Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 117-118/216 [i] 10:35 Elisa z Rivombrosy II. 8/13 [i] 12:30 Odpadlík III. 3/22 [i] 13:20 Monk III. 3/16 [i] 14:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 11/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 104-105/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 15/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Heslo za milión [i] 22:35 Zabijaci v dome [i] 00:10 Lovci ľudí 13/13 [i] 01:05 Posádka 49 [i] 03:20 Monk III. 3/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 15/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - zdravie [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:20 Káčerovo 25/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 BRONZOVÉ TELÁ 3/6 [i] 09:40 Inšpektor Lynley III. 2/8 [i] 10:30 Santova dcéra [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 51 [i] 13:30 Don Matteo 15/16 [i] 14:30 Špiónky 31/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 4/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - peniaze [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 22/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 23/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Môj otec Gulag [i] 21:30 Obchod so šťastím 52 [i] 22:05 Reportéri [i] 22:35 Bratia a sestry II. 14/16 [i] 23:20 Z lásky k Olívii [i] 00:55 Posledná sezóna 3/10 [i] 01:50 Žiarivé pohorie 3/4 [i] 02:40 Krátke správy [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 22/224 [i] 03:35 Bianca - cesta za šťastím 23/224 [i] 04:20 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Euro - jednotná mena [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Stará mať rozpráva 6/7 [i] 10:35 Dalajláma a tajomstvo jeho úsmevu [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Koniari sveta 14/20 [i] 13:10 Môj dom - môj hrad [i] 13:35 Na priedomí [i] 14:00 Si v obraze? [i] 14:30 5 minút po dvanástej [i] 15:30 Deti vypovedajú [i] 16:10 Test magazín [i] 16:15 Diagnóza 120 [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:05 Euro - jednotná mena [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Krokodílie kroniky I. 6/13 [i] 18:30 Elixír [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Rozprávanie stromov [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 66 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 8 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 6 [i] 13:00 Zmätky v Arizone [i] 15:00 Zlatokopovia na divokej vode [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 166 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 8 [i] 21:45 Kosti III. 14 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:25 Nočné kino: Posledný zabijak [i] 01:55 Angličanka a vojvoda [i] 04:00 Hračka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 230,231 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 78 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 12:40 Doktor z hôr III. 13/13 [i] 13:25 Žena za pultom 10 [i] 14:20 Siska 10 [i] 15:20 Tajný agent v Tokiu [i] 16:55 Divoška Rosaura 131,132 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr III. 13/13 [i] 20:00 Romantická streda: Hotel snov: Dubaj [i] 21:30 Mesačný záliv [i] 22:55 Obyčajné zázraky [i] 00:15 Starý 78 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:05 Věčný tulák II. [i] 10:20 Pohádka o Faustovi [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 6/54 [i] 14:30 Soudkyně Amy III 3/24 [i] 15:15 Počesku [i] 15:25 Haf! 30/62 [i] 15:50 Já a moje rodina 15/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Břevnický potok [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Jsem vaše Ljuba [i] 21:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Podle práva 41/42 [i] 22:50 Losování Sportky a Šance 22:55 Dům v růžích 2/3 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Okouzlení VIII 6/54 [i] 01:25 Hledání ztraceného času 2 [i] 01:45 Po stopách hvězd [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech [i] 03:00 Sabotáž [i] 03:30 V zajetí železné opony 38/41 [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Folklorika [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Ján Berky [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 Manet: Snídaně v trávě [i] 10:45 Na plovárně s Carlem Lewisem [i] 11:10 Film o filmu Sestra [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:25 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je zábava 4/26 [i] 14:40 Pomáhejme si [i] 15:00 Zažili skutečnou katastrofu: Zemětřesení v San Francisku [i] 15:55 Rodina, škola a já [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:40 JÁDRO [i] 16:45 Zoom [i] 17:10 PORT [i] 17:40 Muzeum radiopřijímačů [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:20 Příběhy domů [i] 18:40 Chcete mě? [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 3/12 [i] 19:30 Haf! 30/62 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:45 Deník babičky Němcové [i] 00:15 Věci [i] 00:30 Test [i] 00:40 Motocyklení [i] 01:00 Kafe a cigára [i] 02:35 Q [i] 03:00 Rodinné křižovatky [i] 03:25 Terra musica 04:10 Zoom [i] 04:35 Samotáři z Černé Vroble [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 5 [i] 09:25 Kasaři [i] 10:55 Ulice 288 [i] 11:40 Můj přítel Monk II 9 [i] 12:30 Lenssen & spol. IV [i] 13:25 Pohřešovaní 8 [i] 14:20 Gilmorova děvčata VII 18 [i] 15:10 Hvězdná brána III 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 5 [i] 18:30 Ulice 1105, 1106 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ztroskotaná láska [i] 21:35 Přísně tajné [i] 22:05 Na vlastní oči [i] 22:50 Plastická chirurgie s.r.o. IV 4 [i] 23:50 Zvěrokruh II 6 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba II 15 [i] 01:30 Novashopping 02:00 112 [i] 02:55 Kasaři [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 123, 124 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 23 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 24 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 10 [i] 08:30 Přátelé IX 17 [i] 09:00 Dvojčata 15 [i] 09:25 Panelák 34 [i] 10:05 Sedmé nebe X 19 [i] 11:00 Na čem záleží 37 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 12 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 9 [i] 13:10 Policie - New York 76 [i] 14:05 Chameleon III 7 [i] 15:05 Will & Grace V 11 [i] 15:35 Drzá Jordan III 6 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 15 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 14 [i] 23:25 Hranice [i] 01:35 Volejte Věštce 03:15 Doktor z hor VI 7 [i] 04:05 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Curling [i] 12:00 Biatlon [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Curling [i] 17:00 Strongest Man [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Timbersports [i] 19:15 Curling [i] 22:00 Wednesday Selection [i] 22:05 Jezdectví [i] 23:15 Jachting [i] 00:05 Watts [i] 00:30 Motorismus [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vysněný svět [i] 08:00 Náš dům [i] 10:00 Drzá Jordan III 10 [i] 11:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla 9 [i] 14:00 Drzá Jordan III 10 [i] 15:00 Náš dům [i] 17:00 Dotek anděla 9 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Život v divočině 4/13 [i] 21:00 Ochránce I 17/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 7/8 [i] 00:00 Ochránce I 17/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 7/8 [i] 02:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 04:00 Vysněný svět [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nezkrocená příroda 1/3 [i] 07:00 Objevování Modré planety 8/13 [i] 08:00 Místa ve Středomoří 18/24 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové 8/24 [i] 10:10 Zvířata lidem podobná 3/5 [i] 11:15 Maminka stávkuje 15/25 [i] 11:50 Maminka stávkuje 16/25 [i] 12:25 Místa ve Středomoří 18/24 [i] 13:35 Hlavní města Tichomoří 8/12 [i] 14:40 Lidé a místa na Zemi 7/21 [i] 14:55 Nezkrocená příroda 1/3 [i] 15:50 Renovace Debbie Travisové 8/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 15/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 16/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 8/13 [i] 19:10 Zvířata lidem podobná 3/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 8/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 28/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 27/27 [i] 22:30 Střety na moři 3/6 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 3/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 28/37 [i] 01:40 Řím: zapomenuté město v Číně [i] 02:40 Střety na moři 3/6 [i] 03:40 Závody ve zbrojení 3/8 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 8/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 28/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Účastníci kongresu [i] 07:40 Wall Street [i] 09:45 Malí rošťáci [i] 11:15 Hračky [i] 13:15 Árijský pár [i] 15:15 Když se smůla lepí na paty [i] 16:40 Jack [i] 18:30 Tvoje, moje a naše [i] 20:00 Okamžik zlomu [i] 21:50 Deník zabijáka [i] 23:20 Šikmá plocha [i] 00:45 Umění musí bolet [i] 02:25 Okamžik zlomu [i] 04:15 Deník zabijáka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 8 [i] 10:20 Malý Manhattan [i] 11:50 elita ze střídačky [i] 13:15 Bloudící duše [i] 15:05 Mimoni v Americe 8 [i] 15:25 Christina Aquilera: Back to basics [i] 16:25 Dvanáct do tuctu 2 [i] 17:55 Déja Vu [i] 20:00 John Adams : Nezávislost, část 2. 3 [i] 20:50 John Adams : Nepošlapej mě 4 [i] 22:00 Města plná sexu II. 4 [i] 22:45 Babel [i] 01:05 Poslední smích [i] 02:35 Bezstarostně [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox