Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 123-124/216 [i] 10:40 Elisa z Rivombrosy II. 11/13 [i] 12:30 Odpadlík III. 6/22 [i] 13:20 Monk III. 7/16 [i] 14:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 110-111/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 15/16 [i] 21:05 Aha - dvaja v tom [i] 21:50 Paľba [i] 22:20 112 [i] 23:05 Pištoľníci [i] 00:40 Kliatba [i] 02:05 112 [i] 02:40 Odpadlík III. 6/22 [i] 03:20 Monk III. [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex VI. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:35 FOKUS - právo [i] 08:05 Domáci majstri [i] 08:10 Aladin 47/65 [i] 08:30 Domáci majstri [i] 08:35 BRONZOVÉ TELÁ 6/6 [i] 09:30 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 12/13 [i] 10:35 Anjel rodiny [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 54 [i] 13:30 Don Matteo III. 2/16 [i] 14:30 Špiónky 34/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 7/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 28/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 29/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Slovácko sa nesúdi [i] 20:45 Slovácko sa nesúdi [i] 21:30 Klinika Grace IV. 16/17 [i] 22:15 Klinika Grace IV. 17/17 [i] 23:00 KINOHIT [i] 23:25 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 8/22 [i] 00:10 Test magazín [i] 00:15 Posledná sezóna 5/10 [i] 01:10 Veľká divočina na severe 1/3 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 28/224 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 29/224 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Veľká divočina na severe 1/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Európska únia a Slovensko [i] 07:05 Sociálny zápisník [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Elá hop [i] 10:25 Šaty robia človeka [i] 10:50 Ako v rozprávke: Mosty Epiru [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Svetové pobrežia zhora: Európa 1/10 [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Výšivka z oblasti Trnavy [i] 14:10 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:50 Rozprávanie stromov [i] 15:05 Motormagazín [i] 15:30 Magazín ligy majstrov [i] 16:10 Odpískané [i] 16:40 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:05 Euro - jednotná mena [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 6 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby I. 9/11 [i] 20:55 Veda v Európe 4/4 [i] 21:00 Eurovirtuál [i] 21:15 Profesionál [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 00:00 Anjeli strážni [i] 00:25 Cesty nádeje [i] 00:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:20 Euro - jednotná mena [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Slovensko DNES [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:40 Správy a komentáre [i] 03:20 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Titanic [i] 06:30 NOVINY 06:55 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:20 Páli vám to? [i] 09:00 Vojna slov [i] 09:40 Medicopter 117 69 [i] 10:40 Policajt z L. A. II 11 [i] 11:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 9 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 14 [i] 13:00 Dvanásť do tucta [i] 15:00 Cesta domov [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:35 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 169 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 16 [i] 21:35 Profesionáli 16 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Smrtonosná pasca [i] 02:10 Autosalón [i] 02:35 Veľká ryba [i] 04:35 Zachránené Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 236,237 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 81 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 11:40 Doktor z hôr IV. 3 [i] 12:25 Skryté hlasy 1,2/2 [i] 15:15 Hviezdne kino: "Rozmarne léto" [i] 16:55 Divoška Rosaura 141,142 [i] 18:30 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 3 [i] 20:00 Nebezpečné diamanty [i] 21:40 Zmätok v srdci 11 [i] 23:20 Vrátnik od Maxima [i] 00:45 Starý 81 [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 68/78 [i] 09:00 Boží mlýny [i] 10:25 Losos a rys se vracejí [i] 11:10 Povídání se zvířaty 2/4 [i] 11:40 Po stopách [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 9/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy III 5/24 [i] 15:10 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:20 Haf! 33/62 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rak říční "modrý" [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 7/12 [i] 21:00 Na cestě po jižním Jordánsku [i] 21:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 V zajetí železné opony 39/41 [i] 22:30 Bimboland [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 3/18 [i] 01:00 Okouzlení VIII 9/54 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 15/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Poděbaby [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 Za školu [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Zeměpis světa [i] 13:00 Vodní ptáci [i] 13:10 Pohádky z celého světa 4/13 [i] 13:25 Viděl jsem maminku líbat Santa [i] 14:50 Lindbergh [i] 15:45 Jak přelstít teroristy [i] 16:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:10 Nijaký život [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 N. Rimskij - Korsakov: Španělské capriccio [i] 19:20 F. Schubert - F. Liszt: Zastaveníčko. [i] 19:30 Haf! 33/62 [i] 20:00 Hitlerova hora [i] 21:00 Vzkaz Heleny Illnerové [i] 21:30 Šedesát šest Šumných měst [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 22:00 V odborné péči 11/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Život je nádherný [i] 00:45 Nekonečný úžas [i] 01:05 Blue [i] 01:25 Útěk z ráje [i] 01:40 Knižní svět [i] 02:05 Čtenářský deník... Michal Ajvaz: Druhé město [i] 02:20 Exit 316 - Mise: Jsem cvok, ale neléčím se [i] 02:40 Máte slovo 03:25 POKR [i] 03:55 Náš venkov [i] 04:10 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 8 [i] 09:20 Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář [i] 11:20 Ulice 291 [i] 12:00 Můj přítel Monk II 12 [i] 12:50 Lenssen & spol. IV [i] 13:40 Pohřešovaní 11 [i] 14:30 Gilmorova děvčata VII 21 [i] 15:15 Hvězdná brána III 21 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 8 [i] 18:30 Ulice 1111, 1112 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 2 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House IV 15 [i] 22:30 Brzy to přijde [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba II 18 [i] 00:55 DO-RE-MI [i] 01:40 Novashopping 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 26 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 27 [i] 07:35 Will & Grace V 13 [i] 08:05 Přátelé IX 22 [i] 08:35 Panelák 37 [i] 09:15 Odpadlík I 1 [i] 10:10 Sedmé nebe X 22 [i] 11:05 Na čem záleží 40 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 15 [i] 12:35 Chůva k pohledání V 12 [i] 13:05 M*A*S*H 221 [i] 13:35 Policie - New York 79 [i] 14:25 Chameleon III 10 [i] 15:20 Will & Grace V 14 [i] 15:50 Médium I 3 [i] 16:45 Drzá Jordan III 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 55 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 15 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:25 Případ pro dva V [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Doktor z hor VI 10 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Wintersports Weekend [i] 09:00 Biatlon [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 14:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i] 01:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Vražda v Hollywoodu [i] 10:00 Drzá Jordan III 13 [i] 11:00 Starožitníkův krám 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla 12 [i] 14:00 Drzá Jordan III 13 [i] 15:00 Vražda v Hollywoodu [i] 17:00 Dotek anděla 12 [i] 18:00 Lásce neutečeš [i] 20:00 Život v divočině 6/13 [i] 21:00 Ochránce I 19/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 9 [i] 23:00 Temné příběhy 5/14 [i] 23:30 Temné příběhy 6/14 [i] 00:00 Ochránce I 19/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 9 [i] 02:00 Lásce neutečeš [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po… 1/14 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 2/14 [i] 07:00 Objevování Modré planety 11/13 [i] 08:00 Místa ve Středomoří 21/24 [i] 09:10 V cizí kuchyni 1/26 [i] 09:40 V cizí kuchyni 2/26 [i] 10:10 Tajemství divočiny 14/26 [i] 10:40 Tajemství divočiny 15/26 [i] 11:15 Maminka stávkuje 21/25 [i] 11:50 Maminka stávkuje 22/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 21/24 [i] 13:45 Hlavní města Tichomoří 11/12 [i] 14:50 Chytrý průvodce po… 1/14 [i] 15:15 Chytrý průvodce po… 2/14 [i] 15:40 Lidé a místa na Zemi 10/21 [i] 15:55 V cizí kuchyni 1/26 [i] 16:25 V cizí kuchyni 2/26 [i] 16:55 Maminka stávkuje 21/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 22/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 11/13 [i] 19:10 Tajemství divočiny 14/26 [i] 19:45 Tajemství divočiny 15/26 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 11/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 31/37 [i] 21:30 Posedlost rychlostí 1/3 [i] 22:30 Střety na moři 6/6 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 6/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 31/37 [i] 01:40 Poslední dny slavných 1/7 [i] 02:45 Střety na moři 6/6 [i] 03:45 Závody ve zbrojení 6/8 [i] 04:45 Lidé a místa na Zemi 11/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lovecká sezóna [i] 07:25 Árijský pár [i] 09:20 Někdo jiný [i] 10:35 Tvoje, moje a naše [i] 12:00 Základ rodiny [i] 13:40 Jste zralí na lásku? [i] 15:05 Polibte nevěstu [i] 16:45 Stačí jen málo [i] 18:10 Ratatouille [i] 20:00 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 21:55 Na stojáka 48 [i] 22:25 Šikmá plocha [i] 23:45 Statečné srdce [i] 02:40 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 04:35 Šikmá plocha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 11 [i] 10:20 Deník [i] 11:50 Casino Royale [i] 14:10 Hra na svádění [i] 15:35 Mimoni v Americe 11 [i] 15:55 Překonat sám tisíce mil [i] 17:40 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 19:20 Život v překladu [i] 21:00 Řím II : Posmrtná maska 7 [i] 22:00 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 00:10 Kdo je tady ředitel? [i] 01:50 Život v překladu [i] 03:30 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Chárov Boston vedie v sérii s Torontom, Washington vyrovnal stav
Na archívnej snímke Zdeno Chára

Junior rozhodol o výhre Betisu nad Las Palmas v 94. minúte
Koke (vľavo) z Atletica Madrid s Antoinem Griezmannom na archívnej snímke.

NBA: Warriors zvládli aj tretí zápas so Spurs, Durant s 26 bodmi
Na snímke basketbalista Golden State Warriors - Stephen Curry.

Video: Capitals vyrovnali sériu 1. kola play-off NHL, Chára s dvoma pluskami pri triumfe Bostonu
Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili 3:1 nad hráčmi Toronta Maple Leafs vo štvrtkovom zápase 1. kola play-off Východnej konferencie zámorskej NHL. Slovenský obranca Bruins Zdeno Chára ...

Aktuálne správy

Piatkové slnečné lúče príjemne ukončia pracovný týždeň
Aprílové dni s prichádzajúcim oteplením vytvorili jarnú kulisu. Na snímke kvitnúca čerešňa.

Americký Senát tesne odhlasoval Trumpovho nominanta na post šéfa NASA
NASA. Ilustračná snímka.

Združenia: Rezort školstva by mal podniknúť kroky v projekte Edunet
Podľa Aliancie Fair-play a občianskeho zduženia Slovensko.Digital by mal rezort školstva podniknúť ďalšie kroky v projekte Edunet, ktorý má zabezpečiť internetové služby ...

Pozor na „lekárov“, ktorí sa telefonicky snažia získať peniaze od dôchodcov
V Žilinskom okrese sa v predchádzajúcich dňoch podvodníci viackrát snažili získať peniaze od seniorov. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, neznámy ...

Teplé počasie z posledných dní urýchlilo rozvoj vegetácie na Slovensku
Šafran spišský (Crocus discolor G. Reuss) kvitne v okolí Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách 16. apríla 2018.

V areáli amfiteátra v Prešove otvoria sochársky park
Ilustračná snímka.

OSN slávi 20. apríla Deň čínskeho jazyka
Snímka z otvorenia prvej čínskej triedy na Slovensku v bratislavskom Novom Meste.

Pred 125 rokmi sa narodil španielsky maliar Joan Miró
Návštevníčky prechádzajú popri obrazoch Paitings (Maľba) (1953) na výstave španielskeho majstra Joana Miróa v Kunsthause v švajčiarskom Zürichu, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.