Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 113-114/216 [i] 10:45 Elisa z Rivombrosy II. 6/13 [i] 12:40 Odpadlík III. 1/22 [i] 13:30 Monk III. 1/16 [i] 14:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 9/23 [i] 15:15 Cigánske srdce 100-101/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 13/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 14/16 [i] 21:10 Aha - dvaja v tom [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 112 [i] 23:05 Let Čierneho anjela [i] 01:05 Traja do páru [i] 02:45 112 [i] 03:20 Monk III. 1/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 13/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Aladin 45/65 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 BRONZOVÉ TELÁ 1/6 [i] 09:35 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 11/13 [i] 10:40 Večera s April [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 49 [i] 13:30 Don Matteo II. 13/16 [i] 14:30 Špiónky 29/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 2/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 18/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 19/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Slovácko sa nesúdi [i] 20:55 Slovácko sa nesúdi [i] 21:35 Obchod so šťastím 50 [i] 22:15 Klinika Grace IV. 15/17 [i] 23:00 KINOHIT [i] 23:25 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 7/22 [i] 00:10 Test magazín [i] 00:20 Posledná sezóna 1/10 [i] 01:15 Žiarivé pohorie 1/4 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Bianca - cesta za šťastím 18/224 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 19/224 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Žiarivé pohorie 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:10 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Elá hop [i] 10:35 Ako v rozprávke: Kalaši - Stretnutie s potomkami Alexandra Veľkého [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Žijúce kamene 13/13 [i] 13:05 Orientácie [i] 13:35 Husličky z pasie;Maľovaná muzika [i] 14:10 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:50 Rozprávanie stromov [i] 15:05 Motormagazín [i] 15:30 Magazín ligy majstrov [i] 16:10 Odpískané [i] 16:40 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:05 Euro - jednotná mena [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 2 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby I. 8/11 [i] 20:55 Veda v Európe 1/4 [i] 21:05 Veda v Európe 2/4 [i] 21:10 Veda v Európe 3/4 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 00:05 Anjeli strážni [i] 00:30 TKN [i] 00:55 Euro - jednotná mena [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:40 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 64 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 6 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 4 [i] 13:00 Bláznivá škôlka [i] 15:00 Rande s temnotou [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 164 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 15 [i] 21:35 Profesionáli 15 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Neumieraj sám [i] 01:20 Autosalón [i] 01:45 KRIMI NOVINY 02:00 Rádio [i] 03:55 Bojovníci medzi nebom a zemou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 226,227 [i] 09:00 Varí vám to [i] 09:40 Starý 76 [i] 10:40 Klub výhercov [i] 13:10 Doktor z hôr III. 11 [i] 14:00 Spoločný dom [i] 15:30 "Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky" [i] 16:55 Divoška Rosaura 127,128 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:00 Doktor z hôr III. 11 [i] 20:00 Merlin: Čarodejníkov učeň [i] 21:30 Zmätok v srdci 10 [i] 23:00 Starý 76 [i] 00:00 Zamilovaná v Berlíne [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 67/78 [i] 09:00 Koncert na konci léta [i] 10:45 Princezny světa [i] 11:15 Povídání se zvířaty 1/4 [i] 11:45 Po stopách [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 4/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy III 1/24 [i] 15:15 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:20 Haf! 28/62 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Netopýr brvitý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 6/12 [i] 21:00 Na cestě po Lombardii [i] 21:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 V zajetí železné opony 38/41 [i] 22:30 Bez řečí [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 2/18 [i] 01:05 Okouzlení VIII 4/54 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:05 Týden v regionech [i] 04:30 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 14/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Eš [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 Za školu [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Zeměpis světa [i] 13:00 Vodní ptáci [i] 13:10 Pohádky z celého světa 3/13 [i] 13:25 Vánoční příběh [i] 14:50 U nás v Evropě [i] 15:00 Tání ledovců [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Karlštejn [i] 16:55 Světlo v temnotě [i] 19:00 Film o filmu Sestra [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Haf! 28/62 [i] 20:00 Tokio: den, kdy skončila válka [i] 20:55 Vzkaz Dany Němcové [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 22:00 V odborné péči 10/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Noční filmový klub [i] 02:00 Knižní svět [i] 02:30 Čtenářský deník... Stanislav [i] 02:45 Exit 316 - Mise: Bláznivá střela [i] 03:00 Máte slovo 03:45 POKR [i] 04:15 Náš venkov [i] 04:30 Chantal Poullain [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie - nový začátek 3 [i] 09:25 Otec Kondelík a ženich Vejvara [i] 11:05 Ulice 286 [i] 11:45 Můj přítel Monk II 7 [i] 12:35 Lenssen & spol. IV [i] 13:30 Pohřešovaní 6 [i] 14:20 Gilmorova děvčata VII 16 [i] 15:15 Hvězdná brána III 16 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 3 [i] 18:30 Ulice 1101, 1102 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XII 1 [i] 21:00 Víkend [i] 21:35 Dr. House IV 14 [i] 22:30 Pekelná ženská [i] 00:15 Námořní vyšetřovací služba II 13 [i] 01:00 Novashopping 01:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 21 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 22 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 8 [i] 08:30 Přátelé IX 15 [i] 09:00 Dvojčata 13 [i] 09:25 Panelák 32 [i] 10:05 Sedmé nebe X 17 [i] 11:05 Na čem záleží 35 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 10 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 7 [i] 13:10 Policie - New York 74 [i] 14:05 Chameleon III 5 [i] 15:05 Will & Grace V 9 [i] 15:35 Drzá Jordan III 4 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 54 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 14 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Případ pro dva V 75 [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Doktor z hor VI 5 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Biatlon [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:00 Curling [i] 15:00 Biatlon [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Biatlon [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Společný dům [i] 08:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 10:00 Drzá Jordan III 8 [i] 11:00 Nesvatý Mikuláš [i] 13:00 Dotek anděla 7 [i] 14:00 Drzá Jordan III 8 [i] 15:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 17:00 Dotek anděla 7 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Život v divočině 2/13 [i] 21:00 Ochránce I 15/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 5/8 [i] 23:00 Tajná služba II 11 [i] 00:00 Ochránce I 15/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 5/8 [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Společný dům [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 [i] 07:00 Objevování Modré planety 6/13 [i] 08:00 Místa ve Středomoří 16/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 6/24 [i] 10:15 Zvířata lidem podobná 1/5 [i] 11:20 Maminka stávkuje 11/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 12/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 16/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 6/12 [i] 14:40 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 [i] 15:10 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 [i] 15:45 Renovace Debbie Travisové 6/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 11/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 12/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 6/13 [i] 19:10 Zvířata lidem podobná 1/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 6/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 26/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 25/27 [i] 22:30 Střety na moři 1/6 [i] 23:35 Závody ve zbrojení 1/8 [i] 00:40 Co nám prospívá 26/37 [i] 01:40 V zemi Černých faraonů [i] 02:40 Střety na moři 1/6 [i] 03:40 Závody ve zbrojení 1/8 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 6/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 26/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 06:00 Divočáci [i] 07:40 Před kamerou 50 [i] 08:10 Létající Skot [i] 09:50 Jako mravenci [i] 11:10 Tajnosti [i] 12:45 Kdekoli, jen ne tady [i] 14:35 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 15:00 Elsa a Fred [i] 16:45 V křesle režiséra [i] 18:30 Malý zrádce [i] 20:00 Volání o pomoc [i] 22:00 Mstitel [i] 23:30 Temný obraz [i] 01:05 Jaký otec, taková dcera [i] 02:30 Volání o pomoc [i] 04:30 Mstitel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 6 [i] 10:20 Velký [i] 12:00 Svatba jako překvapení [i] 13:35 Ideální partie [i] 15:25 Mimoni v Americe 6 [i] 15:45 Zbožňuju prachy! [i] 17:15 Casino Royale [i] 19:35 Pekař [i] 21:00 Řím II : Bitva u Philippi 6 [i] 22:00 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 23:25 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 00:30 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 01:35 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 02:40 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBox