Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 119-120/216 [i] 10:40 Elisa z Rivombrosy II. 9/13 [i] 12:30 Odpadlík III. 4/22 [i] 13:25 Monk III. 4/16 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 106-107/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex VI. 1/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 65 [i] 21:20 Forrest Gump [i] 00:05 Súboj so zločinom 13/13 [i] 00:55 Billy Elliot [i] 02:50 Paľba [i] 03:20 Monk III. 4/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex VI. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:10 Žiarivé pohorie 3/4 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Káčerovo 26/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 BRONZOVÉ TELÁ 4/6 [i] 09:35 Inšpektor Lynley III. 3/8 [i] 10:25 Dnes sa žení môj muž [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 52 [i] 13:30 Don Matteo II. 16/16 [i] 14:30 Špiónky 32/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 5/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - rodina [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 24/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 25/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Obchod so šťastím 53 [i] 22:05 Radosť zo života [i] 22:35 Ničivá magma [i] 00:15 Posledná sezóna 4/10 [i] 01:10 Žiarivé pohorie 4/4 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 Bianca - cesta za šťastím 24/224 [i] 02:55 Bianca - cesta za šťastím 25/224 [i] 03:40 Slovensko DNES [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Žiarivé pohorie 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:15 Slovensko DNES [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Maďarský magazín [i] 07:35 Euro - jednotná mena [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Čarovný nápev [i] 10:40 Brehy mojej rieky [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Krokodílie kroniky I. 6/13 [i] 13:20 Elixír [i] 13:45 Na záhumní [i] 14:20 HITMÁNIA [i] 15:05 Klik [i] 15:20 Vraj cholera [i] 16:25 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Európska únia a Slovensko [i] 18:45 Sociálny zápisník [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Osudy šimpanzej rodiny 4/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Halali [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 67 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 9 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 7 [i] 13:00 Nenávisť [i] 15:00 Tornádo Weathersová [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 11 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 167 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Pomsta šprtov: Zamilovaní šprti [i] 01:35 Zlodej Nick 1-4/6 [i] 04:35 Dobrodružstvá Žltého psa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 232,233 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 79 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 13:15 Doktor z hôr IV. 1/13 [i] 14:00 Hotel snov: Dubaj [i] 15:35 Mesačný záliv [i] 16:55 Divoška Rosaura 133,134 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr IV. 1/13 [i] 20:00 Linda 10 [i] 21:00 Panoptikum Města pražského 10 [i] 22:10 Večer publicistiky [i] 00:45 Sherlock Holmes: Prípad zla [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:05 Vůně jehličí [i] 10:00 Pan a paní Smithovi [i] 11:35 Kdo je... Rudolf Těsnohlídek [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 7/54 [i] 14:30 Soudkyně Amy III 4/24 [i] 15:15 Svět zázraků: Ushuaia 2/26 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rys ostrovid [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Pupendo [i] 22:10 Máte slovo [i] 22:55 POKR [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 23:35 Deadwood II 3/12 [i] 00:35 Zahrada [i] 01:15 Taxík [i] 01:45 Okouzlení VIII 7/54 [i] 02:40 Události v regionech [i] 03:05 Události v regionech [i] 03:35 Pětka v Pomeranči [i] 04:25 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Ta naše povaha česká [i] 10:30 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Styl [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Přidej se [i] 12:55 Nedej se [i] 13:10 Bludiště [i] 13:45 Modrá krev [i] 14:30 Chcete mě? [i] 14:45 Království divočiny: Deník sloní rodiny 6/6 [i] 15:45 V záři pěti kruhů [i] 16:10 Prizma [i] 16:30 Planeta Věda [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o filmu Anglické jahody [i] 20:00 Česká křídla nad Sionem [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 707/2379 [i] 23:25 Ďáblova past [i] 00:50 Deník babičky Němcové [i] 01:20 Věci [i] 01:40 Test [i] 01:45 Motocyklení [i] 02:05 Evropské hudební kořeny: Alpský roh, hudební symbol Švýcarska [i] 03:05 Divadlo žije! [i] 03:30 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:10 Divnopis - Eš [i] 04:15 Exit 316 - Mise: Bláznivá střela [i] 04:35 V záři pěti kruhů
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 6 [i] 09:25 Hledá se John Christmas [i] 11:15 Ulice 289 [i] 11:55 Můj přítel Monk II 10 [i] 12:40 Lenssen & spol. IV [i] 13:35 Pohřešovaní 9 [i] 14:25 Gilmorova děvčata VII 19 [i] 15:15 Hvězdná brána III 19 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 6 [i] 18:30 Ulice 1107, 1108 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 74 [i] 21:20 Comeback 15 [i] 21:50 Kriminálka Las Vegas VII 16 [i] 22:40 Štvanec [i] 00:25 Námořní vyšetřovací služba II 16 [i] 01:10 Novashopping 01:40 Na vlastní oči [i] 02:15 Na vlastní nebezpečí [i] 02:55 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 125, 126 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 24 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 25 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 11 [i] 08:25 Přátelé IX 18 [i] 08:55 Dvojčata 16 [i] 09:20 Panelák 35 [i] 10:05 Sedmé nebe X 20 [i] 11:00 Na čem záleží 38 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 13 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 10 [i] 13:10 Policie - New York 77 [i] 14:05 Chameleon III 8 [i] 15:05 Will & Grace V 12 [i] 15:35 Médium I 1 [i] 16:40 Drzá Jordan III 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 16 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 16 [i] 00:25 Případ pro dva V [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Doktor z hor VI 8 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Curling [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:30 Biliárd [i] 15:30 Plavání [i] 16:30 Plavání [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Krasobruslení [i] 20:45 Box [i] 22:45 Bojové sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 10:00 Drzá Jordan III 11 [i] 11:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 13:00 Dotek anděla 10 [i] 14:00 Drzá Jordan III 11 [i] 15:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 17:00 Dotek anděla 10 [i] 18:00 Podivné dítě [i] 20:00 Život v divočině 5/13 [i] 21:00 Ochránce I 18/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 8/8 [i] 23:00 Temné příběhy 3/14 [i] 23:30 Temné příběhy 4/14 [i] 00:00 Ochránce I 18/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 8/8 [i] 02:00 Podivné dítě [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nezkrocená příroda 2/3 [i] 07:00 Objevování Modré planety 9/13 [i] 08:00 Místa ve Středomoří 19/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 9/24 [i] 10:15 Zvířata lidem podobná 4/5 [i] 11:20 Maminka stávkuje 17/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 18/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 19/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 9/12 [i] 14:45 Lidé a místa na Zemi 8/21 [i] 15:00 Nezkrocená příroda 2/3 [i] 15:55 Renovace Debbie Travisové 9/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 17/25 [i] 17:25 Maminka stávkuje 18/25 [i] 18:05 Objevování Modré planety 9/13 [i] 19:05 Zvířata lidem podobná 4/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 9/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 29/37 [i] 21:30 Forenzní laboratoř [i] 22:30 Střety na moři 4/6 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 4/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 29/37 [i] 01:40 Království islámu [i] 02:45 Střety na moři 4/6 [i] 03:45 Závody ve zbrojení 4/8 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 9/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 29/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Árijský pár [i] 07:55 Když se smůla lepí na paty [i] 09:20 Jack [i] 11:10 Tvoje, moje a naše [i] 12:35 Někdo jiný [i] 13:50 Superman: Soudný den [i] 15:05 Polibte nevěstu [i] 16:45 Poslední den na obzoru [i] 18:15 Láska na druhý pohled [i] 20:00 Na stojáka 39 [i] 20:30 Evropské filmové ceny 2008 [i] 22:00 Voják [i] 23:30 300: Bitva u Thermopyl [i] 01:25 Hadi v letadle [i] 03:10 Dveře dokořán [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 9 [i] 10:20 Dvanáct do tuctu 2 [i] 11:50 V 2008 Koncert [i] 12:55 Déja Vu [i] 15:00 Mimoni v Americe 9 [i] 15:20 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 17:00 Vánoce bez Santy [i] 18:25 Vražda je tak snadná [i] 19:55 Hollywoodland [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 23:10 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 00:15 Všichni moji muži [i] 01:55 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 03:25 Hollywoodland [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.