Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 DNES 06:10 Uletení Lunatici I. 11/13 [i] 06:35 Casper II. 9/13 [i] 07:00 Flintstonovci I. 24/25 [i] 07:30 Chrisa nemá nikto rád II. 13-14/22 [i] 08:20 Špiónka Harriet [i] 10:10 Priatelia X. 4-5/18 [i] 11:10 Keď zareve lev [i] 12:45 Slovensko má talent - veľké finále [i] 15:15 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 16:00 Klub odložených žien [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Do hlbiny [i] 22:20 Vnútorný nepriateľ [i] 00:05 Proroctvo: Zrada [i] 01:30 Do hlbiny [i] 03:15 Gohatto: Tabu samurajov [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 05:50 Reportéri [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo II. 1/52 [i] 06:50 Káčerovo 27/30 [i] 07:15 Aladin 47/65 [i] 07:35 Lovci drakov 8/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 18/26 [i] 08:30 Fidlibumova listáreň [i] 09:00 Superchyty [i] 09:30 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Stratené mesto 9/13 [i] 11:10 South Beach 7/8 [i] 11:55 Čierna alebo biela [i] 12:40 GEN.sk [i] 13:00 Motormagazín [i] 13:25 Klik [i] 13:40 Eurovirtuál [i] 13:55 Láska v rytme salsy [i] 15:30 Silk Hope [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:45 Zlyhanie [i] 23:15 Každý je vrah [i] 00:45 Koniec detstva [i] 02:15 Takí sme boli [i] 03:20 Radosť zo života [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Posledné dni Idolu 7/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Slovensko DNES [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:20 Winnetka Road 3/6 [i] 07:05 Dizajn 16/17 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:45 Extr@ English 15/30 [i] 09:10 Môj otec De Gaulle 2/2 [i] 10:05 Medicína [i] 11:05 Cesty nádeje [i] 11:35 Elixír [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:45 Fantastický Mr.Dahl [i] 14:50 Poltón [i] 15:20 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Magazín o lietaní [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:25 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Reč neklame [i] 21:20 Anjeli strážni [i] 21:45 City folk 3/14 [i] 22:20 Kino na Dvojke [i] 00:15 Motormagazín [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:50 Záver vysielania 04:55 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 PROMI NOVINY [i] 06:55 Pinocchio [i] 07:25 Kutil Manny [i] 07:50 Legenda o Tarzanovi [i] 08:20 Rozprávková jazda [i] 09:00 Blízko smrti 17, 18 [i] 10:45 Ako som spoznal vašu mamu I. 19, 20 [i] 11:40 Láska medzi superstar [i] 13:35 Druhá alebo prvá [i] 16:20 Vražda na pretekoch [i] 18:20 Panelák magazín [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Dievča na stráženie [i] 22:30 Filmové hity: Kill Bill 2 [i] 01:15 Nočné kino: Láska a iné pohlavné orgány [i] 03:00 Chybný krok [i] 04:50 Kto z koho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Tarzan 30,31 [i] 08:20 Perry Mason: Prípad smrtiacej módy [i] 09:50 "Dobří holubi se vracejí" [i] 11:45 Klub výhercov [i] 14:25 Linda 10 [i] 15:25 Spravodlivosť pre nevinných [i] 16:55 Divoška Rosaura 137,138 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:00 Tarzan 30,31 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 10 [i] 21:30 Donna Leonová: Tajné cestičky [i] 23:00 Čierny jazdec [i] 00:45 Perry Mason: Prípad smrtiacej módy [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Osudy hvězd [i] 06:10 Mumínci II 11/13 [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 67/78 [i] 06:55 Tip a Tap 13/26 [i] 07:05 Garfield a přátelé 21/26 [i] 07:30 Malý televizní kabaret [i] 08:00 Zbojníci 10/13 [i] 08:20 U nás na farmě 15/26 [i] 08:35 Viděl jsem maminku líbat Santa [i] 10:00 Případy detektiva Packala [i] 10:30 Nekonečný příběh 2 [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole, Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny 6/6 [i] 14:05 Dobrá rada nad zlato [i] 14:30 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 14:45 Pět dní 2/5 [i] 15:45 Kempink [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Divnopis - Poděbaby [i] 18:10 Psí život [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Pod povrchem [i] 23:45 Zprávy 23:50 Branky, body, vteřiny 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Ohnisko požáru [i] 01:25 Ministerstvo strachu 1/2 [i] 02:20 13. komnata Františka Nedvěda [i] 02:45 Pošta pro tebe [i] 03:35 Zahrada 04:15 Úsměvy Aleny Mihulové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Karlovarské obrazy 05:10 Utajená řeč peněz 13/13 [i] 05:30 Dvaasedmdesát jmen české historie 24/72 [i] 05:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:55 Muzeum radiopřijímačů [i] 06:05 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 06:15 Československý filmový týdeník 707/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Příběhy slavných - Ljuba Hermanová [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Podivuhodní živočichové 4/4 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Úsměvy Aleny Mihulové [i] 11:15 Osudy hvězd [i] 11:35 Haf! 32/62 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Bryan Ferry: Dylanesque [i] 14:35 Kinobox [i] 15:05 Lindbergh [i] 16:00 Golfista roku [i] 16:50 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 17:10 Námořnická líheň pod palmami [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Poslední koncert Jana Kubelíka [i] 19:30 Haf! 32/62 [i] 20:00 Matka [i] 21:35 Divadlo žije! [i] 22:05 Elsa 2008 [i] 22:55 Filmopolis [i] 23:50 Noc s Andělem [i] 01:20 Isle of Wight 2006 2/3 [i] 02:20 Sešli se... [i] 03:25 Na plný pecky [i] 04:05 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:30 Novashopping 06:00 Kroniky divočiny [i] 06:30 Kamarádi z lesa 48 [i] 06:45 Batman vítězí 25 [i] 07:10 Senzační Spiderman 11 [i] 07:35 Zvířátka v pohodě 2 [i] 08:00 Na výpravě s Jeffem Corwinem 2 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 Srdce k pronajmutí [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Eva tropí hlouposti [i] 14:25 I.Q. [i] 16:15 Dým bramborové natě [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Český slavík 2008 [i] 22:10 Bestie [i] 23:50 Bloudění v temnotách [i] 01:25 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 Eva tropí hlouposti [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 129, 130 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 8 [i] 07:00 Země dinosaurů 3 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Freddie 16 [i] 08:00 Přátelé IX 20 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 219 [i] 09:55 M*A*S*H 220 [i] 10:35 Hunter V 19 [i] 11:35 Closer I 2 [i] 12:35 Policejní vyjednavači 16 [i] 13:30 Vraždy v Midsomeru III [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Liverpool FC - Hull City [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Harry Potter a Ohnivý pohár [i] 23:20 Vymítač ďábla 2: Kacíř [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Dvojí nasazení 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Watts [i] 11:45 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Plavání [i] 18:30 Krasobruslení [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Curling [i] 00:15 Curling [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kouzlo obyčejného života [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 10:00 Válečná kořist [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 14:00 Cesta za Vánocemi [i] 16:00 Kouzelný výtah [i] 18:00 Život v divočině 2/13 [i] 19:00 Život v divočině 3/13 [i] 20:00 Dotek hrůzy [i] 22:00 Na mou čest [i] 00:00 Neposlušné srdce [i] 02:00 Na mou čest [i] 04:00 Kouzlo obyčejného života [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Okénko do Louvru 2/3 [i] 07:10 Dávní bohové 3/6 [i] 07:40 Dávní bohové 4/6 [i] 08:10 Antické odkazy 5/6 [i] 09:15 Mars na obzoru 3/6 [i] 10:15 Mars na obzoru 4/6 [i] 11:15 Tuningmánie 9/14 [i] 11:50 Tuningmánie 10/14 [i] 12:25 Na úvěr 19/26 [i] 12:55 Na úvěr 20/26 [i] 13:25 Svět na talíři 2/5 [i] 14:30 Design a designéři 2/13 [i] 14:45 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 15:50 Výpravy za zvířaty 10/12 [i] 16:20 Výpravy za zvířaty 11/12 [i] 16:55 Co nevíte o teniskách [i] 17:55 Jamie vaří doma o vánocích [i] 18:55 Nevyslyšená varování 6/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 5/23 [i] 20:00 Znovuobjevitelé 6/23 [i] 20:30 Miliardové katastrofy 2/5 [i] 21:30 Tajemná loď kapitána Morgana [i] 22:35 Pravda, povinnost, udatnost 2/10 [i] 23:35 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 [i] 00:40 Hlavní města Tichomoří 4/12 [i] 01:40 Hlavní města Tichomoří 5/12 [i] 02:40 Hlavní města Tichomoří 6/12 [i] 03:40 Letouny 21. století [i] 04:40 Design a designéři 2/13 [i] 04:55 Jamie vaří doma o vánocích [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jen trošku štěstí [i] 07:45 Už jsme doma? [i] 09:15 Něco na té Mary je [i] 11:15 Účastníci kongresu [i] 12:55 Doba ledová 2 - Obleva [i] 14:25 Návrat na vrchol [i] 16:35 Jen trošku štěstí [i] 18:15 Řetězová reakce [i] 20:00 Temný obraz [i] 21:40 Hudbu složil, slova napsal [i] 23:20 Vím kdo mě zabil [i] 01:05 Jen na sex [i] 02:45 Deset položek a méně [i] 04:05 V křesle režiséra [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Velký [i] 09:40 Oko delfína [i] 11:20 Robinsonovi [i] 12:55 Svatba jako překvapení [i] 14:30 Vánoční únos [i] 16:00 Tsunami: Následky 1 [i] 17:35 Tsunami: Následky 2 [i] 19:05 elita ze střídačky [i] 20:30 Jediná dlouhá noc [i] 22:00 Řím II : Posmrtná maska 7 [i] 22:55 Poslední smích [i] 00:25 Portrét šílenství [i] 01:45 Bojovník [i] 03:10 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.