TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Shrek [i] 07:35 Xena I. 19-20/24 [i] 09:20 Psí duch Hunter [i] 10:55 Gossip Girl I. 5-6/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:00 Marečku, podejte mi pero! [i] 15:45 Winnetou a miešanka Apanači [i] 17:25 Srdcové záležitosti [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent - veľké finále [i] 22:40 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 23:20 DreamGirls [i] 01:45 Svätý hriešnik [i] 03:15 Gladiátori 2000 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:15 Postav dom, zasaď strom [i] 06:40 Pocoyo I. 52/52 [i] 06:50 Káčerovo 26/30 [i] 07:10 Aladin 46/65 [i] 07:35 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 26/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 17/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Planéta Zem zhora 3/8 [i] 13:55 Jana Eyrová [i] 15:50 Pošta pre teba [i] 17:15 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 11/13 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Zmenáreň [i] 18:55 Extra [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 James Bond:Jeden svet nestačí [i] 22:25 Súkromné očko [i] 00:05 Nastavené na retro [i] 01:35 Posledné dni Idolu 6/8 [i] 02:30 KINOHIT [i] 02:50 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Test magazín [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:20 Winnetka Road 2/6 [i] 07:10 Lovci hadov I. 6/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Farmárska revue [i] 08:55 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 09:25 Kapura [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Pojď blíž, cukrátko [i] 11:15 Evanjelium podľa Matúša 2/4 [i] 12:20 Zázračná rosa [i] 13:00 Alexandrovci [i] 14:25 Magazín o lietaní [i] 14:55 Žijúce kamene 13/13 [i] 15:25 Najatý klaun [i] 16:50 Ako v rozprávke: Kalaši - Stretnutie s potomkami Alexandra Veľkého [i] 17:35 Encyklopédia Beliana [i] 17:50 Slovo [i] 18:00 Orientácie [i] 18:25 Pocta básnikovi [i] 19:05 Chvíľka poézie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:35 Umenie 08 [i] 22:00 Odpískané [i] 22:30 Magazín ligy majstrov [i] 22:55 Poltón [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:10 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Myška v prérii [i] 06:35 Pinocchio [i] 07:00 Legenda o Tarzanovi [i] 07:30 Rozprávková jazda [i] 08:00 Kráľovstvo surikát 11,12 [i] 09:00 Vianočné želania [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Bláznivá škôlka [i] 15:00 Moderní piráti [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:25 Súdna sieň [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 13 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 12 [i] 22:00 Halloween [i] 00:20 Lovec žralokov [i] 02:00 Môj dom v Umbrii [i] 03:45 L. A. - Utajené skutočnosti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Perry Mason: Prípad sklenenej rakvy [i] 09:00 Večer publicistiky [i] 11:40 Klub výhercov [i] 13:50 Donna Leonová: Ticho skonať [i] 15:25 Julie Lescautová I. 9 [i] 16:55 Divoška Rosaura 125,126 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Tarzan 28,29 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky" [i] 21:30 Spoločný dom [i] 23:00 Perry Mason: Prípad sklenenej rakvy [i] 00:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Jitky Zelenohorské [i] 05:25 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Rok má dvanáct měsíců 12/12 [i] 06:25 Mumínci II 10/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 20/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Saturnin 2/4 [i] 11:40 Kupé [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Modrá krev [i] 13:55 Cesty víry [i] 14:15 Křesťanský magazín [i] 14:30 Sváteční slovo misionáře Petera Krenického [i] 14:35 Koncert na konci léta [i] 16:20 Památky na prodej [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Adventní koncert [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 10/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Lovec vodního ticha [i] 21:25 168 hodin [i] 22:00 Zprávy 22:05 Branky, body, vteřiny 22:10 Losování Sportky a Šance 22:15 Na hraně 1/2 [i] 23:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Canterburské povídky 6/6 [i] 01:00 Svět umění: Dějiny psané americkým filmem 1/2 [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:35 O češtině [i] 02:50 Čtení na dobrou noc [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Adventní koncert [i] 06:50 Správy STV 07:10 Ještě jsem tady - Jaroslav [i] 07:40 Počesku – Skalka [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Bláznivá střela [i] 08:50 Zpověď Kateryny K. [i] 09:50 Čtenářský deník... Stanislav Komárek: Mandaríni [i] 10:05 Knižní svět [i] 10:35 Hledání ztraceného času 2 [i] 10:50 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Sfinga zbavená tajemství [i] 12:00 Jdi za zeleným světlem [i] 13:35 Základy [i] 14:00 Svět umění: Dějiny psané americkým filmem 1/2 [i] 14:50 Zámek v oblacích [i] 16:45 Smím prosit [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 16/22 [i] 20:00 Cymru am Byth aneb Ať žije Wales [i] 20:55 Vyznavači anděla páva [i] 21:55 Na plovárně s Carlem Lewisem [i] 22:20 Ochránce [i] 00:10 Eliane Elias [i] 01:05 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:20 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:30 Simpsonovi XVIII 16/22 [i] 02:55 Obří krabi v polárním moři [i] 03:40 Kamera na cestách: Kuodi, vesničanka z Beninu [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:35 Novashopping 06:10 Kroniky divočiny [i] 06:40 Království surikat II 10 [i] 07:10 Kamarádi z lesa 47 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! 11, 12 [i] 07:50 Zvířátka v pohodě 1 [i] 08:20 Santa kdo? [i] 10:10 Superprohnilí [i] 12:10 To nevymyslíš [i] 13:20 Rodina podle plánu [i] 15:00 Svatby podle Mary [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 4 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 14 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:45 Mr. GS [i] 22:15 48 hodin [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba II 12 [i] 00:55 Žhavé prázdniny [i] 01:40 Novashopping 02:10 Střepiny [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 119, 120 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 7 [i] 07:00 Země dinosaurů 2 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Přátelé IX 14 [i] 08:00 Hitlerovi muži II 1 [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:50 Tajemství Svenaholmu 1 [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:40 Dobrodružství Poseidonu [i] 16:00 Žhavé výstřely [i] 17:45 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Spravedlnost 12 [i] 22:15 Pustit žilou [i] 23:05 Hlava nad vodou [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Žena v taláru 14 [i] 04:15 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:30 Jachting [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:15 Biatlon [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 21:45 Wintersports Weekend [i] 22:15 Fotbal [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Wintersports Weekend [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 10:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 12:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 13:45 Alenka v říši divů [i] 16:00 Loučení se svobodou [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 22 [i] 19:00 Život v divočině 1/13 [i] 20:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 22:00 Foylova válka II 3/4 [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Zakázaná tajemství [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team - Dobové vykopávky 1/8 [i] 07:05 Time Team - Dobové vykopávky 2/8 [i] 08:10 Vůně dálek 4/8 [i] 09:15 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 [i] 09:50 S Nigellou ve vánoční kuchyni 2/3 [i] 10:25 Jamie vaří doma o vánocích [i] 11:25 Předchůdci Kolumbovi 2/2 [i] 12:25 Limity měst 1/13 [i] 12:45 Designéři 21/28 [i] 13:10 Designéři 22/28 [i] 13:35 Svět na talíři 2/5 [i] 14:40 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 15:45 Výpravy za zvířaty 10/12 [i] 16:15 Výpravy za zvířaty 11/12 [i] 16:50 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 [i] 17:25 S Nigellou ve vánoční kuchyni 2/3 [i] 18:00 Jamie vaří doma o vánocích [i] 19:00 Limity měst 1/13 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 5/23 [i] 19:50 Znovuobjevitelé 6/23 [i] 20:20 Miliardové katastrofy 2/5 [i] 21:25 Tajemná loď kapitána Morgana [i] 22:30 Pravda, povinnost, udatnost 2/10 [i] 23:25 Challenger - vteřiny do katastrofy 1/2 [i] 00:35 Poklady říše zvířat 1/6 [i] 01:10 Poklady říše zvířat 2/6 [i] 01:45 Okénko do Louvru 1/3 [i] 02:50 Vůně dálek 4/8 [i] 03:55 Letouny 21. století [i] 04:55 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 07:35 Marie [i] 09:00 Před kamerou 49 [i] 09:30 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 11:35 Poslední den na obzoru [i] 13:05 Už jsme doma? [i] 14:35 Divočáci [i] 16:15 Létající Skot [i] 17:55 Tajnosti [i] 19:30 Před kamerou 50 [i] 20:00 Okamžik zlomu [i] 21:50 Lookout [i] 23:25 Motel smrti [i] 00:50 Šikmá plocha [i] 02:10 Hříšné svědectví [i] 03:45 Vím kdo mě zabil [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Dvanáct do tuctu 2 [i] 09:35 Oko delfína [i] 11:15 Romero a Julie [i] 12:45 Před kamerou 49 [i] 13:15 Mořská panna, Aquamarine [i] 14:55 Velký [i] 16:35 Svatba jako překvapení [i] 18:10 Ideální partie [i] 20:00 John Adams : Přidej se nebo zemři 1 [i] 21:10 John Adams : Nezávislost, část 1. 2 [i] 22:00 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 00:10 Nezničitelná láska [i] 01:45 Černý srpen [i] 03:45 Velký maturitní mejdan [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Bondrov gólový pozdrav babke do neba: Som hrdý, že tu môžem byť
Na snímke zľava Martin Fehérváry, Matúš Sukeľ, Dávid Bondra, Róbert Lantoši a asistent trénera Róbert Petrovický počas spoločného fotenia slovenskej hokejovej reprezentácie na 83. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v ...

Dnes nás čaká Nemecko proti USA, ovplyvní to naše šance na postup
Americký hokejista Clayton Keller (uprostred) sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu v zápase základnej A-skupiny USA - Veľká Británia na MS v hokeji v Košiciach 15. mája 2019.

Olympijský víťaz zo Soulu 1988 Miloslav Mečíř oslávi 55 rokov
Na archívnej snímke Miloslav Mečíř.

Lobotkova Celta Vigo doma remizovala s Vallecanom
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Aktuálne správy

V nedeľu bude teplejšie, no hrozia búrky
Dnes (19. 5.) bude polooblačno až oblačno, na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty 18 až 23 stupňov Celzia.

Zimu neprežili tisíce včelstiev. Ovplyvní to tohtoročnú produkciu medu?
Slovenský zväz včelárov (SZV) eviduje 11 115 uhynutých včelstiev. To tvorí 4,79 percenta z celkového počtu 232 049 zazimovaných včelstiev organizovaných členov zväzu včelárov. Údaj je k 30. ...

R. Raši: Slovákom sa oplatí vrátiť sa pracovať späť domov na Slovensko
Richard Raši, archívna snímka.

Bratislava mení niektoré navrhované poplatky za parkovanie
Na archívnej snímke primátor Bratislavy Matúš Vallo.

Rezort spravodlivosti chce upraviť Notársky a Exekučný poriadok
Notársky a Exekučný poriadok by sa mohol upraviť. Zmeny sa majú týkať najmä disciplinárnych konaní. Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR navrhuje, aby všetci účastníci ...

Účasť Slovákov na voľbách do Európskeho parlamentu bude nízka, myslí si politológ
Účasť slovenských občanov na voľbách do Európskeho parlamentu (EP) bude aj tento rok nízka. Pre agentúru SITA to uviedol politológ z Katedry politológie Filozofickej fakulty Univerzity Pavla Jozefa ...

Temperamentná herečka Zdena Studenková má narodeniny
Zdena Studenková, archívna snímka.

Dramaturg, režisér a politik Martin Porubjak sa narodil pred 75 rokmi
Martin Porubjak, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.