Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 105-106/216 [i] 10:30 Elisa z Rivombrosy II. 2/13 [i] 12:20 Odpadlík II. 19/22 [i] 13:15 Monk II. 13/16 [i] 14:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 5/23 [i] 15:00 Cigánske srdce 92-93/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 9/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 62 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:50 SEDEM s r.o. [i] 23:35 Najväčšia hrozba [i] 01:55 Vražedná noc 1/2 [i] 03:35 Paľba [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 9/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:35 FOKUS - práca [i] 08:05 Domáci majstri [i] 08:10 Aladin 44/65 [i] 08:30 Domáci majstri [i] 08:35 Winnetka Road 3/6 [i] 09:20 Inšpektor Lynley II. 5/8 [i] 10:10 Veľká oprava [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 46 [i] 13:30 Don Matteo II. 9/16 [i] 14:30 Špiónky 25/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 30/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - zdravie [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 10/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 11/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:30 Obchod so šťastím 47 [i] 22:05 Zúfalé manželky III. 14/23 [i] 22:55 Slečna Marpleová I. 2/4 [i] 00:30 Jonathan Creek [i] 01:20 Koralový ostrov Juan Nova [i] 02:10 Krátke správy [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 10/224 [i] 03:05 Bianca - cesta za šťastím 11/224 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Koralový ostrov Juan Nova [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Prasiatko a medvedík 3 [i] 10:30 Megastavby I. 7/11 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Z lásky k zvieratám 1 [i] 13:10 VAT [i] 13:40 Etnografický atlas Slovenska [i] 14:10 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:40 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Koniari sveta 13/20 [i] 18:30 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 8/18 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 119 [i] 21:15 Euro - jednotná mena [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:00 Festivalové minúty MFF Bratislava [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Tajomstvo diára [i] 07:25 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 60 [i] 11:00 Policajt z L. A. II 2 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 23/23 [i] 13:00 Šialenstvo na predmestí [i] 15:00 Nezvaný hosť [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 8 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 160 [i] 22:00 SHARK II. 10 [i] 22:55 De Facto [i] 23:40 Nočné kino: Rýchly ako blesk [i] 01:45 Riaditeľ školy [i] 03:30 Muž na Mesiaci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 218,219 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 72 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:55 Doktor z hôr III. 7 [i] 13:45 Zmätok v srdci 9 [i] 15:15 Samé klamstvá [i] 16:55 Divoška Rosaura 115,116 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 7 [i] 20:00 Žena za pultom 9 [i] 20:55 Siska 9 [i] 21:55 Tajný agent v Bangkoku [i] 23:50 Starý 72 [i] 00:55 Prípady otca Dowlinga [i] 01:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Zeměpis světa [i] 09:15 Vodní ptáci [i] 09:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:30 Píseň pro Rudolfa III. 4/8 [i] 10:40 Na návštěvě u Hugo Haase [i] 11:40 Za tajemstvím starých liter [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 32/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 20/22 [i] 15:20 Haf! 24/62 [i] 15:50 Věda je zábava 3/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rudohlávek jehlancovitý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Po stopách hvězd [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:55 Černá sanitka 14/15 [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Den kobylek [i] 01:15 McLeodovy dcery VII 32/32 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Spartakus [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Počesku [i] 15:45 Základy [i] 16:15 13 dní v životě Picassa 3/3 [i] 17:05 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 12/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 3/13 [i] 19:30 Haf! 24/62 [i] 20:00 Vetřelci a volavky [i] 20:30 Teď už dobrý [i] 22:10 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Sešli se... [i] 00:00 Můj manžel Andrej Sacharov [i] 01:00 Dopisy zdaleka [i] 02:00 Hitlerovo muzeum 2/2 [i] 02:55 Na cestě po svahilském pobřeží Keni [i] 03:25 Televizní klub neslyšících 03:50 Sváteční slovo biskupa Václava Malého [i] 03:55 Základy [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 20 [i] 09:30 Moji synové [i] 11:15 Ulice 282 [i] 12:00 Můj přítel Monk II 3 [i] 12:50 Lenssen & spol. IV [i] 13:20 Pohřešovaní 2 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VII 12 [i] 15:10 Hvězdná brána III 12 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 22 [i] 18:30 Ulice 1093, 1094 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 71 [i] 21:15 Kriminálka Miami V 14 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Spartakus 1/2 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba II 9 [i] 01:05 Novashopping 01:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:20 Občanské judo [i] 02:50 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 109, 110 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 17 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 18 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 4 [i] 08:25 Přátelé IX 9 [i] 08:55 Dvojčata 9 [i] 09:20 Panelák 28 [i] 10:05 Sedmé nebe X 13 [i] 11:00 Na čem záleží 31 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 6 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 3 [i] 13:10 Policie - New York 70 [i] 14:05 Chameleon III 1 [i] 15:05 Will & Grace V 5 [i] 15:35 Drzá Jordan II 22 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 27 [i] 21:20 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 11 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 13 [i] 00:25 Případ pro dva V 73 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Doktor z hor VI 1 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Krasobruslení [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Powerboating [i] 01:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 08:00 Lásce neutečeš [i] 10:00 Drzá Jordan III 4 [i] 11:00 Iásón a argonauti 2/2 [i] 13:00 Dotek anděla 3 [i] 14:00 Drzá Jordan III 4 [i] 15:00 Lásce neutečeš [i] 17:00 Dotek anděla 3 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 McLeodovy dcery VII 21 [i] 21:00 Ochránce I 12/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 2/8 [i] 23:00 Tajná služba II 8 [i] 00:00 Ochránce I 12/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 2/8 [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 3/13 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 4/13 [i] 07:05 Objevování Modré planety 2/13 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 12/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 2/24 [i] 10:15 Symfonie říše zvířat 2/3 [i] 11:20 Maminka stávkuje 3/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 4/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 12/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 2/12 [i] 14:45 S Rudy Maxou po Tichomoří 3/13 [i] 15:15 S Rudy Maxou po Tichomoří 4/13 [i] 15:50 Renovace Debbie Travisové 2/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 3/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 4/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 2/13 [i] 19:10 Inteligence zvířat očima lidí 2/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 2/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 22/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 21/27 [i] 22:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 2/3 [i] 23:35 Komunismus - historie jedné iluze 2/3 [i] 00:40 Co nám prospívá 22/37 [i] 01:40 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 2/3 [i] 02:40 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 2/3 [i] 03:40 Komunismus - historie jedné iluze 2/3 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 2/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 22/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Báječný den [i] 07:50 Účastníci kongresu [i] 09:30 Návrat na vrchol [i] 11:40 Po hlavě [i] 13:40 Už jsme doma? [i] 15:10 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 16:40 Doba ledová 2 - Obleva [i] 18:10 Jack [i] 20:00 Věřte mi [i] 21:45 Temný obraz [i] 23:25 Generation Kill : Bojová honitba 4 [i] 00:30 Mstitel [i] 02:00 Věřte mi [i] 03:45 Temný obraz [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 2 [i] 10:20 Déja Vu [i] 12:25 Před kamerou 49 [i] 12:55 Gang v útoku [i] 15:00 Mimoni v Americe 2 [i] 15:20 Góóól! II [i] 17:15 Život v překladu [i] 19:00 Síly temna [i] 20:35 Kurýr 2 [i] 22:00 Město slávy [i] 23:20 Jediná dlouhá noc [i] 00:50 Všichni moji muži [i] 02:30 Kurýr 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.