TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 121-122/216 [i] 10:40 Elisa z Rivombrosy II. 10/13 [i] 12:30 Odpadlík III. 5/22 [i] 13:25 Monk III. 5/16 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 13/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 108-109/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex VI. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Policajtom proti svojej vôli [i] 23:05 Šiesty deň [i] 01:20 Lebky II. [i] 03:05 Most, ktorý nevedie nikam [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY 04:55 Komisár Rex VI. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - rodina [i] 08:10 Chlapec a pes 4/6 [i] 08:45 BRONZOVÉ TELÁ 5/6 [i] 09:35 Inšpektor Lynley III. 4/8 [i] 10:25 Čo horšie sa môže stať [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 53 [i] 13:30 Don Matteo III. 1/16 [i] 14:30 Špiónky 33/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 6/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 26/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 27/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 54 [i] 22:05 Boj o prežitie [i] 23:35 Robocop 2 [i] 01:25 Útočiace kalmary [i] 02:20 Krátke správy [i] 02:30 Bianca - cesta za šťastím 26/224 [i] 03:10 Bianca - cesta za šťastím 27/224 [i] 03:55 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Útočiace kalmary [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:35 Euro - jednotná mena [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Fidlibumove rozprávky [i] 10:35 Osudy šimpanzej rodiny 4/4 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:05 Európska únia a Slovensko [i] 13:20 Sociálny zápisník [i] 13:35 Zimný slnovrat na kopaniciach [i] 14:05 Večer na tému . . [i] 16:15 Família [i] 16:45 Kvarteto [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Dizajn 16/17 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Môj otec De Gaulle 2/2 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:00 Nočný filmový klub [i] 00:45 Ľudovít II. Smrť rozprávkového kráľa [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 68 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 10 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 8 [i] 13:00 Stojí za to vyhrať [i] 15:00 Šialenstvo na predmestí [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Miliónový Silvester [i] 20:00 Panelák 168 [i] 20:45 Rok 2008. . . aj taký je život [i] 23:30 Nočné kino: Zviera 2 [i] 01:30 Na dotyk [i] 03:10 Duševná slepota [i] 04:50 Schôdzka naslepo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 234,235 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 80 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 12:35 Doktor z hôr IV. 2 [i] 13:25 Večer publicistiky [i] 15:55 Panoptikum Města pražského 10 [i] 16:55 Divoška Rosaura 135,136 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 2 [i] 20:00 Filmová klasika: "Dobří holubi se vracejí" [i] 21:50 Spravodlivosť pre nevinných [i] 23:20 Kúzlo obyčajného života [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:10 GEN - František Janouch pohledem Jána [i] 09:25 Josef Kardinál Beran [i] 10:05 Jappy [i] 10:25 Příště u Vás tentokrát u Ladislava [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:45 Okouzlení VIII 8/54 [i] 14:35 Haf! 31/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 10/26 [i] 15:25 Taylor má trable 16/26 [i] 15:50 Svět Elmo 31/56 [i] 16:05 Babar 18/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Buk u Mšeckých [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 12/13 [i] 21:05 13. komnata Františka Nedvěda [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Sex ve městě III 3/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Pojďme si hrát [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 Okouzlení VIII 8/54 [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Události v regionech [i] 03:35 Regiony ČT24 04:05 Kancl 11/14 [i] 04:30 Gorodok 9/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 41/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Dany Němcové [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 15/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Americká auta na Kubě [i] 16:00 Svět zázraků: Ushuaia 2/26 [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:50 Kam s nimi [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 15/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Ještě jsem tady - Vladimír Justl [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 31/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodní živočichové 4/4 [i] 20:55 Kancl 11/14 [i] 21:25 Ladí neladí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Gorodok 9/20 [i] 23:35 Legenda o zlatém prstenu s Ondřejem Pavelkou a odborníky [i] 00:25 Musilok [i] 00:50 Zločin jménem Katyň [i] 01:50 Česká křídla nad Sionem [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Šumná města [i] 03:40 Evropa dnes [i] 04:05 Kam s nimi [i] 04:20 Francie s ozvěnou domova 15/16 [i] 04:35 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 7 [i] 09:25 Studujeme za školou [i] 10:55 Ulice 290 [i] 11:40 Můj přítel Monk II 11 [i] 12:30 Lenssen & spol. IV [i] 13:25 Pohřešovaní 10 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VII 20 [i] 15:10 Hvězdná brána III 20 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 7 [i] 18:30 Ulice 1109, 1110 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Spider-Man 2 [i] 22:30 Lovec žraloků [i] 00:10 V zajetí teroru [i] 01:35 Novashopping 02:05 Studujeme za školou [i] 04:25 Lenssen & spol. IV 127, 128 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 25 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:30 Tom a Jerry 26 [i] 07:45 Will & Grace V 12 [i] 08:10 Přátelé IX 19 [i] 08:35 Dvojčata 17 [i] 09:00 Dvojčata 18 [i] 09:30 Panelák 36 [i] 10:10 Sedmé nebe X 21 [i] 11:05 Na čem záleží 39 [i] 11:45 To je vražda, napsala II 14 [i] 12:45 Chůva k pohledání V 11 [i] 13:15 Policie - New York 78 [i] 14:10 Chameleon III 9 [i] 15:10 Will & Grace V 13 [i] 15:40 Médium I 2 [i] 16:40 Drzá Jordan III 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Objekt mé lásky [i] 23:40 Vymítač ďábla [i] 02:05 Volejte Věštce 03:45 Doktor z hor VI 9 [i] 04:35 Kapitán Kloss 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Saně [i] 09:00 Krasobruslení [i] 10:15 Fotbal [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Fotbal [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 16:45 Plavání [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:30 Fotbal [i] 20:00 Curling [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Biatlon [i] 01:00 Fotbal [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda k snídani [i] 08:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 10:00 Drzá Jordan III 12 [i] 11:00 Sladká láska [i] 13:00 Dotek anděla 11 [i] 14:00 Drzá Jordan III 12 [i] 15:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 17:00 Dotek anděla 11 [i] 18:00 Novou cestou [i] 20:00 Foylova válka II 4/4 [i] 22:00 Neposlušné srdce [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Novou cestou [i] 04:00 Vražda k snídani [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 06:55 Objevování Modré planety 10/13 [i] 07:55 Lidé a místa na Zemi 9/21 [i] 08:10 Místa ve Středomoří 20/24 [i] 09:20 Renovace Debbie Travisové 10/24 [i] 10:15 Zvířata lidem podobná 5/5 [i] 11:20 Maminka stávkuje 19/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 20/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 20/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 10/12 [i] 14:45 Lidé a místa na Zemi 9/21 [i] 15:00 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 15:55 Renovace Debbie Travisové 10/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 19/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 20/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 10/13 [i] 19:10 Zvířata lidem podobná 5/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 10/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 30/37 [i] 21:30 Život ve stavu beztíže [i] 22:35 Střety na moři 5/6 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 5/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 30/37 [i] 01:40 Volný čas [i] 02:40 Střety na moři 5/6 [i] 03:40 Závody ve zbrojení 5/8 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 10/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 30/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:05 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 06:00 Někdo jiný [i] 07:15 Superman: Soudný den [i] 08:30 Před kamerou 50 [i] 09:00 Polibte nevěstu [i] 10:40 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 12:10 Láska na druhý pohled [i] 13:55 Elsa a Fred [i] 15:45 Báječný den [i] 17:30 Po hlavě [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 51 [i] 20:00 Generation Kill : Buďte v klidu 6 [i] 21:05 Ďábel nosí Pradu [i] 22:50 Rocky Balboa [i] 00:30 Přehlížený [i] 02:10 Něco na té Mary je [i] 04:10 Vstupní brána [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 10 [i] 10:20 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 11:55 Vánoce bez Santy [i] 13:25 Vražda je tak snadná [i] 14:55 Mimoni v Americe 10 [i] 15:15 Gang v útoku [i] 17:20 Oko delfína [i] 19:00 V jednom kole [i] 20:35 Comeback [i] 22:00 Hory mají oči [i] 23:45 Města plná sexu II. 4