Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 117-118/216 [i] 10:35 Elisa z Rivombrosy II. 8/13 [i] 12:30 Odpadlík III. 3/22 [i] 13:20 Monk III. 3/16 [i] 14:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 11/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 104-105/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 15/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Heslo za milión [i] 22:35 Zabijaci v dome [i] 00:10 Lovci ľudí 13/13 [i] 01:05 Posádka 49 [i] 03:20 Monk III. 3/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 15/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - zdravie [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:20 Káčerovo 25/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 BRONZOVÉ TELÁ 3/6 [i] 09:40 Inšpektor Lynley III. 2/8 [i] 10:30 Santova dcéra [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 51 [i] 13:30 Don Matteo 15/16 [i] 14:30 Špiónky 31/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 4/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - peniaze [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 22/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 23/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Môj otec Gulag [i] 21:30 Obchod so šťastím 52 [i] 22:05 Reportéri [i] 22:35 Bratia a sestry II. 14/16 [i] 23:20 Z lásky k Olívii [i] 00:55 Posledná sezóna 3/10 [i] 01:50 Žiarivé pohorie 3/4 [i] 02:40 Krátke správy [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 22/224 [i] 03:35 Bianca - cesta za šťastím 23/224 [i] 04:20 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Národnostný magazín [i] 07:35 Euro - jednotná mena [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Stará mať rozpráva 6/7 [i] 10:35 Dalajláma a tajomstvo jeho úsmevu [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Koniari sveta 14/20 [i] 13:10 Môj dom - môj hrad [i] 13:35 Na priedomí [i] 14:00 Si v obraze? [i] 14:30 5 minút po dvanástej [i] 15:30 Deti vypovedajú [i] 16:10 Test magazín [i] 16:15 Diagnóza 120 [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:05 Euro - jednotná mena [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Krokodílie kroniky I. 6/13 [i] 18:30 Elixír [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Rozprávanie stromov [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 66 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 8 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 6 [i] 13:00 Zmätky v Arizone [i] 15:00 Zlatokopovia na divokej vode [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 166 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 8 [i] 21:45 Kosti III. 14 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:25 Nočné kino: Posledný zabijak [i] 01:55 Angličanka a vojvoda [i] 04:00 Hračka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 230,231 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 78 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 12:40 Doktor z hôr III. 13/13 [i] 13:25 Žena za pultom 10 [i] 14:20 Siska 10 [i] 15:20 Tajný agent v Tokiu [i] 16:55 Divoška Rosaura 131,132 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr III. 13/13 [i] 20:00 Romantická streda: Hotel snov: Dubaj [i] 21:30 Mesačný záliv [i] 22:55 Obyčajné zázraky [i] 00:15 Starý 78 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:05 Věčný tulák II. [i] 10:20 Pohádka o Faustovi [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 6/54 [i] 14:30 Soudkyně Amy III 3/24 [i] 15:15 Počesku [i] 15:25 Haf! 30/62 [i] 15:50 Já a moje rodina 15/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Břevnický potok [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Jsem vaše Ljuba [i] 21:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Podle práva 41/42 [i] 22:50 Losování Sportky a Šance 22:55 Dům v růžích 2/3 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Okouzlení VIII 6/54 [i] 01:25 Hledání ztraceného času 2 [i] 01:45 Po stopách hvězd [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech [i] 03:00 Sabotáž [i] 03:30 V zajetí železné opony 38/41 [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Folklorika [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Ján Berky [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 Manet: Snídaně v trávě [i] 10:45 Na plovárně s Carlem Lewisem [i] 11:10 Film o filmu Sestra [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:25 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je zábava 4/26 [i] 14:40 Pomáhejme si [i] 15:00 Zažili skutečnou katastrofu: Zemětřesení v San Francisku [i] 15:55 Rodina, škola a já [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:40 JÁDRO [i] 16:45 Zoom [i] 17:10 PORT [i] 17:40 Muzeum radiopřijímačů [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:20 Příběhy domů [i] 18:40 Chcete mě? [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 3/12 [i] 19:30 Haf! 30/62 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:45 Deník babičky Němcové [i] 00:15 Věci [i] 00:30 Test [i] 00:40 Motocyklení [i] 01:00 Kafe a cigára [i] 02:35 Q [i] 03:00 Rodinné křižovatky [i] 03:25 Terra musica 04:10 Zoom [i] 04:35 Samotáři z Černé Vroble [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 5 [i] 09:25 Kasaři [i] 10:55 Ulice 288 [i] 11:40 Můj přítel Monk II 9 [i] 12:30 Lenssen & spol. IV [i] 13:25 Pohřešovaní 8 [i] 14:20 Gilmorova děvčata VII 18 [i] 15:10 Hvězdná brána III 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 5 [i] 18:30 Ulice 1105, 1106 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ztroskotaná láska [i] 21:35 Přísně tajné [i] 22:05 Na vlastní oči [i] 22:50 Plastická chirurgie s.r.o. IV 4 [i] 23:50 Zvěrokruh II 6 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba II 15 [i] 01:30 Novashopping 02:00 112 [i] 02:55 Kasaři [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 123, 124 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 23 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 24 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 10 [i] 08:30 Přátelé IX 17 [i] 09:00 Dvojčata 15 [i] 09:25 Panelák 34 [i] 10:05 Sedmé nebe X 19 [i] 11:00 Na čem záleží 37 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 12 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 9 [i] 13:10 Policie - New York 76 [i] 14:05 Chameleon III 7 [i] 15:05 Will & Grace V 11 [i] 15:35 Drzá Jordan III 6 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 15 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 14 [i] 23:25 Hranice [i] 01:35 Volejte Věštce 03:15 Doktor z hor VI 7 [i] 04:05 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Curling [i] 12:00 Biatlon [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Curling [i] 17:00 Strongest Man [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Timbersports [i] 19:15 Curling [i] 22:00 Wednesday Selection [i] 22:05 Jezdectví [i] 23:15 Jachting [i] 00:05 Watts [i] 00:30 Motorismus [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vysněný svět [i] 08:00 Náš dům [i] 10:00 Drzá Jordan III 10 [i] 11:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla 9 [i] 14:00 Drzá Jordan III 10 [i] 15:00 Náš dům [i] 17:00 Dotek anděla 9 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Život v divočině 4/13 [i] 21:00 Ochránce I 17/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 7/8 [i] 00:00 Ochránce I 17/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 7/8 [i] 02:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 04:00 Vysněný svět [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nezkrocená příroda 1/3 [i] 07:00 Objevování Modré planety 8/13 [i] 08:00 Místa ve Středomoří 18/24 [i] 09:10 Renovace Debbie Travisové 8/24 [i] 10:10 Zvířata lidem podobná 3/5 [i] 11:15 Maminka stávkuje 15/25 [i] 11:50 Maminka stávkuje 16/25 [i] 12:25 Místa ve Středomoří 18/24 [i] 13:35 Hlavní města Tichomoří 8/12 [i] 14:40 Lidé a místa na Zemi 7/21 [i] 14:55 Nezkrocená příroda 1/3 [i] 15:50 Renovace Debbie Travisové 8/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 15/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 16/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 8/13 [i] 19:10 Zvířata lidem podobná 3/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 8/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 28/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 27/27 [i] 22:30 Střety na moři 3/6 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 3/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 28/37 [i] 01:40 Řím: zapomenuté město v Číně [i] 02:40 Střety na moři 3/6 [i] 03:40 Závody ve zbrojení 3/8 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 8/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 28/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Účastníci kongresu [i] 07:40 Wall Street [i] 09:45 Malí rošťáci [i] 11:15 Hračky [i] 13:15 Árijský pár [i] 15:15 Když se smůla lepí na paty [i] 16:40 Jack [i] 18:30 Tvoje, moje a naše [i] 20:00 Okamžik zlomu [i] 21:50 Deník zabijáka [i] 23:20 Šikmá plocha [i] 00:45 Umění musí bolet [i] 02:25 Okamžik zlomu [i] 04:15 Deník zabijáka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 8 [i] 10:20 Malý Manhattan [i] 11:50 elita ze střídačky [i] 13:15 Bloudící duše [i] 15:05 Mimoni v Americe 8 [i] 15:25 Christina Aquilera: Back to basics [i] 16:25 Dvanáct do tuctu 2 [i] 17:55 Déja Vu [i] 20:00 John Adams : Nezávislost, část 2. 3 [i] 20:50 John Adams : Nepošlapej mě 4 [i] 22:00 Města plná sexu II. 4 [i] 22:45 Babel [i] 01:05 Poslední smích [i] 02:35 Bezstarostně [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.