Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 103-104/216 [i] 10:45 Elisa z Rivombrosy II. 1/13 [i] 12:30 Odpadlík II. 18/22 [i] 13:20 Monk II. 12/16 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 4/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 90-91/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 13/16 [i] 21:10 Aha - dvaja v tom [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 112 [i] 23:05 Únos vlaku [i] 00:55 Parťáci v akcii [i] 02:30 112 [i] 03:15 Monk II. 12/16 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Komisár Rex V. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:10 Domáci majstri [i] 08:15 Aladin 43/65 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:40 Winnetka Road 2/6 [i] 09:25 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 10/13 [i] 10:30 Ožením sa so svojou ženou [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 45 [i] 13:30 Don Matteo II 8/16 [i] 14:30 Špiónky 24/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 29/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 8/224 [i] 17:35 Bianca - cesta za šťastím 9/224 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Slovácko sa nesúdi [i] 20:45 Slovácko sa nesúdi [i] 21:30 Obchod so šťastím 46 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 14/17 [i] 22:50 KINOHIT [i] 23:15 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 6/22 [i] 00:00 Test magazín [i] 00:10 Jonathan Creek [i] 01:00 Pôrodné baby od Amazonky [i] 01:55 Krátke správy [i] 02:05 Bianca - cesta za šťastím 8/224 [i] 02:50 Bianca - cesta za šťastím 9/224 [i] 03:35 Slovensko DNES [i] 03:45 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Pôrodné baby od Amazonky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Naša Európa [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop! [i] 10:20 Krajina zvierat [i] 10:35 Právo na život [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Žijúce kamene 12/13 [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Etnografický atlas Slovenska [i] 13:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:40 Motormagazín [i] 15:05 Magazín ligy majstrov [i] 15:40 Odpískané [i] 16:40 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Z lásky k zvieratám 1 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Megastavby I. 7/11 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:00 Festivalové minúty MFF Bratislava [i] 22:10 Eurokino [i] 23:50 Anjeli strážni [i] 00:15 Naša Európa [i] 00:40 Cesty nádeje [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:50 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 59 [i] 11:00 Policajt z L. A. II 1/22 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 22 [i] 13:00 Vražedný omyl [i] 15:00 Dobrodružstvá Žltého psa [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 159 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 14 [i] 21:35 Profesionáli 14 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Tajomstvo diára [i] 01:40 Autosalón [i] 02:00 Cesta do Texasu [i] 04:00 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 12,13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 216,217 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 71 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 13:20 Doktor z hôr III. 6 [i] 14:10 Hibernatus [i] 15:35 Hviezdne kino: "Pan Vok odchází" [i] 16:55 Divoška Rosaura 113,114 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 6 [i] 20:00 Samé klamstvá [i] 21:40 Zmätok v srdci 9 [i] 23:10 Starý 71 [i] 00:10 Prípady otca Dowlinga [i] 01:00 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 66/78 [i] 09:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:05 O věcech nadpřirozených [i] 10:50 Poslední dny sopky Krakatoa 2/2 [i] 11:40 Po stopách [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 31/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 19/22 [i] 15:20 Haf! 23/62 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Havran polní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 5/12 [i] 21:00 Na cestě po svahilském pobřeží [i] 21:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 V zajetí železné opony 37/41 [i] 22:30 Bratranci z Ameriky [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Sex ve městě III 1/18 [i] 01:05 McLeodovy dcery VII 31/32 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 13/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Dzbel [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 Za školu [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ: Zeměpis světa [i] 13:00 Vodní ptáci [i] 13:10 Pohádky z celého světa 2/13 [i] 13:25 Louskáček a Myší král [i] 14:50 Film o filmu Kozí příběh [i] 15:05 Smrt ledovců [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:20 Tahače 2008 - Le Mans a Jarama [i] 16:30 Gambrinus liga [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Haf! 23/62 [i] 20:00 KGB v Německu 2/2 [i] 20:50 Vzkaz Jiřího Paďoura [i] 21:20 Šumná města [i] 21:45 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 22:00 V odborné péči 9/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:30 Životní rychlost [i] 01:55 Knižní svět [i] 02:25 Čtenářský deník... Madla [i] 02:35 Exit 316 - Mise: Musíme si naslouchat [i] 02:55 Máte slovo 03:40 POKR [i] 04:05 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 04:15 Náš venkov [i] 04:30 Rudolf Kundera - český malíř v Provence [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 19 [i] 09:30 Hrdina jedné noci [i] 11:20 Ulice 281 [i] 12:00 Můj přítel Monk II 2 [i] 12:50 Lenssen & spol. IV [i] 13:20 Pohřešovaní 1 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VII 11 [i] 15:10 Hvězdná brána III 11 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 21 [i] 18:30 Ulice 1091, 1092 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 13 [i] 21:15 Víkend [i] 21:50 Dr. House IV 13 [i] 22:45 Velmi nebezpečné známosti 3 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba II 8 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 16 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 17 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:00 Will & Grace V 3 [i] 08:30 Přátelé IX 8 [i] 09:00 Dvojčata 8 [i] 09:25 Panelák 27 [i] 10:05 Sedmé nebe X 12 [i] 11:00 Na čem záleží 30 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 5 [i] 12:40 Chůva k pohledání V 2 [i] 13:10 Policie - New York 69 [i] 14:05 Chameleon II 22 [i] 15:05 Will & Grace V 4 [i] 15:35 Drzá Jordan II 21 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 53 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 13 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Případ pro dva V 72 [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Doktor z hor V [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Wintersports Weekend [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:45 Bowls [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Wintersports Weekend [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Cesta lásky a naděje [i] 08:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 10:00 Drzá Jordan III 3 [i] 11:00 Iásón a argonauti 1/2 [i] 13:00 Dotek anděla 2 [i] 14:00 Drzá Jordan III 3 [i] 15:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 17:00 Dotek anděla 2 [i] 18:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 20 [i] 21:00 Ochránce I 11/22 [i] 22:00 Tichý svědek X 1/8 [i] 23:00 Tajná služba II 7 [i] 00:00 Ochránce I 11/22 [i] 01:00 Tichý svědek X 1/8 [i] 02:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 04:00 Cesta lásky a naděje [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 V arše Noemově - Další legendy pouští 03 [i] 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 1/13 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 2/13 [i] 07:05 Objevování Modré planety 1/13 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 11/24 [i] 09:15 Renovace Debbie Travisové 1/24 [i] 10:15 Symfonie říše zvířat 1/3 [i] 11:20 Maminka stávkuje 1/25 [i] 11:55 Maminka stávkuje 2/25 [i] 12:30 Místa ve Středomoří 11/24 [i] 13:40 Hlavní města Tichomoří 1/12 [i] 14:45 S Rudy Maxou po Tichomoří 1/13 [i] 15:15 S Rudy Maxou po Tichomoří 2/13 [i] 15:50 Renovace Debbie Travisové 1/24 [i] 16:50 Maminka stávkuje 1/25 [i] 17:30 Maminka stávkuje 2/25 [i] 18:10 Objevování Modré planety 1/13 [i] 19:10 Inteligence zvířat očima lidí 1/5 [i] 20:15 Lidé a místa na Zemi 1/21 [i] 20:30 Co nám prospívá 21/37 [i] 21:30 Proč je to tak? 20/27 [i] 22:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 1/3 [i] 23:35 Komunismus - historie jedné iluze 1/3 [i] 00:40 Co nám prospívá 21/37 [i] 01:40 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 1/3 [i] 02:40 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 1/3 [i] 03:40 Komunismus - historie jedné iluze 1/3 [i] 04:40 Lidé a místa na Zemi 1/21 [i] 04:55 Co nám prospívá 21/37 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Číslo 2 [i] 07:30 Tančím, abych žil [i] 09:25 Něco na té Mary je [i] 11:25 Tvoje, moje a naše [i] 12:55 Báječný den [i] 14:40 Dům u jezera [i] 16:15 Účastníci kongresu [i] 17:55 Po hlavě [i] 20:00 Štěstí ve hře [i] 22:00 Stephanie Daley [i] 23:30 Deset položek a méně [i] 00:50 U ledu [i] 02:25 Štěstí ve hře [i] 04:25 Stephanie Daley [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mimoni v Americe 1 [i] 10:20 V jednom kole [i] 11:55 Vánoce bez Santy [i] 13:20 Ideální partie [i] 15:10 Mimoni v Americe 1 [i] 15:35 Déja Vu [i] 17:40 Gang v útoku [i] 19:40 Marie a její muži [i] 21:00 Řím II : Hrdinové Republiky 5 [i] 22:00 Jasný terč [i] 23:45 Hory mají oči [i] 01:30 Láska na černo [i] 02:50 Marie a její muži [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Netanjahu varoval hnutie Hamas pred krokom, ktorý bude bolieť
Benjamin Netanjahu, archívna snímka.

NHL: New Jersey zdolalo San Jose 3:2
Ilustračná snímka.

NERÁTAJÚ S NÍM: Winnipeg zapísal Daňa na listinu nechránených hráčov
Marko Daňo (v modrom).

TO MUSELO BOLIEŤ: Del Potro si zlomil jabĺčko a čaká ho dlhá pauza
Argentínsky tenista Juan Martin del Potro.

Aktuálne správy

Slnečné lúče potešia všetkých, ktorí nemajú v láske pondelky
Ilustračná snímka.

Biela palica sa stala univerzálnou pomôckou pre slabozrakých
Ilustračná snímka.

Na svoje prvé bankovky si obyvatelia 1. ČSR museli počkať
Na snímke kolkované bankovky Rakúsko-uhorskej banky (dočasné štátovky).

POZOR: Chrípku možno dostať aj viackrát za sezónu
Ilustračná snímka.

NAKA opäť v akcii: Zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave
Ilustračná snímka.

Interrupcie posúdi výbor. Danko sa pýta, či Vašečka mohol návrh podať
Na archívnej snímke predseda parlamentu SR Andrej Danko.

Začína sa týždeň Talianskeho jazyka a kultúry
Ilustračná snímka.

Bojnický svetlonos na zámku
Slovenské národné múzeum-Múzeum Bojnice pozýva návštevníkov počas prvých novembrových večerov na magické večerné prehliadky zámku obohatené o nezabudnuteľné momenty, tajomné príbehy a mihotavé svetlá sviec.