k zvieratám 6 [i] 13:40 Veda v Európe 4/4 [i] 13:50 Výšivka z oblasti Trnavy [i] 14:10 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:40 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Koniari sveta 15/20 [i] 18:30 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 9/18 [i] 20:50 Test magazín [i] 20:55 Diagnóza 121 [i] 21:15 Euro - jednotná mena [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 00:45 Národnostný magazín [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Slovensko DNES [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Správy a komentáre [i] 03:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Video Show [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:20 Páli vám to? [i] 09:00 Vojna slov [i] 09:40 Medicopter 117 70 [i] 10:40 Policajt z L. A. II 12 [i] 11:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 10 [i] 12:30 Smrtonosná pasca [i] 15:00 Rande [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:35 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 12 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 170 [i] 22:00 SHARK II. 12 [i] 22:55 De Facto [i] 23:40 Bratstvo ticha [i] 01:35 Návrat neznámeho [i] 03:00 Neľútostný súboj [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 238,239 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 82 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 12:45 Doktor z hôr IV. 4 [i] 13:35 Zmätok v srdci 11 [i] 15:15 Nebezpečné diamanty [i] 16:55 Divoška Rosaura 143,144 [i] 18:30 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 4 [i] 20:00 Žena za pultom 11 [i] 20:50 Siska 11 [i] 21:50 Tajný agent na Blízkom východe [i] 23:35 Nočný cudzinec [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Zeměpis světa [i] 09:15 Vodní ptáci [i] 09:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:30 Píseň pro Rudolfa III. 6,7/8 [i] 11:10 Bílá místa [i] 11:45 Nezbedné pověsti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 10/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy III 6/24 [i] 15:10 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:20 Haf! 34/62 [i] 15:50 Věda je zábava 5/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sněženka podsněžník [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Po stopách hvězd [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:55 Retro [i] 22:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:30 Říše tygra 1/2 [i] 00:10 Okouzlení VIII 10/54 [i] 01:05 Film o filmu: Potomci lidí [i] 01:15 Chcete mě? [i] 01:30 Na cestě po jižním Jordánsku [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:35 Válka s mikroby očima Lennarta [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Základy [i] 16:00 Velázquez: Venuše před zrcadlem [i] 16:50 Střípky času [i] 17:10 Kameny v české krajině [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 25/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 4/13 [i] 19:30 Haf! 34/62 [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Můj učitel Ibrahim [i] 22:05 Všeobecná deklarace lidských práv [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:50 Písničkář, který nezemřel [i] 00:50 Písnička z mládí - 1920 [i] 00:55 Příběh laciného piána [i] 01:10 Řada koní [i] 01:15 ...Jedna židle přebývá [i] 01:30 Akce "Zpěvák" [i] 01:50 Hitlerova hora [i] 02:40 Sváteční slovo teologa Daniela [i] 02:45 Základy [i] 03:10 Cesty víry [i] 03:35 Křesťanský magazín [i] 03:45 Martin Středa [i] 04:10 Šedesát šest Šumných měst [i] 04:40 Vyškovec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 9 [i] 09:25 Není větší lásky [i] 11:10 Ulice 292 [i] 11:50 Můj přítel Monk II 13 [i] 12:40 Lenssen & spol. IV [i] 13:30 Pohřešovaní 12 [i] 14:25 Gilmorova děvčata VII 22 [i] 15:15 Hvězdná brána III 22 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 9 [i] 18:30 Ulice 1113, 1114 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 75 [i] 21:15 Kriminálka Miami V 16 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Poslední výsadek [i] 00:30 Námořní vyšetřovací služba II 19 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Občanské judo [i] 03:00 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 133, 134 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Petr Pan a piráti 1 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 28 [i] 07:20 Tajemství Sylvestera a Tweetyho [i] 07:45 Will & Grace V 14 [i] 08:10 Přátelé IX 23 [i] 08:40 Panelák 38 [i] 09:20 Odpadlík I 2 [i] 10:15 Sedmé nebe XI 1 [i] 11:05 Na čem záleží 41 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 16 [i] 12:35 Chůva k pohledání V 13 [i] 13:05 M*A*S*H 222 [i] 13:35 Policie - New York 80 [i] 14:25 Chameleon III 11 [i] 15:20 Will & Grace V 15 [i] 15:50 Médium I 4 [i] 16:45 Drzá Jordan III 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 31 [i] 21:20 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 13 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 17 [i] 00:20 Případ pro dva V [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Doktor z hor VI 11 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 12:30 Snooker [i] 13:45 Fotbal [i] 14:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Neorané pole [i] 08:00 Podivné dítě [i] 10:00 Soudkyně Amy IV 1 [i] 11:00 Starožitníkův krám 2/2 [i] 13:00 Dotek anděla 13 [i] 14:00 Soudkyně Amy IV 1 [i] 15:00 Podivné dítě [i] 17:00 Dotek anděla 13 [i] 18:00 Nepotrestaná vražda [i] 20:00 Život v divočině 7/13 [i] 21:00 Ochránce I 20/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 10 [i] 23:00 Temné příběhy 7/14 [i] 23:30 Temné příběhy 8/14 [i] 00:00 Ochránce I 20/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 10 [i] 02:00 Nepotrestaná vražda [i] 04:00 Neorané pole [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co nám prospívá 31/37 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… 3/14 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 4/14 [i] 07:00 Objevování Modré planety 12/13 [i] 08:00 Místa ve Středomoří 22/24 [i] 09:10 V cizí kuchyni 3/26 [i] 09:40 V cizí kuchyni 4/26 [i] 10:10 Tajemství divočiny 16/26 [i] 10:40 Tajemství divočiny 17/26 [i] 11:15 Maminka stávkuje 23/25 [i] 11:50 Maminka stávkuje 24/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 22/24 [i] 13:45 Hlavní města Tichomoří 12/12 [i] 14:50 Chytrý průvodce po… 3/14 [i] 15:15 Chytrý průvodce po… 4/14 [i] 15:40 Lidé a místa na Zemi 11/21 [i] 15:55 V cizí kuchyni 3/26 [i] 16:25 V cizí kuchyni 4/26 [i] 16:55 Maminka stávkuje 23/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 24/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 12/13 [i] 19:10 Tajemství divočiny 16/26 [i] 19:45 Tajemství divočiny 17/26 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 12/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 32/37 [i] 21:30 Posedlost rychlostí 2/3 [i] 22:35 Rozhodující bitvy 1/3 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 7/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 32/37 [i] 01:40 Poslední dny slavných 2/7 [i] 02:45 Rozhodující bitvy 1/3 [i] 03:45 Závody ve zbrojení 7/8 [i] 04:45 Lidé a místa na Zemi 12/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jste zralí na lásku? [i] 07:25 Polibte nevěstu [i] 09:05 Cinema, Cinema, Cinema 51 [i] 09:30 Stačí jen málo [i] 10:55 Ratatouille [i] 12:45 Miss Potter [i] 14:15 Divočáci [i] 15:50 Nezkrotná Dee Dee [i] 17:10 Jako mravenci [i] 18:30 Stěhování pana McAllistera [i] 20:00 Polibek smrti [i] 21:40 Motel smrti [i] 23:05 Generation Kill : Buďte v klidu 6 [i] 00:10 Voják [i] 01:40 Návrat na vrchol [i] 03:45 Polibek smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 12 [i] 10:20 Překonat sám tisíce mil [i] 12:05 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 13:20 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 14:55 Mimoni v Americe 12 [i] 15:20 Vánoce bez Santy [i] 16:45 Rodinný chaos [i] 18:15 Gang v útoku [i] 20:20 Nezničitelná láska [i] 22:00 Zloději a vyděrači [i] 23:25 Hoši z Chuecatown [i] 01:00 Bezstarostně [i] 02:30 Nezničitelná láska [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.