Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Uletení Lunatici I. 12/13 [i] 06:25 Casper II. 10/13 [i] 06:55 Flintstonovci I. 25/25 [i] 07:25 Xena I. 21-22/24 [i] 09:10 Stella [i] 10:55 Gossip Girl I. 7-8/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:15 Tarzan a stratené mesto [i] 15:50 Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti [i] 17:25 Srdcové záležitosti [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent - špeciál [i] 22:05 Klan lietajúcich dýk [i] 00:15 Vnútorný nepriateľ [i] 01:55 Otvorené oči [i] 03:40 Zajtra bude lepšie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zmenáreň [i] 05:45 Extra [i] 06:10 Postav dom, zasaď strom [i] 06:35 Pocoyo II. 2/52 [i] 06:40 Káčerovo 28/30 [i] 07:05 Aladin 48/65 [i] 07:30 Lovci drakov 9/26 [i] 07:55 Bol raz jeden život 19/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Planéta Zem zhora 4/8 [i] 13:55 Baby Boom [i] 15:50 Pošta pre teba [i] 17:15 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 12/13 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Zmenáreň [i] 18:55 Extra [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 James Bond:Dnes neumieraj [i] 22:30 Solárny armagedon [i] 00:10 Medici [i] 01:45 Posledné dni Idolu 7/8 [i] 02:35 KINOHIT [i] 02:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Test magazín [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Halali [i] 06:20 Winnetka Road 4/6 [i] 07:10 Lovci hadov I. 7/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:45 Môj dom - môj hrad [i] 09:15 Kapura [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Reč neklame [i] 11:25 Evanjelium podľa Matúša 3/4 [i] 12:35 Maťo Palica [i] 13:20 Folklórne festivaly [i] 14:20 Ežo Vlkolinský [i] 15:40 Ako v rozprávke: Mosty Epiru [i] 16:25 ME hádzaná - ženy [i] 18:05 Svetové pobrežia zhora: Európa 1/10 [i] 18:35 Slovo [i] 18:45 Orientácie [i] 19:10 Osobnosti [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:35 Umenie 08 [i] 22:05 Odpískané [i] 22:35 Magazín ligy majstrov [i] 23:00 Orientácie [i] 23:30 Poltón [i] 23:55 Slovo [i] 00:00 Umenie 08 [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:20 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 Kutil Manny [i] 06:55 Pinocchio [i] 07:20 Legenda o Tarzanovi [i] 07:50 Rozprávková jazda [i] 08:20 Kráľovstvo surikát 13/13 [i] 08:50 Dievča na stráženie [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:50 Dvanásť do tucta [i] 15:00 Ukradnutá identita [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 Súdna sieň [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 14 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 13 [i] 22:00 Zabijak [i] 00:00 Ťažké časy [i] 01:55 Kódex [i] 03:35 Pohľadnice z Hollywoodu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Perry Mason: Prípad osudných obrazov [i] 09:00 Večer publicistiky [i] 11:30 Klub výhercov [i] 14:00 Donna Leonová: Tajné cestičky [i] 15:30 Julie Lescautová I. 10 [i] 16:55 Divoška Rosaura 139,140 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:00 Tarzan 32,33 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Rozmarne léto" [i] 21:35 Skryté hlasy 1,2/2 [i] 00:30 Perry Mason: Prípad osudných obrazov [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Strom pohádek [i] 06:30 Mumínci II 11/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 22/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Saturnin 3/4 [i] 11:40 Kupé [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo teologa Daniela Hermana [i] 14:55 Boží mlýny [i] 16:20 Památky na prodej [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Adventní koncert [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 11/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Kanadská noc [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Zprávy 22:10 Branky, body, vteřiny 22:15 Losování Sportky a Šance 22:20 Na hraně 2/2 [i] 00:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Huff I 1/13 [i] 01:05 Svět umění: Dějiny psané americkým filmem 2/2 [i] 01:55 Uvolněte se, prosím [i] 02:40 StarDance III na Žofíně [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Adventní koncert [i] 06:50 Správy STV 07:10 Ještě jsem tady - Vladimír Justl [i] 07:40 Stop [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Jsem cvok, ale neléčím se [i] 08:45 Čtenářský deník... Michal Ajvaz: Druhé město [i] 09:00 Adventní bohoslužba [i] 10:05 Knižní svět [i] 10:35 Hledání ztraceného času 2 [i] 10:55 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:15 Franta - všude, jinde [i] 12:00 V. Blažek: Třetí přání [i] 14:05 Základy [i] 14:30 Svět umění: Dějiny psané americkým filmem 2/2 [i] 15:25 Sex, pochoutky a romantika [i] 17:10 Vzdušné zámky [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Divadlem a filmem za hudbou [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 17/22 [i] 20:00 Písničkář, který nezemřel [i] 21:00 Písnička z mládí - 1920 [i] 21:05 Příběh laciného piána [i] 21:20 Řada koní [i] 21:25 ...Jedna židle přebývá [i] 21:40 Akce "Zpěvák" [i] 22:00 Na plovárně s Michaelem McClurem [i] 22:25 Sandžúró [i] 00:00 Mike Stern Band [i] 00:55 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:10 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:20 Simpsonovi XVIII 17/22 [i] 02:40 Filmopolis [i] 03:35 Námořnická líheň pod palmami [i] 04:20 Krásný ztráty [i] 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:25 Novashopping 05:55 Kroniky divočiny [i] 06:50 Království surikat II 11 [i] 07:15 Kamarádi z lesa 49 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! 13, 14 [i] 08:00 Zvířátka v pohodě 3 [i] 08:25 Vánoce trochu jinak [i] 10:10 Nebezpečné pády [i] 12:00 To nevymyslíš [i] 13:10 Polibek pod jmelím [i] 15:00 Zatímco jsi spal [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 5 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 15 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:45 Mr. GS [i] 22:15 Dalších 48 hodin [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba II 17 [i] 00:45 Novashopping 01:15 Vánoce trochu jinak [i] 02:45 Střepiny [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 131, 132 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 9 [i] 07:00 Země dinosaurů 4 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Přátelé IX 21 [i] 08:00 Hitlerovi muži II 2 [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:50 V sítích lásky [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 Za dobrodružstvím Poseidonu [i] 16:05 Žhavé výstřely 2 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Spravedlnost 13 [i] 22:20 Pustit žilou [i] 23:10 Ona, jedině ona [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Žena v taláru 15 [i] 04:25 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Saně [i] 11:00 Biatlon [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Motorismus [i] 17:00 Plavání [i] 18:30 Motorismus [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Wintersports Weekend [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Biatlon [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Recept na vraždu [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 10:00 Život v deltě [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 14:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 16:00 Sněhová královna [i] 18:00 Život v divočině 4/13 [i] 19:00 Život v divočině 5/13 [i] 20:00 Noc vlka [i] 22:00 Foylova válka II 4/4 [i] 00:00 Vloupání [i] 02:00 Pulitzerova cena [i] 04:00 Recept na vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team - Dobové vykopávky 3/8 [i] 07:05 Time Team - Dobové vykopávky 4/8 [i] 08:10 Vůně dálek 5/8 [i] 09:15 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 [i] 09:50 Jamie se vrací do školní jídelny 1/4 [i] 10:10 Jamie se vrací do školní jídelny 2/4 [i] 10:35 Jamie se vrací do školní jídelny 3/4 [i] 11:00 Jamie se vrací do školní jídelny 4/4 [i] 11:20 Tajemná loď kapitána Morgana [i] 12:25 Limity měst 3/13 [i] 12:45 Designéři 23/28 [i] 13:10 Designéři 24/28 [i] 13:35 Svět na talíři 3/5 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 14/26 [i] 15:40 Výpravy za zvířaty 12/12 [i] 16:15 Voda, voda, čistá voda [i] 16:50 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 [i] 17:25 Tajemství vánoc [i] 18:25 Tajemství královské kuchyně [i] 19:20 Znovuobjevitelé 7/23 [i] 19:50 Znovuobjevitelé 8/23 [i] 20:20 Miliardové katastrofy 3/5 [i] 21:25 Boj o život 1/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 3/10 [i] 23:30 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 [i] 00:30 Poklady říše zvířat 3/6 [i] 01:00 Poklady říše zvířat 4/6 [i] 01:35 Okénko do Louvru 2/3 [i] 02:40 Vůně dálek 5/8 [i] 03:50 Křižníky císaře Viléma 1/2 [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 14/26 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Věřte mi [i] 07:50 Hračky [i] 09:50 Příměří [i] 11:40 Jaký otec, taková dcera [i] 13:05 Lovecká sezóna [i] 14:30 Árijský pár [i] 16:25 Tvoje, moje a naše [i] 17:50 Základ rodiny [i] 19:30 Před kamerou 51 [i] 20:00 Poslední skotský král [i] 22:00 Krvavá laguna [i] 23:30 Mstitel [i] 01:00 Stephanie Daley [i] 02:30 Odvrácená strana Jericha [i] 04:10 Hadi v letadle [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 elita ze střídačky [i] 09:25 Nejlepší obchodníci [i] 11:10 Před kamerou 50 [i] 11:40 Síly temna [i] 13:15 Zbožňuju prachy! [i] 14:45 Deník [i] 16:15 Casino Royale [i] 18:35 Hra na svádění [i] 20:00 John Adams : Nezávislost, část 2. 3 [i] 20:50 John Adams : Nepošlapej mě 4 [i] 22:00 Oktoberfest [i] 23:50 V 2008 Koncert [i] 00:50 Město slávy [i] 02:15 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 03:40 Láska na černo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter zdolal v derby AC, v nadstavení rozhodol Icardi
Hráč Interu Miláno Mauro Icardi (vpravo) oslavuje svoj gól so spoluhráčmi - slovenským obrancom Milanom Škriniarom (vľavo) a Joao Mariom (v strede).

NHL: Chicago prehralo s Tampou Bay, Buffalo zvíťazilo v Anaheime
Hokejista Tampy Bay Lightning Brayden Point (vľavo).

Lionel Messi chce rýchlo rehabilitovať, môže sa vrátiť už o tri týždne
Argentínsky futbalista Lionel Messi si v sobotňajšom stretnutí najvyššej španielskej súťaže proti FC Sevilla (4:2) zranil ruku po strete s obrancom ...

Halepová na čele rebríčka WTA, Rybáriková vypadla z prvej päťdesiatky
Simona Halepová, archívna snímka.

Aktuálne správy

Pondelok nám spríjemnia slnečné lúče
Ilustračná snímka.

Schôdza parlamentu pokračuje netradične už v pondelok, ale hlasovať sa nebude
Druhý týždeň 35. schôdze parlamentu poslancov čakajú na prerokovanie nielen poslanecké, ale aj vládne návrhy zákonov z dielne rezortu spravodlivosti. Z programu rokovania, ktorý má takmer 90 ...

Aj laik môže zachrániť život elektrickým výbojom
Ilustračná snímka.

Colníci zaistili za štyri mesiace falzifikáty za takmer 11.000 eur
Ilustračná snímka.

Český botanik Karel Domin nebol obyčajným hosťom piešťanských kúpeľov
Českú stopu v Piešťanoch zanechal botanik Karel Domin, ktorý zmapoval faunu v okolí kúpeľného mesta. Na reprofoto snímke portrét Karla Domina vystavený v Balneologickom múzeu Imricha Wintera. Piešťany, 22. októbra 2018.

NEHODA: Na ceste z Bratislavy do Rovinky sa zrazil kamión s autami
Na snímke dopravná nehoda viacerých motorových vozidiel s kamiónom na ulici Svornosti v Bratislave v smere na Rovinku 22. októbra 2018.

Hviezda svetovej kinematografie Catherine Deneuve má 75 rokov
Francúzska herečka Catherine Deneuve.

Zomrel laureát Nobelovej ceny za chémiu Osamu Šimomura
Osamu Šimomura, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.