Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 109-110/216 [i] 10:45 Elisa z Rivombrosy II. 4/13 [i] 12:30 Odpadlík II. 21/22 [i] 13:25 Monk II. 15/16 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 7/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 96-97/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 63 [i] 21:20 Roming [i] 23:25 Súboj so zločinom 12/13 [i] 00:20 Harlemské noci [i] 02:35 Odpadlík II. 21/22 [i] 03:15 Monk II. 15/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 A človek objavil zvieratá 1/2 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Káčerovo 24/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Winnetka Road 5/6 [i] 09:35 Inšpektor Lynley II. 7/8 [i] 10:25 Staronový začiatok [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Portugalská móda [i] 13:30 Don Matteo II. 11/16 [i] 14:30 Špiónky 27/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 32/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - rodina [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 14/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 15/224 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Obchod so šťastím 48 [i] 22:05 Radosť zo života [i] 22:35 Život po živote II 8/8 [i] 23:25 Firecreek [i] 01:05 Jonathan Creek [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 A človek objavil zvieratá 2/2 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 14/224 [i] 03:45 Bianca - cesta za šťastím 15/224 [i] 04:25 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Infantkine narodeniny [i] 10:30 Storočnica - Eugen Suchoň [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Krokodílie kroniky I. 5/13 [i] 13:10 Zdravíčko, pán doktor ! - Endokrinologické poruchy [i] 13:35 Etnografický atlas Slovenska [i] 14:05 HITMÁNIA [i] 14:55 Klik/62 [i] 15:10 Terítéken - Na tanieri [i] 16:10 Slovo [i] 16:25 Profesionál [i] 16:35 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:45 Európska únia a Slovensko [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Família [i] 20:30 Poháre UEFA futbal [i] 22:40 Festivalové minúty MFF Bratislava [i] 22:45 Večer na tému . . [i] 00:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 01:15 Família [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 KRIMI NOVINY 06:50 PROMI NOVINY [i] 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 62 [i] 11:00 Policajt z L. A. II 4 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 2 [i] 13:00 Vynosím tvoje dieťa [i] 15:00 Panika [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 9 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 162 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Pomsta šprtov: Nová generácia [i] 01:40 Život vs. zákon 9,10/10 [i] 03:25 Zachráň ma 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 222,223 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 74 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:50 Doktor z hôr III. 9 [i] 13:40 Hotel snov: Kúzlo Bali [i] 15:10 Smer východ [i] 16:55 Divoška Rosaura 119,120 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 9 [i] 20:00 Linda 9 [i] 21:00 "Panoptikum Města pražského" 9 [i] 21:55 Večer publicistiky [i] 00:30 Starý 74 [i] 01:25 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:05 Program orchestru Karla Vlacha [i] 10:00 Podporujte svého pistolníka! [i] 11:30 Aport [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Okouzlení VIII 2/54 [i] 14:25 Soudkyně Amy II 22/22 [i] 15:10 Svět zázraků: Ushuaia 1/26 [i] 15:35 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Velevrub tupý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Rok ďábla [i] 21:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Deadwood II 2/12 [i] 23:50 Na moll [i] 00:35 Taxík [i] 01:05 Okouzlení VIII 2/54 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:35 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Ta naše povaha česká [i] 10:30 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Styl: Mladá móda [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Přidej se [i] 12:55 Nedej se [i] 13:10 Bludiště [i] 13:40 Království divočiny: Deník sloní rodiny 5/6 [i] 14:10 Svět na kolejích [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Prizma [i] 16:25 Planeta Věda [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem [i] 20:00 Unesl vlastní rodinu... [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 706/2379 [i] 23:25 Hlasy nevinnosti [i] 01:10 Za Boha, za cara, za vlast [i] 02:05 Svatováclavský hudební festival [i] 04:10 Divnopis - Dzbel [i] 04:15 Svět na kolejích [i] 04:30 Jazzová party Viklického a Barty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie - nový začátek 1 [i] 09:30 Pokud věříš [i] 11:15 Ulice 284 [i] 12:00 Můj přítel Monk II 5 [i] 12:50 Lenssen & spol. IV [i] 13:20 Pohřešovaní 4 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VII 14 [i] 15:10 Hvězdná brána III 14 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 1 [i] 18:30 Ulice 1097, 1098 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 72 [i] 21:15 Comeback 14 [i] 21:45 Kriminálka Las Vegas VII 15 [i] 22:40 Spartakus 2/2 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba II 11 [i] 01:05 Novashopping 01:35 Na vlastní oči [i] 02:10 Na vlastní nebezpečí [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 113, 114 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 19 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 20 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 6 [i] 08:30 Přátelé IX 11 [i] 09:00 Dvojčata 11 [i] 09:25 Panelák 30 [i] 10:10 Sedmé nebe X 15 [i] 11:05 Na čem záleží 33 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 8 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 5 [i] 13:10 Policie - New York 72 [i] 14:05 Chameleon III 3 [i] 15:05 Will & Grace V 7 [i] 15:35 Drzá Jordan III 2 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 28 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 15 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 14 [i] 00:25 Případ pro dva V 74 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Doktor z hor VI 3 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Šerm [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Fotbal [i] 14:30 Bowls [i] 15:45 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Alpské lyžování [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Alpské lyžování [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Biatlon [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda v Hollywoodu [i] 08:00 Kouzlo obyčejného života [i] 10:00 Drzá Jordan III 6 [i] 11:00 Sněhová královna [i] 13:00 Dotek anděla 5 [i] 14:00 Drzá Jordan III 6 [i] 15:00 Kouzlo obyčejného života [i] 17:00 Dotek anděla 5 [i] 18:00 Směr východ [i] 20:00 Život v divočině 1/13 [i] 21:00 Ochránce I 14/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 4/8 [i] 23:00 Tajná služba II 10 [i] 00:00 Ochránce I 14/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 4/8 [i] 02:00 Směr východ [i] 04:00 Vražda v Hollywoodu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 7/13 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 8/13 [i] 07:05 Objevování Modré planety 4/13 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 14/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 4/24 [i] 10:15 Nejmazanější zvířata 1/2 [i] 11:20 Maminka stávkuje 7/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 8/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 14/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 4/12 [i] 14:40 S Rudy Maxou po Tichomoří 7/13 [i] 15:10 S Rudy Maxou po Tichomoří 8/13 [i] 15:45 Renovace Debbie Travisové 4/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 7/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 8/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 4/13 [i] 19:10 Inteligence zvířat očima lidí 4/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 4/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 24/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 23/27 [i] 22:30 Pošpiněné důkazy: Soudci před soudem [i] 23:25 Stalinova poslední čistka [i] 00:25 Lidé a místa na Zemi 4/21 [i] 00:40 Co nám prospívá 24/37 [i] 01:40 Ve jménu značky [i] 02:30 Pošpiněné důkazy: Soudci před soudem [i] 03:20 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 03:50 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 04:15 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 4/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 24/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příměří [i] 07:50 Přehlížený [i] 09:30 Hudbu složil, slova napsal [i] 11:10 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 11:35 Tančím, abych žil [i] 13:30 Něco na té Mary je [i] 15:25 Stačí jen málo [i] 16:50 Miss Potter [i] 18:20 Jen trošku štěstí [i] 20:00 Na stojáka 48 [i] 20:30 Jaký otec, taková dcera [i] 21:55 Dům u jezera [i] 23:30 Krvavá laguna [i] 00:55 Wall Street [i] 02:55 Jaký otec, taková dcera [i] 04:20 Dům u jezera [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 4 [i] 10:25 elita ze střídačky [i] 11:50 Před kamerou 49 [i] 12:20 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 13:45 Hra na svádění [i] 15:10 Mimoni v Americe 4 [i] 15:35 Divná sešlost [i] 17:25 Rodinný chaos [i] 18:55 Deník [i] 20:25 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 22:00 Portrét šílenství [i] 23:20 Comeback [i] 00:45 Transylvania [i] 02:25 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

FORTUNA LIGA : Slovan proti Michalovciam o udržanie nezdolanosti
Na ilustračnej snímke Jakub Mareš zo Slovana.

Legendárni manželia Zátopkovci sa narodili v ten istý deň a rok
Legendárni atléti Emil a Dana Zátopkovci tvorili nielen jeden z najznámejších športových manželských párov na svete, ale narodili sa v rovnaký deň a aj ...

Príprava NHL: Jaroš s asistenciou, Halák s nulou, nastúpil i Studenič
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák (vpravo).

V prípravných zápasoch NHL sa predstavili aj Slováci, Halák nedostal gól a Jaroš asistoval
Dve tretiny s čistým kontom odchytal Jaroslav Halák v drese New York Islanders v prípravnom zápase proti mestskému rivalovi Rangers pred novou sezónou hokejovej NHL. Potom Haláka (kryl 22 striel) ...

Aktuálne správy

V utorok sa nad Slovenskom zatiahne, nezabudnite na dáždniky
V utorok bude zamračené, na väčšine územia sa vyskytne občasný dážď. Teploty vystúpia na 12 až 17 stupňov Celzia.

Od založenia Slovenskej národnej rady uplynulo 169 rokov
Na snímke busty (zľava) Michal Miloslav Hodža, Jozef Miloslav Hurban a Ľudovít Štúr v Múzeu slovenských národných rád.

Meteorológovia varujú pred dažďom v Bratislave a okolí
Ilustračná snímka.

Parlament prerokuje návrhy o zmenách v sociálnej a školskej oblasti
Pohľad na budovu Národnej rady SR v Bratislave.

Bratislavská Petržalka zavádza od októbra prepravnú službu
Bratislavská Petržalka rozširuje portfólio poskytovaných sociálnych služieb a od októbra spúšťa prepravnú službu. Tá bude poskytovaná ...

V okrese Dunajská Streda dnes kontrolujú premávku
V okrese Dunajská Streda sa dnes koná policajná akcia zameraná na kontrolu dodržiavania rýchlosti, na požitie alkoholu vodičmi a na spôsob jazdy. Policajti sa ...

Spevácke hviezdy vystúpia na koncerte na počesť Leonarda Cohena
Na archívnej snímke kanadský spevák a skladateľ Leonard Cohen

Vo veku nedožitých 86 rokov zomrel akademický sochár Július Machaj
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.