Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 113-114/216 [i] 10:45 Elisa z Rivombrosy II. 6/13 [i] 12:40 Odpadlík III. 1/22 [i] 13:30 Monk III. 1/16 [i] 14:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 9/23 [i] 15:15 Cigánske srdce 100-101/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 13/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 14/16 [i] 21:10 Aha - dvaja v tom [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 112 [i] 23:05 Let Čierneho anjela [i] 01:05 Traja do páru [i] 02:45 112 [i] 03:20 Monk III. 1/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 13/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Aladin 45/65 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 BRONZOVÉ TELÁ 1/6 [i] 09:35 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 11/13 [i] 10:40 Večera s April [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 49 [i] 13:30 Don Matteo II. 13/16 [i] 14:30 Špiónky 29/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 2/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 18/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 19/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Slovácko sa nesúdi [i] 20:55 Slovácko sa nesúdi [i] 21:35 Obchod so šťastím 50 [i] 22:15 Klinika Grace IV. 15/17 [i] 23:00 KINOHIT [i] 23:25 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 7/22 [i] 00:10 Test magazín [i] 00:20 Posledná sezóna 1/10 [i] 01:15 Žiarivé pohorie 1/4 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 18/224 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 19/224 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Žiarivé pohorie 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:10 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Elá hop [i] 10:35 Ako v rozprávke: Kalaši - Stretnutie s potomkami Alexandra Veľkého [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Žijúce kamene 13/13 [i] 13:05 Orientácie [i] 13:35 Husličky z pasie;Maľovaná muzika [i] 14:10 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:50 Rozprávanie stromov [i] 15:05 Motormagazín [i] 15:30 Magazín ligy majstrov [i] 16:10 Odpískané [i] 16:40 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:05 Euro - jednotná mena [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 2 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby I. 8/11 [i] 20:55 Veda v Európe 1/4 [i] 21:05 Veda v Európe 2/4 [i] 21:10 Veda v Európe 3/4 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 00:05 Anjeli strážni [i] 00:30 TKN [i] 00:55 Euro - jednotná mena [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:40 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 64 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 6 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 4 [i] 13:00 Bláznivá škôlka [i] 15:00 Rande s temnotou [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 164 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 15 [i] 21:35 Profesionáli 15 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Neumieraj sám [i] 01:20 Autosalón [i] 01:45 KRIMI NOVINY 02:00 Rádio [i] 03:55 Bojovníci medzi nebom a zemou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 226,227 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 76 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 13:10 Doktor z hôr III. 11 [i] 14:00 Spoločný dom [i] 15:30 "Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky" [i] 16:55 Divoška Rosaura 127,128 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr III. 11 [i] 20:00 Merlin: Čarodejníkov učeň [i] 21:30 Zmätok v srdci 10 [i] 23:00 Starý 76 [i] 00:00 Zamilovaná v Berlíne [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 67/78 [i] 09:00 Koncert na konci léta [i] 10:45 Princezny světa [i] 11:15 Povídání se zvířaty 1/4 [i] 11:45 Po stopách [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 4/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy III 1/24 [i] 15:15 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:20 Haf! 28/62 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Netopýr brvitý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 6/12 [i] 21:00 Na cestě po Lombardii [i] 21:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 V zajetí železné opony 38/41 [i] 22:30 Bez řečí [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 2/18 [i] 01:05 Okouzlení VIII 4/54 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:05 Týden v regionech [i] 04:30 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 14/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Eš [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 Za školu [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Zeměpis světa [i] 13:00 Vodní ptáci [i] 13:10 Pohádky z celého světa 3/13 [i] 13:25 Vánoční příběh [i] 14:50 U nás v Evropě [i] 15:00 Tání ledovců [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Karlštejn [i] 16:55 Světlo v temnotě [i] 19:00 Film o filmu Sestra [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Haf! 28/62 [i] 20:00 Tokio: den, kdy skončila válka [i] 20:55 Vzkaz Dany Němcové [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 22:00 V odborné péči 10/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Noční filmový klub [i] 02:00 Knižní svět [i] 02:30 Čtenářský deník... Stanislav [i] 02:45 Exit 316 - Mise: Bláznivá střela [i] 03:00 Máte slovo 03:45 POKR [i] 04:15 Náš venkov [i] 04:30 Chantal Poullain [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 3 [i] 09:25 Otec Kondelík a ženich Vejvara [i] 11:05 Ulice 286 [i] 11:45 Můj přítel Monk II 7 [i] 12:35 Lenssen & spol. IV [i] 13:30 Pohřešovaní 6 [i] 14:20 Gilmorova děvčata VII 16 [i] 15:15 Hvězdná brána III 16 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 3 [i] 18:30 Ulice 1101, 1102 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 1 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House IV 14 [i] 22:30 Pekelná ženská [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba II 13 [i] 01:00 Novashopping 01:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 21 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 22 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 8 [i] 08:30 Přátelé IX 15 [i] 09:00 Dvojčata 13 [i] 09:25 Panelák 32 [i] 10:05 Sedmé nebe X 17 [i] 11:05 Na čem záleží 35 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 10 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 7 [i] 13:10 Policie - New York 74 [i] 14:05 Chameleon III 5 [i] 15:05 Will & Grace V 9 [i] 15:35 Drzá Jordan III 4 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 54 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 14 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Případ pro dva V 75 [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Doktor z hor VI 5 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Biatlon [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:00 Curling [i] 15:00 Biatlon [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Biatlon [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Společný dům [i] 08:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 10:00 Drzá Jordan III 8 [i] 11:00 Nesvatý Mikuláš [i] 13:00 Dotek anděla 7 [i] 14:00 Drzá Jordan III 8 [i] 15:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 17:00 Dotek anděla 7 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Život v divočině 2/13 [i] 21:00 Ochránce I 15/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 5/8 [i] 23:00 Tajná služba II 11 [i] 00:00 Ochránce I 15/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 5/8 [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Společný dům [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 [i] 07:00 Objevování Modré planety 6/13 [i] 08:00 Místa ve Středomoří 16/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 6/24 [i] 10:15 Zvířata lidem podobná 1/5 [i] 11:20 Maminka stávkuje 11/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 12/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 16/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 6/12 [i] 14:40 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 [i] 15:10 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 [i] 15:45 Renovace Debbie Travisové 6/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 11/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 12/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 6/13 [i] 19:10 Zvířata lidem podobná 1/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 6/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 26/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 25/27 [i] 22:30 Střety na moři 1/6 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 1/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 26/37 [i] 01:40 V zemi Černých faraonů [i] 02:40 Střety na moři 1/6 [i] 03:40 Závody ve zbrojení 1/8 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 6/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 26/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 06:00 Divočáci [i] 07:40 Před kamerou 50 [i] 08:10 Létající Skot [i] 09:50 Jako mravenci [i] 11:10 Tajnosti [i] 12:45 Kdekoli, jen ne tady [i] 14:35 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 15:00 Elsa a Fred [i] 16:45 V křesle režiséra [i] 18:30 Malý zrádce [i] 20:00 Volání o pomoc [i] 22:00 Mstitel [i] 23:30 Temný obraz [i] 01:05 Jaký otec, taková dcera [i] 02:30 Volání o pomoc [i] 04:30 Mstitel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 6 [i] 10:20 Velký [i] 12:00 Svatba jako překvapení [i] 13:35 Ideální partie [i] 15:25 Mimoni v Americe 6 [i] 15:45 Zbožňuju prachy! [i] 17:15 Casino Royale [i] 19:35 Pekař [i] 21:00 Řím II : Bitva u Philippi 6 [i] 22:00 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 23:25 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 00:30 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 01:35 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 02:40 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Cirsteová postúpila do semifinále turnaja WTA v Bukurešti
Ilustračná snímka

Obranca Stecher sa dohodol s Canucks na novom dvojročnom kontrakte
Vedenie klubu NHL Vancouver Canucks sa dohodlo s obrancom Troyom Stecherom na predĺžení spolupráce. Nový dvojročný kontrakt vynesie 24-ročnému kanadskému hokejistovi, ktorý mal ...

Borussia Dortmund porazila Manchester na pohári majstrov v Chicagu
Na archívnej snímke obranca nemeckého bundesligového klubu Borussia Dortmund Neven Subotič.

Memphis si upísal Japonca Watanabeho
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Piliere diaľničného mosta D4 môžu byť nebezpečné, varujú vodáci
Pri výstavbe diaľničného mosta D4 cez Dunaj sa má použiť konštrukcia pilierov, ktorá nebola nikde na svete použitá na riekach s rýchlosťou toku podobnou Dunaju ...

Obyvatelia protestujú proti dostavbe budovy na Tomášikovej v Ružinove
Ilustračná snímka

Po návrate Lajčáka bude z Korčoka veľvyslanec a vráti sa Ružička
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák (vľavo) a Ivan Korčok.

Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste
Ilustračná snímka

Škody po záplavách v Tatrách sú veľké, lesníci upozorňovali už skôr na bezzásahovosť
Aj keď sa v súčasnosti hovorí o mimoriadnych zrážkach v oblasti Tatranskej Javoriny, zatiaľ neprekonali tie z roku 2008. Kým vtedy za päť júlových dní spadlo vyše 250 mm vody, tentoraz to bolo ...

Talianska polícia objavila dva ukradnuté obrazy od Rubensa a Renoira
Ilustračná snímka

Navštívte Kazachstan: Hlavné mesto Astana ponúka pútavé stavby i pláž
Na snímke vystavené tradičné jurty v parku Etnoaul v Astane 20. júla 2018.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.