Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY 05:25 Komisár Rex V. 12/15 [i] 06:15 DNES 06:40 Uletení Lunatici I. 10/13 [i] 07:05 Casper II. 8/13 [i] 07:30 Flintstonovci I. 23/25 [i] 08:00 Chrisa nemá nikto rád II. 11-12/22 [i] 08:50 Olsen Twins: O tom, aký bol Západ zábavný [i] 10:30 Priatelia X. 2-3/18 [i] 11:30 Krotitelia duchov [i] 13:35 Slovensko má talent [i] 15:30 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 16:10 Shrek [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly [i] 23:05 Elita armády [i] 01:10 Proroctvo: Vzbura [i] 02:40 Herci [i] 04:30 Noc na Karlštejne [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo I. 51/52 [i] 06:50 Káčerovo 25/30 [i] 07:15 Aladin 45/65 [i] 07:35 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 25/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 16/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Superchyty [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:35 Stratené mesto 8/13 [i] 11:05 South Beach 6/8 [i] 11:50 Čierna alebo biela [i] 12:35 GEN.sk [i] 12:50 Motormagazín [i] 13:20 Klik/62 [i] 13:35 Eurovirtuál [i] 13:55 Dievča z lepšej spoločnosti [i] 15:25 Môj sen o Afrike [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:45 Videli ste môjho syna? [i] 23:20 Basketbalistov denník [i] 01:00 Superstar z geta [i] 02:25 Takí sme boli [i] 03:30 Radosť zo života [i] 04:00 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Posledné dni Idolu 6/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Slovensko DNES [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:20 Winnetka Road 1/6 [i] 07:05 Dizajn 15/17 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Extr@ English 14/30 [i] 09:00 Môj otec De Gaulle 1/2 [i] 09:50 Medicína [i] 10:55 TKN [i] 11:20 Zdravíčko, pán doktor ! - Endokrinologické poruchy [i] 11:50 Rozprávanie stromov [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:50 Ernest Hemingway- Rieky tečúce do mora [i] 14:40 Poltón [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:20 Olympijský magazín [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Pojď blíž, cukrátko [i] 21:00 Anjeli strážni [i] 21:30 City folk 2/14 [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:50 Cassovia jazz 1994 2 [i] 00:35 Motormagazín [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:40 Záver vysielania 04:55 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 PRVÉ NOVINY 06:50 PROMI NOVINY [i] 07:10 Myška v prérii [i] 07:35 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:25 Rozprávková jazda [i] 09:00 Blízko smrti 15,16 [i] 10:50 Ako som spoznal vašu mamu I. 17,18 [i] 11:50 Len teba [i] 14:00 Kurz sebaovládania [i] 16:15 Pekelný dážď [i] 18:20 Panelák magazín [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Narnia: Lev, šatník a čarodejnica [i] 23:10 Filmové hity: Kill Bill [i] 01:25 Nočné kino: Predvolanie do pekla [i] 03:10 Roxana [i] 04:50 Casperove strašidelné Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Tarzan 26,27 [i] 08:25 Perry Mason: Prípad očierneného mafiána [i] 10:00 "Hvězda padá vzhůru" [i] 11:50 Klub výhercov [i] 14:15 Linda 9 [i] 15:20 Diablovo pokušenie [i] 16:55 Divoška Rosaura 123,124 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Tarzan 26,27 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 9 [i] 21:35 Donna Leonová: Ticho skonať [i] 23:00 Perry Mason: Prípad očierneného mafiána [i] 00:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Osudy hvězd [i] 06:10 Mumínci II 10/13 [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 66/78 [i] 06:55 Tip a Tap 12/26 [i] 07:05 Garfield a přátelé 19/26 [i] 07:30 Zbojníci 9/13 [i] 07:50 Film o filmu Kozí příběh [i] 08:05 U nás na farmě 14/26 [i] 08:20 Vánoční příběh [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:15 Záletník [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny 5/6 [i] 13:35 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 13:40 Po stopách [i] 13:55 Mezi námi zvířaty [i] 14:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 14:30 Styl [i] 14:55 Pět dní 1/5 [i] 15:50 Legenda [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Divnopis - Eš [i] 18:10 Psí život [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:40 StarDance III na Žofíně [i] 21:55 Dave [i] 23:45 Zprávy 23:50 Branky, body, vteřiny 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Šeherezáda [i] 01:30 Vyhnanství 2/2 [i] 02:40 Pošta pro tebe [i] 03:35 Na moll [i] 04:20 Úsměvy Miloše Kirschnera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 12/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:55 Věda v Evropě: Dědičná hluchota [i] 06:05 Pivovarské muzeum [i] 06:15 Československý filmový týdeník 706/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Saša [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Podivuhodní živočichové 3/4 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Úsměvy Miloše Kirschnera [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Haf! 27/62 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Dresden Dolls: Live at the Roundhouse [i] 14:45 Kinobox [i] 15:15 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:20 Tání ledovců [i] 16:10 Kamera na cestách: Kuodi, vesničanka z Beninu [i] 17:05 Obří krabi v polárním moři [i] 17:50 Počesku [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem [i] 19:30 Haf! 27/62 [i] 20:00 Slaměná židle [i] 21:50 Divadlo žije! [i] 22:20 Zpověď Kateryny K. [i] 23:20 Noc s Andělem [i] 00:50 Isle of Wight 1/3 [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:50 Na plný pecky [i] 03:25 ČT Live - Peter Lipa [i] 04:25 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:25 Novashopping 05:55 Kroniky divočiny [i] 06:25 Království surikat II 9 [i] 06:55 Kamarádi z lesa 46 [i] 07:10 Batman vítězí 24 [i] 07:35 Senzační Spiderman 10 [i] 08:05 Na výpravě s Jeffem Corwinem 1 [i] 09:00 Eso [i] 10:10 Klid a pohoda [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 U pěti veverek [i] 13:55 Svatba naruby [i] 15:40 Dobří holubi se vracejí [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Terminál [i] 22:30 Hráči [i] 00:20 Krokodýl 2 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:45 U pěti veverek [i] 04:35 Lenssen & spol. IV 117, 118 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 6 [i] 07:00 Země dinosaurů 1 [i] 07:25 Přátelé IX 13 [i] 08:00 Freddie 15 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 217 [i] 09:55 M*A*S*H 218 [i] 10:30 Hunter V 18 [i] 11:30 Closer I 1 [i] 12:35 Policejní vyjednavači 15 [i] 13:35 Vraždy v Midsomeru III [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Bolton Wanderers - Chelsea FC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Harry Potter a vězeň z Azkabanu [i] 22:55 Plíživý měsíc [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Dvojí nasazení 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Jachting [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:30 Klasické lyžování [i] 11:45 Biatlon [i] 13:30 Klasické lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Curling [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Box [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 10:00 Čítárna [i] 12:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 14:00 Vysněný svět [i] 16:00 Lidé moře [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 20 [i] 19:00 McLeodovy dcery VII 21 [i] 20:00 Stín pochybnosti [i] 22:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 00:00 Ticho [i] 02:00 Dlouhá cesta zpátky [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Okénko do Louvru 1/3 [i] 07:05 Dávní bohové 1/6 [i] 07:35 Dávní bohové 2/6 [i] 08:10 Antické odkazy 4/6 [i] 09:15 Mars na obzoru 1/6 [i] 10:15 Mars na obzoru 2/6 [i] 11:15 Tuningmánie 7/14 [i] 11:50 Tuningmánie 8/14 [i] 12:25 Na úvěr 17/26 [i] 12:55 Na úvěr 18/26 [i] 13:25 Svět na talíři 1/5 [i] 14:30 Design a designéři 1/13 [i] 14:45 V arše Noemově 3/3 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty 9/12 [i] 16:50 Sen z Bronxu [i] 17:55 Pravá tvář Santa Klause [i] 18:55 Nevyslyšená varování 5/8 [i] 19:30 Znovuobjevitelé 3/23 [i] 20:00 Znovuobjevitelé 4/23 [i] 20:30 Miliardové katastrofy 1/5 [i] 21:35 Předchůdci Kolumbovi 2/2 [i] 22:35 Pravda, povinnost, udatnost 1/10 [i] 23:35 Opičí láska [i] 00:35 Hlavní města Tichomoří 1/12 [i] 01:40 Hlavní města Tichomoří 2/12 [i] 02:40 Hlavní města Tichomoří 3/12 [i] 03:40 Whittle - průkopník tryskového motoru [i] 04:40 Design a designéři 1/13 [i] 04:55 Pravá tvář Santa Klause [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 06:00 Někdo jiný [i] 07:15 Číslo 2 [i] 08:45 Nezkrotná Dee Dee [i] 10:05 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 10:30 Jste zralí na lásku? [i] 12:00 Báječný den [i] 13:45 V tom domě straší! [i] 15:15 Po hlavě [i] 17:15 Někdo jiný [i] 18:30 Warren Beatty - pocta za celoživotní dílo [i] 20:00 Deník zabijáka [i] 21:30 Dveře dokořán [i] 23:25 Strážce [i] 01:15 Svatby jako řemen [i] 02:55 Statečné srdce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Překonat sám tisíce mil [i] 09:50 Elmo v Zemi mrzoutů [i] 11:05 Gang v útoku [i] 13:10 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 13:35 Pomoc, děti se vracejí! [i] 15:15 Nejlepší obchodníci [i] 17:00 Góóól! II [i] 18:50 Dvanáct do tuctu 2 [i] 20:25 Hoši z Chuecatown [i] 22:00 Řím II : Bitva u Philippi 6 [i] 22:55 Kdo je tady ředitel? [i] 00:35 Babel [i] 02:55 Komparz - speciální vydání 2007 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.