Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 123-124/216 [i] 10:40 Elisa z Rivombrosy II. 11/13 [i] 12:30 Odpadlík III. 6/22 [i] 13:20 Monk III. 7/16 [i] 14:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 110-111/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 15/16 [i] 21:05 Aha - dvaja v tom [i] 21:50 Paľba [i] 22:20 112 [i] 23:05 Pištoľníci [i] 00:40 Kliatba [i] 02:05 112 [i] 02:40 Odpadlík III. 6/22 [i] 03:20 Monk III. [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex VI. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:35 FOKUS - právo [i] 08:05 Domáci majstri [i] 08:10 Aladin 47/65 [i] 08:30 Domáci majstri [i] 08:35 BRONZOVÉ TELÁ 6/6 [i] 09:30 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 12/13 [i] 10:35 Anjel rodiny [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 54 [i] 13:30 Don Matteo III. 2/16 [i] 14:30 Špiónky 34/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 7/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 28/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 29/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Slovácko sa nesúdi [i] 20:45 Slovácko sa nesúdi [i] 21:30 Klinika Grace IV. 16/17 [i] 22:15 Klinika Grace IV. 17/17 [i] 23:00 KINOHIT [i] 23:25 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 8/22 [i] 00:10 Test magazín [i] 00:15 Posledná sezóna 5/10 [i] 01:10 Veľká divočina na severe 1/3 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 28/224 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 29/224 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Veľká divočina na severe 1/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Európska únia a Slovensko [i] 07:05 Sociálny zápisník [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Elá hop [i] 10:25 Šaty robia človeka [i] 10:50 Ako v rozprávke: Mosty Epiru [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Svetové pobrežia zhora: Európa 1/10 [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Výšivka z oblasti Trnavy [i] 14:10 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:50 Rozprávanie stromov [i] 15:05 Motormagazín [i] 15:30 Magazín ligy majstrov [i] 16:10 Odpískané [i] 16:40 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:05 Euro - jednotná mena [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 6 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby I. 9/11 [i] 20:55 Veda v Európe 4/4 [i] 21:00 Eurovirtuál [i] 21:15 Profesionál [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 00:00 Anjeli strážni [i] 00:25 Cesty nádeje [i] 00:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:20 Euro - jednotná mena [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Slovensko DNES [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:40 Správy a komentáre [i] 03:20 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Titanic [i] 06:30 NOVINY 06:55 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:20 Páli vám to? [i] 09:00 Vojna slov [i] 09:40 Medicopter 117 69 [i] 10:40 Policajt z L. A. II 11 [i] 11:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 9 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 14 [i] 13:00 Dvanásť do tucta [i] 15:00 Cesta domov [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:35 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 169 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 16 [i] 21:35 Profesionáli 16 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Smrtonosná pasca [i] 02:10 Autosalón [i] 02:35 Veľká ryba [i] 04:35 Zachránené Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 236,237 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 81 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 11:40 Doktor z hôr IV. 3 [i] 12:25 Skryté hlasy 1,2/2 [i] 15:15 Hviezdne kino: "Rozmarne léto" [i] 16:55 Divoška Rosaura 141,142 [i] 18:30 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 3 [i] 20:00 Nebezpečné diamanty [i] 21:40 Zmätok v srdci 11 [i] 23:20 Vrátnik od Maxima [i] 00:45 Starý 81 [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 68/78 [i] 09:00 Boží mlýny [i] 10:25 Losos a rys se vracejí [i] 11:10 Povídání se zvířaty 2/4 [i] 11:40 Po stopách [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 9/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy III 5/24 [i] 15:10 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:20 Haf! 33/62 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rak říční "modrý" [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 7/12 [i] 21:00 Na cestě po jižním Jordánsku [i] 21:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 V zajetí železné opony 39/41 [i] 22:30 Bimboland [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 3/18 [i] 01:00 Okouzlení VIII 9/54 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 15/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Poděbaby [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 Za školu [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Zeměpis světa [i] 13:00 Vodní ptáci [i] 13:10 Pohádky z celého světa 4/13 [i] 13:25 Viděl jsem maminku líbat Santa [i] 14:50 Lindbergh [i] 15:45 Jak přelstít teroristy [i] 16:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:10 Nijaký život [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 N. Rimskij - Korsakov: Španělské capriccio [i] 19:20 F. Schubert - F. Liszt: Zastaveníčko. [i] 19:30 Haf! 33/62 [i] 20:00 Hitlerova hora [i] 21:00 Vzkaz Heleny Illnerové [i] 21:30 Šedesát šest Šumných měst [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 22:00 V odborné péči 11/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Život je nádherný [i] 00:45 Nekonečný úžas [i] 01:05 Blue [i] 01:25 Útěk z ráje [i] 01:40 Knižní svět [i] 02:05 Čtenářský deník... Michal Ajvaz: Druhé město [i] 02:20 Exit 316 - Mise: Jsem cvok, ale neléčím se [i] 02:40 Máte slovo 03:25 POKR [i] 03:55 Náš venkov [i] 04:10 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 8 [i] 09:20 Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář [i] 11:20 Ulice 291 [i] 12:00 Můj přítel Monk II 12 [i] 12:50 Lenssen & spol. IV [i] 13:40 Pohřešovaní 11 [i] 14:30 Gilmorova děvčata VII 21 [i] 15:15 Hvězdná brána III 21 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 8 [i] 18:30 Ulice 1111, 1112 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 2 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House IV 15 [i] 22:30 Brzy to přijde [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba II 18 [i] 00:55 DO-RE-MI [i] 01:40 Novashopping 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 26 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 27 [i] 07:35 Will & Grace V 13 [i] 08:05 Přátelé IX 22 [i] 08:35 Panelák 37 [i] 09:15 Odpadlík I 1 [i] 10:10 Sedmé nebe X 22 [i] 11:05 Na čem záleží 40 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 15 [i] 12:35 Chůva k pohledání V 12 [i] 13:05 M*A*S*H 221 [i] 13:35 Policie - New York 79 [i] 14:25 Chameleon III 10 [i] 15:20 Will & Grace V 14 [i] 15:50 Médium I 3 [i] 16:45 Drzá Jordan III 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 55 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 15 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:25 Případ pro dva V [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Doktor z hor VI 10 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Wintersports Weekend [i] 09:00 Biatlon [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 14:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i] 01:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Vražda v Hollywoodu [i] 10:00 Drzá Jordan III 13 [i] 11:00 Starožitníkův krám 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla 12 [i] 14:00 Drzá Jordan III 13 [i] 15:00 Vražda v Hollywoodu [i] 17:00 Dotek anděla 12 [i] 18:00 Lásce neutečeš [i] 20:00 Život v divočině 6/13 [i] 21:00 Ochránce I 19/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 9 [i] 23:00 Temné příběhy 5/14 [i] 23:30 Temné příběhy 6/14 [i] 00:00 Ochránce I 19/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 9 [i] 02:00 Lásce neutečeš [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po… 1/14 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 2/14 [i] 07:00 Objevování Modré planety 11/13 [i] 08:00 Místa ve Středomoří 21/24 [i] 09:10 V cizí kuchyni 1/26 [i] 09:40 V cizí kuchyni 2/26 [i] 10:10 Tajemství divočiny 14/26 [i] 10:40 Tajemství divočiny 15/26 [i] 11:15 Maminka stávkuje 21/25 [i] 11:50 Maminka stávkuje 22/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 21/24 [i] 13:45 Hlavní města Tichomoří 11/12 [i] 14:50 Chytrý průvodce po… 1/14 [i] 15:15 Chytrý průvodce po… 2/14 [i] 15:40 Lidé a místa na Zemi 10/21 [i] 15:55 V cizí kuchyni 1/26 [i] 16:25 V cizí kuchyni 2/26 [i] 16:55 Maminka stávkuje 21/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 22/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 11/13 [i] 19:10 Tajemství divočiny 14/26 [i] 19:45 Tajemství divočiny 15/26 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 11/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 31/37 [i] 21:30 Posedlost rychlostí 1/3 [i] 22:30 Střety na moři 6/6 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 6/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 31/37 [i] 01:40 Poslední dny slavných 1/7 [i] 02:45 Střety na moři 6/6 [i] 03:45 Závody ve zbrojení 6/8 [i] 04:45 Lidé a místa na Zemi 11/21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lovecká sezóna [i] 07:25 Árijský pár [i] 09:20 Někdo jiný [i] 10:35 Tvoje, moje a naše [i] 12:00 Základ rodiny [i] 13:40 Jste zralí na lásku? [i] 15:05 Polibte nevěstu [i] 16:45 Stačí jen málo [i] 18:10 Ratatouille [i] 20:00 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 21:55 Na stojáka 48 [i] 22:25 Šikmá plocha [i] 23:45 Statečné srdce [i] 02:40 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 04:35 Šikmá plocha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 11 [i] 10:20 Deník [i] 11:50 Casino Royale [i] 14:10 Hra na svádění [i] 15:35 Mimoni v Americe 11 [i] 15:55 Překonat sám tisíce mil [i] 17:40 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 19:20 Život v překladu [i] 21:00 Řím II : Posmrtná maska 7 [i] 22:00 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 00:10 Kdo je tady ředitel? [i] 01:50 Život v překladu [i] 03:30 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Cirsteová postúpila do semifinále turnaja WTA v Bukurešti
Ilustračná snímka

Obranca Stecher sa dohodol s Canucks na novom dvojročnom kontrakte
Vedenie klubu NHL Vancouver Canucks sa dohodlo s obrancom Troyom Stecherom na predĺžení spolupráce. Nový dvojročný kontrakt vynesie 24-ročnému kanadskému hokejistovi, ktorý mal ...

Borussia Dortmund porazila Manchester na pohári majstrov v Chicagu
Na archívnej snímke obranca nemeckého bundesligového klubu Borussia Dortmund Neven Subotič.

Memphis si upísal Japonca Watanabeho
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Piliere diaľničného mosta D4 môžu byť nebezpečné, varujú vodáci
Pri výstavbe diaľničného mosta D4 cez Dunaj sa má použiť konštrukcia pilierov, ktorá nebola nikde na svete použitá na riekach s rýchlosťou toku podobnou Dunaju ...

Obyvatelia protestujú proti dostavbe budovy na Tomášikovej v Ružinove
Ilustračná snímka

Po návrate Lajčáka bude z Korčoka veľvyslanec a vráti sa Ružička
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák (vľavo) a Ivan Korčok.

Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste
Ilustračná snímka

Škody po záplavách v Tatrách sú veľké, lesníci upozorňovali už skôr na bezzásahovosť
Aj keď sa v súčasnosti hovorí o mimoriadnych zrážkach v oblasti Tatranskej Javoriny, zatiaľ neprekonali tie z roku 2008. Kým vtedy za päť júlových dní spadlo vyše 250 mm vody, tentoraz to bolo ...

Talianska polícia objavila dva ukradnuté obrazy od Rubensa a Renoira
Ilustračná snímka

Navštívte Kazachstan: Hlavné mesto Astana ponúka pútavé stavby i pláž
Na snímke vystavené tradičné jurty v parku Etnoaul v Astane 20. júla 2018.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.