Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 111-112/216 [i] 10:40 Elisa z Rivombrosy II. 5/13 [i] 12:35 Odpadlík II. 22/22 [i] 13:25 Monk II. 16/16 [i] 14:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 8/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 98-99/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 12/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Križovatka smrti 2 [i] 23:05 Sprisahanci na úteku [i] 00:50 Do noci [i] 02:50 Odpadlík II. 22/22 [i] 03:35 Mlčanie severu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:05 A človek objavil zvieratá 2/2 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:35 FOKUS - rodina [i] 08:05 Chlapec a pes 3/6 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:40 Winnetka Road 6/6 [i] 09:30 Inšpektor Lynley II. 8/8 [i] 10:20 Kedysi dávno [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 48 [i] 13:30 Don Matteo II. 12/16 [i] 14:30 Špiónky 28/40 [i] 15:15 Križovatky medicíny VI. 1/22 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 16/224 [i] 17:35 Bianca - cesta za šťastím 17/224 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 49 [i] 22:05 Život po živote [i] 23:35 Robocop [i] 01:15 Krajina zimných zázrakov [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 16/224 [i] 03:05 Bianca - cesta za šťastím 17/224 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Malá Tŕňa alebo kde sa rodí Vinum Regum rex vinorum [i] 04:55 Krajina zimných zázrakov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:15 Slovensko DNES [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Fidlibum [i] 10:35 Stávka o Leokádiu [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:05 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:20 Európska únia a Slovensko [i] 13:35 Etnografický atlas Slovenska [i] 14:05 Večer na tému . . [i] 16:15 Família [i] 16:45 Separé [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Dizajn 15/17 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Môj otec De Gaulle 1/2 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 21:55 Festivalové minúty MFF Bratislava [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 01:40 Mária Antoinetta [i] 02:25 Udalosti ČT [i] 03:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kúpim matku, značka: Za babku [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 PROMI NOVINY [i] 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 63 [i] 11:00 Policajt z L. A. II 5 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 3 [i] 13:00 Zemetrasenie na diaľnici 880 [i] 15:00 Bláznivý sejf [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Miliónový Silvester [i] 20:00 Panelák 163 [i] 20:45 Film týždňa: Snežní psi [i] 22:55 Nočné kino: Hra o výkupné [i] 00:55 Zelenáč [i] 02:35 Ako vajce vajcu [i] 04:25 Miesta v srdci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 224,225 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 75 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:40 Doktor z hôr III. 10 [i] 13:30 Večer publicistiky [i] 16:00 "Panoptikum Města pražského" 9 [i] 16:55 Divoška Rosaura 121,122 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 10 [i] 20:00 Filmová klasika: "Hvězda padá vzhůru" [i] 21:50 Diablovo pokušenie [i] 23:30 Starý 75 [i] 00:30 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:05 Kazisvěti [i] 09:40 GEN [i] 09:55 Slyšíš, jak zvoní [i] 10:20 Písničky na prosinec [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 3/54 [i] 14:25 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 14:35 Haf! 26/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 9/26 [i] 15:25 Taylor má trable 15/26 [i] 15:50 Svět Elmo 30/56 [i] 16:05 Babar 17/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Všechovický tis [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 11/13 [i] 21:05 13. komnata Jitky Zelenohorské [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Sex ve městě III 2/18 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Studené léto [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 Okouzlení VIII 3/54 [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Kancl 10/14 [i] 04:30 Gorodok 8/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 40/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Jiřího Paďoura [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 14/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král 3/3 [i] 15:30 Kouzlo jachtingu: Sydney – Hobart 2007 [i] 16:00 Svět zázraků: Ushuaia 1/26 [i] 16:25 Kvarteto [i] 16:55 Kam s nimi [i] 17:10 Francie s ozvěnou domova 14/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Ještě jsem tady - Jaroslav Kurzweil [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 26/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodní živočichové 3/4 [i] 20:55 Kancl 10/14 [i] 21:25 Holly Cole: Live [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 Gorodok 8/20 [i] 23:55 Legenda o zlatém prstenu s Ondřejem Pavelkou a odborníky II. [i] 00:50 Musilok [i] 01:15 Zrádce nebo oběť? [i] 02:10 Unesl vlastní rodinu... [i] 03:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:35 Šumná města [i] 03:55 Kvarteto [i] 04:20 Kam s nimi [i] 04:35 Francie s ozvěnou domova 14/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie - nový začátek 2 [i] 09:30 Dědečkem proti své vůli [i] 11:15 Ulice 285 [i] 12:00 Můj přítel Monk II 6 [i] 12:50 Lenssen & spol. IV [i] 13:20 Pohřešovaní 5 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VII 15 [i] 15:10 Hvězdná brána III 15 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 2 [i] 18:30 Ulice 1099, 1100 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sněženky a machři [i] 21:50 Sestřička Betty [i] 23:45 Nemilosrdně [i] 01:40 Novashopping 02:10 Dědečkem proti své vůli [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 115, 116 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 20 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 21 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 7 [i] 08:25 Přátelé IX 12 [i] 08:55 Dvojčata 12 [i] 09:20 Panelák 31 [i] 10:05 Sedmé nebe X 16 [i] 11:00 Na čem záleží 34 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 9 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 6 [i] 13:10 Policie - New York 73 [i] 14:05 Chameleon III 4 [i] 15:05 Will & Grace V 8 [i] 15:35 Drzá Jordan III 3 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 12 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Mercury [i] 23:40 Barva noci [i] 02:20 Volejte Věštce 04:05 Doktor z hor VI 4 [i] 04:55 Kapitán Kloss 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Saně [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Biatlon [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 16:15 Biatlon [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Extrémní sporty [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Nepotrestaná vražda [i] 10:00 Drzá Jordan III 7 [i] 11:00 Svatební přání [i] 13:00 Dotek anděla 6 [i] 14:00 Drzá Jordan III 7 [i] 15:00 Nepotrestaná vražda [i] 17:00 Dotek anděla 6 [i] 18:00 Strom splněných přání [i] 20:00 Foylova válka II 3/4 [i] 22:00 Ticho [i] 00:00 Unesená: Příběh Elizabeth Smartové [i] 02:00 Strom splněných přání [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 9/13 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 10/13 [i] 07:05 Objevování Modré planety 5/13 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 15/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 5/24 [i] 10:15 Nejmazanější zvířata 2/2 [i] 11:20 Maminka stávkuje 9/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 10/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 15/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 5/12 [i] 14:40 S Rudy Maxou po Tichomoří 9/13 [i] 15:10 S Rudy Maxou po Tichomoří 10/13 [i] 15:45 Renovace Debbie Travisové 5/24 [i] 16:45 Maminka stávkuje 9/25 [i] 17:25 Maminka stávkuje 10/25 [i] 18:05 Objevování Modré planety 5/13 [i] 19:10 Inteligence zvířat očima lidí 5/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 5/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 25/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 24/27 [i] 22:30 Márnice [i] 23:25 Luky a lučištníci [i] 00:25 Lidé a místa na Zemi 5/21 [i] 00:40 Co nám prospívá 25/37 [i] 01:40 Hledání ztracených dětí [i] 02:45 Lidé a místa na Zemi 5/21 [i] 03:00 Márnice [i] 03:50 Kašmír a Ladak 3/4 [i] 04:15 Kašmír a Ladak 4/4 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 5/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 25/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Něco na té Mary je [i] 08:00 Stačí jen málo [i] 09:30 Miss Potter [i] 11:00 Jen trošku štěstí [i] 12:40 Před kamerou 49 [i] 13:10 Věřte mi [i] 15:00 Ratatouille [i] 16:50 Tvoje, moje a naše [i] 18:15 Superman: Soudný den [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 20:00 Generation Kill : Hořící pes 5 [i] 21:10 Když se smůla lepí na paty [i] 22:35 Než ďábel zjistí, že seš mrtvej [i] 00:30 Deset položek a méně [i] 01:50 Umění musí bolet [i] 03:30 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 5 [i] 10:20 Divná sešlost [i] 12:10 Rodinný chaos [i] 13:40 Deník [i] 15:10 Mimoni v Americe 5 [i] 15:30 Vánoční únos [i] 17:00 To je náš hit! [i] 18:45 Překonat sám tisíce mil [i] 20:30 Bezstarostně [i] 22:00 Všichni moji muži [i] 23:40 Města plná sexu II. 3 [i] 00:35 Démon pomsty [i] 02:10 Soumrak nad Jižní Afrikou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.