Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 115-116/216 [i] 10:30 Elisa z Rivombrosy II. 7/13 [i] 12:25 Odpadlík III. 2/22 [i] 13:15 Monk III. 2/16 [i] 14:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 10/23 [i] 15:00 Cigánske srdce 102-103/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 14/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 64 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:50 SEDEM s r.o. [i] 23:35 Vyšší záujem [i] 01:40 Picasso Trigger [i] 03:20 Monk III. 2/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex V. 14/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - práca [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:20 Aladin 46/65 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 BRONZOVÉ TELÁ 2/6 [i] 09:35 Inšpektor Lynley III. 1/8 [i] 10:25 Soňa sa vracia [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 50 [i] 13:35 Don Matteo II. 14/16 [i] 14:30 Špiónky 30/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 3/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - zdravie [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 20/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 21/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:30 Obchod so šťastím 51 [i] 22:05 Zúfalé manželky III. 15/23 [i] 22:55 Slečna Marpleová I. 3/4 [i] 00:30 Posledná sezóna 2/10 [i] 01:25 Žiarivé pohorie 2/4 [i] 02:15 Krátke správy [i] 02:25 Bianca - cesta za šťastím 20/224 [i] 03:05 Bianca - cesta za šťastím 21/224 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Žiarivé pohorie 2/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Prasiatko a medvedík 4 [i] 10:30 Megastavby I. 8/11 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Z lásky k zvieratám 2 [i] 13:00 Veda v Európe 1/4 [i] 13:10 Veda v Európe 2/4 [i] 13:15 Veda v Európe 3/4 [i] 13:25 Svadba v Stredných Plachtinciach [i] 14:05 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:45 Zlaté hity [i] 15:30 Umenie 08 [i] 16:10 Športové ozveny [i] 16:40 Národnostný magazín [i] 17:05 Euro - jednotná mena [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Koniari sveta 14/20 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dalajláma a tajomstvo jeho úsmevu [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 120 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Stalker [i] 00:40 Liga majstrov - zostrihy [i] 02:00 Národnostný magazín [i] 02:25 Euro - jednotná mena [i] 02:30 Udalosti ČT [i] 03:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 65 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 7 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 5 [i] 13:00 Veľké rodinné tajomstvá [i] 15:00 Flubber [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 10 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 165 [i] 22:00 SHARK II. 11 [i] 22:55 De Facto [i] 23:40 Nočné kino: Čierne svetlo [i] 01:25 Superzvodcovia 2 [i] 02:50 Fantóm z megaplexu [i] 04:15 Iba blázni sa ponáhľajú [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 228,229 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 77 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 13:00 Doktor z hôr III. 12 [i] 13:50 Zmätok v srdci 10 [i] 15:30 Merlin: Čarodejníkov učeň [i] 16:55 Divoška Rosaura 129,130 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr III. 12 [i] 20:00 Žena za pultom 10 [i] 20:55 Siska 10 [i] 22:00 Tajný agent v Tokiu [i] 23:35 Starý 77 [i] 00:35 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Zeměpis světa [i] 09:15 Vodní ptáci [i] 09:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:35 Píseň pro Rudolfa III. 5/8 [i] 10:55 Jízda králů [i] 11:45 Nezbedné pověsti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 5/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy III 2/24 [i] 15:10 Divnopis - Eš [i] 15:20 Haf! 29/62 [i] 15:50 Věda je zábava 4/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tisy U Eremita [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Po stopách hvězd [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:55 Černá sanitka 15/15 [i] 22:20 Retro [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Tři sestry po německu [i] 00:25 Okouzlení VIII 5/54 [i] 01:20 Chcete mě? [i] 01:35 Na cestě po Lombardii [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Sfinga zbavená tajemství [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Základy [i] 16:00 Manet: Snídaně v trávě [i] 16:50 Karlovarské obrazy [i] 17:00 Utajená řeč peněz 13/13 [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie 24/72 [i] 17:35 Film o filmu Sestra [i] 17:55 ČEZ Basket Nymburk - Iurbentia [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:45 Terra musica [i] 00:30 Cymru am Byth aneb Ať žije Wales [i] 01:25 Vyznavači anděla páva [i] 02:25 Tokio: den, kdy skončila válka [i] 03:20 Sváteční slovo misionáře Petera [i] 03:25 Základy [i] 03:50 Cesty víry [i] 04:10 Křesťanský magazín [i] 04:25 Kůň do nepohody [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 4 [i] 09:25 Příběh jednoho života [i] 11:10 Ulice 287 [i] 11:50 Můj přítel Monk II 8 [i] 12:40 Lenssen & spol. IV [i] 13:30 Pohřešovaní 7 [i] 14:20 Gilmorova děvčata VII 17 [i] 15:10 Hvězdná brána III 17 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 4 [i] 18:30 Ulice 1103, 1104 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 73 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 15 [i] 22:10 112 [i] 22:45 8 mm [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II 14 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Občanské judo [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 121, 122 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 22 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:21 Tom a Jerry 23 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 9 [i] 08:30 Přátelé IX 16 [i] 09:00 Dvojčata 14 [i] 09:25 Panelák 33 [i] 10:05 Sedmé nebe X 18 [i] 11:00 Na čem záleží 36 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 11 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 8 [i] 13:10 Policie - New York 75 [i] 14:05 Chameleon III 6 [i] 15:05 Will & Grace V 10 [i] 15:35 Drzá Jordan III 5 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 29 [i] 21:20 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 12 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 15 [i] 00:25 Případ pro dva V [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Doktor z hor VI 6 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Curling [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Watts [i] 13:15 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:00 Curling [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Timbersports [i] 20:30 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Watts [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hříbě [i] 08:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 10:00 Drzá Jordan III 9 [i] 11:10 Přítel pod stromečkem [i] 13:00 Dotek anděla 8 [i] 14:00 Drzá Jordan III 9 [i] 15:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 17:00 Dotek anděla 8 [i] 18:00 Neorané pole [i] 20:00 Život v divočině 3/13 [i] 21:00 Ochránce I 16/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 6/8 [i] 23:00 Tajná služba II 12 [i] 00:00 Ochránce I 16/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 6/8 [i] 02:00 Neorané pole [i] 04:00 Hříbě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 13/13 [i] 06:30 Limity měst 1/13 [i] 06:45 Limity měst 2/13 [i] 07:05 Objevování Modré planety 7/13 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 17/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 7/24 [i] 10:15 Zvířata lidem podobná 2/5 [i] 11:20 Maminka stávkuje 13/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 14/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 17/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 7/12 [i] 14:45 S Rudy Maxou po Tichomoří 13/13 [i] 15:15 Limity měst 1/13 [i] 15:35 Limity měst 2/13 [i] 15:55 Renovace Debbie Travisové 7/24 [i] 16:55 Maminka stávkuje 13/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 14/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 7/13 [i] 19:10 Zvířata lidem podobná 2/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 7/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 27/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 26/27 [i] 22:30 Střety na moři 2/6 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 2/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 27/37 [i] 01:40 Cheopsova pyramida [i] 02:40 Střety na moři 2/6 [i] 03:45 Závody ve zbrojení 2/8 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 7/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 27/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 07:50 Elsa a Fred [i] 09:40 V křesle režiséra [i] 11:25 Malý zrádce [i] 12:50 Účastníci kongresu [i] 14:30 Wall Street [i] 16:30 Malí rošťáci [i] 18:00 Hračky [i] 20:00 Na stojáka 48 [i] 20:30 Odvrácená strana Jericha [i] 22:10 Citové pouto [i] 23:50 Generation Kill : Hořící pes 5 [i] 01:00 Lady XXL [i] 02:35 Odvrácená strana Jericha [i] 04:15 Citové pouto [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 7 [i] 10:20 Zbožňuju prachy! [i] 11:45 Casino Royale [i] 14:05 Marie a její muži [i] 15:25 Mimoni v Americe 7 [i] 15:45 Malý Manhattan [i] 17:15 elita ze střídačky [i] 18:40 Bloudící duše [i] 20:30 Sybil [i] 22:00 Démon pomsty [i] 23:30 Láska na černo [i] 00:45 Portrét šílenství [i] 02:05 Sybil [i] 03:30 Démon pomsty [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.