TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 109-110/216 [i] 10:45 Elisa z Rivombrosy II. 4/13 [i] 12:30 Odpadlík II. 21/22 [i] 13:25 Monk II. 15/16 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 7/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 96-97/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 63 [i] 21:20 Roming [i] 23:25 Súboj so zločinom 12/13 [i] 00:20 Harlemské noci [i] 02:35 Odpadlík II. 21/22 [i] 03:15 Monk II. 15/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 A človek objavil zvieratá 1/2 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Káčerovo 24/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Winnetka Road 5/6 [i] 09:35 Inšpektor Lynley II. 7/8 [i] 10:25 Staronový začiatok [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Portugalská móda [i] 13:30 Don Matteo II. 11/16 [i] 14:30 Špiónky 27/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 32/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - rodina [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 14/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 15/224 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Obchod so šťastím 48 [i] 22:05 Radosť zo života [i] 22:35 Život po živote II 8/8 [i] 23:25 Firecreek [i] 01:05 Jonathan Creek [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 A človek objavil zvieratá 2/2 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 14/224 [i] 03:45 Bianca - cesta za šťastím 15/224 [i] 04:25 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Infantkine narodeniny [i] 10:30 Storočnica - Eugen Suchoň [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Krokodílie kroniky I. 5/13 [i] 13:10 Zdravíčko, pán doktor ! - Endokrinologické poruchy [i] 13:35 Etnografický atlas Slovenska [i] 14:05 HITMÁNIA [i] 14:55 Klik/62 [i] 15:10 Terítéken - Na tanieri [i] 16:10 Slovo [i] 16:25 Profesionál [i] 16:35 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:45 Európska únia a Slovensko [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Família [i] 20:30 Poháre UEFA futbal [i] 22:40 Festivalové minúty MFF Bratislava [i] 22:45 Večer na tému . . [i] 00:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 01:15 Família [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 KRIMI NOVINY 06:50 PROMI NOVINY [i] 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 62 [i] 11:00 Policajt z L. A. II 4 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 2 [i] 13:00 Vynosím tvoje dieťa [i] 15:00 Panika [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 9 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 162 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Pomsta šprtov: Nová generácia [i] 01:40 Život vs. zákon 9,10/10 [i] 03:25 Zachráň ma 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 222,223 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 74 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:50 Doktor z hôr III. 9 [i] 13:40 Hotel snov: Kúzlo Bali [i] 15:10 Smer východ [i] 16:55 Divoška Rosaura 119,120 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 9 [i] 20:00 Linda 9 [i] 21:00 "Panoptikum Města pražského" 9 [i] 21:55 Večer publicistiky [i] 00:30 Starý 74 [i] 01:25 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:05 Program orchestru Karla Vlacha [i] 10:00 Podporujte svého pistolníka! [i] 11:30 Aport [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 2/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy II 22/22 [i] 15:10 Svět zázraků: Ushuaia 1/26 [i] 15:35 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Velevrub tupý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Rok ďábla [i] 21:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Deadwood II 2/12 [i] 23:50 Na moll [i] 00:35 Taxík [i] 01:05 Okouzlení VIII 2/54 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:35 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Ta naše povaha česká [i] 10:30 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Styl: Mladá móda [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Přidej se [i] 12:55 Nedej se [i] 13:10 Bludiště [i] 13:40 Království divočiny: Deník sloní rodiny 5/6 [i] 14:10 Svět na kolejích [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Prizma [i] 16:25 Planeta Věda [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem [i] 20:00 Unesl vlastní rodinu... [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 706/2379 [i] 23:25 Hlasy nevinnosti [i] 01:10 Za Boha, za cara, za vlast [i] 02:05 Svatováclavský hudební festival [i] 04:10 Divnopis - Dzbel [i] 04:15 Svět na kolejích [i] 04:30 Jazzová party Viklického a Barty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie - nový začátek 1 [i] 09:30 Pokud věříš [i] 11:15 Ulice 284 [i] 12:00 Můj přítel Monk II 5 [i] 12:50 Lenssen & spol. IV [i] 13:20 Pohřešovaní 4 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VII 14 [i] 15:10 Hvězdná brána III 14 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 1 [i] 18:30 Ulice 1097, 1098 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 72 [i] 21:15 Comeback 14 [i] 21:45 Kriminálka Las Vegas VII 15 [i] 22:40 Spartakus 2/2 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba II 11 [i] 01:05 Novashopping 01:35 Na vlastní oči [i] 02:10 Na vlastní nebezpečí [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 113, 114 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 19 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 20 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 6 [i] 08:30 Přátelé IX 11 [i] 09:00 Dvojčata 11 [i] 09:25 Panelák 30 [i] 10:10 Sedmé nebe X 15 [i] 11:05 Na čem záleží 33 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 8 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 5 [i] 13:10 Policie - New York 72 [i] 14:05 Chameleon III 3 [i] 15:05 Will & Grace V 7 [i] 15:35 Drzá Jordan III 2 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 28 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 15 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 14 [i] 00:25 Případ pro dva V 74 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Doktor z hor VI 3 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Šerm [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Bowls [i] 15:45 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Alpské lyžování [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Biatlon [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda v Hollywoodu [i] 08:00 Kouzlo obyčejného života [i] 10:00 Drzá Jordan III 6 [i] 11:00 Sněhová královna [i] 13:00 Dotek anděla 5 [i] 14:00 Drzá Jordan III 6 [i] 15:00 Kouzlo obyčejného života [i] 17:00 Dotek anděla 5 [i] 18:00 Směr východ [i] 20:00 Život v divočině 1/13 [i] 21:00 Ochránce I 14/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 4/8 [i] 23:00 Tajná služba II 10 [i] 00:00 Ochránce I 14/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 4/8 [i] 02:00 Směr východ [i] 04:00 Vražda v Hollywoodu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 7/13 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 8/13 [i] 07:05 Objevování Modré planety 4/13 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 14/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 4/24 [i] 10:15 Nejmazanější zvířata 1/2 [i] 11:20 Maminka stávkuje 7/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 8/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 14/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 4/12 [i] 14:40 S Rudy Maxou po Tichomoří 7/13 [i] 15:10 S Rudy Maxou po Tichomoří 8/13 [i] 15:45 Renovace Debbie Travisové 4/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 7/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 8/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 4/13 [i] 19:10 Inteligence zvířat očima lidí 4/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 4/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 24/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 23/27 [i] 22:30 Pošpiněné důkazy: Soudci před soudem [i] 23:25 Stalinova poslední čistka [i] 00:25 Lidé a místa na Zemi 4/21 [i] 00:40 Co nám prospívá 24/37 [i] 01:40 Ve jménu značky [i] 02:30 Pošpiněné důkazy: Soudci před soudem [i] 03:20 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 03:50 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 04:15 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 4/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 24/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příměří [i] 07:50 Přehlížený [i] 09:30 Hudbu složil, slova napsal [i] 11:10 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 11:35 Tančím, abych žil [i] 13:30 Něco na té Mary je [i] 15:25 Stačí jen málo [i] 16:50 Miss Potter [i] 18:20 Jen trošku štěstí [i] 20:00 Na stojáka 48 [i] 20:30 Jaký otec, taková dcera [i] 21:55 Dům u jezera [i] 23:30 Krvavá laguna [i] 00:55 Wall Street [i] 02:55 Jaký otec, taková dcera [i] 04:20 Dům u jezera [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 4 [i] 10:25 elita ze střídačky [i] 11:50 Před kamerou 49 [i] 12:20 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 13:45 Hra na svádění [i] 15:10 Mimoni v Americe 4 [i] 15:35 Divná sešlost [i] 17:25 Rodinný chaos [i] 18:55 Deník