Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 121-122/216 [i] 10:40 Elisa z Rivombrosy II. 10/13 [i] 12:30 Odpadlík III. 5/22 [i] 13:25 Monk III. 5/16 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 13/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 108-109/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex VI. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Policajtom proti svojej vôli [i] 23:05 Šiesty deň [i] 01:20 Lebky II. [i] 03:05 Most, ktorý nevedie nikam [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY 04:55 Komisár Rex VI. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - rodina [i] 08:10 Chlapec a pes 4/6 [i] 08:45 BRONZOVÉ TELÁ 5/6 [i] 09:35 Inšpektor Lynley III. 4/8 [i] 10:25 Čo horšie sa môže stať [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 53 [i] 13:30 Don Matteo III. 1/16 [i] 14:30 Špiónky 33/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 6/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 26/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 27/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 54 [i] 22:05 Boj o prežitie [i] 23:35 Robocop 2 [i] 01:25 Útočiace kalmary [i] 02:20 Krátke správy [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 26/224 [i] 03:10 Bianca - cesta za šťastím 27/224 [i] 03:55 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Útočiace kalmary [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:35 Euro - jednotná mena [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Fidlibumove rozprávky [i] 10:35 Osudy šimpanzej rodiny 4/4 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:05 Európska únia a Slovensko [i] 13:20 Sociálny zápisník [i] 13:35 Zimný slnovrat na kopaniciach [i] 14:05 Večer na tému . . [i] 16:15 Família [i] 16:45 Kvarteto [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Dizajn 16/17 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Môj otec De Gaulle 2/2 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:00 Nočný filmový klub [i] 00:45 Ľudovít II. Smrť rozprávkového kráľa [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 68 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 10 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 8 [i] 13:00 Stojí za to vyhrať [i] 15:00 Šialenstvo na predmestí [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Miliónový Silvester [i] 20:00 Panelák 168 [i] 20:45 Rok 2008. . . aj taký je život [i] 23:30 Nočné kino: Zviera 2 [i] 01:30 Na dotyk [i] 03:10 Duševná slepota [i] 04:50 Schôdzka naslepo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 234,235 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 80 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 12:35 Doktor z hôr IV. 2 [i] 13:25 Večer publicistiky [i] 15:55 Panoptikum Města pražského 10 [i] 16:55 Divoška Rosaura 135,136 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 2 [i] 20:00 Filmová klasika: "Dobří holubi se vracejí" [i] 21:50 Spravodlivosť pre nevinných [i] 23:20 Kúzlo obyčajného života [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:10 GEN - František Janouch pohledem Jána [i] 09:25 Josef Kardinál Beran [i] 10:05 Jappy [i] 10:25 Příště u Vás tentokrát u Ladislava [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:45 Okouzlení VIII 8/54 [i] 14:35 Haf! 31/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 10/26 [i] 15:25 Taylor má trable 16/26 [i] 15:50 Svět Elmo 31/56 [i] 16:05 Babar 18/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Buk u Mšeckých [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 12/13 [i] 21:05 13. komnata Františka Nedvěda [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Sex ve městě III 3/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Pojďme si hrát [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 Okouzlení VIII 8/54 [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Události v regionech [i] 03:35 Regiony ČT24 04:05 Kancl 11/14 [i] 04:30 Gorodok 9/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 41/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Dany Němcové [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 15/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Americká auta na Kubě [i] 16:00 Svět zázraků: Ushuaia 2/26 [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:50 Kam s nimi [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 15/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Ještě jsem tady - Vladimír Justl [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 31/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodní živočichové 4/4 [i] 20:55 Kancl 11/14 [i] 21:25 Ladí neladí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Gorodok 9/20 [i] 23:35 Legenda o zlatém prstenu s Ondřejem Pavelkou a odborníky [i] 00:25 Musilok [i] 00:50 Zločin jménem Katyň [i] 01:50 Česká křídla nad Sionem [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Šumná města [i] 03:40 Evropa dnes [i] 04:05 Kam s nimi [i] 04:20 Francie s ozvěnou domova 15/16 [i] 04:35 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 7 [i] 09:25 Studujeme za školou [i] 10:55 Ulice 290 [i] 11:40 Můj přítel Monk II 11 [i] 12:30 Lenssen & spol. IV [i] 13:25 Pohřešovaní 10 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VII 20 [i] 15:10 Hvězdná brána III 20 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 7 [i] 18:30 Ulice 1109, 1110 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Spider-Man 2 [i] 22:30 Lovec žraloků [i] 00:10 V zajetí teroru [i] 01:35 Novashopping 02:05 Studujeme za školou [i] 04:25 Lenssen & spol. IV 127, 128 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 25 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:30 Tom a Jerry 26 [i] 07:45 Will & Grace V 12 [i] 08:10 Přátelé IX 19 [i] 08:35 Dvojčata 17 [i] 09:00 Dvojčata 18 [i] 09:30 Panelák 36 [i] 10:10 Sedmé nebe X 21 [i] 11:05 Na čem záleží 39 [i] 11:45 To je vražda, napsala II 14 [i] 12:45 Chůva k pohledání V 11 [i] 13:15 Policie - New York 78 [i] 14:10 Chameleon III 9 [i] 15:10 Will & Grace V 13 [i] 15:40 Médium I 2 [i] 16:40 Drzá Jordan III 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Objekt mé lásky [i] 23:40 Vymítač ďábla [i] 02:05 Volejte Věštce 03:45 Doktor z hor VI 9 [i] 04:35 Kapitán Kloss 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Krasobruslení [i] 10:15 Fotbal [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Fotbal [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 16:45 Plavání [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:30 Fotbal [i] 20:00 Curling [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Fotbal [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda k snídani [i] 08:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 10:00 Drzá Jordan III 12 [i] 11:00 Sladká láska [i] 13:00 Dotek anděla 11 [i] 14:00 Drzá Jordan III 12 [i] 15:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 17:00 Dotek anděla 11 [i] 18:00 Novou cestou [i] 20:00 Foylova válka II 4/4 [i] 22:00 Neposlušné srdce [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Novou cestou [i] 04:00 Vražda k snídani [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 06:55 Objevování Modré planety 10/13 [i] 07:55 Lidé a místa na Zemi 9/21 [i] 08:10 Místa ve Středomoří 20/24 [i] 09:20 Renovace Debbie Travisové 10/24 [i] 10:15 Zvířata lidem podobná 5/5 [i] 11:20 Maminka stávkuje 19/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 20/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 20/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 10/12 [i] 14:45 Lidé a místa na Zemi 9/21 [i] 15:00 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 15:55 Renovace Debbie Travisové 10/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 19/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 20/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 10/13 [i] 19:10 Zvířata lidem podobná 5/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 10/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 30/37 [i] 21:30 Život ve stavu beztíže [i] 22:35 Střety na moři 5/6 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 5/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 30/37 [i] 01:40 Volný čas [i] 02:40 Střety na moři 5/6 [i] 03:40 Závody ve zbrojení 5/8 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 10/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 30/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:05 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 06:00 Někdo jiný [i] 07:15 Superman: Soudný den [i] 08:30 Před kamerou 50 [i] 09:00 Polibte nevěstu [i] 10:40 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 12:10 Láska na druhý pohled [i] 13:55 Elsa a Fred [i] 15:45 Báječný den [i] 17:30 Po hlavě [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 51 [i] 20:00 Generation Kill : Buďte v klidu 6 [i] 21:05 Ďábel nosí Pradu [i] 22:50 Rocky Balboa [i] 00:30 Přehlížený [i] 02:10 Něco na té Mary je [i] 04:10 Vstupní brána [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 10 [i] 10:20 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 11:55 Vánoce bez Santy [i] 13:25 Vražda je tak snadná [i] 14:55 Mimoni v Americe 10 [i] 15:15 Gang v útoku [i] 17:20 Oko delfína [i] 19:00 V jednom kole [i] 20:35 Comeback [i] 22:00 Hory mají oči [i] 23:45 Města plná sexu II. 4 [i] 00:30 Zloději a vyděrači [i] 01:55 Zpovědi v taxíku 1 [i] 03:00 Zpovědi v taxíku 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

J. Pľuščenko opäť vystúpil v Bratislave so šou Pán ľadu
Jevgenij Pľuščenko

FL: Ševela po zápase Slovana s Trnavou:Bola to dráma až do konca
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela .

NHL: Detroit prehral doma s Coloradom 3:4 po predĺžení
Na archívnej snímke vľavo slovenský brankár Islanders Jaroslav Halák.

NBA: Curry prispel 30 bodmi k víťazstvu Golden State v Brooklyne
Na archívnej snímke hráč Seth Curry vedie loptu pred Dannym Greenom v súťaži NBA

Aktuálne správy

Počasie bude rovnako škaredé ako pocit z prvého pracovného dňa
V pondelok môžeme očakávať polooblačné až oblačné počasie, na severe prehánky. Teploty sa budú pohybovať medzi 2 až 7 stupňami Celzia.

Andrej Kiska ako prvý slovenský prezident navštívi Mexiko
Prezident Andrej Kiska odcestuje do Mexika. Pôjde o prvú štátnu návštevu slovenskej hlavy štátu v tejto krajine. Štátna návšteva sa bude konať od 21. do 23. novembra. Ako ...

Vianočné trhy na Hlavnom námestí v Bratislave otvoria 24. novembra
Otvorenie tohtoročných Vianočných trhov a rozsvietenie vianočného stromčeka na Hlavnom námestí v Bratislave bude v piatok 24. ...

Medzi Haličou a Polichnom sa prevrátil autobus
Ilustračná snímka.

DÁVAJTE SI POZOR: V týchto okresoch sa tvoria snehové jazyky
Ilustračná snímka.

Na Slovensku by mala vyrásť nová väznica, stavať ju majú formou PPP projektu
Na Slovensku by mala vyrásť nová väznica pre mužov. Ministerstvo spravodlivosti do pripomienkového konania predložilo Návrh realizácie projektu výstavby ...

Veľký Európan Otto von Habsburg sa po celý život držal vízie Paneurópy
Na snímke Otto von Habsburg

Na kráľovskom hrade Windsor vypukol pred 25 rokmi požiar
Na snímke hrad Windsor


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.