Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Uletení Lunatici I. 12/13 [i] 06:25 Casper II. 10/13 [i] 06:55 Flintstonovci I. 25/25 [i] 07:25 Xena I. 21-22/24 [i] 09:10 Stella [i] 10:55 Gossip Girl I. 7-8/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:15 Tarzan a stratené mesto [i] 15:50 Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti [i] 17:25 Srdcové záležitosti [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent - špeciál [i] 22:05 Klan lietajúcich dýk [i] 00:15 Vnútorný nepriateľ [i] 01:55 Otvorené oči [i] 03:40 Zajtra bude lepšie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zmenáreň [i] 05:45 Extra [i] 06:10 Postav dom, zasaď strom [i] 06:35 Pocoyo II. 2/52 [i] 06:40 Káčerovo 28/30 [i] 07:05 Aladin 48/65 [i] 07:30 Lovci drakov 9/26 [i] 07:55 Bol raz jeden život 19/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Planéta Zem zhora 4/8 [i] 13:55 Baby Boom [i] 15:50 Pošta pre teba [i] 17:15 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 12/13 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Zmenáreň [i] 18:55 Extra [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 James Bond:Dnes neumieraj [i] 22:30 Solárny armagedon [i] 00:10 Medici [i] 01:45 Posledné dni Idolu 7/8 [i] 02:35 KINOHIT [i] 02:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Test magazín [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Halali [i] 06:20 Winnetka Road 4/6 [i] 07:10 Lovci hadov I. 7/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:45 Môj dom - môj hrad [i] 09:15 Kapura [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Reč neklame [i] 11:25 Evanjelium podľa Matúša 3/4 [i] 12:35 Maťo Palica [i] 13:20 Folklórne festivaly [i] 14:20 Ežo Vlkolinský [i] 15:40 Ako v rozprávke: Mosty Epiru [i] 16:25 ME hádzaná - ženy [i] 18:05 Svetové pobrežia zhora: Európa 1/10 [i] 18:35 Slovo [i] 18:45 Orientácie [i] 19:10 Osobnosti [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:35 Umenie 08 [i] 22:05 Odpískané [i] 22:35 Magazín ligy majstrov [i] 23:00 Orientácie [i] 23:30 Poltón [i] 23:55 Slovo [i] 00:00 Umenie 08 [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:20 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 Kutil Manny [i] 06:55 Pinocchio [i] 07:20 Legenda o Tarzanovi [i] 07:50 Rozprávková jazda [i] 08:20 Kráľovstvo surikát 13/13 [i] 08:50 Dievča na stráženie [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:50 Dvanásť do tucta [i] 15:00 Ukradnutá identita [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 Súdna sieň [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 14 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 13 [i] 22:00 Zabijak [i] 00:00 Ťažké časy [i] 01:55 Kódex [i] 03:35 Pohľadnice z Hollywoodu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Perry Mason: Prípad osudných obrazov [i] 09:00 Večer publicistiky [i] 11:30 Klub výhercov [i] 14:00 Donna Leonová: Tajné cestičky [i] 15:30 Julie Lescautová I. 10 [i] 16:55 Divoška Rosaura 139,140 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:00 Tarzan 32,33 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Rozmarne léto" [i] 21:35 Skryté hlasy 1,2/2 [i] 00:30 Perry Mason: Prípad osudných obrazov [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Strom pohádek [i] 06:30 Mumínci II 11/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 22/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Saturnin 3/4 [i] 11:40 Kupé [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo teologa Daniela Hermana [i] 14:55 Boží mlýny [i] 16:20 Památky na prodej [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Adventní koncert [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 11/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Kanadská noc [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Zprávy 22:10 Branky, body, vteřiny 22:15 Losování Sportky a Šance 22:20 Na hraně 2/2 [i] 00:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Huff I 1/13 [i] 01:05 Svět umění: Dějiny psané americkým filmem 2/2 [i] 01:55 Uvolněte se, prosím [i] 02:40 StarDance III na Žofíně [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Adventní koncert [i] 06:50 Správy STV 07:10 Ještě jsem tady - Vladimír Justl [i] 07:40 Stop [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Jsem cvok, ale neléčím se [i] 08:45 Čtenářský deník... Michal Ajvaz: Druhé město [i] 09:00 Adventní bohoslužba [i] 10:05 Knižní svět [i] 10:35 Hledání ztraceného času 2 [i] 10:55 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:15 Franta - všude, jinde [i] 12:00 V. Blažek: Třetí přání [i] 14:05 Základy [i] 14:30 Svět umění: Dějiny psané americkým filmem 2/2 [i] 15:25 Sex, pochoutky a romantika [i] 17:10 Vzdušné zámky [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Divadlem a filmem za hudbou [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 17/22 [i] 20:00 Písničkář, který nezemřel [i] 21:00 Písnička z mládí - 1920 [i] 21:05 Příběh laciného piána [i] 21:20 Řada koní [i] 21:25 ...Jedna židle přebývá [i] 21:40 Akce "Zpěvák" [i] 22:00 Na plovárně s Michaelem McClurem [i] 22:25 Sandžúró [i] 00:00 Mike Stern Band [i] 00:55 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:10 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:20 Simpsonovi XVIII 17/22 [i] 02:40 Filmopolis [i] 03:35 Námořnická líheň pod palmami [i] 04:20 Krásný ztráty [i] 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:25 Novashopping 05:55 Kroniky divočiny [i] 06:50 Království surikat II 11 [i] 07:15 Kamarádi z lesa 49 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! 13, 14 [i] 08:00 Zvířátka v pohodě 3 [i] 08:25 Vánoce trochu jinak [i] 10:10 Nebezpečné pády [i] 12:00 To nevymyslíš [i] 13:10 Polibek pod jmelím [i] 15:00 Zatímco jsi spal [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 5 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 15 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:45 Mr. GS [i] 22:15 Dalších 48 hodin [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba II 17 [i] 00:45 Novashopping 01:15 Vánoce trochu jinak [i] 02:45 Střepiny [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 131, 132 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 9 [i] 07:00 Země dinosaurů 4 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Přátelé IX 21 [i] 08:00 Hitlerovi muži II 2 [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:50 V sítích lásky [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:45 Za dobrodružstvím Poseidonu [i] 16:05 Žhavé výstřely 2 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Spravedlnost 13 [i] 22:20 Pustit žilou [i] 23:10 Ona, jedině ona [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Žena v taláru 15 [i] 04:25 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Saně [i] 11:00 Biatlon [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Motorismus [i] 17:00 Plavání [i] 18:30 Motorismus [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Wintersports Weekend [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Biatlon [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Recept na vraždu [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 10:00 Život v deltě [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 2/2 [i] 14:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 16:00 Sněhová královna [i] 18:00 Život v divočině 4/13 [i] 19:00 Život v divočině 5/13 [i] 20:00 Noc vlka [i] 22:00 Foylova válka II 4/4 [i] 00:00 Vloupání [i] 02:00 Pulitzerova cena [i] 04:00 Recept na vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team - Dobové vykopávky 3/8 [i] 07:05 Time Team - Dobové vykopávky 4/8 [i] 08:10 Vůně dálek 5/8 [i] 09:15 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 [i] 09:50 Jamie se vrací do školní jídelny 1/4 [i] 10:10 Jamie se vrací do školní jídelny 2/4 [i] 10:35 Jamie se vrací do školní jídelny 3/4 [i] 11:00 Jamie se vrací do školní jídelny 4/4 [i] 11:20 Tajemná loď kapitána Morgana [i] 12:25 Limity měst 3/13 [i] 12:45 Designéři 23/28 [i] 13:10 Designéři 24/28 [i] 13:35 Svět na talíři 3/5 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 14/26 [i] 15:40 Výpravy za zvířaty 12/12 [i] 16:15 Voda, voda, čistá voda [i] 16:50 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 [i] 17:25 Tajemství vánoc [i] 18:25 Tajemství královské kuchyně [i] 19:20 Znovuobjevitelé 7/23 [i] 19:50 Znovuobjevitelé 8/23 [i] 20:20 Miliardové katastrofy 3/5 [i] 21:25 Boj o život 1/6 [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 3/10 [i] 23:30 Challenger - vteřiny do katastrofy 2/2 [i] 00:30 Poklady říše zvířat 3/6 [i] 01:00 Poklady říše zvířat 4/6 [i] 01:35 Okénko do Louvru 2/3 [i] 02:40 Vůně dálek 5/8 [i] 03:50 Křižníky císaře Viléma 1/2 [i] 04:55 Zvířecí rekordmani 14/26 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Věřte mi [i] 07:50 Hračky [i] 09:50 Příměří [i] 11:40 Jaký otec, taková dcera [i] 13:05 Lovecká sezóna [i] 14:30 Árijský pár [i] 16:25 Tvoje, moje a naše [i] 17:50 Základ rodiny [i] 19:30 Před kamerou 51 [i] 20:00 Poslední skotský král [i] 22:00 Krvavá laguna [i] 23:30 Mstitel [i] 01:00 Stephanie Daley [i] 02:30 Odvrácená strana Jericha [i] 04:10 Hadi v letadle [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 elita ze střídačky [i] 09:25 Nejlepší obchodníci [i] 11:10 Před kamerou 50 [i] 11:40 Síly temna [i] 13:15 Zbožňuju prachy! [i] 14:45 Deník [i] 16:15 Casino Royale [i] 18:35 Hra na svádění [i] 20:00 John Adams : Nezávislost, část 2. 3 [i] 20:50 John Adams : Nepošlapej mě 4 [i] 22:00 Oktoberfest [i] 23:50 V 2008 Koncert [i] 00:50 Město slávy [i] 02:15 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 03:40 Láska na černo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.