Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 107-108/216 [i] 10:30 Elisa z Rivombrosy II. 3/13 [i] 12:20 Odpadlík II. 20/22 [i] 13:15 Monk II. 14/16 [i] 14:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6/23 [i] 14:55 Cigánske srdce 94-95/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 10/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Súkromné pasce: Exmanželkou ľahko a rýchlo [i] 22:55 Živý mor [i] 00:50 Lovci ľudí 12/13 [i] 01:40 Vražedná noc 2/2 [i] 03:20 Monk II. 14/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex V. 10/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - zdravie [i] 08:15 Krajina zvierat [i] 08:20 Káčerovo 23/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Winnetka Road 4/6 [i] 09:35 Inšpektor Lynley II. 6/8 [i] 10:20 Hodina deťom 2008 [i] 10:25 Snívam o tebe [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 47 [i] 13:35 Don Matteo II. 10/16 [i] 14:30 Špiónky 26/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 31/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - peniaze [i] 16:40 Hodina deťom 2008 [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 12/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 13/224 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Hodina deťom 2008 [i] 22:35 Bratia a sestry II. 13/16 [i] 23:25 Vesmírna hrozba [i] 01:00 Jonathan Creek [i] 01:50 A človek objavil zvieratá 1/2 [i] 02:45 Krátke správy [i] 02:55 Bianca - cesta za šťastím 12/224 [i] 03:40 Bianca - cesta za šťastím 13/224 [i] 04:25 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i] 04:55 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Stará mať rozpráva 5 [i] 10:35 Veda zajtrajška 8/18 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Koniari sveta 13/20 [i] 13:05 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:30 Etnografický atlas Slovenska [i] 14:00 Si v obraze? [i] 14:30 5 minút po dvanástej [i] 15:30 Bratislavský chodec [i] 16:00 Test magazín [i] 16:15 Diagnóza 119 [i] 16:40 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Krokodílie kroniky I. 5/13 [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor ! - Endokrinologické poruchy [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Storočnica - Eugen Suchoň [i] 21:00 Príbeh jedného platana [i] 21:20 Osobnosti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:00 Festivalové minúty MFF Bratislava [i] 22:10 Terítéken - Na tanieri [i] 23:10 Mučivé tajomstvo [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 PROMI NOVINY [i] 07:15 NOVINY 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 61 [i] 11:00 Policajt z L. A. II 3 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas III. 1/23 [i] 13:00 Nevinná smrť [i] 15:00 Krásna a nebezpečná [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 161 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 7 [i] 21:45 Kosti III. 13 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:25 Nočné kino: Bozk na rozlúčku [i] 01:55 Ružový dotyk [i] 03:20 Nočný cudzinec [i] 04:50 Ďaleko od domova [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 220,221 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 73 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:10 Doktor z hôr III. 8 [i] 13:00 Žena za pultom 9 [i] 13:55 Siska 9 [i] 15:00 Tajný agent v Bangkoku [i] 16:55 Divoška Rosaura 117,118 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 8 [i] 20:00 Romantická streda: Hotel snov: Kúzlo Bali [i] 21:30 Smer východ [i] 23:15 Starý 73 [i] 00:15 Prípady otca Dowlinga [i] 01:00 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:05 Věčný tulák I. [i] 10:10 Bílá místa [i] 10:40 Pop music forum 69 [i] 11:20 Herci a písničky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:25 Rodina, škola a já [i] 13:45 Okouzlení VIII 1/54 [i] 14:40 Soudkyně Amy II 21/22 [i] 15:25 Haf! 25/62 [i] 15:50 Já a moje rodina 14/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Polanská niva [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Saša [i] 21:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Podle práva 40/42 [i] 22:50 Losování Sportky a Šance 22:55 Dům v růžích 1/3 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Okouzlení VIII 1/54 [i] 01:20 Hledání ztraceného času 6 [i] 01:40 Po stopách hvězd [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:25 Sabotáž [i] 03:50 V zajetí železné opony 37/41 [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech Brno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 13 dní v životě Picassa 3/3 [i] 10:50 Na plovárně s Waynem Shortrem [i] 11:10 Chcete mě? [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava 3/26 [i] 14:35 Tykadlo [i] 14:55 Zažili skutečnou katastrofu: Výbuch sopky St. Helens [i] 15:45 Tibet v Nepálu: Gompa 15:55 Rodina, škola a já [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:40 JÁDRO [i] 16:45 Zoom [i] 17:10 PORT [i] 17:40 Pivovarské muzeum [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:20 Příběhy domů [i] 18:40 Chcete mě? [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 2/12 [i] 19:30 Haf! 25/62 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Muž, který miloval ženy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Za Boha, za cara, za vlast [i] 00:05 Za zimního slunovratu [i] 01:40 Divadlo žije! [i] 02:10 Q: Queer magazín [i] 02:35 Vetřelci a volavky [i] 03:00 Sešli se... [i] 03:50 Zoom [i] 04:15 Svatováclavská jízda 2008 [i] 04:35 Památky na prodej [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 21 [i] 09:25 Katakomby [i] 10:55 Ulice 283 [i] 11:35 Můj přítel Monk II 4 [i] 12:25 Lenssen & spol. IV [i] 13:20 Pohřešovaní 3 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VII 13 [i] 15:10 Hvězdná brána III 13 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 23 [i] 18:30 Ulice 1095, 1096 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zpověď americké nevěsty [i] 21:45 Přísně tajné [i] 22:20 Na vlastní oči [i] 23:05 Plastická chirurgie s.r.o. IV 3 [i] 23:55 Zvěrokruh II 5 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba II 10 [i] 01:30 Novashopping 02:05 112 [i] 03:00 Katakomby [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 111, 112 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 18 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 19 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 5 [i] 08:30 Přátelé IX 10 [i] 09:00 Dvojčata 10 [i] 09:25 Panelák 29 [i] 10:05 Sedmé nebe X 14 [i] 11:00 Na čem záleží 32 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 7 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 4 [i] 13:10 Policie - New York 71 [i] 14:05 Chameleon III 2 [i] 15:05 Will & Grace V 6 [i] 15:35 Drzá Jordan III 1 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 13 [i] 23:25 Francouzská spojka II [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Doktor z hor VI 2 [i] 04:20 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Watts [i] 13:30 Bowls [i] 14:45 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 16:30 Klasické lyžování [i] 17:15 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Watts [i] 19:30 Olympiáda [i] 20:00 Motorismus [i] 21:00 Wednesday Selection [i] 21:05 Jezdectví [i] 22:30 Olympiáda [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Biatlon [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 08:00 Recept na vraždu [i] 10:00 Drzá Jordan III 5 [i] 11:00 Cesta za Vánocemi [i] 13:00 Dotek anděla 4 [i] 14:00 Drzá Jordan III 5 [i] 15:00 Recept na vraždu [i] 17:00 Dotek anděla 4 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 22 [i] 21:00 Ochránce I 13/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 3/8 [i] 23:00 Tajná služba II 9 [i] 00:00 Ochránce I 13/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 3/8 [i] 02:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 04:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 5/13 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 6/13 [i] 07:05 Objevování Modré planety 3/13 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 13/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 3/24 [i] 10:15 Symfonie říše zvířat 3/3 [i] 11:20 Maminka stávkuje 5/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 6/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 13/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 3/12 [i] 14:45 S Rudy Maxou po Tichomoří 5/13 [i] 15:15 S Rudy Maxou po Tichomoří 6/13 [i] 15:45 Renovace Debbie Travisové 3/24 [i] 16:45 Maminka stávkuje 5/25 [i] 17:25 Maminka stávkuje 6/25 [i] 18:05 Objevování Modré planety 3/13 [i] 19:10 Inteligence zvířat očima lidí 3/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 3/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 23/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 22/27 [i] 22:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 3/3 [i] 23:35 Komunismus - historie jedné iluze 3/3 [i] 00:40 Co nám prospívá 23/37 [i] 01:40 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 3/3 [i] 02:40 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 3/3 [i] 03:40 Komunismus - historie jedné iluze 3/3 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 3/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 23/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 06:00 Už jsme doma? [i] 07:30 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 09:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 10:30 Jack [i] 12:20 Před kamerou 49 [i] 12:55 Příměří [i] 14:45 Přehlížený [i] 16:25 Hudbu složil, slova napsal [i] 18:05 Tančím, abych žil [i] 20:00 300: Bitva u Thermopyl [i] 21:55 Vstupní brána [i] 23:40 V křesle režiséra [i] 01:25 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 02:15 Jen na sex [i] 03:55 300: Bitva u Thermopyl [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 3 [i] 10:20 Góóól! II [i] 12:15 Život v překladu [i] 13:55 Síly temna [i] 15:30 Mimoni v Americe 3 [i] 15:50 elita ze střídačky [i] 17:15 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 18:35 Hra na svádění [i] 20:00 John Adams : Přidej se nebo zemři 1 [i] 21:10 John Adams : Nezávislost, část 1. 2 [i] 22:00 Města plná sexu II. 3 [i] 22:50 Pijavice [i] 00:20 Velký maturitní mejdan [i] 01:45 V 2008 Koncert [i] 02:50 Shottas - Jamajský gang [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.