Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 103-104/216 [i] 10:45 Elisa z Rivombrosy II. 1/13 [i] 12:30 Odpadlík II. 18/22 [i] 13:20 Monk II. 12/16 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 4/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 90-91/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 13/16 [i] 21:10 Aha - dvaja v tom [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 112 [i] 23:05 Únos vlaku [i] 00:55 Parťáci v akcii [i] 02:30 112 [i] 03:15 Monk II. 12/16 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex V. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:10 Domáci majstri [i] 08:15 Aladin 43/65 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:40 Winnetka Road 2/6 [i] 09:25 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 10/13 [i] 10:30 Ožením sa so svojou ženou [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 45 [i] 13:30 Don Matteo II 8/16 [i] 14:30 Špiónky 24/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 29/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 8/224 [i] 17:35 Bianca - cesta za šťastím 9/224 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Slovácko sa nesúdi [i] 20:45 Slovácko sa nesúdi [i] 21:30 Obchod so šťastím 46 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 14/17 [i] 22:50 KINOHIT [i] 23:15 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 6/22 [i] 00:00 Test magazín [i] 00:10 Jonathan Creek [i] 01:00 Pôrodné baby od Amazonky [i] 01:55 Krátke správy [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 8/224 [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 9/224 [i] 03:35 Slovensko DNES [i] 03:45 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Pôrodné baby od Amazonky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Naša Európa [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop! [i] 10:20 Krajina zvierat [i] 10:35 Právo na život [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Žijúce kamene 12/13 [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Etnografický atlas Slovenska [i] 13:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:40 Motormagazín [i] 15:05 Magazín ligy majstrov [i] 15:40 Odpískané [i] 16:40 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 1 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Megastavby I. 7/11 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:00 Festivalové minúty MFF Bratislava [i] 22:10 Eurokino [i] 23:50 Anjeli strážni [i] 00:15 Naša Európa [i] 00:40 Cesty nádeje [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:50 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 59 [i] 11:00 Policajt z L. A. II 1/22 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 22 [i] 13:00 Vražedný omyl [i] 15:00 Dobrodružstvá Žltého psa [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 159 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 14 [i] 21:35 Profesionáli 14 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Tajomstvo diára [i] 01:40 Autosalón [i] 02:00 Cesta do Texasu [i] 04:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 12,13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 216,217 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 71 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 13:20 Doktor z hôr III. 6 [i] 14:10 Hibernatus [i] 15:35 Hviezdne kino: "Pan Vok odchází" [i] 16:55 Divoška Rosaura 113,114 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 6 [i] 20:00 Samé klamstvá [i] 21:40 Zmätok v srdci 9 [i] 23:10 Starý 71 [i] 00:10 Prípady otca Dowlinga [i] 01:00 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 66/78 [i] 09:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:05 O věcech nadpřirozených [i] 10:50 Poslední dny sopky Krakatoa 2/2 [i] 11:40 Po stopách [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 31/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 19/22 [i] 15:20 Haf! 23/62 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Havran polní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 5/12 [i] 21:00 Na cestě po svahilském pobřeží [i] 21:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 V zajetí železné opony 37/41 [i] 22:30 Bratranci z Ameriky [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 1/18 [i] 01:05 McLeodovy dcery VII 31/32 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 13/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Dzbel [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 Za školu [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ: Zeměpis světa [i] 13:00 Vodní ptáci [i] 13:10 Pohádky z celého světa 2/13 [i] 13:25 Louskáček a Myší král [i] 14:50 Film o filmu Kozí příběh [i] 15:05 Smrt ledovců [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:20 Tahače 2008 - Le Mans a Jarama [i] 16:30 Gambrinus liga [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Haf! 23/62 [i] 20:00 KGB v Německu 2/2 [i] 20:50 Vzkaz Jiřího Paďoura [i] 21:20 Šumná města [i] 21:45 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 22:00 V odborné péči 9/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:30 Životní rychlost [i] 01:55 Knižní svět [i] 02:25 Čtenářský deník... Madla [i] 02:35 Exit 316 - Mise: Musíme si naslouchat [i] 02:55 Máte slovo 03:40 POKR [i] 04:05 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 04:15 Náš venkov [i] 04:30 Rudolf Kundera - český malíř v Provence [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 19 [i] 09:30 Hrdina jedné noci [i] 11:20 Ulice 281 [i] 12:00 Můj přítel Monk II 2 [i] 12:50 Lenssen & spol. IV [i] 13:20 Pohřešovaní 1 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VII 11 [i] 15:10 Hvězdná brána III 11 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 21 [i] 18:30 Ulice 1091, 1092 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 13 [i] 21:15 Víkend [i] 21:50 Dr. House IV 13 [i] 22:45 Velmi nebezpečné známosti 3 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba II 8 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 16 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 17 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 3 [i] 08:30 Přátelé IX 8 [i] 09:00 Dvojčata 8 [i] 09:25 Panelák 27 [i] 10:05 Sedmé nebe X 12 [i] 11:00 Na čem záleží 30 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 5 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 2 [i] 13:10 Policie - New York 69 [i] 14:05 Chameleon II 22 [i] 15:05 Will & Grace V 4 [i] 15:35 Drzá Jordan II 21 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 53 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 13 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Případ pro dva V 72 [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Doktor z hor V [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Wintersports Weekend [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:45 Bowls [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Wintersports Weekend [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Cesta lásky a naděje [i] 08:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 10:00 Drzá Jordan III 3 [i] 11:00 Iásón a argonauti 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla 2 [i] 14:00 Drzá Jordan III 3 [i] 15:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 17:00 Dotek anděla 2 [i] 18:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 20 [i] 21:00 Ochránce I 11/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 1/8 [i] 23:00 Tajná služba II 7 [i] 00:00 Ochránce I 11/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 1/8 [i] 02:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 04:00 Cesta lásky a naděje [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 V arše Noemově - Další legendy pouští 03 [i] 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 1/13 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 2/13 [i] 07:05 Objevování Modré planety 1/13 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 11/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 1/24 [i] 10:15 Symfonie říše zvířat 1/3 [i] 11:20 Maminka stávkuje 1/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 2/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 11/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 1/12 [i] 14:45 S Rudy Maxou po Tichomoří 1/13 [i] 15:15 S Rudy Maxou po Tichomoří 2/13 [i] 15:50 Renovace Debbie Travisové 1/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 1/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 2/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 1/13 [i] 19:10 Inteligence zvířat očima lidí 1/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 1/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 21/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 20/27 [i] 22:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 1/3 [i] 23:35 Komunismus - historie jedné iluze 1/3 [i] 00:40 Co nám prospívá 21/37 [i] 01:40 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 1/3 [i] 02:40 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 1/3 [i] 03:40 Komunismus - historie jedné iluze 1/3 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 1/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 21/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Číslo 2 [i] 07:30 Tančím, abych žil [i] 09:25 Něco na té Mary je [i] 11:25 Tvoje, moje a naše [i] 12:55 Báječný den [i] 14:40 Dům u jezera [i] 16:15 Účastníci kongresu [i] 17:55 Po hlavě [i] 20:00 Štěstí ve hře [i] 22:00 Stephanie Daley [i] 23:30 Deset položek a méně [i] 00:50 U ledu [i] 02:25 Štěstí ve hře [i] 04:25 Stephanie Daley [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 1 [i] 10:20 V jednom kole [i] 11:55 Vánoce bez Santy [i] 13:20 Ideální partie [i] 15:10 Mimoni v Americe 1 [i] 15:35 Déja Vu [i] 17:40 Gang v útoku [i] 19:40 Marie a její muži [i] 21:00 Řím II : Hrdinové Republiky 5 [i] 22:00 Jasný terč [i] 23:45 Hory mají oči [i] 01:30 Láska na černo [i] 02:50 Marie a její muži [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.